176613
banner
  • DarkSector
    #149701
    Srácok itten nekem ismerős és aktív emberkének szánok egy Destiny Beta kulcsot ha kell valakinek!!!!!!!!!

    Szükséges:
    X360 + Gold tagság

    PM-be érkezési sorrend dönt, aki gyorsabb annak adom!
    És lehetőleg hasznáéja is, mert különben nem sok értelme van.
  • Botond #149700
    Risen2 747,5ftért beszerezve!
  • Totti5
    #149699
    Köv hónapban ingyenes autó DLC Forza 5-höz. Infiniti Q50 széria és tunning változat.

    Infiniti Q50 Eau Rouge aminek érdekessége hogy V6 Turbó ( 568 paci ) mint az F1 illetve az aero csomag a F1 Red Bull tapasztalataival közönsen készült, hogy egy F1es autó vonásaira hasonlítson.



    Brutál!
  • Totti5
    #149698
    Destiny Beta Xbox One

    QPYX4-TV267-WMWXJ-RGJXF-9P2RZ
    2DHRX-74Q4P-36GKC-TCWDC-WXCMZ
  • Harlekin
    #149697
    Hamarosan Destiny broadcast ITT

    Köszönet The Norbertonak!
  • Muttley
    #149696
    'seems like the 500th episode of Halo series'
  • orichalcos
    #149695
    Nincs eszközöm hozzá. :(
  • Renjike
    #149694
    tudsz valami videót csinálni? PS3 verzió elég hányás. :/
  • The Norberto
    #149693
    Elfogyott mind az egy. :)
    Akinek kellene még: - Amazonon elő kell rendelni, regelni a kapott kódot és vissza mondani az előrendelést. Nem vesz le pénzt se.
  • DummyBoy
    #149692
    360-on is éles már? Várom már hogy hazaérjek :)
  • orichalcos
    #149691
    Hát srácok ez a Desinty kurva jó. :)
  • The Norberto
    #149690
    Van 1 X1 kódom akinek kell írjon privátba.
  • TomStorm
    #149689
    Haha most kidereül kik sunyiznak!:))
  • The Norberto
    #149688
    Basszus hogy lehet egy email címmel és 2 jelszóval 2 külön accountom? N0rbi san is én vagyok:)
  • N0rbi san
    #149687
    Honnan szerezhetnék bétakulcsot? Előrendelni nem akarom hozzá. Esetleg valaki tudna adni egyet?
  • Harlekin
    #149686
    Ezek szerint a kb az 1:1 ben az pont olyan mint a megközelítőleg vagy esetleg a hasonló!?
    De ,ha most a másfélszerese a ps 4 tudása az x1 hez képest.Akkor kérdem Én melyik játék másfélszer szebb vagy jobb vagy fut másfélszer jobban?És ezek szerint akkor,ha másfélszer jobb és ugye vicc összehasonlítani azt,hogy a piros szín az másfélszer pirosabb a ps4 be,akkor viszont játékélménybe másfélszer akkora pályák,játékidők lesznek a közös játékokba,hogy érződjön a különbség?
    Mert ha innen közelítem meg a dolgokat akkor mindig a másik oldalról jön a magyarázat,ha onnan akkor meg erről!?
  • arty
    #149685
    igen, a sony számháboruzott egy eltérő arhitekturával és hintette róla, h mindent visz

    most kb 1:1 ugyan az van a két konzolban, csak az egyikben +50%-al erősebb kivitelben. tehát nem az a vita megy, h 2 deci gin üt nagyobbat vagy 3 deci pálinka (amiről kiderült később, h valami 20 fokos lőre), hanem 4 deci tekila vagy 6 deci tekila, azonos "üvegből" :))
  • Harlekin
    #149684

