176613
banner
  • arty
    #148218
    vótmá'
  • arty
    #148216
    most azonos árúak lesznek, eddig volt 30-40el drágább
    viszont a hw mindkét esetben gyengébb és én most csak ahoz mértem az árát... (hogy valakinek az FM5 értékesebb vagy a killzóna, az ugye pénzben nehezen kifejezhető, ellenben az erősebb videokártya "mérhetőbb" és egyszerübb sorrendet találni, amit utána árazásra is át lehet vetíteni)
  • arty
    #148215
    Lehet, hogy lesz.
    Csak ha 1-2 rivju elhuzza az ilyen szemetet, akkor lehet vásárlót buknak és elagyalnak rajta - egy 3rd partinak nem érdeke kinektet eladni ;)

    (forzás acsit persze tuti kinekt-onlyvá tesznek (álá FM4), akkor majd totti szépen kölcsönadja nekem az övét :DDD )
  • Waczkor
    #148214



    Jól néz ki!
  • Harlekin
    #148213
    Mitől túlárazott!?????

    1 bugatti veyron na az túlárazott vagy 1 Rolex Daytona Platin na az is...
    De ne nevettess,hogy 1 szánalmas konzol ami a konkurenciától 30-40 ezerrel drágább az túlárazott!!!
  • Harlekin
    #148212
    Majd fog amikor 20x halsz meg és megnézed a guide videót,hogy miért is.Ha már DR3 ról volt szó a zombi kiszabadulás,mert konkrétan mire feltöltött gobbal cirka 4-5 másodperc(nagyon sok idő ott)!!!Addigra újra megfogtak és a földön is voltál.A kinectel meg 1 másodperc SE volt az,hogy tekersz egyet a kontrolleren és menekülhettél is.Ennyit a teljesítmény orientáltságról...
    Ez szó teljes értelmében a szopatás szint benne!!!!!És biztos lesz bőségesen hasonló dolog...
  • Totti5
    #148211
    Nyilván a nextgen verziók nagyon csicsásak lesznek, ezért sem hozzák az 1080at, mert a PC ellen kell menni látványba, ami nyilván így sem lesz meg egy 200+ ezres PCvel szemben, de hát ez a fontos. Nagyon remélem hogy a frém stabil 30 lesz...

    És nagyon jó lesz ha lassan elhegyjuk ezt a 6 teljesen eltérő platformra kell kiadni egy játékot, mert ez nem normális dolog.
  • TDC Geronimo
    #148210
    Büdös életbe nem lesz az annyi.
  • arty
    #148209
    ez max a teljesítményfetisisztáknak lesz "probléma" :)
    ha nem tudom, h kinektel gyorsabb a kiszabadulás, vszeg nem érdekel, h nyomkodnom kell a kontrollert - eddig is ezt csináltam, tudod ;))
  • arty
    #148208
    25ezren, úgyérted ;) (100$ + áfa)

    És még mindig túlárazott - szarabb hw, mint a ps4, árban meg azonos.
  • Totti5
    #148207
    simán lehet 720
  • arsmarci89
    #148206
    Szerintetek 360-on a Watch Dogs mekkora felbontásba fog futni?One-on is csak 792p... :O Nem értem, én a One-t is 1 piszok erős gépnek gondolom, 360-hoz képest meg főleg, és ebből is csak ezt a felbontást tudták kihozni.. szégyen :)
  • DarkSector
    #148205
    Ja én is egyetértek. :D
    Mindenki sír, aztán rájönnek hogy dejó lett volna. :D
  • Totti5
    #148204
    Kifogás mindig lesz. Nem ezen a 15 ezren múlott hogy kell vagy nem. Akinek kell az vett, akinek nem az várt és beállt egy mozgalom mögé pl le a kinectel.

    Nyilván nem kell rohanni érte, valójában nekem sincs semmi szükségem rá, mert itt van 50 játék PS3, VITA, 360, PC amihez hozzá sem nyúltam, csak az a rohadt birtoklási vágy:D, és ha már van akkor a Ryse felejthetelen élményt nyújtott pl.
  • Harlekin
    #148203
    Szemét dombra mi!?

