176613
banner
  • davidka003
    #148176
    Xbox akciók

    LIGHTNING RETURNS FFXIII
    4500 Ft és GOLD se kell hozzá.

    Deus EX: 1300, Dungeon Siege 3 szintén. Stb...
  • orichalcos
    #148175
    AMúgy fake, mit keresne ott a Watch Dogs, mikor már show előtt megjelenik. :D
  • Pipör
    #148174
    igen próbálgattam keresgetni de így nem nagyon találtam, hát mondjuk szükség lehet 250 ill 320 gigásra? vagy jó a 4 is? ára miatt kérdezem. slim vagy sima, kinectet venni érdemes?
    leginkább autós játékok érdekelnek na meg gta 5, dragonball
    mi a típusában az E jelőlés
  • davidka003
    #148173
    Ajánlottan kb 510 Ft a feladás. Csak gondolom beleszámolja a csomagolást is.

  • Totti5
    #148172
    Én eleve ha eladok azt a 300 forint postát kifizetem nem azon múlik... 600 forint amúgy is óriási kamu...
  • davidka003
    #148171
    Mikor Mortal Kombat-ot akartam venni kb másfél éve akkor mindenki 4 ezerért árulta +posta. De tényleg 5 ember árulta 4k-ért.
    Mindenkinek írtam, hogy ingyen postával vinném is, rögtön utalnék.
    Mindenki visszaírt, hogy többet ér a játék, annyiért nem eladó.

    Hirdetgették 1-2 hónapig mire jött egy új srác aki odaadta 4k-ért postával. A tanulság az, hogy aki alkudik de rögtön fizet annak oda kell adni. Én is úgy szoktam. Inkább odaadok valamit 500 Ft-al olcsóbban csak ne kelljen még hirdetgetnem hetekig.

    Nem tudom egyesek miért ragaszkodnak betegesen a fix árhoz. Főleg nagyobb összegű játéknál meg sem érzi az ember ha enged 5-600 Ft-ot.
  • Totti5
    #148170
    Ott van, csak nem lenne a színpadon a lista szerint.
  • Totti5
    #148169
    Bőszen árulja a boltos még mindig a Thífet ugyan úgy 7k, a 600 forintos pk nincs kiírva. Naponta uppolja. Én elvittem volna multkor és túl lenne rajta. Legszívesebben írnák neki, hogy megéri e ez neki, de tapasztalt mondja hogy ezeket hagyni kell, mert elkezd káromkodni, fenyegetni.
  • Renjike
    #148168
    a microsoftról hiányzik a Sunset Overdrive ...


    3ds : Castlevania SotN 2 :OOO
  • Totti5
    #148167
    Érdekesség:

    'Az Insomniac Games egy interjúban fedte fel, miért döntött úgy, hogy a Sunset Overdrive Xbox One-exkluzív lesz: állítása szerint egyedül a Microsoft engedte meg neki, hogy megtartsa a játék jogait.

    Marcus Smith, a játék egyik atyja szerint több helyen is bemutatták a játékot, viszont a már kezdetektől fogva ragaszkodtak ahhoz, hogy megtarthassák a cím jogait. Ez a legtöbb helyen véget is vetett a tárgyalásoknak, nem úgy a Microsoftnál, ami engedett az Insomniacnak. Ezért az exkluzivitás'
  • Totti5
    #148166
    A Wolfenstein: The New Order kreatív direktora, Jens Matthies a Redditen kifejtette, hogy miután egyszer végignyomtuk a kampányt, érdemes lesz másodjára is nekiveselkedni, mert csak így ismerkedhetünk meg egy alternatív idővonallal.

    A játék első szakaszában válaszút elé érkezünk és attól függően, hogy miként döntünk, "alapvetően megváltoztathatjuk a történet hangulatát", mivel egy alternatív idővonalat nyithatunk meg
  • Totti5
    #148165
    Ez egy jó show lenne, de én nem akarod tudni mindent előre.

    Gears 4 kétlem hogy lenne, pláne nem gameplay, max egy tízer hogy jövőre.

    Beyond good and evil 2 körül teljes a csend már régóta, nem hiszem hogy lenne.

    Azt hogy Halo 5 csak techdemó szintén fura, aztán lehet hogy csak 2016? mert más különben gameplayyal kellene bemutatni.
  • orichalcos
    #148164
    Leaked E3 photo
  • Totti5
    #148163
    Mindenre jön.
  • Botond #148162
    X1re? :)
  • arsmarci89
    #148161
    Diablo III: Ultimate Evil Edition jön XBOX 360-ra is! :)
  • Waczkor
    #148160
    GTA pont az a játék ami simán megéri még a teljes árat is,nagyon egyben van
  • ktomi22
    #148159
    shadow complex megeri.. bár nekem ingyl volt anno.. nyertem gamer365.hu-n.
  • davidka003
    #148158
    Olyan zavaró, hogy nem tudok már játékot venni.
    Nincs olyan, ami olcsó és érdekelne. GAME-en nézegetem néha de nem igazán van semmi.

