176613
banner
  • arty
    #149540
    Mert az ms egy tetu, moho ceg - mi masert?

    Plane durva ez egy felkesz jateknal, ahol kotelezo lett volna a goty minden joval. Nem gaz, majd veszem hasznaltan - vagy ugy se, jo lesz a 6 is.
  • Botond #149539
    Voltak heti akciók, abból én azt tippelem, hogy egy hetes sale volt, vagy nem?
  • xxdani
    #149538
    Vége van a napi leárazásoknak?
  • Katun
    #149537
    Most készülök megvenni majd, de miért csak a Top Gear csomag van benne? Miért nem az összes, tudom marketing.
  • arty
    #149536
    http://www.ign.com/articles/2014/06/06/forza-5-racing-game-of-the-year-edition-revealed

    Lehúzás Edition n+1

    Pont mint az FM4 GOTY.

    MS = szánalom
  • DummyBoy
    #149535
    Rumor:

    Anno, mikor ezt a játékot bejelentették, akkor mondtam a haveroknak, hogy talán ez az a játék, ami miatt nem szabad eladni a PC-t ... (Persze nagyon félek is, mert itt lesznek akkora elvárások mint a Star Citizennél, ha nem nagyobbak, itt lehet csúnyán pofára esni ...)

    http://www.totalxbox.com/79309/frontier-elite-dangerous-could-one-day-be-coming-to-xbox-one/
  • arty
    #149534
    volt az a "kutatás" miszerint a demo = kevesebb vásárlás, szal én nem bizakodok

    kötelezőnek kellett volna maradnia :((
  • Totti5
    #149533
    "Microsoft has recently updated the console with the same game trial functionality found on Xbox 360 - where you can download an Xbox Live Arcade title as a free demo and then pay to unlock the full version without downloading the game again. It's not something any available games currently make use of, but future titles are free to."

    Jó tudni, hogy ezt eddig nem is lehetett, de most már igen. Ettől még nem kötelező mint 360on... kíváncsi leszek hogy mennyi játék fog ezzel élni... hogy azért csinálták 360on mert kötelező volt és rítak miatta, vagy tényleg fognak, abban a reményben hogy ez több váráslót vonza, ha mindenbőől van demó ( ami nyilván így van, hisz az ember könyebben fizet ha játszott 10 percet ÉLVEZTE, majd az arcába dobja hogy vedd meg és folytathatod)
  • DarkSector
    #149532
    Schnappis :D

  • TDC Geronimo
    #149531
    Hát amit egyedül irigylek X1nél az az fw frissítések gyakorisága. Sony olyan szinten láma ezen a téren, hogy hihetetlen.
  • DarkSector
    #149530
    Ja igen...

    Mi az a snaps. :D
  • Harlekin
    #149529
    Ha így is van őszintén kívánom,hogy a jövőben is maradjon csak ez a privilégiuma...Ha már úgy is mindig csak a számok számítanak meg a hú de sokkal több meg jobb szuperség...
    Viszont bőségesen meg vagyok elégedve az x1 tudásával multiplatform terén is a körítésről meg nem is beszélve.
  • Harlekin
    #149528
    Ha csak nincs snap lehetőség 360 on akkor nem is értem amúgy a kérdésed
  • Harlekin
    #149527
    igen
  • DarkSector
    #149526
    ez xbox 1-en van?
  • arty
    #149525
    pedig multiplatformra klasszisokkal jobb a ps4 és pont :P

    és kb ennyi is az előnye jelenleg, minden másban bénább :D hova fordult a világ ...
  • Harlekin
    #149524
    Na más...
    Kibaszott jó lett ez az újítás az achievemnts snap oldalon.
    Hála istennek,hogy egyre nagyobb figyelmet fordítanak erre is.pár éve amikor ezt a témát ecseteltem akkor ment a leszólás,hogy az acsizás szar meg senkit nem érdekel. Nyilván ezért teszik bele a jobbnál jobb újításokat erre a szegmensre is.
    Nagyon tetszik,hogy csak megnyitom a snapet és ott az éppen aktuális game acsi list előre rakva az éppen aktuális vagy ami már nagyon közel van a kipukkanáshoz.És ami a legjobb hogy közvetlen webfelületes guide lehetőséget kapot.Ki se kell lépni a játékból már,mert a snapen rányomsz a kilistázott YT ra és ott végignézed ami kell...
  • Harlekin
    #149523
    Ha meg érdekli a kinect akkor meg x1 ezen sincs mit gondolkodni.Ha meg a gari akkor is x1 hiszen arra vállalnak többet.Vagy ha szeretné megtartani a friendseket akikkel eddig 360 on volt szintén x1.
    Tehát van azért még min agyalni és ne menyünk a szám háborús melyik konzol a jobb baromságba.
  • DarkSector
    #149522
    Ha csak Halo meg Geow érdekel akkor ps4.
  • TDC Geronimo
    #149521
    Multiplatform akkor PS. Nincs min tovább gondolkodni.
  • arsmarci89
    #149520
    Tudom nem ez a fő szempont, de ezt is figyelembe vettem.Eddig 360-am volt szinte az összes exkluzívot kipróbáltam de úgy komolyabban a Gears of War meg a Halon kívül 1se nagyon fogott meg.Legfőképp ,jelenleg a multiplatform játékok miatt szeretnék venni, pl Destiny, Witcher 3.Nagy dilemmába vagyok:)
  • TDC Geronimo
    #149519
    Nem kell meghibásodásoktól fosni. Elektronikai cucc, ugyanúgy beszarhat mint bármi más, de kibírhatja gen végéig is.
  • DarkSector
    #149518
    ne ez miatt vegyél konzolt.
  • arsmarci89
    #149517
    Még mindig nem döntöttem h PS4 vagy One
  • arsmarci89
    #149516
    Most akarok konzolt venni de annyira bizonytalan vagyok.Az mitől van hogy ONE-ra alapból 2 év garancia van ps4re meg csak 1?Akkora hülye vagyok már most a meghibásodástól félek XDXDXD
  • DarkSector
    #149515
    aha fasza akkor. :)
  • orichalcos
    #149514
    PS3-PS4 július 17-én indul.

