176613
banner
  • Totti5
    #148338
    Wolfánstejn Xbox One

    Minden híreszteléssel ellentétben nem peccselt, semmit nem töltöt le. Pár perc telepítés után már indult is a játék.

    Aki nextgent meg állejtést vár az kerülje el ( magyarán az only grafribik ), ez ízig vérig last gen.

    Éreztre atom fix 60 fps ( mintha csak Forza lenne:) ), egy rezzenés, röccenés, egy pillanatyni zavar sem észelelhető. Tükrösima mindig ( átvezetők 30 fps ) + 1080p. Jól néz ki, a látvány kellemes, jó a pályadesing, jók az effektek. Pupuppot nem észleltem, hiába forgolódtam össze vissza, nem volt.

    Gameplay.

    - az volt a baj hogy ujratölődik az élet? nesze medipack, pajzs szedd össze, nem fog semmi töltődni
    - az volt a baj, hogy nem lehet kihajolni? nesze itt kilehet, sőt nem csak kilehet, hanem miliméter pontosan az egész mozdulatot meglehet tenni, ott ahol akarod megtartani az analógokkal, sőt kombinálni is lehet kinézés + jobbra v, balra dőlés. Ennél jobban ezt nem lehet, tökéletes
    - az volt a baj hogy csak 2 fegyver lehet nálad? nesze itt több is lehet

    Nesze ott van minden ami miatt ment a sírás, olyan mint géming fénykorában ( LOL ) toljad!

    Gameplay tükörsima FPS, mész és lősz összekaparod az medpiackokat, lőszerekert aztán megint mész és lősz, mint ahogy anno.

    Nagyon tetszik elsőre, de hát ezt vártam:)

    AI-val most nem foglalkozok, mert láthatóan butus, de ez itt most nem igen izgat, hisz nem épül rájuk játékmechanika. Hardon nyomom, és darálom őket, idejük sincs elbújni, vagy bármit csinálni, persze azért hama lekapják a HPt... ( van még hardest fokozat is )
  • tbs1001
    #148337
    Huhh. Ez PICIT bonyolultabb, mint amit le szeretnék vezényelni a box-on. A csajoknak van kb. 40 letöltött játékuk...
  • vg
    #148336
    Esetleg csinálj egy angol profilt, és ott töltsd le, ott add meg a kódot(ha még nem adtad meg), menni fog az ott letöltött dlc a magyar profil alatt is, csak mindig újraindul egyszer a játék mikor elindítod és keresi a dlc-ket. Vagy migráld át az egész magyar profilt angolra, ha lehet, de ez csak tipp.
  • tbs1001
    #148335
    Magyar a profil. Akkor sanyi a cuccoknak... :( THX
  • vg
    #148334
    Sajna, ha magyar profilod van, akkor nem fogod tudni leszedni a második részhez lévő dlc-ket, mert egyszerűen nincs fent magyar alatt. :(
  • tbs1001
    #148333
    Srácok, kaptam egy mass effect trilógiát (bontatlant), de pl. a cerberus net-ről nem tudok 0 árú cuccokat letöltögetni... Van erre vmi csudamegoldás, vagy vessek keresztet rájuk..?
  • Totti5
    #148332
    http://iddqd.blog.hu/2014/05/19/elnyomas_alatt_dolgoznak_a_magyar_ujsagirok

    Azt hogy a kommentelők nagy része már mocsári szinten se mozog az oldalakon egy dolog, de ha a cikkeket ilyen primadonnapicsák írják akkor kezd minden hitem is odalenni.
  • davidka003
    #148331
    Akkor kihagyom. :D
  • Tinman #148330
    Eternal Sonata gameplay, harcok = értékelhetetlen, repetitív fos.

    Szívesen. :-)
  • Botond #148329
    Ja, azt hittem csak simán átszámoltad (én meg nem számoltam utána).

