176613
banner
  • Botond #149380
    Többséget igen. Pár szám nem tetszik neki. :D Mondtam neki, hogy na de az acsi, de leszarja. :D
  • Totti5
    #149379
  • Harlekin
    #149378
    DC-be hardon kinyomott minden zenét 5 csillagra mert Mi igen!!!!
  • Harlekin
    #149377
    Na de baszod hát ezzel foglakozik érthető a "könnyű" jelző hiszen tökéletesen ismert vagy legalább is nem idegen neki ez a mozgás forma!

  • Botond #149376
    Asszony versenytáncolt, sorban vetette velem a táncitánci címeket, mert mind könnyű, meg hamar uncsi lett. Na a jackós cucc öt is megfogta. :) Azóta sajnos lekerült a magyar storeból, de vinyón megvan szerencsére. :)
  • Falkon
    #149375
    Ha mar ennyire megy a kinect tema, akkor valaki nem csereli el egy sarga led-es ps3-ra? :D Kene az a kamera :D
  • orichalcos
    #149374
    300+ fő? Az igen... :O
  • Harlekin
    #149373


    Mi voltunk 3 napos játékon igaz utána 1 hétig nem tértem magamhoz meg a csapat se nagyon.2 éjszakát őrségben voltunk,mert a kurva vietkongok mindig meg támadták a HQ-t nappal meg menthettük az erdőből az amcsi pilótákat akik az utánpótlást hozták volna.Néha hajkurászni a viet előőrsöt meg a kémeket...3 nap alatt aludtam vagy 5 órát...azon a játékon 317 en voltunk
  • orichalcos
    #149372
    Eh, pár éve én is toltam, de asszony nem csipázta igy abbahagytam. Oh még egy régi képet is találtam. (nem röhögni. :D )

    katt

    Sajnos 100+ fős játékra csak kétszer jutottam el, de hogy mekkora feelingje van annak...
  • Harlekin
    #149371
    "Airsoftoztam" Hol milyen csapatba?

    Én vagyok a Global Assault airsoft csapat leadere biztos futottunk már össze valahol.Igaz az elmúlt 2 évbe már nagyon keveset jártunk ki.(mióta fel hígult az AS társadalom)

    Ahol láttad ezt ott mi biztosan ott voltunk.Ez mindig áll a táborhelyünkön a többnapos játékokon...
  • Harlekin
    #149370
    És még nem is a legjobb minőségre van állítva.
  • Moby
    #149369
    Jól, és fasza a minőség is
  • Moby
    #149368
    Wasdegérrel/kormánnyal/arcadestickkel bemenni a kontrolleresek közé=ultra-ultraeasy kampánydiffi.=szániság=időelbaszás. Akinek ez jó szórakozás régen azok mentek rendőrnek, így viszonozva a társadalomnak a gyerekkori sérelmeket :P
  • Harlekin
    #149367
    Na ha valaki igazán nagy szopásokat akar látni akkor ITTmegteheti.
    Szenvedek ezzel az ingyenes játékkal de csak idegbeteg leszek tőle...
    Plusz kíváncsi vagyok hogy megy mert kértem nagyobb netet...
  • DummyBoy
    #149366
    Azért a kormány - joy - "verekedőspad" némileg más kategória mint az odahekkelt bill+egér.

    Az első cuccok célHW-ek. Folyamatosan szemezgetek a kormánnyal én is (pedig roppant ügyetlen autós vagyok ..), de hála az égnek nem tudnám hová tenni. Azért vannak, hogy egy adott típusú játék irányítását valósághűbbé tegyék ... (Verekedős játékoknál ez inkább azt jelenti hogy olyanná mint a játéktermi változat :) )

    Ellenben az egér nem teszi valósághűbbé az FPS-eket, csupán leegyszerűsíti, pontosabbá teszi a célzást. (Sőt, valójában az egér legnagyobb előnye nem is ez, hanem hogy a célzás és fordulás sebességét nem limitálja, mint a joy...)

