176613
banner
  • arty
    #147852
    azt nem tudja valaki, hogy a pontokból lett pénz most akkor lejár áprilisban vagy sem?
  • xxdani
    #147851
    Borderlands 2 höz van olyan kiegészítő amit érdemes most beszerezni és 1000ft alatt van?
  • arty
    #147850
    tuti nem :((

    pedig adná magát, h ilyen játékoknál minden közös legyen - pályák, leaderboard, stb
  • Totti5
    #147849
    Microsoft trademarks "Eden Falls"

    Pár koncepciós kép van már



  • Harlekin
    #147848
    Jah jut is eszembe ez most a vércsoportot és kromoszómákat jelöli!
  • Harlekin
    #147847
    Nagyon jó!
    Le is baszom az asszonyt,hogy nem így dekorálta a lakást...

    Jövök nemsokára csak jelenleg az agyamba küzdelem folyik az életben maradt agysejtek és a halottak között.Jelenleg silent hilliek állnak nyerésre,de adtam gyógyszeres támogatást az életben maradtaknak.Nem kellet volna az utolsó whisky ez már biztos(meg a jó pár előtte lévő se)...

    Ja és boldog nyúlt mindenkinek!

  • Tyrant01
    #147846
  • Totti5
    #147845
    A pályaszerkesztés cross platformos lehet? vagy ez túl meredeken hagzik? vagy teljesen elszeparált minden platformon... mert a 360as közösség óriási és amit leműveltek Evoval az eszméletlen volt, abból kimaradni nem lenne jó.
  • arty
    #147844
    redlynx odacsapott - 360on is maximálisan állat lett, a nextgen pedig csodaszép :)
  • Totti5
    #147843
    The Xbox One, PS4 and 360 releases deliver a pure 60fps experience for most of the way, only letting things slip when alpha appears on-screen.







    Megnyugodtam, de hogy nem 1080p az megbocsájthatalan.
  • Totti5
    #147842
    Season pass miatt lemezest választottam, és remélem min. olyan minőségű DLCk lesznek mint ami az Evolutionhoz voltak, bár ez is most 6 DLCre szól, ami soknak tünik, amikor az EVOhoz csak kettő volt de az masszív. No majd meglássuk... persze a digit + season is kb annyi, de ha már van lemezen is akkor miért ne azon, még sem csak rideg bitek.
  • danyi2
    #147841
    Sziasztok!

    Szerintetek US profilon mért nem bírok paypalal vásárolni?
    Beállítottam a profilomhoz mindent megcsináltam az összeg is megvan de nem enged vásárolni mi lehet a gond?
    Valaki tudna benne segíteni?
  • Harlekin
    #147840
    Na azért ez nem egy karácsonyi ajándék bontási meglepetés nap!Hogy a dobozba most lesz quad is!
    Viszont szerintem jobb lett benne a fizika.Jópofa dolog ez a trükk dolog Ellenben igaz nem néztem,hogy lehet e állítani,de hiányolom a test súlyváltás fokozatosságot...
  • Totti5
    #147839
    Benne volt a trélerekben is :)
  • arty
    #147838
    a quad már ígyis nagy spoiler volt :))
  • Harlekin
    #147837
    Na akkor nem teszek több videót nem spoilerezek...
    Én megvettem storon 4500 ft volt...Vagyis csak a fele/fő
  • Totti5
    #147836
    Szerdán megjön aztán indul a buli!
  • Harlekin
    #147835
    ja és trials eszméletlenül jó és SZÉP!!!!
  • Harlekin
    #147834
    ja ja szerintem is.
  • Totti5
    #147833
    Egész korrekt lett a minőség!
  • Harlekin
    #147832
    Na teszt

    ez upload studióval vágva és onedrivere feltöltve.
    trials

    ez meg közvetlenül dvr el mentés után YT appal feltöltve




  • arty
    #147831
    mindenre nincs garancia :) mondjuk ugy: cuccaid nagyrésze megmarad :D
  • cenobite
    #147830
    PP-nál úgy működik hogy ha nincs pénz a PP számládon, akkor automatikusan a hozzárendelt bankkártyáról vonja le az összeget. Viszont most a PP számlámon is van annyi összeg hogy simán belefér az amit venni akarok.
    Mivel UK profilom van, magyar bankkártyát nem tudtam hozzáadni, mert az angol (kamu) irányítószám nem egyezik a magyarral. (Próbáltam hogy a magyart írom az angolhoz, de akkor meg azt nem engedte.)

    Köszi a segítséget és tanácsokat mindkettőtöknek!
  • cenobite
    #147829
    Es a meglevo ACC-ot at lehet ugy rakni magyarra hogy minden megmarad? Vagy uj acc-ot kell letrehozni?
  • Macccy
    #147828
    Te vagy az ARC! :D Hatalmas köszönet mester, de kivételesen már az első direkt videjót is le tudtam játszani, fasza is. Sokkal jobb a kép és zéró törés.