    De én is mosolyogtam rajta reggel, hogy pont most volt róluk szó, és bamm már akciós is. :)
  • davidka003
    #148328
    Mondjuk annyi előnye van a magyar Eternal Sonátának, hogy igaz, hogy 2k de nem kell hozzá GOLD.
    Az amerikai 5.09-hez pedig kell.
  • davidka003
    #148327
    Direkt odaírtam mellé.
  • Botond #148326
    Magyar liveon mennyi?
  • davidka003
    #148325
    Mit ad isten ma pont akciós az Eternal Sonata Live-on. $5.09 (2000 Ft)
    Tales of Vesperia $7.49 (6000 Ft)

    Az a baj, hogy a Tales érdekelne de régiózáras. 6k-ért meg már lemezes verzát is kapok.
  • Tinman #148324
    4 éve toltam le:

    "Túl vagyok életem legfurább RPG-jén... 42 óra után vége az Eternal Sonata-nak.

    Pure 35 PERC volt az endsequence, rá +5 perc credits egy ÁRIÁVAL (!), valamint további 4-5 perc egy elmélkedős kiscsiga vs. hernyó moralizálással. BESZARÁS... ha füveznék, most rágyújtanék ^^

    Ezt a játékot nehéz eltenni a fejemben. Végig kellett vinnem úgy fest ahhoz, hogy rájöjjek, hogy mi olyan furcsa benne.

    A lényeg: szélsőséges kettősség.

    A játékmenet javarészt a legalja jRPG-ket idézi, a sztori és a színvilág meg a "finest selection" jelzőt simán megérdemli. Ez utóbbinak köszönheti, hogy nem vágtam ki a fenébe már az első szánalmas harcnál.

    Sajnos sokszor visszaköszön a klasszikus "have u ever had a dream..." Mátrix-like elmélkedés, de megbocsátható, mert itt azért a halál aspektusában történik az okfejtegetés.

    Külön borstörés azoknak, akik a mellékküldetések felett elsiklottak (könnyű!), hogy a "Heroic" átvezetőből szépen kimaradnak, meg -1 karival kevesebbel kénytelenek befejezni a mókát (acsi osztás is bőven volt, de ez mellékes).

    Összességében nem lehet rámondani, hogy gagyi szar... azt mondanám inkább, hogy türelem és nyitottság nem árt hozzá, aztán a végén valószínűleg pozitív irányba billen a mérleg nyelve, ha nem kickass FPS-eken nevelkedett a játékos.

    Szerintem, egy misét megért, aki hezitált és lesz rá laza tempóban 2 hete, meg éppen semmi letolnivalója, annak érdemes bevállalni, de a teljes képhez feltétlenül derítse fel a "titkokat".
  • Totti5
    #148323
    Nagyon unalmas a harcrendszer, de a körítés cuki, meg a komolyzenei tartalom és tisztelgés érdekes.

    Én ezt ajánlom. JRPGk Mass Effectje, s ezt szó szerint vedd. Hardrendszer pedig nagyon adja.

  • davidka003
    #148322
    Próbálom győzködni magam, hogy kéne valamit rendelni GAME-ről de nem nagyon van semmi.
    Igazából Kb 4-5 font lenne ami érdekelne de arra meg nem fizetek 3 font postát.
    Eternal Sonata van 2 for 10 font akcióban. Mellé még beraknék valamit de nem is tudom.

