176613
banner
  • arty
    #149500
    crysis3-nál nézd meg, azt elvben meg kell tudnod venni
  • wollnerd #149499
    De a konzolon is akartam venni... Csak lehet hogy csak akkor van a "Purchase item" (vagy vmi ilyesmi) ha az adott terméknek az ára nem haladja meg a egyenleget mennyiségét.
  • arty
    #149498
    kösz az infót! c3 beugrott :)
  • arty
    #149497
    sajnos csak konzolon tudsz fizetni az egyenlegedből :(((
  • wollnerd #149496
    Tárgyatlan... Ez az Xbox már másodszor bolondját járatja velem...
  • wollnerd #149495
    Sziasztok!
    Van egy kérdésem: (X360)Már igen régen vettem dolgokat, online, legutóbb a microsoft pontoknak a leváltásakor. már a gold tagságom is lejárt, de a fiókomhoz tartozó egyenlegeben még van pénz (1000 HUF körül), csakhogy amikor megyek egy fizetős addonhoz, és már ott se azt látom hogy a fiókos egyenleggel fizetnék... megyek a "'manage payment..."-re, ott látom a mic. fiókos egyenlegem, de az inaktív! Miért?
    Megnéztem a commerce.microsoft.com-on és ott is látom azt a pénzt, ott látom a hogy a lejárata csak 2015.06.01...
    de ott van egy leírás is: "A Microsoft-fiókjához tartozó számla egyenlege 1 ****0 Ft HUF, amelyből 0,00 Ft HUF felhasználhatósága 30 napon belül lejár."
    Ez ott azt jelentené hogy a tétlenség esetén lejár!? Elúszott az a kb. 1000 HUF?!?
    Tudom valahogy újraaktiválni? Gondolom úgy hogy veszek pl. 576ből microsoft Gift card-ot és a beváltással hozzáadódik?!
    Köszönöm a válaszokat! :)
  • vg
    #149494
    Nekem nem volt ilyen szerencsém.
  • Renjike
    #149493
    Nekem is eljátszotta , újranyomtam a boxot és minden a régi volt.
  • Harlekin
    #149492
    őszintén részvétem,mert nekem is volt hasonlóban részem és tudom hogy ez tényleg nagyon nagy szívás.Ez az eset után amikor olyan játékban kezdtem aminél nagyon számított az elveszett mentés mindig volt 1 penn a boxba és csináltam biztonsági másolatot amit később a pc re raktam...
  • vg
    #149491
    Szép nap a mai. Úgy kb 150 órát beleöltem Castlevania 2 LOS-be, éppen legnehezebb fokozaton az utolsó előtti gonoszt vertem le, mikor az átvezetőnél pont mentésnél először lefagyott a játék... corruprt lett a mentés, minden elveszett. Kezdhetném elölről, pedig minden megszerezhető cucc megvolt. Hihetetlen feeling ez...
  • DarkSector
    #149490
    Ki mondta hogy átváltják? :)

    Ez nem így megy, magyaroknál külön árszabás van, ha egyezik az euro-val, az max a véletlen műve.
  • oO VinyuS Oo
    #149489
    Érdekesen váltják az eurót xboxéknál :D
    Crysis3 €20.99 = 897Ft XD
  • DarkSector
    #149488
    Cry 3 lol BUY. még pc-n asszem végig sem vittem. :D
  • gibson9
    #149487
    jah értem. És abban tudtok segíteni, hogy megoldódott e már ez az xbox-on való textrúra elmosódás? Olvastam, hogy ha telepíted a játékot lemezről akkor elmosottak lesznek a textúrák, illetve bugosabb is a játék. Na de ha én letöltöm, akkor ugye nincs mit tenni, szóval orvosolták már ezt?
  • davidka003
    #149486
    Grand Theft Auto V.......................... 9995 Ft
    Need for Speed Rivals................. 6295 Ft
    Crysis 3 ........................................897 Ft
    Kingdoms of Amalur: Reckoning 2400 Ft
    Ninja Gaiden 2................................ 1018 Ft
    Bastion---- Arcade ........... 947 Ft
  • Harlekin
    #149485
    Mert akkora a konkrét játék...Ne a lemezesből indulj ki,mert ott a lemezt tele rakják szeméttel."Gondolom azért,mert ha már kifizeted akkor legyen rajta valami..."(csak cinizmus)
    Csodálkoznál ha tudnád,hogy bizonyos játékok a valóságban csak mekkorák...

