176613
banner
  • Totti5
    #148379
    Nofene, érzem játék kzöben is, de ezt így látva már el is hiszem. Mennek a T10 mellé, mint szent grál fix 60fps team!

    'it's a monotone 60fps with no frame-drops from start to finish'



    MachineGames
  • Harlekin
    #148378
    bazzzzeeee még 5 kibaszott nap...És ráadásul új melóhelyen dolgozok nem tudok később menni,hogy elindítsam a letöltést reggel.
    Így ha hazaérek még várhatok 2 órát,hogy lejöjjön és nyomhassam...
  • davidka003
    #148377
    GAME.co.uk

    ÚJ Forza 5 - 30 font
    ÚJ Dead Rising 3 - 30 font
  • Totti5
    #148376
  • Totti5
    #148375
    Xbox One Metro pakk

    - 900p + 60 fps
    - Metro 2033-at ujraírták a Last Light motorjával
    - mindkér verzióban benne lesz a Survival mód, újrabalanszolt fegyverekkel és egyebekkel
    - pályák kibővítése

    Ha nem lesz tele buggal még a végén megszületik a defenetiv metro. Igaz megjelenéskor ez nem ment nekik...
  • davidka003
    #148374
    "Thank you!
    All done! Thanks for purchasing.
    When you sign in on your Xbox One, you'll find this and anything else you've installed in My games and apps."

    Úgy, hogy sose látott az acc még Xbox ONE-t. :D
    Érdemes megvenni, későbbre jó lehet.
  • vg
    #148373
    Olyan mint a szakállas nő. Van akinek megfelel.
  • The Norberto
    #148371
    A Rage-el nem játszottam ezt a részét nem tudom megítélni:) Egyszer volt olyan hogy összezavarodott egy katona mert menni akart de csak nézett oldalra és remegett. Viszont volt 1-2 alkalom amikor egész jól cselekedtek szóval lehet hogy csak javítani kell rajta. És szinte biztos vagyok benne hogy jön még hozzá patch ami ezen nem biztos hogy javít. Itt a Nácik mészárlása a lényeg akik önteltek is szóval még illik is hozzájuk a AI.

    Más téma:
    Vajon lesznek DLC-k?
  • Totti5
    #148370
    Xbox One-ra ingyenesen szedhető a powerstar golf!
  • davidka003
    #148369
    Nem tudom mi legyen. Valszeg alszok még rá párat. :D
    Hiába olcsó ha nagyon fos. (plusz bekéne aktiválnom a gold kártyámat amit nem akarok)
    Ridge Race Unbounded-en gondolkoztam de azt írják, hogy fos.
    Végülis Split/Second single-t tolom mostanában az elég.

    Ha a Tales of Vesperia 2k lenne instant vettem volna.
    GAME-en jelenleg 15 font a használt. Szerintem lesz 2 for 20 font akcióban a jövőben. Akkor pedig az jobban megérné, mert eladható.
  • Tinman #148368
    Pénzért se tolnám újra.

    Ha érdekel a Chopin élete/világa/zenéje nyakon öntve jRPG maszlaggal és vállalhatatlan harcokkal, akkor hajrá.

    A karakterek emlékétől konkrétan a hideg ráz... borzalmasan kiddie. Hányok. Nem bírom... az emlék öklendezésre késztet. Vááááááááá.

  • Myselor
    #148367
    eternal sonatat nincs kedved megvenni? felét kifizetem egy közös profilra :D
  • DarkSector
    #148366
    Retkes faszomat Silent Hill-re meddig várjak még?
  • davidka003
    #148365
    Magyar LIVE, GOLD-al:

    Enslaved 1356 Ft
    TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 - 1016 Ft
    ARMORED CORE: VERDICT DAY - 2716 Ft
    SOULCALIBUR Ⅴ - 1016 Ft
    Ridge Race Unbounded - 497 Ft
    ACE COMBAT: Assault Horizon - 1016 Ft
    Tales of Vesperia - 2995 Ft
    Eternal Sonata - 676 Ft
  • Harlekin
    #148364
    Én első perctől így használom...Csak nekem nem a boxal van összekötve
  • Harlekin
    #148363
    Fél év alatt nagyon sokat alakult formálódott az x1 rendszer.És vitathatatlan,hogy ezek mind átgondolt és a felhasználok IGÉNYEIT szem előtt tartott fejlesztések voltak.
    Első időkben nagyon szarnak találtam,hogy ennyire puritán rendszert basztak nekünk.De most már sokkal pozitívabban tekintek erre.Mert legalább nem baszták tele minden értelmetlen marhasággal aminek a fele amúgy is hibásan működne és utána azzal lennének elfoglalva,hogy a meglévőket orvosolják.Ez kell 1 jó induló alap és építeni az igények szerint.Nincs is morgolódás!!!!

    A 360 as megjelenése után rendszerben fél év elteltével ehhez képest sehol se volt!

