176613
banner
  • Myselor
    #147371
    elég jól néz ki.remélem a játék is jó lesz:)
  • RedRiot
    #147370
    Így van. Mindegy, nem kidobott pénz így sem, de legközelebb majd le is rajzolom hogy mit kérek, és jobban megnézem mit nyomnak a kezembe.
  • Tinman #147369
    ...de erősen úgy fest, hogy azt kaptál.
  • RedRiot
    #147368
    Biztos hogy nem 12 hónaposat előfizetés hosszabbítást kértem.
  • RedRiot
    #147367
    Egyébként mikor egyszer 12.000-es pontkártyát kértem akkor az eladó kisgyerek nagyképűen kijavított hogy már nincsenek MS pontok, forintban van nyilvántartva a befizetett összeg. Ezért ezalkalommal nem pontkártyát hanem feltöltőkártyát kértem. Erre kaptam egy sima előfizetést? Biztos hogy én vagyok a láma?
  • RedRiot
    #147366
    Ezt nem vágom. Mielőtt csillámfaszlámává koronáznátok elmondom hogy mi a szitu. Pár hónapja vettem egy 12+1 hónapos kódot: aktiváltam és az előfizetés érvényessége meghosszabbodott 13 hónappal ÉS jóvá lett írva a 12.000 forint az egyenlegemen. Egészen biztosan így történt. Akkor az valami csodakártya volt?

    Azt a kártyát már eldobtam, pedig most érdekes lenne miben különbözik attól amit most vettem. ..
  • Renjike
    #147365
    Mit vettél hogy neked kéne 12000 forint a fiókodra? A 12 hónapos előfizetés nem ad semmilyen pénzt , ahoz külön kártyát kell venni.Mint ahogy itt is van.
  • Lamech
    #147364
    Ha jól értem vettél egy éves live-t az 12000Ft és ennyi, ez nem pont kártya.
  • Tinman #147363
    Lol.

    Te a Gold tagságod hosszabbítottad meg és nem MS Pontokat vettél :-D
  • RedRiot
    #147362
    12.000
  • Renjike
    #147361
    Milyen összegről beszélsz? :o
  • RedRiot
    #147360
    Sziasztok, van egy kis problémám.
    Vettem egy 12 hónapos Xbox live kódot, aktiváltam, simán ment minden, elfogadta, viszont az összeg nem került feltöltésre, nem jelent meg az egyenlegemen. Az előfizetés érvényességi ideje meg lett hosszabbítva, de 12000 forint sehol. :( Próbáltam újra megadni a kódot akkor persze megjelent az üzenet hogy már aktívált kód, írjak be újat.
    Történt már valakivel hasonló? Mi ilyenkor a teendő? Remélem nem ugrott az összeg, tanulópénznek kicsit sok volna...
  • Myselor
    #147359
    na és mikorol aktív a dolog mert még nem:)
  • DarkSector
    #147358
    Március 21-23 -> ingyen GOLD hétvége Xbox Live-on!I
  • Muttley
    #147357
    köszi, Totti
    :)
  • Macccy
    #147356
    Ha kitanítasz mester pilótának, mint egy Qui Gon Jin, akkor persze! Lezúzunk minden ellenállást! De az F1 mellett azért nem lesz sok időm valszeg, szóval csak módjával zúzunk :)
  • Harlekin
    #147355
    meggondolom!
    De ahogy beérkezik titanfall 360-on hozzám (szerintem hétvége)szereljek össze neked is!?
  • Macccy
    #147354


