176613
banner
  • Harlekin
    #148136
    Mármint mi?Az hogy 750 vagy hogy 1000 gs,de lényegtelen,mert egyiket se viccből mondtam...
    750 ft nem pénz és most nem menyünk ebbe mélyebben bele!Nem szociális háló fórum,hogy kinek mi sok vagy kevés...
    1000 gs akit nem érint,mert leszarja az acsit annak nem totálisan holt mind 1,hogy 1000 vagy 200 vagy 100000000 gs van 1 játékban!?Lépjen túl rajta nem az ő szegmense az,hogy acsi található a játékban.Ne vegye meg miatta és ne használja.Vagy a megvett játékát maxolja ki és akkor nem itt fog sírni hogy jaja bazz ez a játék csk 5 óra igaz 5 acsi nyílt de nem nyújt többet számára.Akkor ha így van mi a faszt számít,hogy mennyi van benne és esetleg mást érdekel!?

    Itt a tinan fall 1000 gs a játék 1 hete (game play time 5 nap 21 óra eddig) de csak 34/35 az acsi számom.Mivel van benne nullás acs(10 es gen),de az is ki lesz szedve 9 gen 50 en vagyok pár első hely hiányzik.Mi ebben a probléma??Főleg annak akit nem érdekel.Tiltsa le a profiljába,hogy az ismerősei se lássák,hogy neki mennyi van és a probléma meg van oldva és ne azzal foglalkozzon,hogy a másiknak miből és mennyi van és ez könnyen vagy nehezen jött.Tehát bőségesen van lehetősége arra hogy NE keljen foglalkoznia az acsival főleg ne máséival!!!

    Itt egy példa az acsira
    Van 1 almafa állunk alatta 10 en 9 en leszarják és csak felnyúlnak és leszedik a kéz magasságban lévő almát amit már számtalanszor más is megtett megeszik és ennyi.
    Én ha tehetem felmászok a fára a magasabban lévő érettebb almáért.Vagy ha találok létrát akkor azzal könnyítem meg esetleg a feljutást vagy szimplán megrázom a fát. Többet tettem azért az almáért.IGEN!
    És nem fogok sírni,hogy nekem az almafából csak az alsó már megszedett éretlen almák jutottak!!!!
  • Myselor
    #148135
    hát most remélem ezt viccből írtad hogy ezért jó :D
  • arty
    #148134
    Acsi mar elozo genben is elbaszodott, minden csak a lehuzasrol szol.

    Kor bezarult, vegyel acsit penzert a modi.
  • The Protector
    #148133
    Én kiszórnám őket a francba onnan.Elbasszák az egészet,vagy Daniel helyében korlátoznám,esetleg megpengettetném őket.
  • Tinman #148132
    PH-n is már kezd elharapózni a dolog, nagyon sok a kereskedő, aki nem az 1 feleslegét hirdeti, hanem van belőle neki 10, ebből keresi a mellékest.

    Jatekaim.hu nagyon el van szabva, konzolboltos fertő lett.
  • Tinman #148131
    Öööö... egyetértek :-)
  • Harlekin
    #148130
    Szerintem meg így a jó,mert nem a játék minősége mérete határozza meg az acsik meglétét erősségét.1 nagy játékban is lehet elbaszott könnyű 1000 gs mint ahogy 1 10 acsis indie(xbla) ban is baszott nehéz (pl trials)Tehát totál lényegtelen.
    A demó!Éveken keresztül itt is az sg-n mást sem hallok látok mit,hogy mindenki a youtubról LE DEMOZZA és véleményt nyílvánit az esetek 99%-ba a játékokról még megjelenés előtt tehát szerintem totálisan értelmetlen a demó.(cinizmus)
    És visszatérve az acsira hidd el,hogy lényegesen többen veszik így ezeket a "zs" kategóriás játékokat,hogy 1000 gs van benne.Mert adott esetbe megveszi az is akit csak az acsi érdekli.És ez jó a kiadónak. Ugye mert hát ITT mindig ez van,hogy az eladásokból lesz a következő játék fejlesztve!!!Tehát mindenki csak nyer.
  • Totti5
    #148129
    Kár hogy szétkúrták a GS rendszert. Nincs XBLA, nincs kötelező demó, nincs GoD. Ilyen indie izé is 1000Gvel oda van dobva a közösbe. Ez nagyon nem jó.
  • Harlekin
    #148128
    750 ft-ér jó!
    Ja és 1000 GS
  • DarkSector
    #148127
    Pre-Order gyanús. :D
  • Myselor
    #148126
    ez aztán a nextgen game :"D
  • Tyrant01
    #148125
  • davidka003
    #148122
    Sajnos ez van már.
    Én is még fél éve nagyban nyomtam a vételt/eladást.
    Zavviról vett játékot az itthoni árak alatt 1-2 ezerrel adtam el mindig. Nem a nyereség volt a cél. Szerettem mikor írt a vevő, hogy milyen szuper állapotban kapta meg a játékot meg hogy mennyire tetszik neki a játék.
  • Totti5
    #148121
    Trú story...