    Warezba ebbe van rálátás.
    A 6 év alatt 300 játék és nem találkoztam olyan 1 lemezes játékkal ahol a lemez valós tartalma a 92% felett lett volna és ez még mindig nem a tényleges értelmes adat mennyiség...Sőt van olyan több lemezes játék ami simán elférne 1 lemezen...
  • Harlekin
    #149484
    Tudod rám mindig lehet számítani és nincs mit!
  • misiizsai
    #149483
    Sikerült mindkettő :) Köszi a segítséget! :)
  • Harlekin
    #149482
    "A Privacy Invasionnal meg kéne hackelni azt a dobozt"

    Ha a konkrét dobozt nem tudod akkor az azért van mert előtte van másik doboz amit szintén meg kell hackelni.
    Ha teló elöl van és rányomsz a hackre és nem tudod akkor nézz a doboztól egy fehér fény vonalat ami megy valamerre kövessed végig ott lesz szintén 1 doboz,ha azt se akkor még tovább amikor az utolsóhoz érsz és siker akkor a vonal kékre vált mehetsz visszafelé a dobozokon.De van hogy csak kamerából látod a dobozt,van hogy valami elé van pakolva és fel kell robbantani...Sok sikert
  • Harlekin
    #149481
    a QR kód az csak a kamerákon keresztül nézhető.Látható kamera nélkül is,de csak kamerával érvényes.Viszont ott ne egy adott QR kódot keres 1 bizonyos helyen,hanem több helyen van bizonyos rész ami egy bizonyos szögből épül láthatóvá.Teszem azt több épületen részletek vagy van ahol hidak lábán és nagyon kicsi szögből látható rendesen...A térkép a körülbelüli helyet jelöli ahonnét vizuálisan láthatod ha ez megvan kicsi elemzés után már látod,hogy azt távolról magas és meredek szögből láthatod rendesen teszem azt...
  • misiizsai
    #149480
    Sziasztok az lenne a kérdésem hogy aki Watch Dogsozott kéne egy kis segítség. A Privacy Invasionnal meg kéne hackelni azt a dobozt de nekem nincs hack lehetőség.Mit kell csinálni? A QR Kódost se vágom..:( Előre köszönöm a választ.
  • gibson9
    #149479
    Live-on most kevesebb mint 2ezer ft a Skyrim. De hogy hogy csak 3,68 Gb?
  • gibson9
    #149478
    Köszönöm a gyors választ :)
  • arty
    #149477
    vásárló app = vásárló acc
  • arty
    #149476
    is-is

    acchoz mindenképpen kötődik, de egy acc az adott gépre is "odaviszi" a licenszt, tehát más accok is játszhatják azon a konzolon
    ha másik xboxra váltasz, transzferálod a licenszt és akkor nemcsak a vásárló app, de az "uj" konzolon levő accok is játszhatják
  • gibson9
    #149475
    Ha játékot veszek xbox live-on, akkor az felhasználóhoz lesz kötve vagy géphez? Arra gondolok, hogy ha most megveszek egy játékot és később új xboxot veszek, akkor a mostani felhasználómmal letölthetem arra a gépre ingyen, mert már megvettem egyszer? Biztos vannak itt akik hatalmas láma kérdésnek fogják ezt tartani, de sajnos nem tudom hogy működik, szóval elnézést :)
  • DarkSector
    #149474
    Most nézem a Resident Evil ORC live-on 8990ft.
    Ezvalami sátáni dolog lehet.
  • The Norberto
    #149473
    25$ :( de én nem tudtam 2x regelni 1 gépről így csak a haverjaimnak köszönhetem.
  • davidka003
    #149472
    Nekem 45 dollár jött össze. :D
  • DarkSector
    #149471
    Én sem nyomtam rá....:D
    Gondoltam, de játéknál ilyenről még nem hallottam.

    Amúgy a brightness dologra van trükk vagy csak a szenvedés marad? Mert ez kurvagáz így.
  • The Norberto
    #149470
    Esélytelen ez a promo cucc.... Mire beenged tuti elfogy minden kód.
  • DarkSector
    #149469
    zizé nálunk az utcában bugyogott nemrég a víz a csatornafedélnél a lyukakon, /mohács/.
  • davidka003
    #149468
    Ja igen. Új szinkronhangot kapott a játék. Szerintem okádék.
  • davidka003
    #149467
    Hat kb itt is. Bassza meg. Remélem 8-ig nem lesz vihar.
  • negyven2
    #149466
    Basszusz és éppen most kezdet el dörögni és villámlani...
  • orichalcos
    #149465
    Sehol, nézni kell majd Gamestop twiiter vagy facebook oldalát, oda teszik ki linket. :)
  • The Norberto
    #149464
    Gamestop 5$-os promohoz hogy jutok el? Nem találom hol kell regisztrálni.
  • DarkSector
    #149463
    Egyetlen gondom van a SH HD Collection-al, hogy kibaszott sötét, a Brightness állítása 5-ről a max 7-re sem sokat segített.

    Van erre valami orvosság.

    A SH 2-nél konkrétan az elején a csaj missziójában vakon megyek.


    Amúgy a 2.részben mi ez a csaj misszió meg az új szinkron hang?
  • arty
    #149462
    szánalom^3
  • Totti5
    #149461
    EPIC 2014


    EPIC 2006


    Még mindig nem hiszem hogy SEMMIT nem mutattak és semmi nem várható idén tőlük, sőt sehol nincs az U4 motor... előző generációt grafban és játékmechanikai elemekben meghatározó játékot kreáltak 1 évre a nextgen után, most meg SEMMIT.