    Ha raknának némi fizikát a játékokba, ahol bizony a fordulási sebesség nem lenne végtelen, hanem realisztikusan tudnának forogni a katonákok (Airsoftoztam, és bizony meglesném én azt, aki egy 8-10 kilós fegyverrel a kezében + teljes felszerelésben 1 másodperc alatt megfordul :) ) akkor az egér sokat veszítene az előnyéből. Bár célozni még mindig precízebben lehetne vele, attól már nem lenne olyan nagy a különbség.
  • Zozo76
    #149365
    miert is nem jatszol multis autoversenyt?
  • Zozo76
    #149364
    hat igen, engem mondjuk nem erint a kormanyos dolog de az igen ha azert halok mert az ellenfelem az egerrel okorkodik. persze tegye, pc-n, hisz ott ugyis mindenki azzal nyomja szinte.
  • Harlekin
    #149363
    Nem is kell ezeken mit cáfolni el kell fogadni,hogy ezek vannak vagy ha zavar valakit nem kell vele játszani.Pontosan ezért nem játszok multis autóversenyt se verekedős játékot.Ezek az alternatívák vannak...Ja meg a sárdobálás és csalózás amivel szintén nincs megoldva a dolog.
  • Harlekin
    #149362
    Igen jó lenne...Jó lenne az is ha forzába,F1 és egyéb multis autóversenyekben is szűrni lehetne a kormány használókat.Mert soha a büdös életbe nem tudsz úgy íven tartani egy autót kontrollerrel ahogy kormánnyal soha a büdös életbe nem tudsz olyan finom gázt féket tartani kontrollerrel mint pedállal.Vagy kombózni verekedős játékokba a padokkal.
    És akiknek a csalás elősegítésében még az MS is segédkezik abban,hogy hivatalos eszközt biztosít számukra!Ez által ameddig a fele társaságnak elfogadott az egyik fajta előnyszerzés addig felesleges agyalni a másik társaság által szerzet előnyön.
  • Zozo76
    #149361
    azert lenne jo hogy az iranyitas miatt szelektalni lehetne. ez viszont biztos zavarna egyeseket... :)
  • Zozo76
    #149360
    a kormannyal teljes mertekben igazad van. elonyt ad es noveli a jatekelmenyt. es igen, elonyhoz juthat az aki vele jatszik.

    mindent nem tudok megcafolni en sem :)
  • Zozo76
    #149359
    biztos vannak akik azert valasztjak a konzolos verziot a pc-s valtozattal szemben mert itt kimarad az exe halal, memoria-elfogyas, nem indul, wallhack, hogy mashogy fut mindenkinel a vas fugvenyeben, stb. viszont sajnos konzolon is vannak akik megprobalnak igy vagy ugy egy kis elonyhoz jutni a tobbiekkel szemben. es ahogy pc-n sem lehet teljesen tiszta jatekot teremteni, konzolon sem lehet. hiaba fut egyforman mindenkinel, az iranyitassal mindig trukkozik valaki.
  • Harlekin
    #149358
    Akkor a kormánnyal szerzet előny is csalásnak minősül.Hiszen nagyobb a precizitása és mind a valósághoz való "megszokottsághoz" közelebb állása.Tehát jogtalan előnyt biztosít a kontrollerrel szemben!
    Hát igen a csalás az csalás...
  • Zozo76
    #149357
    jol gondolod. amiket linkeltel IS jogtalan elonyhoz jutattjak a jatekost. de attol meg ugyanugy elonyben leszel azzal szemben aki kontrollert hasznal, vagy nem? tehat gyosabban reagalsz, gyorsabb a reakcio-idod mert ugy alltalaban is precizebb az iranyitas az egerrel. kar hogy nem lehet szurni mert akkor lehetnenek olyan szerverek ahol engedelyezve lenne es lenne ahol nem.
  • DummyBoy
    #149356
    Az a baj, hogy számomra ezzel pont a kényelmét vesztené el a konzolos játék ...

    BF4 béta után azért a Boxos verziót vettem meg a PC-s helyett, mert sokkal kényelmesebb volt nekem a kontrollerrel a babzsákfotelből játszogtani, mint a PC előtt billentyűvel és egérrel.

    Való igaz, hogy ezzel előnyhöz jutnak egyesek, de sajnos ez ellen nem lehet tenni semmit.
  • arty
    #149355
    ez nem a megtanulásról szól, pécén is vannak csalók és konzolon (csak) ez a mód rá :)
  • arty
    #149354
    #149343-re ment
  • arty
    #149353
    ebben egyet értünk, a táncszőnyeges ugrabugra tényleg csak poén, míg - lásd a csajszis videot - a kinektes játékokkal tényleg ügyes mozgás lesz a végeredmény :)

