176613
banner
  • Ulthane
    #149580
    5 év alatt 340 játék az havi 5,6 darab játék, legyünk jófejek, és mondjuk, hogy havi 5. Átlagosan egy játékkal játssz csak 8 órát, az havi 40 óra. Mondjuk, hogy 48, és akkor az két nap.

    Egy évben tehát 24 teljes napot átjátszol, mondjuk, hogy egy hónapot.

    Hidd el, val élet a lakáson kívül is. :)
  • Harlekin
    #149579
    De megnézem itthon,mert 1 biztos,hogy van de lehet
    ,hogy találok másikat és akkor azt eladom...
  • Harlekin
    #149578
    De minek akarod leszedni hagyd rajta a vinyón majd ha lesz boxod rápattintod az újra és használod tovább....
  • Harlekin
    #149577
    Meg szerinted ez a bolt aki már most is árulja az x1 et az szeptember 5 után a NAGY MAGYAR megjelenéskor miként fogja továbbiakban árulni.Rak rá 1 nagy magyar zászlót???Vagy ad hozzá 1 pulit???
  • Harlekin
    #149576
    Jó rendben ha Te így számolsz és a pénzed ellensége vagy akkor oké nem szóltam!
  • Harlekin
    #149575
    Mitől kellene!!!Nincs is olyankor a boxon a vinyó
  • kirol
    #149574
    Fogalmam sincs. Akkor hogyan lehet egy xbox HDD-től tartalmat másolni PC-re?
  • davidka003
    #149573
    Transfer kábelhez nem kell bekapcsolva lenni a boxnak?
  • kirol
    #149572
    Mert villámkár áldozata lett és elpusztult a gép. És tennék egy esélyt a profil lementésére.
    Valami hazai bolt nincs olcsón? Esetleg valaki nem tudna kölcsön adni?
  • Firerock
    #149571
    Én a hivatalos megjelenéses csomagokról beszélek:
    Kinect nélkülihez adnak Forza 5-t és Fifa 15-t
    Kinecteshez csak Fifa 15 jár.

    A Kinect nélküli 129.000Ft
    A Kinectes 159.000 Ft

    A Forzát úgyis megvenném a kinecteshez,tehát az akkor már 176.000 Ft. 176.000-129.000= 47.000 Ft
  • Harlekin
    #149570
    Na de ez a természetes,ha szimplán nem tetszik és nem a szokásos értelmetlen kliséket húzza valaki rá,hogy fikázhassa...Nekem is van számtalan game ami nem tetszik,de nem csapom a nyálam,hogy az szar azért,mert nem tetszik...
    a gta 4 et Én is pár órát bírtam csak az 5-t viszont szarrá játszottam az tényleg fasza és mindezek mellett mondom,hogy a WD is fasza!
  • Tyrant01
    #149569
    Mondjuk nekem sem tetszett igazán, de ez nem a játék hibája.
    Ezt legalább végigtoltam, a GTA4-et kb 2 óráig bírtam, az 5-öt meg sem vettem.
  • Harlekin
    #149568

    Ubi volt a wd vel nexttgenbe az első aki ki mert jönni "így" és itt most az "így" nem a rossz értelembe.Mert volt bátorsága beleugrani a mély vízbe...Lehetett volna még mit csiszolni biztos,de ez így is tökéletes lett a maga nemébe.
    És ehhez képest mit látunk más háza táján minden nagy cím tolódik,miért mivel a sok nyomorékot látva,példa gyanánt hogy nem elégedettek wd-vel hónapokig csiszolgatják reszelik,de így se lesz annyival szebb jobb mint amennyivel késik csak nem lehet velük időbe játszani...

    Viszont a fikaáradatba nincs soha elkülönítve,hogy melyik gen az ahol nem felel meg az elvárásoknak a wd tehát így még irrelevánsabb a fikázásuk...

    Így hát csak a szokásos...
    A sok nyomorék elégedetlen fasz gémer
  • Totti5
    #149567
    Azt nem értem hogy lehet rámondani h közepes és szar, mert ez a kát jelző hagyja el azok száját akik utálják valamiért..