    Tényleg jön még 360 ra system up?Mert erről semmit nem hallani!Vagy ennyi volt...
  • davidka003
    #148362
    Eternal Sonata:
    676,60 Ft magyar Live-on. :D

    Hát.... :D
  • Totti5
    #148361
    Amúgy micro USB kábellel lehet tölteni a One kontrollert USB-ről amiben 2 db tölthető elem vagyis akksi van. Lényegében akinek fájt a elemtöltő szett beszerzése ( mert elavult módszer a beépített fix akksi mellett ) mannak már azzal sem kell vesződnie.
  • Muttley
    #148360
    Xbox One update 2016 sept

    - flawless operation if not the complete staff of international MS are giving you a blowjob immediately, in addition 10 times refund of your retail price and an easter egg: invitation card to an ample feast with US Pres. Obama free of charge
    - retail price: 350 USD in Hungary
    - all games as of now are written in real res 1920 x 1080

    :)

  • DarkSector
    #148359
    jah nem rossz. :D
    Ilyen minőség kell a normál játékokba. :D
  • The Protector
    #148358
    Aztaaaaaaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.Ez vmi kegyetlenül jól néz ki,és milyen szépek az animációk.Csodajó.
  • Totti5
    #148357
    Ejj de jó kis meccs ( alig vennak a földön:) )
  • The Protector
    #148356
    Nem játszottam a játékkal,de nekem bejön videók alapján nagyon.
    Amit hiányolok az pont az amiben a rage hatalmas volt,az ellenfelek mozgásanimációja a terephez igazodva.Ott mindenen átszaltóztak,belendültek és nem scriptelve volt hanem ha terelted őket akkor is kurvaszépen ugrabugráltak parkouroztak át cuccokon.

    Még azt is teszteltem,hogy lehet minden egy ilyen pontnál van egy mező ahova beleérve autómatán csinálják a helyi ugrabugrát de nem.Volt ellenfél aki ugrott és volt ellenfél aki megkerülte az adott tereptárgyat,kvajól mutatott a dolog.
  • Totti5
    #148355
    Xbox One update Június, nagyvonalakban :

    - USB 3.0 külső merevlemez support ( átmásolt tartalmak egy másik Xboxon, bejelentkezés után azonnal elérhetőek )
    - automatic sign-in
    - valódi neved használata a friends listán
    - sok-sok SmartGlass fejlesztés
  • The Norberto
    #148354
    Szerintem is nagyon állat. AI nem olyan buta mint mondják. A rendőrségen ahol csak botjuk van még jó hogy nem rontanak rád hogy jól szíven szúrd őket. De amúgy a könnyű páncélosok egész jól bujkálnak meg próbálnak manőverzeni is. Nehéz páncélosok meg jönnek és lőnek azért van rajtuk páncél.

    Még csak a börtönben vagyok de szerintem frankón össze lett rakva még a story is adja.
  • davidka003
    #148353
    Nem aktiválom be majd csak jövő hónapban a kódot.
    Saint's Row 3 most meglett, mert 17-én járt le a kódom és azt megtudtam még szerezni ingyen.
  • Myselor
    #148352
    hát szerintem sem igazán :) bár ha úgyis beaktiválod majd a gold játékok miatt.nem tom
  • davidka003
    #148351
    Hát ez a baj, hogy néztem videókat. Azt látom, hogy nem 10/10-es játék ezért vagyok dilemmában.
    Bekéne aktiválnom egy GOLD kódot plusz a játék ára 3 ezer Ft.
    Lehet nem éri meg így.

  • Myselor
    #148350
    akkor viszont nemtudom.biztos néztél róla videókat ,nemrossz de semmi érdekel.ni no kuni nyomába nem ér xd
  • davidka003
    #148349
    Live-on annyi.
  • Myselor
    #148348
    nekem tetszett :) de annyira nem világmegváltó játék :D egyszer elég volt.annyit megér többért eltudod adni lehet :D
  • davidka003
    #148347
    Na Tales of Vesperia 3 ezer Ft. Vélemény?
  • TDC Geronimo
    #148346
    fél órája tolom és nagyon tetszik. Atomstabil 60, szerintem nem is ronda, megatextúra miatt rengetegféle textúra van. gunplay atomjó.
  • Totti5
    #148345
    Na mára ennyi. Kurtajó ez a Wolfi.
  • DarkSector
    #148344
    nálam az ment
  • arty
    #148343
    Rage is így indult.
  • Renjike
    #148342
    360 on és ps3n milyen?
  • DarkSector
    #148341
    Aha de irják hogy nagyon durva esések vannak.
  • Totti5
    #148340
    Ati,nvidia,amd,intel és 100 féle kombináció. Igen azt, majd a cégek kiadnak hozzá drivert és jó lesz.
  • DarkSector
    #148339
    Akkor az FPS drop csak pc-t érinti?