176613
banner
  • Harlekin
    #148419
    Na csak nem bírtam ki és belekezdtem 360 on a WD-ba.NAGYON JÓ a gama a graf is így élőben látva simán jó.Remélem x1 en azért jobb lesz.A hackelés mindent visz nagyon nagy móka.gta ide gta oda teljesen más műfaj a 2 game nem is értem mire az összevetés egyeseknél!?Viszont 360 on nem találtam módot arra amit spoilerbe leírtam.Viszont remélem x1 en is magyar lesz,mert faszák a szövegek.Na megyek is vissza nyomni...Keddig csak el leszek vele
  • Totti5
    #148418
    Metro 2033 Redux


  • Totti5
    #148417
    Végighallagattam a Wolfensteinhez kapott OST CDt. Német szöveg miatt autóba nem fogom lehúzott ablaknál bömböltetni:DDD nagy jó válogatás csak nem szeressem a németet hallgatni.
  • arty
    #148416
    thx, ez igen jól hangzik... prevgenre már nem szívesen vennék fifát, a pécés tizenhármassal terveztem kibekkelni :)
  • Totti5
    #148415
    Összes nemezeti csapat, stadionok, kis grafikai csicsa és a selejtezőktől a fináléig tournament. Multi nincs.
  • arty
    #148414
    ez konkrétan mit fog jelenteni amugy? valami kis semmitmondó addon vagy benne lesznek a csapatok/stadionok és az eventet is le lehet játszani?
  • Harlekin
    #148413
    Most néztem fél órán keresztül 1 srácot aki a watch dogsot broadcastelte.Nagyon fasza lesz a gama számomra tiszta ideg vagyok,hogy Én még nem nyomhatom.
    Jah és nem tudom mennyire spoiler az autóval kapcsolatba!!!
    Ezért inkább így!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van belső nézetes autókázás,és nagyon faszán néz ki
  • vg
    #148412
    youtube videókból nem jön le semmi. Én most játszogatok ps4-en az infamus second son játékkal és mivel én teljesen x360 szemmel láttam sok sok éve a játék világot(nem játszom pc-n), elképesztő a minőségi ugrás. Legalábbis nekem. Attól most tekintsünk el, hogy maga a játék(leginkább a történet) annyira nem tetszik nekem, de technikailag nagyon ott van. Biztos vagyok benne, hogy a WC is ott lesz.
  • Totti5
    #148411
    Wolfi : Berlin baromi jól néz ki! Megcsapott a nextgen tavaszi szellője pár helyszínen! Semmi extra, de amit mutat az annyira egyben van és konstans jól néz ki, kidolgozott, s látványos és aprólékos, hogy folyamatosan meg kel állni és túristamódba kapcsolni.
  • Totti5
    #148410
    Free VB DLC Fifa 14hez

  • Tyrant01
    #148409
    +1
  • Harlekin
    #148408
    1 agyon butított videó nem fogja vissza adni azt amit kell a maga valójában.De azért érezteti a 2 gen közötti különbséget rendesen,mert az már most is látszik a szar minőség ellenére.És ez a lényeg...Vagy is nem sajna,mert Én is sokkal jobban örülnék,ha azt az erőforrást amit a 360 és ps3 ra fordítottak a látottak alapján teljesen feleslegesen.
    Azt inkább fordították volna a x1 ps4-re.Lehet önző vagyok,de miért szenvedjük Mi akik beruháztak a következőre el azt,hogy feccölnek 1 percet is a múltra úgy,hogy szar hátán szar lesz és még a népnek se tetszik.Remélem nagyon hamar el jön az amikor kimondják,végre hogy prew gen the end!!!10 Év alatt kijött 1500 game rá lehet miből válogatni annak aki ragaszkodik hozzá...Mert végül is totál mind 1 hogy 1 régi kicsit szarabb grafal megjelent hez nyúl hozzá OLCSÓN.Vagy 1 újhoz ami szintén szar és még visszafogja a másikat...Vagy is inkább nem mind 1!
  • Totti5
    #148407
    Azt a legkönnyebb, közbe meg már 2szer végigtolták, de még ki sem jött.

    GTA5 szebb hisz az X360/PS3ra volt optimalizálva, maximálisan kihasználva azok lehetőségeit.

