176613
banner
  • Totti5
    #148819
    Még hány hónapig esetleg évig lesz a megideologizálsa hogy nem kell új gépet venni?

    El kell keserítselek, az X1 konstrukció jó lett. Gép hibák elvétve akadhatnak, de ritka, széria hiba NINCS.

    Volt 9 éve mindenkinek felkészülni a generációváltásra. Komolyan érthetelen, hogy még valaki évekig azon izgul hogy kicsit olcsóbb legyen, meg legyen rá több ex. Az az ex akkor is lesz ár ha most veszel gépet, és ha most veszel akkor a multiplatformokat olyan minőségben tudot tolni hogy az ég és föld.
  • arsmarci89
    #148818
    Mekkora hűtés kell a boxnak? most 59 fok körül mozog.Marha melegnek érzem.(nálam a tető térbe van 30-35 fok)Szerintetek feljebb rakjam a ventilátor fordulatszámát?
  • orichalcos
    #148817
  • Seth
    #148816
    Akit leköt, annak biztos remek szórakozás.Nálam egy COD a sztori mód végigjátszásáig tart, multi egyszerűen nem tud lekötni pár meccsnél tovább
  • arsmarci89
    #148815
    Mirrors edge 2 nem jön 360ra
  • davidka003
    #148814
    Legalább COD-ok jönnek rá. Igazából egy jó COD multival hónapokig ellehet az ember.
  • Seth
    #148813
    "2016 végéig várhatóan jön minden lényeges cím X360-ra"

    Hát ha neked az EA évi rendszerességgel kiadott sportjátékai, az Activision legújabb COD csodája lényeges címek(nem flame, én is szeretem a story módjukat), akkor igazad van.
    Szerintem meg 2016-ban már szar se jön a gépre, sőt 2015 vége is halott lesz
  • Tinman #148812
    DaS 2-ben is van egy hasonló... majd linkelem. Ott már volt nemi szerv, örömlányok, hörgés, anyázás, amit akarsz :-)

    Sajnos a From-nál még mindig nem esett le, hogy ez nem egy Super Mario, de ha az, akkor annak nagyon szar.
  • Muttley
    #148811
    kihagytad Mirrors Edge 2-t szintén jövőre :)

    hagyd a pics-B-be a jelenlegi XOne-sokat
    hadd küldözgessék 2 havonta vissza a bedöglött gépüket
    2016 végéig várhatóan jön minden lényeges cím X360-ra
    addigra pont kiforrja magát XOne - árban is jobb lesz,
    lesznek rá - jó - excl játékok, amik tényleg tudni fogják a valós 1920x1080-at

    és még akkor is meg kell tartani az X360-at, mivel nagy eséllyel semmi
    nem fog pótolni ilyen gyöngyszemeket, mint

    CoD MW 1-2-3 + Ghosts
    Riddick 2 in 1
    Crysis 2-3
    Metro 2033 + Last Light
    Alien Vs Pred 2010
    MK 2011
    NFS HP 2010
    Skate 3
    AC: Assault Horizon
    Apache: Air Assault
    Far Cry 3
    Sniper GW2
    SC: Black List
    Deadpool
    Metal Gear: Revengeance
    GR: Future Soldier
    F1 2013
    WRC 3
  • Rage47
    #148810
    Elismerésem a türelmedért Tinman :D
  • arsmarci89
    #148809
    The Evil Within kimaradt.

    Csak meglepődtem mert azt olvastam (gk,gs)hogy támogatni fogják még 1 darabig , de szinte semmit nem jelentettek be rá E hármon se.
  • arsmarci89
    #148808
    Transformers: Rise of the Dark Spark
    Grid Autosport
    Sniper Elite III
    Risen 3
    Sacred 3
    Diablo RoS
    FIFA/NFL/NBA/WWE
    Destiny
    Lego Batman 3
    Forza Horizon 2
    Alien: Isolation
    Middle-earth: Shadow of Mordor
    Dragon Age: Inquisition
    Borderlands: The Pre-Sequel
    Battlefield Hardline
    Just Dance 15
    Call of Duty: Advanced Warfare
    Far Cry 4
    Rabbids Invasion: The Interactive TV Show
    Tropico 5

    jövőre:
    Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
    Daying Light
    Mighty No. 9
    Mad Max és ennyi..


  • davidka003
    #148807
    Nem baj ha nem jön új csak legyen sok akció.
    Szívesen bezsákolnék Live-on még egy 20 címet olcsóért.

    A mostani akció elég szegényes. Dupla ennyi játék kellett volna.
    Bár akinek nincs meg annak megéri a Horizon meg a Resident Evil 2k-ért.
  • Totti5
    #148806
    9 éve volt, el kell engedni...
  • davidka003
    #148805
    Mik azok amik jönnek 360-ra?
  • Totti5
    #148804
    Far Cry 4 állatságok

  • arsmarci89
    #148803
    Szomorùan nèzem az ign-en hogy ebben az èvbe mèg jön 360ra elèg sok játèk,(október nagyon dùrva) de jövőre szinte semmi 1edül a Daying Lightot látom ami emlìtèsre mèltò , azon kìvül semmi...Talán mèg fifák jönnek de azoknak már sok èrtelme nem lesz..:(
  • Tinman #148802
    Nah... ez még engem is meglepett. Emlékszem Halo 2-re, pár éve toltam le Win7 alatt full maxon. Ha a flood nem lett volna, egész csíptem volna. Mondjuk az már valami, hogy a képek láttan vizionálok egy esetleges újrajátszást, majd jó pár év múlva X1-en. Úgy fest a 343 nem Bungie... na de akkor eddig... jujj, nem is gondolok én ebbe bele ;-)
  • Tinman #148801
    Ehhh... nem jelenti meg a képet tényleg :-(

    Igen az lett volna, a Planescape.