    De jót is fogok itt röhögni majd amikor megveszitek a kinect nélküli boxot 20000 ft al olcsóbban és rá 1 évre meg 40000-ér a kinectet amikor MS "kötelezően" szinte minden játékba beleteszi(teteti) a kinect hiányból eredő hátrányt.(DR3 ba itt volt a példa 5x tovább tartott a zombi fogásból kiszabadulni gombbal mint a kinect által figyelt kontroller mozgatással!!!!)Itt fog menni az anyázás miatt...Nyugodtan felírhatod,hogy ezt Én megjósoltam!!!
  • Renjike
    #148202
    Garden Warfare megéri azt a 4000 pénzt? :)
  • Muttley
    #148201
    óóóócsóbb lesz a KexBox VÁN - szemétdombra kerül belűle a Kinect

    na 1 lépés előre :)
    még kb 1.5-2 év és veszünk :)
  • DarkSector
    #148200
    oks de a 3-4-ből 1 ha érdekelt. :D
  • arty
    #148199
    3-4 havonta járt ;)
    bár számomra is inkább a megveszem ami tetszik a választott út, de aki PONT a psn kezdetekor csöppent bele, az anyagilag elég jól tudott járni - feltéve, hogy nincs birtoklási vágya (ellentétben pl velem :D )
  • DarkSector
    #148198
    őőő hát 3-4-et igen ami aztán a pocomon maradt 1 év után is. :)
  • arty
    #148197
    évi 12 ezerből aligha vettél volna annyi jó játékot, amit a psplus mellé kaptál (HA(!) jókor vetted a gépet és elsősorban ps3on nyomsz mindent)
  • DarkSector
    #148196
    Sőtt eladom a gecibe inkább a Live kódjaimat.
  • DarkSector
    #148195
    PS3-on én az ilyen PSN+ lofasz bérlést sem használtam idiótaság az egész az mellett hogy 3-4 ezres játékok vannak benne, inkább megveszem őket, a PS+ árából.
  • DarkSector
    #148194
    Oksa Akkor ellövöm a büdös picsába az ingyen goldjaimat amíg lehet.
    Nekem magyarul ezt jelentette a szöveg.
  • davidka003
    #148193
    Mikor megláttam, 3-szor elolvastam mire elhittem. (will not stay on your account)
  • Totti5
    #148192
    Ennek nincs jó oldala : BÉRLÉS, nem az enyém. Eddig is ellene voltam, ezután is. Valszeg mivel minden lényeges cím ami érdekel meglesz, ez nem fog érinteni.
  • TDC Geronimo
    #148191
    Nézd a jó oldalát. Ezután talán már nem ilyen 6 éves 2 dolláros játékokkal szúrják majd ki a szemed
  • Totti5
    #148190
  • davidka003
    #148189
    Xbox Live is going the way of PlayStation Plus—starting in June, when the 'Games with Gold' program launches on Xbox One, free games downloaded with the program will not stay on your account if you deactivate Xbox Live Gold.

    So if you're an Xbox Live Gold member, you'll be able to get free Xbox One games every month—you just won't be able to play them once you stop paying the monthly fee. In other words, Xbox One's 'Games with Gold' will work identically to Sony's PlayStation Plus program.

    On Xbox 360, the Games with Gold program will work the same as it did before. Games you downloaded for free will remain on your account
  • davidka003
    #148188
    Már csak az a kérdés, hogy weben megvehetem a ONE-os játékokat úgy is, hogy nincsen jelenleg ONE-om?
  • Harlekin
    #148187
    Bazzze sőt lehetne ingyen is!!!!

    Biztosra vettem,hogy ez lesz a séma.

    Eddig ment a sírás,hogy a kinect miatt drága az x1 és,hogy ez miatt szar.
    Most lesz kinect nélküli és még mindig megy a sírás,hogy lehetne olcsóbb...

    Kiváncsi vagyok mennyien veszik meg ÍGY akik azt mondták,hogy na majd akkor ,ha már nem lesz kinect hozzá és olcsóbb lesz.Mind a 2 álmuk valóra vált lehet előrendelni!!!!Szavuk nem lehet!!!!

    Kíváncsi leszek most mi lesz a következő ürügy a nem vételre!?

    (Dark ez nem személyesen neked megy csak nagy általánosságban a múltra)

    És ebben tudjátok mi lesz a legjobb,hogy MS kiszór 1 valag kinect nélküli gépet,majd amikor már jó sok elfogyott elkezdi belerakni a játékokba a kinect nélküliségből eredő hátrányt.És dupla áron árulhatja a kinecteket mint amennyivel most olcsóbban adja a gépet!!!Nagyon jó!!!Remélem így lesz!!!
  • Moby
    #148186
    Soon...