    GTAV meg még drága. MS akciózhatna igazán Live-on akár minden héten.
    Shadow Complex érdekelne nagyon de nem adok érte 3800-at.
    4 éves játék, csak lesz akcióban vagy ingyen.
  • Botond #148157
    Mire gondolsz, hogy hogyan lehet rákötni a tvre meg ilyenek? Szerintem legalább pár alap kérdést tegyél fel, hogy mire gondolsz, hogy jobban be tudjuk lőni, hogy milyen témában és milyen mélységű válaszokra van szükséged.
  • davidka003
    #148156
    Google tuti segítene. De mit akarsz tudni?
    Azt nézd meg, hogy milyen játékok vannak rá. Mással nem kell foglalkozni.
  • Pipör
    #148155
    Üdv! Valaki nem tud mutatni olyan oldalt ahol le van írva minden tudni való az xbox 360ról, csak mert szeretnék venni egyet és semmit sem tudok róla kb. előre is köszi
  • Botond #148154
    10.000 ^^
  • Harlekin
    #148153
    Ha lesz hozzá kedvem akkor megcsinálom a lila skines acsit is,ha nem akkor úgy marad.Biztos jön hozzá 1000 dolog amúgy a season pass-t így is úgy is megveszem...
    Ha tetszik a game akkor dlc-t is ki szoktam maxolni pl borderlandsok,de nem ver miatta a víz ha nem.

    És köszi amúgy!
  • arty
    #148152
    Remélem jön majd hozzá ezer dlc és kitolják 2350-ig mondjuk a GS-t.... beleraknak olyat, hogy a fizetős lila skinnel csinálj 5 killt, meg a többi gennyedékség, ami a témában megy. :PPP (és a legjobb: egy idő után elmegy a kedved, a GS miatt csak "tologatod" :PPPPPPPPPP

    (amugy grat :) )
  • Harlekin
    #148151
    Azt hiszem a kép magáért beszél nincs mit hozzá fűzni!!!
  • DarkSector
    #148150
    Ja értem. Thx.
    Akor végülis jó. :)
  • arty
    #148149
    dvd r2, eredeti vagy másolat
  • DarkSector
    #148148
    Srácok az x360, dvd filmekben miket játszik le? Eredeti , másolt, usa, europa?
  • Tyrant01
    #148147
    Egész fasza.
    Minden One videó egy helyen
    Gamertag-re keresve meg lehet nézni bárki összes felvett videóját.
  • Botond #148146
    Lesz az 2k is karácsonyi akcióban.
  • davidka003
    #148145
    Amúgy meg biztos nem adnék 6k-t egy ilyen remake féleségre.
  • davidka003
    #148144
    Már nem szaggat.
  • LMNO
    #148143
    Fable Anniversary-t érdemes megvenni? (most 6k a live-on)
    Írtátok itt korábban hogy szaggat, meg ilyenek; ez fennáll még (úgy értem nem jött hozzá valami patch vagy ilyesmi)?
    Még anno pc-n játszottam az eredetivel és ott bejött, érdekelne milyen ez a "felújított" változat.
  • Totti5
    #148142
    Első amcsi vásárlás

    Child of Light USA store : 3256 huf ( EUban 4290 Ft lett volna )

    Még jó hogy elkaptam pár rivjút ahol írták csak is hardon kezdje el az ember, mert az UBI megint elkúrta a nehézséget ( normal = casual 1bit AC szint , hard = szopj paraszt szint )
  • arty
    #148141
    irányítás necces, de egyébként sztem nem volt ez rossz - graf kimondottan tetszetős, a sztori meg... nos, nem esett nagy súllyal latba :D
  • arty
    #148140
    "ettől még működhet jól."

    működött is, kb az első évben. azóta MS (és a fejlesztők) rájöttek, hogy a gémerszkórral el lehet adni egy játékot.... :(
  • Seth
    #148139
    Szerintem meg nagyon jó volt, 8 pontot adtam rá annó.
  • davidka003
    #148138
    Csak szerintem volt hoki a Deadlight?

    SPOILER lehet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Sztori nulla. 3 óra az egész.Mondjuk ingyen volt.
    3 fejezet az egész.

    De tök faszság, mert a 2. fejezet az az, hogy egy földalatti labirintusban kell kerülgetni a csapdákat.

    Aztán egy csávó megkér, hogy mentsd meg a fiát a zombiktól teli városban de előtte elvette a fegyvereidet meg mindent. Szerintem itt nem volt átgondolva a megvalósítás.

    A vége meg lol. Az egész játékban a feleségét meg a lányát kereste.
    Aztán a végén jön rá, hogy ő ölte meg őket azért, hogy ne legyenek zombik még régebben csak olyan nagy volt a bánata, hogy ezt elzárta mélyen magába és nem emlékezett rá.

    4/10-et ér a játék. Fel nem fogom, hogy valaki ezért fizetett. Ráadásul a grafika is fos volt, mert nagyon alacsony felbontású volt minden textúra. Irányítás sokszor szar, csomószor azért halsz meg.
  • Tyrant01
    #148137
    Pedig ezért jó.
    Sok acsi vadász van, TA-n 200k+ regisztrált játékos.
    Ha ezek közül jópáran elgondolkodnak One vételén már megérte az MS-nek.
    Child of Light: One 1000G, 360 400G
    Ennyi
    Nem Te vagy a célcsoportja ennek az acsi rendszernek, ettől még működhet jól.