    (ha valakinek van hozzá tehetsége)
  • orichalcos
    #149352
    Nagyon király. :)
  • Totti5
    #149351
  • Harlekin
    #149350
    Akkor gondolom ez is hasonló dolog.És ez is meg ez,ez,és a végtelenségig lehetne sorolni.Akkor nehogy már a bill+egér legyen a fekete bárány.Azért mert bizonyos eszközök teljesen elfogadottak és széles körben alkalmazottak az előnyszerzésre bizonyosak meg nem.
  • Zozo76
    #149349
    na ezzel egyetertek en is veled, pedig en a bf4-en kivul nem haszanlom a kinectet, de a fejmozgas kovetes, meg a jobbra-balra kinezes a fedezek mogul nagyon jo dolog!
  • Zozo76
    #149348
    en mindig aggodva figyelem ezt a kontroller helyett bill+eger kombot hasznalo dolgot. lehet hogy valaki nem kepes megtanulni kontrollerrel jatszani fps-t (pedig nem lehetettlen, a konzolosok nagy szazalekanak csak sikerult), viszont nem lehet elmenni amellett hogy ez egyfajta jogtalan elonyhoz jutas a tobbi kontrolleres jatekoshoz kepest. nem veletlenul nincs engedelyezve alapbol az eger hasznalata a jatekokban alapbol. de meg amugyis dokkal elvezhetobb a kontroller ami belesimul a kezbe, remeg a loves kozben, ravaszt huzol nem gombot nyomkodsz lefele mint az egernel. en amiota abbahagytam a pc-s jatekot (pontosan az xbox classic megjelenese ota), nem jatszom mar csak konzolon es kontrollerrel. soha nem jutott eszembe hogy letegyem a kontrollert es az ergonomikusnak egyatalan nem nevezheto billentyuzeten jatszak. ez mind persze maganvelemeny, single playerben nem is zavarna ha valaki az egeres iranyitast hasznalja de multi alatt konzolon mar igen, pont az elonye miatt.
  • Harlekin
    #149347
    Na a Jackson The Experience-t azt mi is feladtuk az baszott nehéz azt tényleg eltúlozták annyira megkövetelte a tökéletes mozdulatokat.Ettől függetlenül nagyon nagy élményt nyújtott...

    De nem kell nagyon mit agyalni meg kell nézni a Your Shape: Fitness Evolvedet ahol teszem azt 1 jóga gyakorlatnál a pár% testrész eltérésné már pirosan jelöli a gyakorlatot,mert a kinect nem lát meg leszarja.De itt érthető is a dolog,mert ez nem a kedvenc edződ a teremből aki megbocsájt és elnéző és agyon dicsérget a semmiér.Ez leszarja Te ki vagy csináld rendesen és ez a jó benne...

    30 kinect játékkal játszottam és szakadok a röhögéstől amikor a fogatlan prókátorok győzködnek a kinect használhatatlanságáról meg a létjogosultságáról.
  • Harlekin
    #149346
    Na így kezdetnek jól hangzik!Mitől bannolnák!?A box úgy tudja,hogy az 1 eredeti kontroller ergo nincs mit bannolni.Biztos,hogy nagyon sokat lehet még rajta finomítani és ezt majd csak egyszer kell elvégezni mivel minden beállítás menthető játékonként.

    Az xfpst+smjf et is egész jól be lehetett állítani pedig ott egységeket tudtál határok között állítani akkor ezt ahol szoftveresen van az állítási lehetőség határok nélkül biztos,hogy lényegesen finomabb precízebb beállítást eredményez.

    Ha kész vagy vele és jönnek a 30/2 K/d arányok jöhetnek a képek,hagy hőzöngjön a topik!
  • Totti5
    #149345
    Táncikákban a 360as kinekt is eléggé pontos volt. Persze ehhez szoftver is kellett. Dance Central megkövetelte a pontosságot, de egy Michael Jackson The Experience nótát is ha valaki letol hiba nélkül akkor emelem kalapom.
  • Harlekin
    #149344
    Na és akkor a kinect témához még annyit. A true achievementsen ami igen csak mérce!!!! Hasonlítás képen!!!

    Battlefield 4 achievements (42 without DLC) worth 2,590 (1,360)
    22,986 tracked gamers have this game

    Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist achievements worth 1,796 (1,000)
    20,409 tracked gamers have this game

    Metro: Last Light achievements (50 without DLC) worth 2,659 (1,380)
    14,189 tracked gamers have this game

    Dance Central achievements worth 4,317 (1,000)
    33,733 tracked gamers have this game

    Még hogy nincs rá igény,meg nem veszi fel a versenyt!!!!

    Meg csak úgy általában elfogadja a dolgokat meg nem is látja a kinect!
    Nyilván ezért van meg ez az acsi csak 442 embernek a 33733-ból,mert csak úgy általában elfogad mindent hibátlannak!Ráadásként 1 olyan oldalon ahol az acsivadászok gyűlnek.

    (Dance Instructor 436 (50)
    Earned 5 Stars on every song in the game on Hard.
    You won this on 05 February 2011 | There is 1 guide | Earn this in the Walkthrough
    Unlocked by 442 tracked gamers (1% - TA Ratio = 8.72)
  • Harlekin
    #149343
    Ez 1 játék nyilván nem a maximumot várja el senkitől.És itt maga a tánc a lényeg amihez a kinectnek van köze a tánc padnak meg semmi.100% ide vagy oda.
  • Harlekin
    #149342
    Úgy hogy a bolt ad rá garanciát hiszen EU-n belül vagyunk és az EU-ba bizonyos helyeken megjelent a konzol(És érthető módon innen vannak a gépek.Plusz simán beregisztrálod a gépet itthon az xbox.com-on és él a garancia a gépre mint ahogy a 360-nál.
    A második része meg nem probléma csak döntés és pénz kérdése.Amire csak kizárólag TE tudod a válaszokat ebbe senki nem tud érdemben segíteni.
  • Firerock
    #149341
    valaki?