176613
banner
  • Muttley
    #148013
    jelszó:

    Nov 04 :)
  • Myselor
    #148012
    oksa köszi szépen.:))
  • davidka003
    #148011
    Csak RGH van mostanság. Rámásolod a vinyóra a játékot aztán kb annyi.
    Csak az RGH drága. 15k körül van.
  • Myselor
    #148010
    oké de melyikkel?mert ez mellé lehet lesz egy ilyen box.érdekelne hogy működik ha valaki tudna segíteni az jó lenne :)
  • davidka003
    #148009
    Csak úgy lehet.
  • Myselor
    #148008
    srácok bocs a hülye kérdésért de jtag vagy rgh-s géppel lehet vinyóra rakni vagy pedrive-ra a játékokat és lehet játszani?
  • DarkSector
    #148007
    Hagyjuk ezt a cod meg crysis meg ki-kire hasonlit, meg ki kitől lop.
    Egyenlőre a CoD volt először, a Crysis a 2. részben lemásolta a CoD-ot , mármint single és multi felépítést nézve.
    Battlefield ugyanúgy, annyi hogy abba járművek is vannak, de az is teljesen megváltozott a 3. óta.
  • DarkSector
    #148006
    4dvd? miez Final Fantasy?
  • arty
    #148005
    naigen, rage endzsin.... :)) ennek úgy kell a bluray, mint a falat kenyér.
  • arty
    #148004
    ha nem: úgy ellopom pécén, hogy annak a rendje. cod=60fps vagy semmi.
  • arty
    #148003
    szerintem kukázták tavaly és nulláról építik ujra. érthetetlen, mit lehet elbaszni egy bejáratott név, játékmenet és "primkó fps" játékon - mármint a koncepciót tekintve.
  • Totti5
    #148002
    Wolfenstein: The New Order

    PlayStation 4 és Xbox One - minimum 8 GB, teljes feltelepítettség 47 GB

    PlayStation 3: minimum 8GB ( többet fel sem tesz ), PSN verzió 17 GB

    Xbox 360: 4 DVD lemez, első lemez kötelező install 8GB
  • Totti5
    #148001
    + ha ezt is 60 fpsel hozzák...
  • Totti5
    #148000
    Lesz abból valaha is valami? vagy már csak a multiplayer f2p izés Division a menő ott is:(
  • arty
    #147999
    "Ha valaki így másol akkor szentélyt emelek neki,"

    és amikor így: #147998 ? :(
  • arty
    #147998
    Call of Duty: Patriots ????

    húzzon már el a 'csába az activision!! :(
  • davidka003
    #147997
    Jó lesz.
  • Totti5
    #147996
    Pontosan, a COD mindenkit csak lemásol, a Crysis, és a Killzone forradalmi egyedi öteleteken alapult.

    Ha valaki így másol akkor szentélyt emelek neki, mert ez mindent kocsikáztatni fog megint.

    Így kell odabaszni.
  • The Protector
    #147995
    Nah,most meg cod crysis-t csinálnak.Innováció meg eredeti ötletek az van.
  • Totti5
    #147994
    Felteszik megint az i-re a pontot. Ez brutál!
  • Harlekin
    #147993
    Lehet,na de az nálam kimarad,mert az első cirka 10-20 faultos akadálynál kikapcsoltam minden hangot.Az volt számomra a legidegesítőbb ahogy indulásnál ugyan az az 1 mondat és melle a pontosan ugyan az az ambient kb 5 másodpercenként ismétlődött.
  • Seth
    #147992
    Ráadásul valami sötét sztorit is sikerült belevinni, az állandóan dumáló AI-k elárulnak ezt-azt :)
  • DarkSector
    #147991
    :)
  • Harlekin
    #147990
    Minden pálya végén mindig meghal,de ettől csak betegebb befejezések vannak.(lávába esik,elüti valami,szétzúzza valami,stb)
  • Botond #147989
    Letöltöttem, majd vmikor nekikezdek. :)
  • Totti5
    #147988
    Hány db júzer kreált pálya van X360on track central szerint?
  • DarkSector
    #147987
    a végén mit elrepül. :D
  • Totti5
    #147986
  • DarkSector
    #147985
    ki akartam probálni a smartglass-t a Ground zero-hoz de szarakodik, nekem semmit nem mutat.
  • Harlekin
    #147984
    Bazzze ma itt volt az 1ik haverom.3 hete könyörög,hogy szerezzek neki 1 eladó 360 as gépet.Végre lett 1 fasza jasperes gép.Eljött,hogy megbeszéljük mi legyen,hogy legyen virágbolti.
    Lebeszélünk mindent...
    Kifelé menet mondom nézd meg mit tud az X1 nézi a CoL-t majd mutatom a forzát és a végén na mondom ez a Titan fall.
    Na erre közli ha nem gond akkor neki inkább X1 kell.Mondom bazd meg most hívot,hogy a konzol világból megrendelte titanfallal!
  • Renjike
    #147983
    Első vh: végre egy téma ami még érdekelhet is . :D
  • Totti5
    #147982
    COD pletyik

    - The official name of the game is Call of Duty: Patriots.
    - The setting is going back to the roots of CoD and will be set in a fictional version of The Great War (World War I).
    - There will be more of a 'Fantasy' element to the game - One example we have been given is the fact that one of the main characters is from a previous CoD game, but in an alternate reality.
    - The single player mode can be done via Co-Op. However, this can only be done online
    - The game will only be developed for PC, PS4 and Xbox One - There is no chance of a WiiU or last-gen version.
    - The release data is currently scheduled for November 14th 2014.
  • DarkSector
    #147981
    Az odabasz azért. :D
    Van megosztás? :D
  • Tinman #147980
    Na csak várjatok, míg lesz nextgenem :-D
  • Moby
    #147979
    Ez így van ps4-en is, de élni ezzel én pl. nem tudok, mert olyat nem találnék, aki ugyanazokat venné, amit én, én meg nem akarok minden fiszfasz szemetet megvenni, csak azért mert féláron van.
  • Totti5
    #147978
  • Tinman #147977
    Pedig Dust-on nagyon ajánlom.
  • Harlekin
    #147976
    Ez egy nagyon nagy jóság itt x1 en. Nuladik napon a 60 dolcsis játékokat fejenként 30 dollárér vesszük cirka 6800 ft-ér.Ha lemezen vennénk meg kb ennyit buknánk amikor eladnánk fejenként tehát így a legjobb mert "örökre" a miénk marad és nem kell bajlódni az eladással...
  • Harlekin
    #147975
    Már így is vezetsz,mert ebbe nekem vannak kölcsön gamák is.

    Viszont Uplayen vegyél fel friendsnek,mert nem tudok ajándékot küldeni különben!Pedig gyártottam neked 1 szép nagy gyémántot.(acsi)
  • Tinman #147974
    Wow! Ezt nem tudtam, már megérte kérdeznem, thx :-)