    21-22 szerver karbantartás lesz.

    Xbox ONE - Xbox 360 július 23-án indul.

    Béta vége:

    július 27.
  • DarkSector
    #149513
    hát?
  • Renjike
    #149512
    nope.
  • DarkSector
    #149511
    gondolom mind a 4 konzolra együtt lesz beta
  • Renjike
    #149510
    Én elfogadok egyet , nincsenek nagy reményeim a játékhoz ezért szeretném megnézni. :)
  • orichalcos
    #149509
    Aki szeretne majd Xbox360-n Destiny bétázni és nincs még kódja, majd írjon rám béta indulásakor, lesz felesleges 4 kulcsom.
  • n000rbi
    #149508
    +1
  • kirol
    #149507
    Ez a játék zseniális. :)
  • Totti5
    #149506
    Valiant Hearts: The Great War

    + I. World War
    + tisztelgés a háborúban, a háborúra erőszakkal rákényszerített elesett ártatlan emberek előtt
    + nem ferdít, nem bagatellizálja el a háború borzalmait
    + több szálon futó történet, egymáshoz közel álló karakterek közt, akiket a háború elválasztott egymástól
    Leginkább a Last of Us történetének vezetéséhez és meséléshez tudnám hasonlítani. Ahogy ott a „zombi túlélő” kliséket összeszedték, bemutatták és ellőtték itt ugyan ez tették a világháborúval. Igen klisé, de olyan minőségben, összhangban és érzelmekre ható az egész hogy ilyet még nem láttunk egyetlen háborús játéktól sem.
    + gyönyörű 2D-s vizuális, rajzol, képregényes beütésű grafika, ami hűen bemutatja a borzalmakat, de még sem közhelyes
    + minden eseményről, amit a pálya adott szakszám átélünk, arról olvashatunk egy „mi történt valójában” leírást pl helyszínek, helyzetek, technológia, történések
    +++ audió és a zenei része MASTERPIECE! , nincs benne beszéd a karakterek közt, csak szófoszlányok, a részek közti magyarázatokat egy narrátor végzi el. Zene alappillére egy zongorista, de vannak benne ismert dallamok is, sőt a Raymanhez hasonló zenére történő események is, amik itt is kiválóan működnek és nagyon hangulatosak.
    + élvezetes játékmenet, változatos helyszínek, történések ( 6 óra játékidő )

    - könnyű, kihívástól mentes feladatok, amik alapjaiban tök jók, csak annyira egyértelműek hogy mindig magától értetődő mit kell csinálni. Itt lehetett volna egy komolyabb puzzle kaland játékot is csinálni, mert ötletek vannak benne bőven, élvezetes játékmechanikai elemek is, csak ez így annyira nem működik tét nélkül.

    Jöhet a folytatás, a WWII. Remélem nagyobb hangsúlyt fektetnek a játékmechanikára.
    9/10
  • davidka003
    #149505
    G2A.com-on a 12 hónapos GOLD csak ~8371 Ft.
    Megbízható oldal. Akinek kell az most vegyen, mert ennyiért szvsz jó ár.
  • Totti5
    #149504
  • Totti5
    #149503
    Régi:

  • Totti5
    #149502
  • DarkSector
    #149501
    Ez előfordulhat, de baromságnak hangzik, mert mivan ha bankkarival akarsz fizetni mint én?

    Egyszerűen rámész lesz a zöld kocka hogy vedd meg gomb.

    Utána viszont nekem elsőre nem adta be azt a sor szöveget hogy confirm, meg a játék ára, meg ilyenek, ki-be léptem és meglett.

    Vagy lehet más régióban vagy , vagy nem tudsz róla de már megvan neked a játék. :D