    WD-t nehéz hova tenni. Nextgennen szép természetesen, de ez még nem az a nextgen sandbox játék. Prevgenre meg láthatóan butítással és nem optimalizálással érték el a kíván sebességet ( ami még mindig jobb mintha 15 fps lenne ). Ez persze azért van mert 6 különböző gépre kell kiadni, nincs idő, sem energia az adott hardwerre optimalizálni. Jó lesz ha ezen az időszakon túlesünk, mert ez senkinek nem jó. Persze vannak kivéltelek pl a Wolfenstein.
  • arsmarci89
    #148406
    Most nem azért ez 1 PS4es videó és ettől se vagyok elájulva grafika terén...
  • arsmarci89
    #148405
    Én is most szenvedek a Watch Dogsal, de nekem se jön be, grafika télleg 1 rakás szar GTA-hoz képest, de rájöttem ez a hekkelősdi se nekem való.Storyból amennyit eddig láttam, annyi volt hogy lenyomozom ezt, utána megölöm...Nemtudom One-on tuti szebb lesz de játékmehanikailag gondolom ugyanez.Én ezért PS4 meg ONE-on se adnák pénzt.
  • Harlekin
    #148404
    Na elkezdtem leszedni bár megfogadtam,hogy nem nézem meg megjelenés előtt.Viszont akik eddig leszedték csak szart írtak róla.Az összes torrent hozzászólás ez.Hogy meg se közelíti nem,hogy a gta 5 szintet,hanem semmit...Meg,hogy nem ezt mutogatták...Erre valaki be rakott x1 gameplayt na azt volt csodálkozás.Nem is értem emberek mit várnak!!!!Itt a cur(next) gen és minden ugyan úgy lesz a 360-on mint az x-1-en!?
    A lényeg az hogy jön rá hisz ezen ment a cirkusz,hogy még évekig lesz támogatottság...Hát Van...Így...Titanfall nál már bebizonyosodott a szakadék szélesítése,most ez lesz a következő...
    Csodák nincsenek...Jóval ez előtt leírtam ezt már,hogy ez lesz a tendencia!
  • Totti5
    #148403
    Watch Dogs ( x360 )

    GTA5 szebb, részletesebb, több, de hát az egy más szint minden téren még a a világegyetemhez képest is.

    Itt láthatóan butítással érték el azt hogy a frém jó legyen. Igen jól, kellemesen szalad. Pl nem kell várni csuda tengert, mert az nincs, GTA5 keresztbe lenyeli mint ahogy más téren is.

    De, mint mondtam egész kellemesen fut, vállalható a kinézet. Aki a valódi WD látványt akarja látni annak irány a nextgen, vagy a PC.

    Animációk persze nagyon jók, hisz UBI, mint ahogy az irányítás is. Hekkelés poén, de csak az alapokat láttam. A kereszteződés lámpák átállítása és karambol okozása fun!

    Ami a lényeg volt nekem a járművek. Hasonlít a GTA5re, rendben van. Pontos az irányítás, és erősebb autóknál simán el lehet szállni kanyarokba, egészen élvezetes! Ugratások persze nem jók, az már látszódott a videókon is hogy könnyen repül és sokat... nálam átment a vizsgán, szívesen ótózók benne.

    Rendben van ez. UBIsoft GTA. Igazából így a GTA5 ami nem régen volt, nekem ez nem jön át most, túl sokat játszottam a királlyal ami a valaha készült legjobb a sandbox műfajban, így ez eleve hendikeppel indít. Nem csoda hogy tolták, hisz ez is olyan mint egy GTA amiben van hekkelés és digitális világ mint újítás.

    Ki tudja milyen a story, az alapfelvetés okés, ahogy le tudtam szúrni mi a helyzet.

    Venni nem fogom, csak majd féláron X1re, ha sandboxhoz lenne kedvem, de még vár rám a GTA5 továbbra is.
  • Harlekin
    #148402
    ááá ma már nem,mert asszonnyal kiültünk a teraszra és grilleztünk meg bepálinkáztunk így semmi hasznomat nem látnátok.Holnap viszont mehet! Siess haza,de mint mondtam Én is visszamegyek a régi melóhelyemre holnap besegíteni.Ez az új melóhely a másik véglet,mert túlpihenem magam és tiltakozik a szervezetem a semmittevés ellen.Látod még a kinectezés se fáraszt le.Így bemegyek holnap lestrapálni magam...
  • Harlekin
    #148401
    áááá... nem mondok inkább már semmit
  • arty
    #148400
    undorodok minden ilyen szósöl baromságtól, ugyhogy az én twicsemen te sose fogsz semmit látni :D

    nekem még az fm4 sincs szarrá játszva, az ötöst vszeg ugyahogy van, kihagyom (hacsak gyorsan nem ér majd véget a horizon2 és fm6 még sehol nem lesz...), úgyhogy max a ryse-al vagy előrébb :PPP
  • davidka003
    #148399
    Rayman Legends 15 font zavvin Xbox ONE-ra és PS4-re.