    Új IP, nem a sallang sandbox ( amiben van a GTA és van minden más akik próbálkoznak kevés sikerrel ). Már írtam, de amikor bemutatták mint a kislányok akik barbit kapnak ment az ájuldozás, sikítozás a digitális világ, hekkelés és a nagy tesó figyel szerű ötlet miatt. Mondjuk engem hidegen hagyott, így nem értettem mire fel ez az őrület. Na a hype ott kezdődött, amit nem a Ubi generált, hanem a nép. Mi változott?! grafot vegyük ki, így is nagyon szép, úgy meg még szebb volt, de hát UBI kb mindennel eljátszák. Afelől ne legyen kétségünk hogy a Watch Dogs 2 szebb lesz mint az az első videó, amit először mutattak be...

    Hol van az a videó a hekkelésről ami mást mutatott mint ami lett? arra kíváncsi vagyok.

    WD okés cucc, se nem szar, nem közepes, se nem ronda. Nem 10/10, nem 9/10, de egy 7-8 simán van. Anno az AC1 közel sem hozott ilyen tartalmat, összetettséget és játékmechanikát elsőre.

    8 millió ment el belőle, ami azt jelenti hogy ma is sokat adnak el, stabilan ott van a top lista első felében. A legprimitivebb fika hogy ezt csak a reklámnak tudják be azok akik minden sarkon leírjk hogy szar és közepes és nem a játék érdeme a siker.
  • orichalcos
    #149566
    Kinek van vezetékes joy a birtokában? Egy két napra kölcsön szeretném majd kérni fizukor, mert elvileg chronusmax-hoz kell egy vezetékes joy az első beállításkor. S:
  • Harlekin
    #149565
    "A WD legnagyobb baja annyi, hogy hihetetlen mértékben túlhájpolták, aztán meg akkorát nem durrant a lufi."

    Nem!!!
    A WD nak annyi a baja,hogy a sok GTA fan elkezdte lefikázni"ok nélkül",mert szerintük ebben a műfajban semmi,de semmi más nem lehet mint a GTA minden csak a GTA utánzata ebből következően csak is szar lehet.
    Ezen felbuzdulva a többi nyomorék aki még ki se próbálta,de már zsigerből fikázta tovább.

    Kinek hájpolják fel???Csak a hülyéknek,hogy utána ez legyen,hogy amikor meg áll a vonat pofára essenek a peronon.(Mintha ez lenne az első hasonló eset)
    Egyetlen egy videó előzetest nem néztem és úgy vettem meg,mert tudtam,hogy mint JÁTÉK ÉRDEKEL,nem méregetem máshoz,mert minden játék valamiben más.És ennyi nekem bőven elég arra,hogy szórakozzak és ne azon agyaljak,hogy na most mit is írjak inkább fikát róla,ha már mindenki ezt teszi...
    5 Év alatt 340 játékkal játszottam van mihez és miként mérnem 1 adott játékot de nem teszem,mert értelmetlen.Inkább azt az időt játékra fordítom és meghagyom a picsogóknak a fikaáradatot Ők úgy is ebbe élik ki magukat,nekik ez a játék...Ja meg a YT os végigjátszás
  • Harlekin
    #149564
    itt
  • Harlekin
    #149563
    Ha Te szerinted a kinect 48000 forint akkor nálad komoly problémák vannak.Abból következtetsz 1 eszköz árára,hogy a teljesen más dolgokkal összecsomagolt boxot miként áraztak be!?

    Kinect nélküli 125000

    Kinectes 148000

    NA EZ VALÓS,MERT CSAK A KINECTBE KÜLÖNBÖZIK!!! KINECT 23000 FT NEM 48000

    És ez csak 1 bolt a sok közül...

    Na most ha első napon le homoltatod (feleződik a játékok ára)a boxod akkor 2 játékkal az USA storól cirka 160000 ba áll meg a boxod kinectel ÉS UGYAN ÚGY digitális tartalomba lesznek meg a játékok mint ahogy a Te általad ecsetelt formációba kinect nélkül (a másiknál meg gondolom lemezesen)!!!

