176613
banner
  • Harlekin
    #148859
    Igen,de azok ott a lustaság miatt veszik,mert nem is akarnak utána járni plusz a tv a mai világban semmi.Viszont konzolt senki nem fog úgy venni a tecsóba,hogy nézd már 130 az xbox one viszek haza 1et a gyereknek.Lófasz az ilyen vásárló...Az idősebb korosztály magától is megtalálta eddig is a beszerzési lehetőséget a fiatalabb meg addig basztatta a pénzes aput és nyomta a gombot hogy mennyyyééé a xbox one konzol boltba nekeresd falvára,hogy megvette.Ma Magyarországon kizárt,hogy aki hozzá akart és itt a hozzá akarton van a hangsúly nem jutott x1 hez.Tehát szeptemberi 576 és tecsó plusz beszerzési forrás nem fog hozzá tenni nagymértékben ehhez a dologhoz...
  • Tinman #148858
    Most én is...
  • DarkSector
    #148857
    Mi nézhet ki királyul egy rajzos grafikán? :D
  • orichalcos
    #148856
    Na akkor egy 360-as cucc:



    Én imádom Borderlands játékokat, ez is királyul néz ki.
  • Moby
    #148855
    Ez így van. Én főleg munkaidőben járok konzolboltokba, de ott is 90%-ban apuka/anyuka vásárol épp, láthatóan totál elveszve. Viszont csak kevés szülő merészkedik be ilyen barlangokba.
  • Totti5
    #148854
    Nem a minimálbéresek járnak a bevásárlóközpontzokba... karácsonykor sem ők ütik le egymást a 100 centis LCD tévékért.
  • davidka003
    #148853
    Az átlag magyar minimálbérből biztos nem fogja megvenni. Nagyon kevés az a szám aki szeptembertől vesz majd Xone-t. Harlekin-el értek egyet.
  • davidka003
    #148852
    Tény, hogy 1-2 Xone cím jól néz ki de azért számomra a Gears of War 2-3 is elég szép. Nem a felbontás a lényeg hanem a látvány amit összehoztak. Brutális a 2. rész 1-2 helyen.
  • TomStorm
    #148851
    Egy XBOX topik,mindenek felett.Nem rossz:)
    Megnevezés nélkül.Csak kár,hogy van vagy 3 ilyen topik:/
    Persze megoldható ennek ellenére.

    Mert ha úgy vesszük működik az Xone topik is csak oda kell írni.Mert ugye itt pár emberkéről van szó akik X1 témát hoznak fel itt de a többségnek köze nincs sőt nem is igen lesz a közel jövőben ahogy ismerem ezt a jónépet:)
    Tehát az a 3-4 X1-os átfárad a másik topikba vagy megváltoztatod a topik nevét ami egy globális Xbox topik és ahol ugyanígy folytatódik minden csak ok nem lesz panaszra,miszerint "kerüljük a másik gépről szóló dolgokat".
    Itt most nektek is toleránsnak kell lenni mások felé mert az igazság,hogy ez X360 topik és akinek igaza van az nem te vagy:)Ez az 1 hetes téma sem megoldás részedről.
    Legyen szavazás én azt mondom!!Ki a bannerba vele,egyszerű IP blokkos 1X lehet szavazni.2 kérdés:
    -Szeretnéd,hogy legyen Külön Xbox One topik?
    -Szeretnéd,hogy egy helyen maradjon minden generációs Xbox téma?
    Ennyi
  • Totti5
    #148850
    Hidd el, a média markt és az 576, tesco, osan az nagyon fontos piac. Most az veszi konzolboltba aki tájékkozott! Mi vagyunk kissebbeségben. Szeptemertől a gyerekes apuka, anyuka, a kölök, az alkalmi gémer fogja látni reklámokba, kitéve a plázába és meg fogják venni. A nagyvilágban is így működik. A népnek kell eladni!
  • Totti5
    #148849
    Ezt javasoltam anno is, hogy át e nevezzem a topikot valami gyűjtőnévre, pl 360 + X1 vagy Xbox ONE-ra, vagy nemes egyszerűséggel "Xbox" topikra.