    Nagyon jó játék és gyakorlatilag tartalmazza az Origins pályákat is.
  • Tyrant01
    #148398
    Inkább gyere játszani, úgyis alig van játék, unatkozunk meg a dash is szar
    Lassan megvan az 1000 meccs

  • Totti5
    #148397
    Ez annál összetettebb kérdés. A vásárlási szekció kb ugyan az, úgy történik minden, viszont így a kezdeti tartalom mellett semmi sincs elszeparálva, de nem is kell mert ez a mennyiség 1-2 oldalt foglal csak.

    Ami itt nem tetszik, nagyon nem és teljesen döbbenet az XBLA hiánya, az hogy minden 1000G és nincs különbség az indie és 100 milliós AAA játék közt. Nomeg nincs XBLA kötelező demó... ( persze simán lehet hogy ezt a fejlesztők sírták ki, hisz egy demó készítése is plusz meló, akkor meg ott rohadjanak meg... )

    Maga a főkeret nyilván itt teljesen más, hisz multitasking van, ez van a közzéppontban e köré épült a rendszer, ami úgy műkodik ahogy kell ( itt eleve ki lehet lőni a 360as rendszert, mert az teljesen más ).

    Friends, acsi menüpontok számottevően fejlődtek, többek, jobbak.

    Ami nagyon hiányzik a gyors barát-acsi lista, de hát erre nincs szükség, hisz a legégetőbb majdnem már tragikus hiány az kur.a kontroller battery kijelző volt a kezdetek óta, meg hogy mennyi hely van a HDDn, hisz ezek nélkül nem lehetett élni pár hétig.... a lényeges dolgokról meg nem volt szalagcím, és most sincs. Az úgy elfelejtődött, mert nem volt akkora hiszti értéke.

    Szvsz a menürendszer átlátható, kézre áll a középpontban a JÁTÉKOK vannak, gyors is ( persze meg lehet hülyíteni ). Nekem nincs vele gondom, jók az alapok, az eddig belekerült dolgok jó irányba viszik el.
  • Harlekin
    #148396
    "szerinted semmiben nem hasonlit az x1 dash a 360asra?!?!?!!?
    és nem csak külsőről beszélek, mert az 1:1 ugyanaz, a funkcionalitásról!"

    De pont annyiban amennyiben kell és formálható maradt...

    "360on dvr nincs, valóban.... szegény MS programozó, dolgozniuk kellett valamin :D"

    Este melyik game megy majd a twitcheden?

    "szarrá játszottad magad a forza horizon 2-vel? :D"

    Max 360 on,ha nagyon minden kötél szakad,mert hát ugye az is van...
    De megelégszek forza 5 el szarrá játszás terén mire neked lesz némi ryseel leöblítve!És ha már nagyon unatkozok akkor ismét végig nyomom a DR 3-at!
  • arty
    #148395
    szerinted semmiben nem hasonlit az x1 dash a 360asra?!?!?!!?
    és nem csak külsőről beszélek, mert az 1:1 ugyanaz, a funkcionalitásról!

    360on dvr nincs, valóban.... szegény MS programozó, dolgozniuk kellett valamin :D

    szarrá játszottad magad a forza horizon 2-vel? :D
  • Harlekin
    #148394
    De jó neked,hogy már több órát tudtál vele játszani!És van összehasonlítási alapod...Jók a küldetések???Mesélj valami szaftos részt spoiler mentesen a storyról!Mennyi idő alatt telik benne 1 nap?És hogy van az időjárás dinamika.Fegyverek fizikája milyen.Van az autóba belső nézet?Hogy megy a lakás szerzés veszed vagy szerzed?Mond ha még valami részlet eszedbe jut ezeken kívül ne keljen megvennem ezt a vicc kategóriát!
  • Harlekin
    #148393
    És gondolom az is teljesen mind 1,hogy 1 teljesen más semmiben sem hasonlító új rendszert és felületet kapott az x1!!!!Ennyit arról hogy mi a magasztalás meg mi a fapados rendszer.És ha már fapados kérdem Én hol van az x360 rendszeren game dvr meg stb...Van ami nincs van ami meg plusz x1en!A puritánt nem a szó szoros értelmében értettem...Azt a formálhatóságra értettem

    Ja,hogy Te majd akkor ülsz bele amikor Én már unni fogom esetleg,mert már szarrá játszottam magam vele...
  • Myselor
    #148392
    ez a watch dogs ahogy kinéz az egy vicc,és a játék is komolyan.mekkora szájuk volt hogy bealázzák majd a gta v-t hát oké:) nincs több hozzáfűzni valóm vicc a játék
  • arty
    #148391
    kösz, nem is tűnik rossznak
  • arty
    #148390
    Mielőtt az MS-t a mennybe magasztalod: a 360 megjelenésekor a classic xboxon a dash kb lófitty volt, érthető, hogy eleinte a 360as sem tudott sokat. Viszont a 360 dashboardal már volt kész rendszer, lehetett volna rá építkezni.... ezért kevésbé tolerálható, hoyg fél évig fapad a rendszer...