    Jól van látom megjöttek a mínusz huszárok!!!
    Hála istennek így legalább tudom,hogy célt érnek a hszeim és fáj az igazság.És ráadásként beszariak még vissza se mertek írni,hogy mi a probléma az posztokkal hanem alkalmazzátok a gyávák eszközét a mínuszolást.A fórom a verbális dolgokról szól rólatok meg ezzel süt az értelem hiány...
  • orichalcos
    #149683
    Az Ön bétakulcsa: 3LN-6GM-DLP, melyet a http://www.bungie.net/en/User/coderedemption weboldalon regisztrálhat. A regisztrációt követően kap kódot, amit az Ön által választott platformra küldenek el.
  • Totti5
    #149682
    Tesztfázis...
  • Harlekin
    #149680
    Nem azt használom!Szimplán szar szerintem, ahogy látom a posztot is duplán rakta be...Imádom az új dolgokat amik sose működnek rendesen...
  • Moby
    #149679
    Nem volt erősebb, a ps3 gyengébb volt, világos volt a nulladik perctől mindenkinek. De ne használd a régi fórumfelületet, mer az újon nem jelennek meg a posztjaid(amíg valaki bele nem szúr egyet az újról).
  • Harlekin
    #149678
    Vagy is akkor hasonló mint a mostani számháború,mert ha megnézed számok alapján bizony,hogy erősebb hw volt ps 3 ba.Csak ez soha a büdös életbe nem mutatkozott meg oly mértékbe mint amibe kellet volna a 9 év alatt.Akkor most ismét van 1 nagyobb lufi mint az x1 és???

    Vagy ez a divat sonynál,hogy hazudunk 1 nagyot,hogy a felhasználóink kajálják a szart és ellegyenek a konkurencia fikázásával?
    Mert ismét csak azt tudom mondani,hogy nekem ez x1 userként a következő 10 évbe nagyon is megfelel.Bőségesen jó nekem az,hogy x1 kullog a második helyen,mert mint cég biztos mindent meg tesz majd a sikerér és ezt azzal próbálja,hogy amit csak tud meg ad nekünk.Ha sonyéknál meg beválik és nagyon úgy tűnik,hogy igen akkor csak hintse 10 éven keresztül a tündérport.És aztán majd 10 év múlva vitázhatunk azon,hogy ps 4 az eladások alapján nagyon sikeres volt.A felhasználok szemszögéből tekintve meg félig szar vagy félig jó
  • Harlekin
    #149677
    Vagy is akkor hasonló mint a mostani számháború,mert ha megnézed számok alapján bizony,hogy erősebb hw volt ps 3 ba.Csak ez soha a büdös életbe nem mutatkozott meg oly mértékbe mint amibe kellet volna a 9 év alatt.Akkor most ismét van 1 nagyobb lufi mint az x1 és???

    Vagy ez a divat sonynál,hogy hazudunk 1 nagyot,hogy a felhasználóink kajálják a szart és ellegyenek a konkurencia fikázásával?
    Mert ismét csak azt tudom mondani,hogy nekem ez x1 userként a következő 10 évbe nagyon is megfelel.Bőségesen jó nekem az,hogy x1 kullog a második helyen,mert mint cég biztos mindent meg tesz majd a sikerér és ezt azzal próbálja,hogy amit csak tud meg ad nekünk.Ha sonyéknál meg beválik és nagyon úgy tűnik,hogy igen akkor csak hintse 10 éven keresztül a tündérport.És aztán majd 10 év múlva vitázhatunk azon,hogy ps 4 az eladások alapján nagyon sikeres volt.A felhasználok szemszögéből tekintve meg félig szar vagy félig jó
  • arty
    #149676
    hidd el, ez egy ideig mindenképp jó: a boxosok seggét kinyalja az MS :) (lásd Harlekin írását... jogos, h ez így neki jó)

    hosszú távon viszont szopás lehet, ha egypolusu lesz a piac - pláne látva, h a sonynál milyyen töketlenkedés is elég a "sikerhez" :((
  • arty
    #149675
    nem volt sose erősebb hw a ps3ban - ez csak korai sony marketing volt :)
  • orichalcos
    #149674
    3LK-CMY-NKA

