176613
banner
  • davidka003
    #149420
    658 Ft hogy jön ki?
    Silent 2 meg a 3 van a csomagban csak.
  • Tcsm
    #149419
    Ok,köszi a választ.
  • davidka003
    #149418
    Fight Night Champion 5 dollárt megér? Sztori mód fasza?
  • davidka003
    #149417
    Magyar store-on olcsóbb az tény de nekem van 25 dollárom amit a Gamestop játékán ingyen szereztem. Azt kéne költeni nem igazi lóvét. :D
  • davidka003
    #149416
    Biztos régiózáras. Csak magyar acc-ról tudod megvenni.
    Bár nekem egyszer úgy működött a dolog, hogy USA acc-al xbox.com-on az oldal nyelvét átraktam magyarra és úgy engedte. Meglehet próbálni. Általában nem működik de 1 játékomnál engedte így.
  • Tcsm
    #149415
    A witchernél miért írja,hogy rossz a régió?
    Hiszen más országokban le sem árazták.
  • davidka003
    #149414
    Ezek a játékok csak ma akciósak:

    Fable Trilogy Games on Demand 33%
    King of Fighters XIII Games on Demand 75%
    Assassin’s Creed IV Black Flag Games on Demand 38%
    Zoo Tycoon Games on Demand 50%
    Halo Spartan Assault Arcade 66%
    TMNT Out Of The Shadows Arcade 66%

    Holnap újak lesznek. Úgyhogy érdemes gyorsan dönteni annak akinek kellenek.
  • davidka003
    #149413
    Nekem a SLIM-nél (2010) egyszer jött elő. Azóta soha. Úgyhogy előfordulhat tényleg ilyesmi. Nem kell aggódni.
  • Tcsm
    #149412
    Hello,ha egy játékot nem enged letölteni a régiódban akkor mit lehet tenni?
    Régióváltásnál elvesztem a teljes egyenlegemet?
  • gibson9
    #149411
    Most egyelőre hagyom hűlni, ahogy a linkben írták (bár nem volt meleg egyáltalán), aztán játszok megint és kiderül csinálja e még. inkább menjen tönkre a táp és veszek újat, mint a boxnak legyen baja. Elsőre kicsit megijedtem :D
  • Moby
    #149410
    Vagy volt egy pillanatnyi szüneted azon a fázison, vagy döglődik a táp. Ha sűrűn előjön, veszel hozzá egy tápot párezerért. De valszeg semmi baja.
  • TomStorm
    #149409
    Esetleg kérj kölcsön egy tápegységet valakitől és próbáld azzal,ha nem jó akkor szervíz
  • gibson9
    #149408
    Köszönöm a segítséget! :)
  • TomStorm
    #149407
    Ezt nézd át:
    Support link
  • gibson9
    #149406
    Közben pont azt figyeltem, hogy a tápegységen lévő kis lámpa pirosan világított. Nem rémlett, hogy valaha is piros lett volna, szóval kihíztam, újra bedugtam és akkor átváltott narancssárgává és újra be tudtam kapcsolni, de aztán ki is kapcsoltam egyből, mert nem igazán tudom mi okozhatta.
  • TomStorm
    #149405
    Tápegységen a led világít?
  • gibson9
    #149404
    Sziasztok!
    Éppen játszottam xbox 360-ammal, amikor fogta magát és "kikapcsolt". Azóta nem tudom bekapcsolni. 2 és fél éves gép, soha nem volt megbuherálva. Valaki tudja mi lehet a gond? És ha igen, akkor javítható?
  • Renjike
    #149403
    Assassin's Creed 4 ~3710Ft megéri a pénzt? Steamen is drágább volt sale alatt.
  • Tinman #149402
    658 Ft/részenként, akinek nincs meg PC-re szerintem még a gányabb port ellenére is tuti vétel.

    Nekem megvan a dobozos, pólós SH HD Coll X-re, PC-re viszont nincs, pedig honosítás ott van rá, meg jobban is néz ki. Az a baj, hogy én tényleg félek ezekben a játékokban így nem merek velük játszani :-(
  • Totti5
    #149401
    Peccselték már normálisra vagy még mindig silányport?
  • Tinman #149400
    DARKSECTOR!

    Silent Hill HD Collection kemény 1976 Ft!!!
  • DummyBoy
    #149399
    :) Az első AS fegyver ami a kezemben volt, az egy TM Beta volt :) ejj de tetszett ... csak nagyon drága volt akkor még nekem.