    (de mondjuk engem spec nem érint, hiszen nincs xbónom, én már csak majd a készbe ülök bele :P )
  • The Norberto
    #148389
    Egy bug-ot sem találtam pedig majdnem végigértem és eddig mindent begyűjtöttem megöltem szétvágtam felfedeztem..... AI-nem bug csak nem 100-as.

    Nem írnék le egy játékot mások véleménye alapján. Nem értem a Wolfeinsteinel kapcsolatos "nem is nextgen" "prevgen" meg "ronda" meg "bugos" beszólásokat sem. Szerintem elég szép és aki azt mondja hogy prevgen az vegye meg arra és tolja azon és talán észreveszi a különbséget.
  • Muttley
    #148388
    Cyber Tenchu + Assassins Creed + GTA egybegyúrva
    GTA nálam "szevasz"-kategória
    így a Watchdog nem az én játékom

    #148383

    Wolf:
    már a summarykben írták tömegével, h full-bug az egész
  • gduck
    #148387
    Igen, erre gondoltam ;)
  • Botond #148386
    XBox360on úgy működik, hogy belépék a honlapra, megveszek vmit, akkor a boxon bekerül a letöltési sorba, és ha ne adj isten pont be van kapcsolva a gép, akkor el is kezdi tölteni.

    Vagyis meg tudnám azt csinálni, hogy reggel bekapcsolom a boxot, ott hagyom bekapcsolva (az ilyen x idő után offold magad opciókat persze kikapcsolva), és délben veszek telefonon, a honlapon keresztül vmi cuccot, és akkor otthon a box elkezdi tölteni, szerintem gduck erre gondolt, hogy ugyanezt vélhetően meg lehet csinálni x1en is.
  • Djuree
    #148385
    srácok aki sokat nyomta az injustice-t jelentkezzen már nálam pls., aki 1000G körül jár. köszönöm előre is!
    kéne kis help.
  • Harlekin
    #148384
    Már 1 hete ott van a pinek között x1 en nálam és meg is tudom nyitni,de nem elérhető a vásárlás...360 on nem tudom....
  • Totti5
    #148383
    Egy biztos. Wolfban sem kell lopakodni, mert ugyan olyan ótvarszemét mint a Metro játékok.

    Volt egy rész ( még az elején ) ahol próbáltam, sikerült is de eleve zsákbamacska, mert vagy meglát vagy nem. Van amikor orra előtt elmész és nem, van amikor egyből igen ( mivel a vége amúgy is dara lett így is meg úgy is, mind1 ). Ha befekszek fedezékbe és van 6 katona, akkor egyinek sincs annyi agya hogy lerohanjon. 10 percig bújtam, azok meg ordibáltak hogy ott vagyok, de semmi nem történt, persze minek ölesse meg magát, de az állóháború is vicces.

    Ha nem szórakozunk ilyenekkel akkor elmegy szódával. Vannak sutaságok bőven, jól működőnek nem mondanám mert egy Halo-hoz képest a nagy büdös 0a ( s az is run&gun ). Ez a legsarkalatosabb pontja, feltételezem az is marad. Hardon elég hama leszednek ha nem nyomon gyorsan a célbaklikket, így a lendület viszi az ember, ezekkel a dolgokkal nem kell foglalkozni.

    Ami tetszik hogy nincs aim, mégis annyira perfektül lehet osztani a fejeseket, hogy már én csodálkozok ( persze ehhez a X1 kontroller is hozzájárul, amivel hihetetlen, de ez az első FPSem a gépem ( oké volt egy 15 perces Titanfall béta... ). Amit sajnálok hogy nincs ravasz rezgés:((((
  • Totti5
    #148382
    X1en biztos, de 360on is minden felkerül megjelenéskor tudtommal.
  • gduck
    #148381
    Digitális változat lesz? XBOX oldalról nem lehet elindítani a telepítést?
  • TomStorm
    #148380
    Az nem semmi,ilyet is ritkán látni:)