    Viszont azt se értem,hogy mi milyen webshopot ajánljunk amikor Te "ennyire" konkrét "pontos" árakat prezentálsz az érveidhez!?
    Érthetően ott vedd meg ahol 48000-el olcsóbban kapod meg a kinect nélkülit...
    Jó vásárlást!!!
  • davidka003
    #149562
    Minek?
    Rámásolod pendrive-ra ami kell aztán átviszed az újra.
  • kirol
    #149561
    Tudnátok segíteni abban, hol lehet venni Hard Drive Transfer Cable -t régi xbox360 -hoz olcsón?
  • arsmarci89
    #149560
    Konzolstudioba 130k titanfalllal
  • misiizsai
    #149559
    Köszi a tanácsot próbálkozok :)
  • davidka003
    #149558
    GOLD-al még a Gotham City Impostors és a Battleblock Theater is ingyenes. :D

    Ha most beaktiválom akkor megkapom ezt a kettőt plusz elsején az új játékot plusz 16-án a másikat.
    4 játék 1 kóddal. :D
  • Totti5
    #149557
    Mert más sandbox tökéletes... Ez itt rég nem a játék valódi minőségéről szól...
  • Totti5
    #149556
    Mik a nem valós trélerek?
  • TomStorm
    #149555
    Tele volt nem valós Trailer-el a net évekig.Ubi adta a hype-ot és húzta a népet azzal,hogy csúszott még ráadásul a játék több mint fél évet.
    A nép pont,hogy lehúzza WD-t nem hype-olja:D
    Azért valljuk kissé gyengécskére sikerült ez a Watch Dogs és jó Bugosra.Én is megvettem de már azt se tudom mi van a játékban kb hetek óta:)
    Egy átlagos,közepes game szvsz
  • Firerock
    #149554
    Nos. Kiszámoltam,ha megveszem a kinectes xbox1-et és veszek hozzá egy forza 5-t akkor ez 177.000 Ft.
    A kinect nélküli pedig 129.000 Ft Fifával és Forzaval. Tehát a kinect 48.000 Ft. Úgyhogy Szeptember 5.én egy kinect nélkülit fogok venni,amihez később megveszem a kinectet. Tudtok ajánlani valami webshopot ahonnan rendeljem majd az első napon? (Day One Editiont szeretnék )
  • Harlekin
    #149553
    WD-ről csak annyit,hogy 1 tartalmas nagyon jó játék és felesleges a lehúzós marhaságoknak hinni.Ismét elmondom játszani és élvezni kell.Idén a második helyen lévő játékom amire a legtöbb időt szántam.És minden perce élvezetes volt.

    Acsi a legjobb módja ha nézel guidot hozzá,mert sose lesz meg különben! Én 1 zenét 4 órán keresztül kerestem.És utána megnéztem,hogy miként lehet.2 módszer van rá elvileg bizonyos zene bizonyos környékeken jelenik meg az ebereknél.Vagy a konkrét zenék konkrét rádiókon szólnak...Történetesen bemész a kávézóba előveszed a telót és benyomod a zenekeresőt,és majd jön a várt zene,DE SEMMI ESETRE SE VÁLTS ZENÉT X-el,MERT AKKOR A TE LISTÁDON LÉVŐ ZENÉKET KEZDI EL JÁTSZANI!!!
    Nézd meg mi hiányzik és utána menyél oda így se lesz kevés idő,de legalább célravezető...
  • arty
    #149552
    A graf béli hazugság volt a kezdet. Utána persze, hogy feltűnt ezernyi más sutasága és kidolgozatlansága a játéknak.

    Ha egy cég ennyire a csodás grafra hegyezi ki a kamu-trélereit, miért lepődik meg bárki, ha azután az alapján ítélik meg a produktumot?
  • DummyBoy
    #149551
    Persze. A grafika a lényeg. Meg a nagy számok.

    Sajnos sikerült a plebszet lebutítani arra a szintre (tisztelet a kivételnek) hogy semmi más nem számít csak az adatok minél magasabb számokat tartalmazzanak.

    HW esetén minéltöbbkór, minéltöbbká, minéltöbbgiga-bájt/herc/flopsz ésatöbbi. Ez a lényeg.