    Mondtad, hogy nem bírod letenni, hát el is hiszem. Még mindig jó nézni, remélem is hogy fejlesztik és toppon marad a cucc a BF meg CoD meg Halo cuccok mellett! Kell a Mech a világnak. ... Te is lefogadom legszívesebben Ogréval melóznál kint a telepen :))
  • Shan
    #147827
    Ugyan így voltam, nem engedett fizetni semmit, még az ingyenes cuccot sem tölthettem le. Nekem csak a magyarra való áttérés oldotta meg. Csak itt meg nincs Paypal! Viszont bankkártyás simán megy.
  • Tyrant01
    #147826
    Nekem 2 napja meg van, de mindig titanfallt nyomjuk, úgyhogy ki sem próbáltam még :-)
  • Harlekin
    #147825
    Pont most akarom megvenni x1 en. :-D
  • Totti5
    #147824
    Fasza a Trials Fusion ( x360 ), tetszik a future feeling. Frém szvsz fix 60, de sajna a képet töri olykor illetve elég rece, a látvány viszont tetszetős. X1en ez ütős lesz 900p ide vagy oda, csak recét ne lássak.
  • Harlekin
    #147823
    Gondolom ez valami egyedi eset lehet nálad ezért nem kapsz választ itt.Hiszen a 3 FŐ kompetenstől akik ebben érintettek SE tudtak segíteni(bank,PP,MS sup)

    Viszont most akkor PP-n keresztül akarsz bankkártyával fizetni vagy PP -n van feltöltve pénz???
    Ez nem világos számomra a leírtak alapján.
    Ha van bankkártyád akkor minek a PP-s fizetés.
    PP fizetésnek akkor van értelme szerintem,ha nincs kártyád hiszen nincs miről közvetlen fizetni.
    Ismerősöm akinek nincs bank számlája ezért használ pp-t,mert bemegy bankba és befizet pénzt PP számlájára.Szerintem baromság így csinálni de ezt teszi.
    Ha meg van Bank cardod,miért nem arról fizetsz?????Minek 2 közvetítőnek is "jutalékot"fizetni????
  • DarkSector
    #147822
    Wow még Bameboy-on is? :D
  • Harlekin
    #147821
    uhhh!

    Macccyról majdnem megfeledkeztem!
    ITT :-D
  • Harlekin
    #147820
    Láttad x1 en???Ha nem akkor hogy menne át?
    Ja ja...
    Még erre is

  • cenobite
    #147819
    Sziasztok!
    Pár napja már próbálkoztam, de mivel nem jött válasz ha nem gond leírom megint hogy mi a gondom.
    Adott egy X360 UK account-al. Eddig rendszeresen vásároltam paypal segítségével, soha nem volt semmi gond. Pár napja viszont hiába próbálok meg bármit is letölteni "Can't authorize this purchase option...stb..." szöveggel nem enged venni semmit. Paypal-omon van pénz, bankkártyámon szintén.
    Hívtam a bankomat, azt mondták minden rendben a kártyámmal, hívtam a paypalt azt mondták ott is minden okés és vásárolhatok, hívtam az Xbox support-ot (2szer is) egyik tanácsuk sem működött, illetve érdemi információt nem is tudtak adni.
    Nem tudja valaki esetleg hogy mi lehet az oka hogy nem enged vásárolni? Illetve van valaki aki hasonló UK acc-al rendelkezik és megy Neki a vásárlás paypal-al?
    Előre is köszi a választ és bocs ha hosszú voltam.
  • DarkSector
    #147818
    Nekem nem jött át a 3x szebb minőség. :D

    Először azt hittem Android-ra is kiadták. :D
  • Harlekin
    #147817
    Viccelsz!?
    Ez a minőség amit a videóban látsz az az Xbox one fele minőségét és átérezhetőségét adja kb vissza.De 3 X jobb mint amit Xbox 360 on kapsz vagy tapasztalsz.
    Plusz jó párszor leírtam,hogy NEM tudok 360 as videókat csinálni,mert nincs mivel...
    Amúgy a múltkor megpróbáltam még párszor a 360 as verzát,de inkább nem erőltetem.Nem azt mondom,hogy szar de x1 hez képest az...
    Akinek nincs összehasonlítási lehetősége az nyugodtan nyomja a 360ast,mert nagy élménybe lesz része ettől függetlenül is.

    Ha nem basszák el a jövőt a készítők akkor az biztos,hogy ez a gama odabasz minden sláger fpsnek...
    És jelenleg úgy fest,hogy törődnek vele,mert jönnek a javítgatások,teszik bele a plusz dolgokat(2vs2),jönnek az új pályák,új burned cardok stb.

    4 nap 7 óra tiszta játék idő van benne,de képtelen vagyok megunni sőt ha nem játszok 1 napot már hiányzik.
  • Harlekin
    #147816
    Ja ez most már az elviselhető szint!És ezt már közvetlen YT ra töltöttem fel.DVR után...
  • DarkSector
    #147815
    Hát ha nincs hozzá gépem? :D
  • Seth
    #147814
    Neked lenne kedved ránézni, mikor ott van a superior változat ? :D
  • DarkSector
    #147813
    x360?