    De azért ugye nem küldöd rám a Titánod??
  • vg
    #147353
  • arty
    #147352
    mármint, hogy "szokás szerint nem halad a fősztori" vagy itt TÉNYLEG nincs?
  • TomStorm
    #147351
    Nekem már nem kell így Assassin Creed ilyen korban.Párizs,kit érdekel.Játszottam eleget ilyen nagyvárosokban vele első résztől kezdve.
    Ez a kalózos móka tetszett az összes közül legjobban:)
    Esetleg valami Ázsiai stílus na azt lehet bírnám
  • Totti5
    #147350
    Ahhoz kikázni kell az eddigieket ( azt meg nem fogják ). Kalózokat bírom, graf prevgenmértékkel mérve gönyörű, a tája, a tenger, szigetek mind ószom, de olyan mérhetetlenül unalom az egész, hogy nem bírok vele játszani. Álmosító, rossz, nincs benne mechanika, nem lehet meghalni, és nincs benne új ötlet. Mivel sotry sincs ( random túrista ember az ánuszban aki egy jót kalózkodik kikapcsolódás gyanánt ), a kalóz klisék sem érnek sokat.
  • arty
    #147349
    párizs ok, de ha minden marad, akkor nekem is csak ilyen "távlati terv" lesz a letolása... (még a hármast is éppcsak elkezdtem)
  • TDC Geronimo
    #147348
    Azt mondják ez lesz majd a húdenagy revamp minden téren, combat, stealth stb. Hát majd hiszem, ha látom. A kor meg a helyszín mindenesetre tetszik.
  • Totti5
    #147347
    Párizs. Nyilván a trélerek odvágnak majd, de ha nem lesz nehézség, és lényeges változás a gameplayban akkor ez már kimarad. ( 4et nem bírom, akárhogy is erőltetem )

  • Harlekin
    #147346
    Titanfall

    24,633 tracked gamers már!!!
    1 nap alatt plusz kicsit több mint 2000 ember
  • Harlekin
    #147345
    A campaign JÁTÉK menete pontosan ugyan az mint az MP menete csak a körítés más hozzá!MP be is ugyan úgy bejönnek a pip videók hogy közöljék a titán összeszerelés állapotot infot közöljenek a meccsről stb.Ugyan úgy van epilog a végén tehát minden ugyan az csak az elejéről hiányoznak a videók az eligazítás átvezetők stb.
    Tehát teljesen mind,1 hogy MP meccset láttál vagy campaignt,mert totál ugyan az a 2 dolog NINCS egyikbe se scriptelt dolog itt mindig minden valós időben történik!
  • Harlekin
    #147344
    Ha eltudok szakadni a titanfalltól eskű csinálok 1 videót telóval,hogy nálam hibátlanul megy a hang vezérlés!Ahogy kedves macccy barátom jelzőkkel illette Érdi favágós tájszólással is vagy valami hasonló.

    Tegnap borzalmas dolog történt!

    HARLEKIN543'S WIN STREAKS

    15 Jan 14 62 days 265 achievements

    Vége!!Tegnap nem nyílt acsi elbuktam a 62 napos streakseemet....
  • arty
    #147343
    vajon ezt a kiadó erőszakolja rájuk?
    ennyire szarul fogyott anno a NG2??? :(
  • Totti5
    #147342
    Reménykedtem benne hogy semmi köze hozza a Team Ninjának, de ott figyelnek a fejlesztők közt.

    Eddig még csak a lejtőn robogtak lefele a Ninja Gaiden 3 és a Dead or Alive 5 után, de ezzel meg is érkeztek az aljára. Zárjanak be, erre nincs szükség.
  • arty
    #147341
    Az NG szériának ezzel hivatalosan is vége.

    kár, hogy nincs demo, szívesen megnézném aabyssx arcát az első percekben :D
  • Totti5
    #147340
    Yaiba: Ninja Gaiden Z

    Mit mondjak. Kerüljétek olyan messzire amennyire csak lehet.

    Bevezetés semmi, a story ebből kifolyólag 0a. Lehetne a grafika nagyon szép, de tök átlagos, ez a cell shade meg annyira unalmas hogy arra szavak nincsenek, ha tök átlagos módon van megcsinálva, ez pedig tök átlagos. Semmi, egy szikrányi extra nincs a látványban.