    Tudod én a hőskortól fogva tolom az RPG-ket és bizony sok olyannal találkoztam, mely remekül nézett ki, de rémesen felületes és sík volt. Ha ezt a grafot megtöltik valódi tartalommal, nem csak kamu akció-kaszab témával és tényleg egy remek és egyedi történetet mesélnek el, akkor az csodálatos élmény lehet. Félek, erre az esély konvergál a zéróhoz.

    Ótókák terén én bírnám a mélységet, de egyszerűen IRL erős csömöröm van már tőle így 1 milka km után :-/
  • Totti5
    #148800
    Nem vettem észre, bocs. Nyugotan told be a képeket, úgy látványos!
  • orichalcos
    #148799
    Ezt linkeltem lentebb. Legalábbis Arbitert, meg Johnson-t, meg Admiral Hood-ot.

    katt
  • Totti5
    #148798
    No ez megint profi munka. Igen, igen az ingame átvezetőket gyönyürű CGI-re cserélték.






  • Totti5
    #148797
    Jól feltunningolták a grafot, de ez így fog kinézni? az az autópálya jelenet... OMG Még jó hogy nem járszottam végig, tartogatni fog sok új dolgot:) Viszont ha ennek a masszív graf tunningnak az 1080p és a FIX 30 fps látja a kárát, akkor morcos leszek.
  • Totti5
    #148796
    Miért kell 1 generációt várakozni egy DOOM játékra? ősidőkben volt már a 3. rész, elképesztő... jöjjönmár!!!
  • orichalcos
    #148795
  • Totti5
    #148794
    Engem nem kötne le ilyen mélységben, sőt hozzá sem kezdenék, sosem tettem:) Elhiszem hogy mély és jó, nem véletlen klasszikusok. Egy pár napos előadást meghallagattnák akármikor egy ilyen játékról, bemutatva h mi minden van benne, biztos érdekes lenne, de játszani nem játszanám. ( gondolom a Planescape: Torment van a sploiler alatt, vagy tévedek? ( nem jelenik meg semmi ) ) .

    Minél szebb graf, animációk, átezetők, epikusságok stb... ha ezek adottak akkor elvagyok ezekkel, mert egyre jobban hasonlítanak a JRPG-hez sőt már azokon túl is léptek bőven prezentáció terén az elmúl években és most nextgen elején. Tartalomban, szabadságban meg ugye ezek sokkal nyitottabbak. Tudom casual, meg minden... te viszont ótók terén nem bírod azokat a mélységeket amit én megkövetelek, és egy FPShez is teljesen más a hozáállásom mint neked:)

  • orichalcos
    #148793
  • Tinman #148792
    Totti bácsi én abs. respektálom a látásmódod, véleményed elég sok dologban, de hidd el, hogy egy RPG-ben sokadrangú a graf. Persze, persze 2014-et írunk, ne kelljen pixelkatonákat bámulni, de ezt a játékot idén toltam le és elvert Sykrim-et, Oblit, Dark Souls-t, Lands of Lore-t, kb. mindent, amit eddig valaha RPG-nek vagy akció-RPG-nek tartottam.

    Egyetlen fő hibája, hogy Pegi 25+-os simán. Egyszerűen meg kell érni hozzá.

  • orichalcos
    #148791
    Na linkelés sem megy, shit. :(
  • orichalcos
    #148790
    Halo The Master Chief collection.

    Halo 2 teljes CGI átvezetőket is kap. Check the képeke:

    Arbiter
    https://s3cmsassets.blob.core.windows.net/media/Default/games/halo-the-master-chief-collection/screenshots/E3-2014/Remastered/e3-2014-halo-2-anniversary-comparison---johnson---remastered-35acfa53ff964560867df57c786e3fb2.jpgJohnson
    Admiral Hood

    Wow, anyám wow...
  • Totti5
    #148789
    Egyszerűen képtelen vagyok betelni ezekkel a képekkel.



  • grebber
    #148788
    Mondjuk azt a mai napig képtelen vagyok agyilag felfogni,hogy egy ekkora húzócímet,hogy a vérbe nem jelentettek meg magyarul :(

  • Totti5
    #148787
    Offisöl : Xbox ONE 2014. szeptember 5-től kapható Magyarországon.
  • Totti5
    #148786
    1080p 60fps valóban defenetív Master Chief kollekcióval akarják felvezetni 5öt. Ami még fontosabb a multi, és a dedikált szerverek! ami 360on nincs. Ez így lesz egy tökéletes csomag. Persze nem kizárt h jön 360ra is, de amit ezzel akarnak, abba a 360as verzió nem fér bele.
  • davidka003
    #148785
    Igen.
    Xbox ONE-ra jön csak, pont azért, hogy legyen Halo húzócím ebben az évben is. Így majd tuti lesz olyan aki emiatt vesz Xbox ONE-t.
  • grebber
    #148784
    Halo 2 Annyversary xbox 360-ra felejtős?
  • davidka003
    #148783
    Egy komment erről:

    "These are the deals of the week. Or deals of the 'weak' as I call them. "

    :D

    GTA V 4k-ért jó lett volna. Így lassan az lesz, hogy megveszem lemezesben 8k-ért aztán eladom 6-7k-ért.
  • Waczkor
    #148782
    Forza Horizon 2 videók jobb minőségben
  • Totti5
    #148781
    Lehet csak túlbuzgó pletyka / kitaláció volt
  • Botond #148780
    Na megvan közben. Asszony örülni fog. :)