176613
banner
  • Totti5
    #148900
    Mindenki nyugodjon meg. Tudom hogy csak a meleg teszi... térjünk vissza a normál kerékvágásba.

    Hogy ontopik legyek:



    Ide nem illő képeket kérném mellőzni, #148895 . Töröltem a hszt.
  • Harlekin
    #148899
    Ha olvastad volna az előzményeket értenéd a kirohanásom.Nem véletlenül nem írtam ide elég rég óta.Nem magyarázkodok,hogy miért ilyen stílusba írtam amit írtam,mert valóban így éreztem,de leírtam azt is hogy ez nem mindenkinek lett címezve...Akinek viszont igen annak tudok prosztóbb stílust is produkálni...
    Viszont elnézést ha a stílus téged megbántott!
  • Harlekin
    #148898
    Nem akkor kaptad vagyis nem tudom mikor vetted,de ez azt hiszem februárba jött...
  • Tinman #148897
    Ennél egyértelműbb a világon nincs.

    100 perced van, amit maximum 6 hónap alatt tudsz felhasználni. Aki ezt nem érti, az nem kicsit illiterált.
  • Renjike
    #148896
    Te kérdezted és a saját hülyeségedre beszúrtál egy képet. Lehetnél tekintettel a mobilosokra.
  • Bercy #148894
    "Provided to you by your new Xbox"
  • AnarchoiD
    #148893
    most vettem eszre skype -oldalan nezegetve




    ezt vajon az XO megvetelekor kaptam ? :)
  • davidka003
    #148892
    Legyen "Xbox 360 és Xbox One"

    Egyszerű és jó.

    Közben tegnap este meglett, addig le se feküdtem, Gears of War 2 insane-en. :D
    Úgyhogy már csak a 3. rész hiányzik illetve a judgment.
  • n000rbi
    #148891
    LOL az új topiknév, gratulálok :D
  • Totti5
    #148890
    Első xbox sima xbox legyen!
  • Seth
    #148889
    X BOX-KLUB
  • Sir Quno Jedi
    #148888
    Csak ideiglenes, míg jobbat nem találtok ki. :D
  • Botond #148887
    Index foci tipp versenyen is 3db xbonet lehet nyerni, szóval legalább annyival több tulaj lesz. ;)
  • TomStorm
    #148886
    Ez de szar lett az új cím,gratulálok!
  • TomStorm
    #148885
    De van már minimum 2 sima Xbox topik ahogy láttam
  • Shan
    #148884
    Szerintem sima Xbox -ra.

    Gondoltam, hogy nagy lesz a felháborodás, de hogy ilyen pökhendi lázárjánosi stílust vesz fel Harli, azt nem. Megmondom őszintén, kicsit csalódtam benned, de no problem, mert te vagy az igazi faszagyerek, és leszarod.
    Szóval legyen a topik neve Xbox, és a probléma megoldva.
  • TomStorm
    #148883
    Xbox Generációk

    Csak tipp lehet hülyeség:)
  • Sir Quno Jedi
    #148882
    Ha gondoljátok, én át tudom nevezni nektek a topic-ot szívesen, csak előbb találjátok ki, hogy MIRE!? :DDD
  • Falkon
    #148881
    Az meg nincs, de beszerzes alatt! (Azt viszi, de csondesen!)
    Van egy sarga ledes ps3-am, 2 jatekkal! Elcserelnem kinectre! :D
  • Totti5
    #148880
    Pl: Xbox 360 & ONE

    Pl: Xbox

    Mindegy, majd ti eldöntitek, hisze nem rajtam múlik én csak törlöm a nem ide illő dolgokat ( ami kb konvergál a 0ához manapság, és ez jó! )