    Megvárom a holnapot. Hátha lesz valami fasza akció Live-on.
  • Seth
    #148321
    Lost Odyssey után egy álmosító tündérmese
  • davidka003
    #148320
    Eternal Sonata-ról valaki?
    Kell ez nekem?
    Lost odyssey tetszett.
  • Harlekin
    #148319
    Én meg remélem jövőhéten jön valami Jailbreakes,live biztos hdd game futtatós móka!
  • Harlekin
    #148318
    Mármint a lemez ketté törése hogy kiborítsák belőle az 1011001101001111001010101111001010 számsort!?
    Imádom ezeket a hszeket!
    De a megnyugtatásodra mondom semmi összefüggés a 2 dolognak egymáshoz mármint amire TE gondolsz!!!!!
    Ismét elmondom semmi változás nem lehet ezen amit most oda feltöltöttek!!!!
    Próbáld ezt megemészteni!!!
  • TomStorm
    #148317
    Frissíts egyet rajta.Mondjuk még egy .vagy betü bármi.Azonnal előre kerül:)
  • arty
    #148316
    - elüt az autó május tizenkettediként, te meg feleslegesen melóztál vele márciusban ... ugye?
    - annyit szívtam régebben az utolsó napon, h ma akartam megcsinálni... erre melóban hagytam minden papírt :((
    - kapja be minden csomagos-leveles-csekkes, nem elég a sok hülye utolsó napon adót beadó?! :(((( :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3. éve adom be idén ügyfélkapun
  • davidka003
    #148315
    Én mondjuk ma adtam el.
    Nem értem azokat akik az utolsó napra hagyják.
  • Totti5
    #148314
    Azt hiszem holnap nem lesz Wolfi amilyen állapotban lesz a posta 5 után, meg sem próbálom felvenni... na majd szerdán, ha lement az utolsó pillanatban lehetőleg 20.án 5-11 óra közt ( hisz nem volt rá elég a 3 hónap ) kell beadni az adópapírt nevezetű hullám.
  • arty
    #148313
    remélem sok sok évet kiállnak a gépek :)
  • Botond #148312
    A törés.
  • Harlekin
    #148311
    Nyilván nem 1 ember mindent és ebben pont ez a jó ez meglesz ennél az annál és így tovább.És majd ha kell fellelhető lesz nagy valószínűséggel minden...Lehet,hogy soha sem lesz jó akkor is mivan???semmi...
    Nekem is itt áll 912 gigányi 360 as game ami már nagy valószínűséggel soha nem kerül használatra...Elfér...igen...Másnak lehet hogy jó lesz...Igen.Mert jelenleg is maxon szedik tőlem...

    egy az egyben lemásolt adaton mi az ami más lehet a későbbiekben?????
  • davidka003
    #148310
    Csak ki a fene akarja évekig tárolni? Lehet csak 2 év múlva lesz törés.
    Azt röhögném, hogy ha ahhoz majd nem is lenne jó ez az ISO.
  • Harlekin
    #148309
    semmi gond ezzel...ez csak adat és nem is kevés..Majd ha érdemi lesz legalább nem egyszerre kell mindennel szarakodni...
  • arty
    #148308
    ~1000 review, 2 negativ, többi mind plusz :)

    KELL MAJD!!!! :D
  • arty
    #148307
    Broforce

    na, ez volt az - viszont rosszul emlékeztem, ez nincs ps4-re, de még kb semmire se - only early access :(
  • Totti5
    #148306
    Megint ránéztem megint +50 hírdetés a java bontatlan és 1-2 boltos.
  • arty
    #148305
    Hm, jobban megnézve ez nem az.
  • Totti5
    #148304
    Tegyék öket külön +1 sorba. Szétcseszik, nézelődni nem lehet, én kommunikálni nem akarok velük ha látom hogy ki, mert arrogáns fasz a legtöbbje, hisz ő hasznonszerzés céljából pakolja fel ( és mit érdekli hogy én mit akarok ) és nem azért mert adni/venni/cserélni akar, így ha én elkezdek ezekkel beszégetni, mint egy gémer a gémerrel akkor az zsákutca.
  • davidka003
    #148303
    Én most jól jártam múlt héten jatekaim.hu-val. 3k-ért elment a Dark Souls.
    Köv hónapban meg ingyen lesz Live-on. :D

    Valamit csinálni kéne a kereskedőkkel. Csak ugye ők legalább fizetnek 2k-t egy évre.
  • Totti5
    #148302
    Előbb pakoltam fel 1 játékot játékaim.hu-ra. Nézem, eltünt. Legörgetek 50 játákot és nincs sehol. Lapozok még 20at és ott van. 70 játékot pakolt fel 1db!!! boltos legelőre. Használhatatlan.
  • Botond #148301
    Lehet lesz PC-s emulátor. :D
  • davidka003
    #148300
    Nem tudom láttátok-e de valamelyik idióta relanzer az összes Xbox ONE-os játékot megcsinálta és feltöltötte netre. (mag)
    Persze maga az Xbox One még nincs feltörve de tárolni lehet a PC-n a jelenleg teljesen felesleges ISO fájlokat...
  • vg
    #148299
    Már csak a Mass Effect trilógia kellene, összes dlc-vel persze.