    Tegnap írtam jatekaimon egy promós Thief Xbox One - 7k

    Na mondom ez nem rossz, letolom, aztán 4-5ért simán eladom, került az egész buli 2-3 ezerbe.

    Írok neki, hogy 7ért akkor vinném, holnap utalom és Esztergomba kellene postázni ( Budapestről ).

    Visszaír, hogy postköltség 600 forint.

    Mondom neki Zavvin 9k a játék bontatlanul, origi. ( utalva arra hogy ez PROMÓ, bontott, DLC sincs s Ő valszeg ingyen jutott hozzá ). Én 7ezret szántam volna rá, annyit megér nekem többet nem.

    S tisztelettel megköszöntem a gyors választ majd búcsú.

    Még annyit sem írt vissza hogy ok, akkor dögölj meg, viszlát. Semmit.

    Nyilván ez is egy boltos, mert bontatlan cccokat árul nagytételben. Kérdem én 600 forinton aprópénzen akar nyereséget termelni? erről szól a játékaim.hu 2014be a PROFITSZERZÉSRŐL? igen erről. Sajnos csak erről szól manaspág, mert 10 oldalon keresztól csak boltosok hírdetnek, akiknek egy számít a hasznon. Egy eladó felpakol 15 játákot és állandóan elöl van a listán, alig látni gémereket már...

    Emlékszem amikor még indult az oldal és évekig ment a cserebere pl Budapesten GÉMEREK közt, olcsón, jó áron adtuk vettük, egymást segítve hogy játszhassunk jó játékokkal. Névről ismertük egymást, megvolt a telefonszám, jókat beszélgettünk a játékélményekről egy egy adás vétel vagy csere-bere alkalmával. Sokuk azóta is Xbox barátlistán van.

    Most meg pár 100 forint miatt el sem adja inkább, s vissza sem válaszol....

    Rettentő szomorú ez az egész:(((
  • Muttley
    #148120
    az a Predator az ott az mi az ott az? :)

    Dying Light - 2015 febr.
  • Totti5
    #148119
    Jó kis tréler

  • DarkSector
    #148118
    Igen? a videoban akkor félreértettem.
  • Totti5
    #148117
    CGI volt a tavalyi E3as bemutató.
  • DarkSector
    #148116
    Amúgy nem gondoltam hogy a régi trailer gameplay volt. :D
    Elég jól néz ki.
  • DarkSector
    #148115
    ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :D

    Nem hiszem amit látok!