    Játékok esetén pedig az, hogy a töredező hajvégek megjelenítése is tökéletes legyen.

    Sajnos azoknak akiknek nem ez a fontos, azoknak nem sok minden marad :(
  • Totti5
    #149550
    De hát kik hypolták túl? A nép. Miért? Én a bemutató trélernél sem értettem miért van sikítozas... Mert az volt. Mintha megaton játék lenne. Ugyan azt kaptuk, bitre ugyan azt a játékmenetet, akkor mi változott? Ja hogy pár csicsa grafikai elem miatt ment a hype, ami ha nincs akkor már szar? Hogy is van ez.... Segget csinált a szájából a nép annyi történt, mert ezekszerint csak a graf számít, persze mindenki megveszi hisz 8 millió fogyott és a megjelenés óta töretlen a sikere.
  • DummyBoy
    #149549
    A WD legnagyobb baja annyi, hogy hihetetlen mértékben túlhájpolták, aztán meg akkorát nem durrant a lufi.

    Nem beszélve a beetetővideókról, és ilyenekről.

    Mivel ez is Ubisoft, már szinte borítékolható a megjelenésre a botrány, gyengébb grafika, gondok, bajok, stb, viszont én már hála az égnek kinőttem a poligonvadászatból, szóval ha tényleg olyan jó lesz a coop benne, akkor meglesz ez is.
  • misiizsai
    #149548
    Egyébként szerintem sincs semmi gond a Watch Dogssal.Én is úgy álltam hozzá hogy micsoda hype meg láttam a sok fikát..De kipróbáltam és elmélyültem benne és baromira bejön..Utóbbi pár napban vagy 20 órát tuti legalább bele vágtam...Pedig csak mellék küldetéseket csináltam.Fő küldetésből csak 3 van meg.Harlekin a Disk Space Full Achihoz hogy lehet a legkönnyebben az emberektől megszerezni a zenéket? 14 van még csak meg körülbelül.:/
  • Totti5
    #149547
    Fura. Watch Dogs-ot szénni fikázták az emberek a 8 millió fogyott hírnél ( szar, közepes, GTA5 szebb stb... 200 kommentből 150 erről szólt )

    Ennél a trélernél, meg megy az ájuldozás. Mire???? szép... mindegyik AC szép volt, természetes hogy ez is szép lesz. Jobb játék lesz mint Black Falg, vagy mint az előző részek? igen vagy nem? egy tartalmas, kihívásokkal teli, minőségi új fajta gameplayyal rendelkező Watch Dogs most a világ szemete, egy AC5 meg azért mert jól néz ki 1day és mennyire nagyon jó.

    Dehogy jó... majd akkor lesz jó ha minimum! olyan gameplay lesz a az AC5-ben is mint a Watch Dogsban, vagy itt nem számít?!
  • arty
    #149546
    Igen, sok játéknál járható lesz a digit vásárlás (plána akciok, usa, ésatöbbi), de pl forza az polcra kell. Nade így?! :(
  • Harlekin
    #149545
    Most néztem meg a boxon...Ha ez tényleg így fog kinézni eszméletlen jó lesz...
  • Totti5
    #149544
    Árak nem fognak változni, majd jövő ilyenkor. Lájvon érdemes figyelni az akciókat. Volt már Forza 5 leárazás és gondolom ünnepekre lesz megint. Most néztem, hogy bontatlan UFC, Watch Dogs 11.500 illetve 12.000. Mostani láncsra ennyiért lemezesen minden beszerezhető lesz.
  • arty
    #149543
    pláne ne TELJES áron az egy éves játékot :(
  • Totti5
    #149542
    Felesleges volt kiadni így főleg GOTY címszó alatt, mert az nem ezt jelenti. Nyilván most jön a 2. láncs, és sok season passot akarnak eladni az új tulajoknak és nem "ingyen" odaadni mindent lemezen. Ezt még meg is értem, de akkor ne GOTY-zzanak amikor semmi köze hozzá, csak egy Xbox One launch 2.0 kiadás. Kurva nagy zavarok vannak a PRosok fejeiben.
  • Totti5
    #149541