    Nademost, kezdődik a Foci VB!!!
  • Harlekin
    #148879
    Jó szórakozást a szerzeményhez. Kinect van hozzá?A nem eredetit viszi?(de ezt csak halkan)
  • Harlekin
    #148878
    Szerintem nevezd át a topikot.
    Élj a tejhatalmaddal legyen mától a neve!
    xbox 360+ XO topik Testudo hermanni kedvelőknek!
  • Falkon
    #148877
    Rendben, egyelore jol boldogulok! :) Koszi!
  • Harlekin
    #148876
    Látod sajnos itt van pár mimóza lelkű.De ha bármi gondod van nyugodtan írj.Ha lázas az anyanyulad vagy berekedt a kakukkos órád akkor is.Ha itt van valaki NORMÁLIS és tud akkor segít szívesen.
  • Totti5
    #148875
    Akinek nincs az mit csinál 2014-ben? ha kicsit is gémer akkor végigizgulta / nézete, követte az E3at, s teszi most is, mert pakolják fel a gameplay videókat folyamatosan. Minden játék vagy X1, vagy PS4en fut. Nincs már más, minden hír ezekről szól. Azt hogy valami kijön X360ra, PS3ra még meg lesz említve egmondatban, hogy arra is megjelent és ennyi. Ma nem tudsz úgy gémer médiát olvasni, hogy ne ezeket lásd. Én örömmel és érdeklődéssel olvasom, nézem a PS4 cikkeket, videókat, mert érdekel, mint ahogy a WiiU játékokat is végignéztem. Ki tudja lehet egyszer lesz WiiUm is ( Bayonetta 2 miatt pl ). PS4em biztos lesz, persze hogy érdekel minden ami vele kapcsolatos, de miért fájna hogy csak nézhetem egyenlőre? gondolom aki végigvitte a 360as érát, az fog venni X1et is... ha nem most akkor 1 vagy 2 év múlva.
  • Falkon
    #148874
    Senki lelkebe nem akartam belegazolni! :) Persze van olyan, akinek semmi nem felel meg es csak kotozkodik!

    Koszonom szepen, rendelem! :)
  • Harlekin
    #148873
    Olvas kicsit vissza amint látod ez 1 xbox 360 as topik itt NEM lehet Thome-os dolgokról kérdezősködni főleg nem hdmi meg kábel.Mert bizonyos ebereket ez idegesít.
    Max xbox 360 színe,xbox 360 mérete,hogy használd fektetve v állítva,kábeles kontroller vagy vezeték nélküli és itt kimerült minden lényeges pontot érintő téma az xbox 360 ról!

    De mivel Én leszarom más véleményét segítek!
    Vegyed ezt és boldogság lesz számodra...
  • Harlekin
    #148872
    Na Én meg totál őszintén mondtam,hogy leszarom és pont!Sőt amint látod a topik házigazda Totti is leszarja.Na most ha neki mind 1 akkor nehogy már másnak probléma legyen,de ismét elmondom telibe szarom kinek nincs vagy hogy sose lesz x1!!!Sőt ha már ez valakit zavar akkor engem boldoggá tesz!Miért?Mert ilyen vagyok...
  • Falkon
    #148871
    Sziasztok!

    Most lettem xbox tulaj! Használ valaki hdmi elosztót? A TV-men csak 1 hdmi csati van, de a t-home set-top-boxa is avval van bekötve. Nem akarom állandóan cserélgetni! Tud valaki erről véleményt mondani?

    Előre is köszi!
  • Tyrant01
    #148870
    Mondjuk nekem is el kéne küldeni gariba a gépem, mert szar a BD olvasó.
    De minek küldjem, ha csak digitálisan vásárolok?
    Majd 2016-ban, mielőtt lejár a gari :-D
  • TomStorm
    #148869
    Ez egy nyílvános fórum nem egy baráti társaságnak fenntartott topik.Ide írhat új,régi és ha csak x360 témát akar akkor azt kapjon.
    Ez csak rajtatok múlik,hogy írtok ide Xone-al kapcsolatban de azt ne képzeljétek,hogy annak akinek NINCS ilyen gépe az örömmel olvassa,hogy ti mivel szórakoztok mert köze nincs hozzá.
    Nem kell itt ferdíteni a dolgokat még normálisan van kezelve az egész illetve normálisan lett szólva.
  • Totti5
    #148868
    Naja, mindegy. Toltam volna képeket, videókat ma is gémekről, hisz E3 van, de helyette beszéltünk a semmiről sokat hosszan... igaz az E3on már egy db X360 nem volt.