    Akkor jöjjön a gameplay. Hőőőőőőőőőőőőőőőő ez miez. Sikítva nyomok optionsra, kamera beállítások 2. opció ( huh, megnyugodtam... ).

    Na akkor start. Hőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő ez még mindig olyan. Itt már erőteljes késztetést éreztem hogy azonnal kikapcsoljam és megsemmisítsem a lemezt.

    Kérdezhetnének miért? a kamera. Az a kamera ami FIX, amivel nem lenne gond, ha jól lenne megcsinálva, de ez a FIX kamerás rémálom. Nem elég hogy rosszúl mutatja, még mozog is, jobbra balra, közel távol, fel le. Komolyan mondom nem tudtam eldönteni hogy most a karatert irányítom vagy a kamerát mert mindegyik ment valamerre az összhang teljes hiánya nélkül. Egyszerűen borzasztó. JÁTSZHATATLAN!

    A harc lehet hogy megüt valami átlagos szintet, a szokásos dolgokat tudja, csapkodni kell mindent amit látunk olyan tempóban hogy semmit nem látni. Túl sok taktikát nem kívánhat ez a darálás. NINCS UGRÁS! NINCS UGRÁS! NINCS UGRÁS! akkor erről ennyit, menjünk tovább.

    Platforming? naná hogy van! Megköveteli a debliség alapvető szabályát. Nyomd a kék és a piros gombot amikor oda ér. SEMMIT nem kell csinálni, csak nyomni 2 gombot felváltva A-B, A-B, A-A, B-A s máris ugrunk, repülönk, falon futunk, csüngönk, csak éppen semmi közünk nincs hozzá.

    Kérdem én, ki az a kretén állat aki ezért kiad 12 ezret? ( anélkül hogy bárkit is megsértenék ) ez 110%ban egy XBLA-ra való 400 pontért egy közepes, szarul kivitelezett BUKÁS.

    Köszönöm verbatin.
  • bacaelit
    #147339
    !Hát 1 biztos, ennél csak jobb lehet!
  • Totti5
    #147338
    Hangvezérlés nem lenne rossz ha menne normálisan, mert könnyen és gyorsan használható, addig amíg nem kezdek el veszekedni és kiabálni a géppel:D

    A videó renderelés pedig remélem láványosan jobb lesz.
  • Botond #147337
    és az update is
  • Totti5
    #147336
    Ninnyát megdemózom, csak poénból kiváncsi vagyok.
  • Totti5
    #147335
    Hivatalos hazai Xbox One megjelenés : szeptember ( 26 másik országgal egyetemben )
  • arty
    #147334
    respekt az MS-nek, nem semmi ujdonságot kaptok updateről updatere...
  • Totti5
    #147333
    Nincs megállás, jön az április X1 update

    - Game and app saves and updates. A game save progress bar will show you the status of your game saves. You will also be able to easily tell what games and apps are being updated or have been updated recently.
    - Friends improvements. Notifications will be added to see when favorites and friends sign in to Xbox Live. This actually was one of the most frequently requested features from the first preview wave and we made it a priority to include it in the April update. Also, friends who are in multiplayer will be identified in the friends list. We’ll also add the ability to view friends’ most popular apps.
    - Blu-ray 50 Hz video output support for content recorded at 50 Hz will resolve video playback issues some Xbox Live members in Europe are experiencing.
    - Kinect voice and motion improvements will continue to fine tune the quality and reliability of Xbox One commands.
    - Improved GameDVR video quality through compression algorithm improvements.
    - Updates to Xbox One device management to address issues controlling TVs, set top boxes, and receivers that our customers have reported.
    - New audio settings to tune how much volume is lowered when Kinect is used in communications.

  • Macccy
    #147332
    Azis lehet, bár nem láttam hogy épp menne valami pofázás PiP-be vagy ilyesmi. De szép annyi szent