    Xbox ONE fórumon az úgy van a semmibe, nagyon nem ír oda senki, s én teljesen feleslegesnek is tartom, hogy minden géphez külön topik. Az egy dolog hogy pl a VITA, 3DS külön van az asztali gépektől, de ezek az asztali gépek ugyan azok...
  • Harlekin
    #148848
    Én is így voltam vele első időkben,de aztán rájöttem,hogy itt a jobbik gép nincs értelme bekapcsolni a 360-at pedig amit warezba ingyen lenyomhatnák 360 on azt is inkább x1 re megveszem vagy szimplán nem játszom,mert minden túlzás nélkül meg elfogultság nélkül nem veszi már be a gyomrom...A topikal is hasonlóan vélekedek nincs hangulatom olvasni az alaptalan mindenféle információ és tapasztalat hiányos embereknek az irigységből adódó hszeit.Sajnálom,hogy ez így lett,mert jó volt ez a topik jókat lehetett eszmecserézni,de ez elmúlt.Én se azért irkáltam ide,hogy felvágjak,hanem ha már úgy is az van,hogy mi vagyunk a berepülő pilóták akkor megosztom az élményeket.És erre jönnek ezek a fasz hszek...
  • Harlekin
    #148847
    Szeptembertől semmi,de semmi NEM fog változni!!!NEM lesz rohanás a gépér!!!
    Aki akarta az eddig is megvette szeptembertől annyi változik,hogy nem 20 boltba lehet majd kapni hanem 30 ba és az 576-ba,plusz emelt áron a tecsóba meg a media m-be meg hasonló aranyért vesztegető helyekbe...
  • Botond #148846
    Szeptembertől fel fog pörögni az x1 tulajok létszáma, amikor itthon is lesz hivatalos premier, meg most azért bedobtak pár húzó nevet a piacra, plusz elkezdték ingyen osztani a gold játékokat. Uborkaszezon van, ja, és ez pótcselekvéseket szűl. :)
  • arty
    #148845
    :(