  • Tyrant01
    #148867
    Mer faszok, ezek mind félnek, hogy addig nincs gari.
    Állandóan ilyen kérdések jönnek, jaj mi van, ha beszarik?
    Olvastam, hogy írtad ott, hogy semmi különbség a 360 és a one gari között, de szarnak rá.
  • Harlekin
    #148866
    Na és akkor még 1 dolog!
    Meg lehet most nézni az xbox 360 topikot az elmúlt pár órába több hsz született mit az elmúlt időszakra levetítve.A nem kéne itt erről beszélni dologgal kapcsolatba.
    És nagyon tudom sajnálni azt aki ebben a rosszat látja!

    Mert itt van 1 társaság akik napi szinten évek óta megfértek MINDEN téren egymással és itt a benőtt lábujj körmöt érintő témáig minden megfért néha nagy röhögések közepette.Meg esetlegesen nagy anyázások közepette.
    De jó volt...
    Most meg azért,mert a fele társaság 4 es bőrfocit rugdos a másik meg 5-et már nem lehetnek ugyan azon pályán.Pedig mindenki pontosan ugyan azt teszi játszik!!!
  • Harlekin
    #148865
    Ja,de nagyon nem is izgat,mert számomra semmi de semmi nem fog változni. Max annyi,hogy naponta botlok olyan kommentekbe,hogy jééé ezt is tudja meg jééé ez ilyen.
    Pedig nekem és elég sok mindenkinek ez már akkor nagyon nem lesz újdonság!
  • Harlekin
    #148864
    Oké legyen!
    De őszintén szólva Én is várok arra,hogy a Magyarországi autógyártó sorokról leguruljon az olcsó ízig vérig ferrari.Majd ha ezt bejelentik akkor meg majd várok arra,hogy legyen olyan mai vízen is megy.És ha netán ez is megjön akkor meg óóó már nem is kell az a szar,mert már elavult és úgy is jön a next gen ami már repül is!!!

    Majd kiadják a repülő magyar ferkát és jön a gyökér bagázs ja,hogy oké hogy repül na de nem a holdig óóóó majd megvárom ha a holdig repül...Ennyi tele ez az ország a féleszű kisebbségi érzettel rendelkező nagy arcúval,hogy utána hülyét csinálhasson magából és sluszz...

    Meg most őszintén hát hol nem szarom azt le,hogy kinek nincs!Egy és tényleg 1 dolog érdekel,hogy NEKEM van,miért kellene hogy érdekeljen hogy faszfej teofil csak és kizárólag a Magyar megjelenés(na hiszen) után és a csak Magyar termék címkével ellátott és csak az ősmagyar eladótól Magyar trikolor színben pompázó és a dash bejelentkezéskor a szózatot játszó konzol felel meg és vesz meg....

    És most itt a félre értések elkerülése véget a kamu fals szövegűekről van szó.Nem azokról akik tömören kijelentik hogy nekik nem kell vagy nincs rá pénz vagy bár mi prózai dolog...Ennyi ezek mind mind érthető és ALAPOS indokok.

    Na de NEM a nincs rá semmi,meg szar,meg nem használható,meg nem jobb,meg megmeg idiótaságok!!!
  • Botond #148863
    Hát hamarosan megtudjuk mi lesz.
  • Harlekin
    #148862
    És ez NEM azt jelenti,hogy kevés konzol fogy vagy fogyott itthon vagy fog fogyni.Mert ha azt veszem alapul,hogy a barátlistám meg duplázódott fél év alatt!Előtte 5 év alatt lett ami lett.És most a tendenci az olnie barátok között lényegesen magasabb mindig az x1 használók száma és a régiek között is!
  • Totti5
    #148861
    Elég csak a gémer 365öt megnézni ahol gémerek vannak. Várnak a megjelensére az ottani emberek 70%a.
  • DarkSector
    #148860
    Nekem is 1-et. :)