    Egy INFAMOUS Xboxon!!!!!!!!!!!!!!:_D
  • Totti5
    #148114




  • Botond #148113
    Jön xbox 360ra is.
  • Totti5
    #148112
    1.2 millió Dead Rising 3 fogyott eddig Xbox Onera
  • Botond #148111
    Mondjuk még csak PC-s borítót tették közzé, és nem írták itt az SG-s cikkben, hogy mire jön aug15én, és innen más gamer honlapot nem tudok megnyitni, szóval nem vagyok benne biztos, hogy jön e 360ra is.
  • Seth
    #148110
    Gamefaqs-on szoktam nézni a megjelenő játékok listáját, abban nem is volt benne, de most hogy mondod, az is érdekel majd.
  • Botond #148109
    Risen3? Aug 15!
  • Renjike
    #148108
    Destiny , Wolfenstein , Alien hmm :)))

    Amiért sírok pedig: Witcher csak jövőre
  • Seth
    #148107
    Engem ezek érdekelnek majd az eddig bejelentett idei felhozatalból

    Wolfenstein 05.20
    Watch Dogs 05.27
    Murdered: Soul Suspect 06.03
    Enemy Front 06.10
    Transformers: Rise of the Dark Spark 06.24
    Sniper Elite 3 06.26
    Sacred 3 08.26
    Evil Within 08.26 - erről nem tudok, hogy eltolták volna decemberre
    Destiny 09.09
    Alien Isolation 10.07
    Dragon Age Inquisition 10.07
    Middle-earth: Shadow of Mordor 10.07
    Call of Duty: Advanced Warfare 11.04

    Ez nem valami sok, remélem lesz még azért pár cím hozzá. XBLA cím a Valiant Hearts, ami még várós.
  • Muttley
    #148106
    elfelejtettem mondani, h
    "JÓ" játék
    és X360

    a Thief 4 már kint van és teli találat

    - Watch Dogs - 2014 máj 27
    ++ Sniper Elite 3 - 2014 jún 27
    ++ CoD: Advanced Warfare - 2014 nov 04
    - Evil Within - 2014 dec 02

    ennyi :)
    a többi nekem langyos lópisi
    vagy még az se :)
  • Ricsi234
    #148105
    Rendeljük elő lassan..:)
  • Totti5
    #148104
  • Botond #148103
    Magyar storeon Fable anniversary 8k (golddal most éppen 6k), a második rész 3k, a harmadik rész 3k. Trilógiában együtt 15k. Értem. -.-
  • DarkSector
    #148102
    Nekem a graf tetszik, nem gáz, inkább az a baj hogy a környezet túlságosan mű, nem érzem hogy a földgömb egy szeglete lenne hanem inkább mint egy filmgyár belső csarnoka miután berendezték.
  • Totti5
    #148101
    Bírom a sorozatot, de így a nextgen mellett ez egyre inkább a múlt:( Rebellion... nem győzött meg, nagyon prevgen és abból sem az AAA, pedig Coopba biztos jó lesz ez is.

  • arty
    #148100
    bízom benne, hogy késik a horizon2 :D (amig lesz ócsó verza gépből, esetleg kormányfronton áttörés...)
  • Totti5
    #148099
    Amúgy érdekes lesz. Idén hány exluval kell számolni?

    Jön ugye nagy vonalakban :

    Project Spark
    Fable Legends
    Quantum Break
    Sunset Overdrive
    Halo 5
    D4

    Ebből veszem azt, hogy ünnepi szezonra belövik a Halo5 és Quantum Break-et. Hogy lesz emellé mondjuk Forza Horizon 2 ( ha tényleg lesz ). S ott van még a Fable, Sunset ammik szintén AAA címek. Ennyi nyilván nem lesz, 2 max 3 cím, de maradjunk a 2nél. A többi 2015 szvsz.

    Ha ezeket nézem + COD + 1-1 új cím + indie izé + letöltős cuccok + 1-2 kinect ( amit muszáj lesz színpadon mutatni, valami impresszív cuccal... ) = E3 konferencia

    Jófél lesz!
  • Botond #148098
    Lesz idő pótolni a korábban elmaradt játékokat, ráadásul fillérekért. :)
  • Totti5
    #148097
    Kb minden jön idén ami nextgenre is, csak exlu nem lesz rá.
  • Muttley
    #148096
    jó ezt hallani
    úgy legyen :)
    2014 x360 lineup rekord karcsú lesz :/
  • Totti5
    #148095
    "We're bringing more than hype. We're bringing games."