176613
banner
  • Totti5
    #147812
    K jó nézni! :)
  • Totti5
    #147811
    5 millió Xbox One
    7 millió PS4
  • Harlekin
    #147810
    TESZT! Van javulás a minőségben
  • DarkSector
    #147809
    Pontosan.
  • DarkSector
    #147808
    Tudom azért nem számolom. :P
  • Seth
    #147807
    Amit nem japók csináltak persze
    Az a baj, hogy az összes vérbeli japó frencsájzt elcseszték mert lepasszolták nyugati fejlesztőknek, ami megmaradt meg hozzá nem értő már nem eredeti fejlesztők kalapáltak össze.

    AZért én még találok jó japcsi játékokat, ezt az Evil Within-t sem írom le, a készítők nálam szépen tettek le az asztalra minőségi alkotásokat még a 360 érában is nem csak azelőtt, nem félek ,hogy szar lesz
  • Totti5
    #147806
    5 amerikai játék, 6 pedig Cseh
  • DarkSector
    #147805
    Megértem ha eltekintek a Silent Hill 5-6 tól. azok jók voltak.
  • Totti5
    #147804
    Elmúlt generáció tapasztalata.
  • Seth
    #147803
    Mi ez a japán fóbia nálad?
  • Totti5
    #147802
    Azt majd én eldöntöm:) nyilván nem fogunk Resident Evilt kapni és inkább akció játék lesz, láthatóan látványos és beteg jelenetekkel. De félek, valamit nagyon el fognak gagyizni a japók...
  • Seth
    #147801
  • arty
    #147800
    éves gold 8500ért
  • Totti5
    #147799
    Nem tudom hogy csak bilív e vagy tényleg, de update után elbeszélgettem a kinectel és nem veszkedtem vele. Ment minden, pontsan, és elsőre megértette, simán navigáltam minden menüben oda vissza.
  • arty
    #147798
    Képek nagyon tetszettek, de a video alapján bizton állítom, hogy nem az én játékom :)
  • TDC Geronimo
    #147797
    PAXon vetített demot nagyon lehúzták mindenhol.
  • Totti5
    #147796
    Komolyságnak néz ki, de japók ( Resident Evil direktora alapította csapat ) . Nagyon félek tőle :(

    Legjobbakból tevődnek össze...

    Tango Gameworks features employees from Grasshopper Manufacture, Platinum Games, Clover Studio, and Capcom.

  • arty
    #147795
    ezmiez?!
  • arty
    #147794
    duplán - mivel a beginner szekciót már le is aranyztam :)) mi lesz így az evóval? (amugy pécén még csak béta, 24.-én lesz valódi megjelenés, készülök is az uplayes patch-szopásra........)
  • Totti5
    #147793

  • Totti5
    #147792
    Nem lesz The Amazing Spider-Man 2 Xbox One-ra

    Xbox One változat nem ment át a Microsoft (minden játék esetében kötelező) engedélyeztetési eljárásán, technikai jellegű problémák lehetnek a játékkal.

    Nem mintha túlzottan érdekelt volna egy újabb gyenge filmadaptáció, az új film sem tetszett, de ez milyen hulladék szar lehetett ha fennakadt??? vagy egyátalán mi készült el belőle és mi nem?
  • Totti5
    #147791
    :)))) gyenge vagy!!!
  • Muttley
    #147790
    éééés majd meglátod mit fog tudni 2-3 év múlva,
    plusz már csak fele ennyibe fog kerülni
    na, akkor fogunk sokan vásárolni :)
    addig meg örülünk annak, h 3-4-en megvettétek
    és van miről beszélni
  • arty
    #147789
    na, ennyit rólam - berántottam egy alapverzát uplayre :D (fillérb*szó hörcs*g mindenemet)
  • arty
    #147788
    sajnos adta magát, hogy efelé lépjenek - saját nyomorom, hogy én azt szerettem, hogy úgy oldjam meg a pályát, ahogy tudom (nem pedig kötelező duplaszaltóva a végén, stb ;) )

    és ahogy kinéz.... csodás!!

    (... de max majd ha az evo déelcéit is kiaranyoztam ;) )
  • arty
    #147787
    Ha nem oda, hova?
    EA-hoz?

    szerintem bármelyik kiadó bedarálja ezeket az MS szárnyai alatt jól ellevőket... :(
    destiny szép, van hype is, lehet ellébecolnak vele egy következő címig. hogy utána mi lesz ...? :(

    amugy a twitter a bungie vezetőkről ír, nem az activisionosokról.... :O
  • Totti5
    #147786


    Arty, az akrobatika opcionális, de ha jól vettem ki, akkor vannak pályák ahol igényli, de csak egy töredéke az egésznek.

    Rivjúk ugyan olyan profinak és tartalmasnak mondjk mint az Evolution + 1-2 újdonság is belekerült, de lényegében ugyan azt úgyan úgy tudja mint eddig. Jó látni hogy ebbe is mindent beleadtak tartalmilag.
  • Totti5
    #147785
    Ez azért kemény, kíváncsi lennék a teljes storyra. Ez az ember adta a Halo játékok hangulatának a felét.



    Remélem a Bungie nem a Bizarre sorsára jut. Nem volt jó döntés Activisonhoz menni, persze így a Destiny multiplat lesz.
  • Totti5
    #147784
    Bungie, Activision kitette a Halo széria zeneszerzőjét... Jöhet vissza, remélem a 343hoz!
  • Shan
    #147783
    Rendeltem 1-2 cuccot dx-ről...
  • Bercy #147782
    ebay-en garantaltan talalsz (legalabbis kinai utangyartottat)
  • Shan
    #147781
    Szétszerelést találtam. Van valakinek eladó stick-je?

  • Shan
    #147780
    Semmiben, csak a színében. Az újhoz is csak egyet adnak. Egy 5000-est hozzádobsz, biztos odaadják vele a másodikat is használtan. (Én inkább újat vennék).

    Tényleg nem tud valaki rá két kart? Kisfiam lerágta a gumiját. :)
    Nehéz szétszedni? (Azt nem, csak összerakni, mi?)
  • jackoneill90
    #147779
    lehet ingyen multizni liveon? még mindig nem szívesen vennék tört gépet, de sajnos használtan a legtöbb olyan :( ilyennél előbb utóbb ban a vége?
    még azt nem értem miért nem lehet 2 joyyal adni egy új gépet. külön marhadrága az is. ez a fekete amit általában árulnak a boltok mennyire különbözik a fehérektől? kevesebbet fogyaszt nem melegszik annyira?
    Szeretném jól elkölteni a fizetésem.
  • DarkSector
    #147778
    Lol rühellem de ennyiért én is megveszem. :D
  • cenobite
    #147777
    SZIasztok!Nem tudjatok miert nem tudok dlc-t letolteni?paypalt megadtam ami a mastercardomhoz van gyogyitva. eddig semmi gond nem volt de most nem tudok vasarolni.
  • Zozo76
    #147776
    Fogadok ha bekapcsolnam ocsem XBOX ONE-at a masik szobaban akkor nala mar megjelenne az update. De nem kapcsolom... :)
  • Totti5
    #147775
    Holnap este legkésőbb. Nekem mindig 1 nap csúszással jön ( először Amcsi, aztán mindenki más, így nem hal le a rendszer és meglesz pikkpakk ).
  • arty
    #147774
    na, EBBEN nagyon jó az xbone!
  • Zozo76
    #147773
    Az elobb kapcsoltam meg az XBOX ONE-t de nem volt semmifele update. De biztos kesobb kapom majd csak meg mint a multkor.