    engem mindkét gép érdekelne, de 1 topik elég olvasni - 2 x 2 hsz-t szivás olvasgatni, helyett 1x4 jo :)
  • arty
    #148844
    60 teljesen jó, akár lejjebb is veheted :) (bár kérdés hol méred...)
  • Harlekin
    #148843
    Totti feldobta ezt első percbe,de hát....
  • arty
    #148842
    xbox topik kellene, nem külön a kettő :)
  • Harlekin
    #148841
    Itt vagyok!
    Néha nézem is,de minek!?Hiszen mást se látok mint a sok savanyú a szőlő hsz-t a még 360 asok között,hogy szerintük totál felesleges az x1 meg a hasonló baromságot...Szánalom komolyan mondom...
    Plusz a 360al semmi,de semmi nem történik...
    Ami közösen jelenik meg game az 1 rakás szar.
    Ami megjelenik csak rá az meg nem üti meg a mércét se...
    Lassan mint ahogy Totti is írta leáldozott lesz ez a topik.1 év múlva biztosan...
    Jó páran innen x1 esek lettek vagy 2 platformosak azok nem írnak,mert hát látod már ez is kezd gond lenni.Napi szinten írtam Én is ide fél éve még vagy legalább bedobtam 1 olyan témát amin lehetett veszekedni napokig!
    Most meg van olyan,hogy 1 hsz sincs 1 napra,és még az is baj ha x1 ről megy a beszélgetés...
    Új ember már nem lesz az biztos,mert ha lenne az is nagy valószínűséggel warezos lesz az meg kiszorul innen.A régiek közül meg már most is jó páran x1,ps4 tulajok és ez csak nőni fog.Marad pár x360 as és remélem pár akiknek SOHA AZ ÉLETBEN NEM ADATIK MEG,hogy x1 vagy ps4 tulajdonos legyen az eddigi hszei alapján.
  • Harlekin
    #148840
    A venti nem döglik meg az biztos,nekem az első gépem ami még azt hiszem zephyr volt első naptól maxon azaz 12 volton ment 2 évig nálam ameddig bannt nem kapott.Majd eladtam a szomszédomnak és mai napig is megy tökéletesen...Mi az ideális hőmérséklet!?Lényegében minél hidegebb annál jobb...
  • Totti5
    #148839
    PS3 topik nem létezik már. Alig ír oda valaki a közösség vett Ps4 et és oda írnak. Semmi értelme nem volt ott sem külön venni. Amúgy én még mindig azt támogatom hogy legyen egy Xbox topik akár megnevezés nélkül.
  • Totti5
    #148838
    Félreértés ne essék én minden xboxal kapcsolatos hírt és infót ide osztok meg. Semmi értelmét nem látom külön topikot nyitni azért mert kijött új gép. Sg xbox közösség ebben a topikban van, de felőlem ha annyira érdekes téma még az x360 9 év után is, akkor 1hétig lehet róla beszélni de csak is arról.
  • Seth
    #148837
    Nekem 70 körülire áll be ilyen kánikulában a RAM hőfok, CPU meg 65 környéke. Falcon alaplapos Fat masina, idén lesz 6 éves :)
  • Botond #148836
    Én nem vágom a témát, szerintem Harlekin lesz a te embered, aki ebben tutit tud mondani, de őt ma még nem láttuk itt, szóval türelem.
  • TomStorm
    #148835
    Ott legalább egy helyen lenne mert itt néha tényleg azt se tudom most melyik gépről is van szó egyáltalán..
  • TomStorm
    #148834
    Amúgy Totti igazuk van.Már ha csak a PS3/4 topikokat vesszük alapul ott is külön vannak a hozzászólások.
    Mondjuk engem se zavar de simán mehetne minden X1 téma az X1 topikba.
    Legyen szavazás!Ki kell tenni bannerba.
  • arsmarci89
    #148833
    Èn csak arra lennèk kiváncsi hogy mekkora az a hőmèrsèklet amit mèg bìr a 360.Nekem ilyen dög melegben mindig 60fok körul van.nem sok az?Illetve ha felrakom magasabbra a fordulatszámot nem adja meg magát a venti?Előre is köszi:)
  • TomStorm
    #148832
    Fekete van nekem is:-)
  • Totti5
    #148831
    Fehér, de jobban kellene egy fekete :)
  • Botond #148830
    Az enyém fekete, nektek milyen van? :)
  • Totti5
    #148829
    Ok, mától 1 hétig csak xbox360 a téma. Nyilván játékokról sem ide írunk hisz megvan mindennek a topikja.
  • Shan
    #148828
    Tulajdonképpen lehet, hogy engem is csak a saját nyomorom zavar, de azért némileg igazam is van. :)
  • Rage47
    #148827
    Egyetértek
  • Tinman #148826
    Mindig elolvasom az X1-es hsz-eket is, elvégre X360 tulajok vagyunk, előbb-utóbb csak lesz X1 is, nem árt felkészültnek lenni :-)

    Szóval, amíg naponta összesen van itt cirka 20 hsz, addig ez engem személy szerint picit sem zavar.
  • Shan
    #148825
    Nos igen. Eddig azt hittem, csak engem zavar, így nem is foglalkoztam vele. De komolyan. Nem lehetne az xone -nal kapcsolatos dolgokat a saját fórumában kitárgyalni?
  • Shan
    #148824
    El persze. Csak az embernek nem nagyon van kedve egy olyan cuccért elengedni, ami mire megjelenik Magyarországon, addigra már az is elavultnak fog számítani. Amikor bejött a 360, az k. nagy szám volt, "brutális" hardverrel. Ez nem mondható el az új masináról. Kíváncsi leszek bír-e 9 évet? Az áráról meg ne is beszéljünk. Egy normális fizetésből élő embernek meg sem fordul a fejében, hogy lecserélje rá. Ráadásul úgy, hogy van mondjuk 100 megvásárolt cucca a régire, amire keresztet vethet.

    Szóval el lehetne engedni, csak minek...
  • davidka003
    #148823
    De még ígyis alig van komment. Így nem zavaró.
    Persze napi 100 xone komment már lehet zavarna.
  • arsmarci89
    #148822
    Minden tiszteletem az itt forumozóknak nem akarok keverni meg kötekedni de lassan itt mar csak One-ról lesz szó , pedig 360-as topik:)
  • Muttley
    #148821
    nem gáz, h szelektíven olvasol és értelmezel ;)
  • Totti5
    #148820
    Na végre!!!, bejelentették hogy jön Xbox ONE-ra is év végén. Első körben PS4, aztán X és PC.