    :D
  • DarkSector
    #148185
    Fasza de lehetne olcsóbb kicsit.
  • Totti5
    #148184


    Xbox ONE ( kinekt nélkül ) - 399 dolláros (349 font, 399 euró)

    Június Xbox 360 Gold játékok

    Dark Souls
    Charlie Murder
    Super Street Fighter IV: Arcade Edition

    Június Xbox ONE Gold játékok

    Max: The Cursed Brotherhood
    Halo: Spartan Assault

    Xbox ONE Deals with Gold

    50-75 % árcsökkenés - Forza 5 & Ryse

    Xbox ONE - nem kell ezentől GOLD az APP-okhoz pl Explorer, Twiccs, oneDrive, Skype stb...
  • TomStorm
    #148183
    Hard-on sokkal tovább tart a játék,érdemesebb.
    Normal módban kezdtem először de úgy 1-2 óra múltán észrevettem,hogy közel nem vagyok egyszer sem,hogy meghaljak:)
    Hardon már tényleg az is számít harcban,hogy kire mit Castolunk és a mana/hp-t adó virágok úgy vettem észre nem is "termelődnek(ha jól fejeztem ki magam:)" újra.Ja és a társunk sincs szintekkel előrébb
  • TomStorm
    #148182
    Engem is lenyűgöz a játék.Szó szerint meseszép:)
    Simán megcélozták vele az idősebb korosztályt is.Remélem lesz folytatás ill.kiegészítő
  • Totti5
    #148181
    Hardon!
  • davidka003
    #148180
    Hardon nyomod?
    Easy-n kezdtem de lehet átnyomom inkább hardra ha úgy jobb.
  • Botond #148178
    Ja, és még annyi, hogy a játékoknak két fajtája van, amit írtam, hogy xbox liveról letöltöd a vinyóra és játszol, ezek szoktak akcióban lenni, de ez a géphez/accounthoz kötött, nem tudod kölcsönadni, kölcsönkérni, eladni, amikor meguntad stb. Szóval néha van vmi olcsón, de akkor az annyi, és a tied, csak a tied. Meg van a dvd-s, ami többnyire drágább, de amikor végeztél, akkor eladhatod, ha nem adtad el akkor is tudsz cserélni, kölcsönadni, kölcsönkérni, stb.
  • Botond #148177
    Először is, ha warez érdekel, akkor tekintsd tárgytalannak amit írok, és arról sajnos nem is tudok semmit, szóval abban majd a többiek talán tudnak segíteni, bár a topik no warez fejléce azt sugallja, hogy talán ők sem.

    Szóval, ha eredeti dolgokkal akarsz játszani, akkor először azt kellene belőni, hogy mennyit fogsz játszani. Ha sokat, akkor gyorsan fognak pörögni a játékok, ha keveset, akkor lassan. Az online felületen most hogy fut ki ez a generáció sok akció van, így fillérekért lehet játékokhoz jutni, amiket csak a bolond nem vesz meg, és kis vinyó hamar tele lesz, ha csak gyűjtöd és nem játszol velük.

    Ezért a 4 vagy 250 vagy 320 kérdésre az a válasz, hogy ha sokat játszol, akkor 250est vegyél, ha keveset, akkor meg 4 gigást, és vegyél hozzá egy 320as vinyót.

    A kinect nem kinect kérdésre meg az a válasz, hogy egyrészt mennyi pénzt szánsz a cuccra, illetve hogy mekkora a nappalid, van e család (feleség/gyerekek), és mennyire vagy nyitott az ugrabugra bohóckodásra. Ha van a tv előtt 3-4 méter hely a nappaliban, és van család is, és néha nálatok van a baráti kör szilveszteri bulija vagy ilyesmi, és van is felesleges 30-50 ezred kinectre meg értelmes játékokra hozzá, akkor szerintem megéri, ha ezek közül egy vagy több is hibádzik, akkor első körben nem érdemes erőltetni.

    És végül milyen gép kérdés. Szerintem csak vékonyat. Ebből van a 360S (slim), és az 360E (elite). A slim a korábbi kiadás (nekem is az van), ezt már tudsz használtan is venni, az elite meg a legutóbbi ezt kapod a boltban most a csomagokban. Itt ugye ennyi a titok, hogy ha használtan veszed akkor S, ha boltban akkor E.