    Húúú ... Viszont a kérdésedre nem tudok felelni, ugyanis nem emlékszem :(

    A ruhákon kívül mindent eladtam anno, feleslegesen ne álljanak a szekrényben. Ráadásul megvettem az M249-est, feljavítottam (Gearbox upgrage, karbantartás, csőcsere, hopup upgrade, stb ...) aztán állt egy évet a szekrényben, és úgy adtam el, hogy játékon sem volt :(
  • Botond #149398
    5 dollár? Az nagyon sok! Magyar storeon, ami semmire se jó, és mindig minden drágább, nos ott 747 Ft. Én onnan veszem. :D
  • davidka003
    #149397
    Engem igen. :D
    Spartan assault is 3 dollár kb.
    Gears of war 3 - 5 dollár
    ezeken elgondolkozok
  • orichalcos
    #149396
    Ultimate Game Sale

    Hát, kb semmi nem érdekel: :D
  • arty
    #149395
    mikor leszek én ott, h rivalsra legyen időm :((

    még csak az fm4ed darálom :((
  • arty
    #149394
    egyetértek, hatékonyabb ugyan, de borzalom irritáló a kombózás egy autósjátékban :D
    (fanatecen se használtam soha a csítet, pedig ott is van ilyen autokuplungolás :( szerintem ehez kell egyfajta mindenáron győzni akaró mentalitás, ahol semmi se szent)

    kormánnyal élvezetesebb autósjátékkal menni, de az kontis egéremulácio a valódi wsad+egérhez képest atomszar, tehát ott az egyetlen ok, amiért valaki azt bevállallja, h eredményesebb legyen. én pont azért szeretek konzolon fpsezni, mert nincs a félmásodperc alatt hátrarántás, nincs a pixelkilövés 600 méterről és a többi, totál irreális agyrém - nyilván az is fáj, h én erre nem vagyok képes, de na ;)
  • Totti5
    #149393
    Most már azzal!
  • Harlekin
    #149392
    De x1 en kormánnyal mész?
  • Totti5
    #149391
    Ezért sem mentem 1 kör rivalost sem az FM5ben. Ellened vagy más ismerős ellen szívesen megyek, de ranglistát felesleges. Kontrolleresek ilyen olyan módon szénné aláznak...
  • Harlekin
    #149390
    "gombal kuplungolás gyorsasága"

    Na az egy istentelen szarság azt képtelen vagyok normálisan használni sajna annyira idegen dolog,hogy inkább csak a szimpla váltást használom.Tehát számomra a vele nyert plusz gyorsaság inkább hátrányt szül a szarakodás miatt...

    De Én nem értem mitől hack hiszen mindenki számára ez is pontosan ugyan olyan elérhetőségű eszköz mit a kormány semmi mókolás,nem ördögtől való,nem MS által tiltott eszköz.És itt mindig az van,hogy a konzolon az egér nem ér fel a pc egérrel akkor miféle előny.Nálam annyira volt előny,hogy nekem az volt a megszokott dolog fps-re.Nem játszottam vele jobban mint ahogy teszem azt pc-n tettem volna sőt inkább a pc-s tudásom alját produkálom vele.És itt jön az,hogy akkor miért hagynám ki a konzolos mókát.Ráadásként,ha a kontrolleresek úgy vélik,hogy ez akkora előny akkor miért nem szerzik be és használják.Vagy így sokkal jobb,hogy esetleg aki ezzel a módszerrel tud jobb lenni náluk akkor arra lehet csalózást kiáltani.Én se kiabálom hogy csaló valaki azért,mert kontrollerrel jobb nálam vagy kormánnyal,mert esetleg soha nem játszott egérrel és neki ezek a legkézenfekvőbb dolgok.Nálam meg a tanult szokott tudás csak így tud érvényesülni mi ebben a probléma?
  • arty
    #149389
    Van igazságod, de:
    - az ánuszmax még mindig egy hack
    - a kormányosok előnyét pl forzában valamennyire kompenzálják (gombal kuplungolás gyorsasága)
  • orichalcos
    #149388
    Jó ki cumók, bár én inkább a modernebb puttyogtatókért voltam oda. Kezdetben Magpul M4A1-re fájt a fogam, utána meg egy FN-Scar-ra, de aztán megláttam az árukat és maradtam a kezdő noob fegyvernél. (G36C)
  • xxdani
    #149387
    RAGE-el játszott valaki split screen módban? Olyan mint mondjuk a borderlands 2 vagy csak annyi, hogy egy egy kihívás van rá?
  • Harlekin
    #149386
    Beteg jó lesz ez a játék már látom előre!
  • Harlekin
    #149385
    Látom Te is tudod mi az elnyűhetetlen fegyver...

    Nekem is AK van 1 tokyo marui ak beta spetsnazkapott 1 450 es tuningot.Hosszabb cső,hogy pontosabb legyen tehát a silencer az nem csak dísz hanem rejti a M4a1 es csövet,erősitet gearbox és prometheus cuccokat bele és még így is elégé kompakt marad akár cqb-re.Soha semmi gondom nem volt vele 1szer nem ált meg.

    Az M249 meg Milyen tipus A&K vagy cyma esetleg DE?
  • Totti5
    #149384
    Azaz!

    ( hátsó szárnyat elszúrtam... )

    Sunset Overdrive Opening Cinematic
  • Muttley
    #149383
  • DummyBoy
    #149382
    Sajnos nem hiszem, hogy találkoztunk, a komáromi csapatban játszottam, a legutolsó "nagy" játék, amin voltunk az a Game Warden volt. (2005-ben...)

    Amíg műszakban dolgoztam, nem volt minden hétvégém szabad, így alig jutottam el pár játékra, amikor pedig normál munkarendbe kerültem, akkor meg a párommal nem volt kompatibilis a dolog :(

    Az utolsó két "dlágaszág", amiről találtam fotót:

    Irinka 1.

    Irinka 2.

    KicsiÉn
  • Harlekin
    #149381
    Ilyenek ezek a nők...