    Destiny béta kód xbox-hoz. Bungie oldalán regisztráld be és két ismerőst meghívhatsz.
  • Totti5
    #149673
    Mégis több PS3 fogyott a genben összesen és fej fej mellett mentek ( najó volt 1-2 millió hátrány még gen elején ). Most azért nem... és úgy is simán vezeti az eladásokat a Sony hétről hétre, h semmit nem csinál. Mi lesz ha végre felébred és letesz valamit az asztalra? még több megy el?! ez nem jó, legalább is nem szeretném ekkora hátrányba látni az Xboxot... remélem év végén a 2. láncs, a Horizon és a Halo collection megugrasztja a számokat, persze attól félek hogy 1 db kiherélt Driveclub több PS4et fog eladni amcsiba mint a X1...
  • Botond #149672
    Nincs heti gold akció? Hajnalban nem láttam semmit, innen meg nem érek el semilyen külföldi IP-t. Ha lenne váltás, akkor vki legyen kedves és írja be ide mi és mennyi a heti gold magyar lájvon. Köszi!
  • Harlekin
    #149671
    Az is vicces tud lenni,mikor a ps 4 topikokba az x1 re fogják a játékok butítását és ezzel alárendelt szerepben küldik a bivaly erős ps4 et.Mert hát akkor,hogy is van az erősebb kutya baszik közmondás?

    UI: Hívtalak párszor néha nézz rá a szarodra ezért így utólag is Boldog Szülinapot!
  • The Protector
    #149670
    Én ps-es vagyok de szeretem a boxot is.A multi címekben kenterbe verte nagyon sokáig a box a ps3-at,az utóbbi időben picit,de csak picit fordult ez a tendencia.Multi címekre én is boxot vettem volna.
    Most meg a ps4 lesz az új xbox.
  • arty
    #149669
    Ez nem igaz, multi cimekre mindenki boxot vett... Meg ugy altalanos hasznalatra is, leven olcsobb, szebb grafot tudo gep volt. Pisit sokan csak gen vegen vettek, de legalabbis a masodik felidoben.

    Box is igy fog jarni most, sztem.
  • Moby
    #149668
    Hát izé...az x1 és a 360 között is a játékélmény szempontjából a nagyobb felbontás, jobb grafó releváns. Ugyanebbõl viccet csinálni platformok közötti összehasonlításban nagyon finom, pontosan helyezett öngól :)
  • DarkSector
    #149667
    jo akkor nem csalódtam benned. :D
  • Harlekin
    #149666
    Nem ezt nem Én írtam valaki visszaélt a nevemmel!Elzárkózok minden ilyen megnyilvánulástól ÉN erre képtelen vagyok...
  • DarkSector
    #149665
    yéé tudsz ironizálni is? :D
  • Totti5
    #149664
    Dance Central Spotlight - 9.99 dollár lesz az alábbi tartalommal:

    Avicii - "Wake Me Up"
    Cher Lloyd - "I Wish"
    David Guetta ft. Sia - "Titanium"
    Jason Derulo ft. 2 Chainz - "Talk Dirty"
    Kid Ink ft. Chris Brown - "Show Me"
    Lorde - "Royals"
    OneRepublic - "Counting Stars"
    Pharrell Williams - "Happy"
    Rihanna - "Diamonds"
    Will.i.am ft. Justin Bieber - "#thatPOWER"

    Akinek nem elég a zene az további 50 számból mazsolázhat, mint DLC.

    Ez így teljesen korrekt!
  • orichalcos
    #149663
    Mielőtt jön a balhé hogy ez csak 720p. :D Itt az 1080p-s változat, mert ez a videó már abból van:)

    katt
  • Harlekin
    #149662
    ÁÁÁÁÁ bazzz szerintem holnap megyek veszek ps4-et,mert ez élvezhetetlen és játszhatatlan lesz x1en...
    Pár dolog ami nagyon szembetűnő volt!!!

    Az elején ahol nézelődik és a kumuluszok éppen kialakulóban vannak ps4 en látszódik a cseppek sűrűsége x1 en meg nem.

    Ahol a motorral száguldozik ott a ps4 videókba láttam,hogy a fűszálakon kúrnak a katicabogarak és pluszba látszott a 7 petty is itt viszont nem!

    Ja meg az éjszakai képeken repkedett 2 szentjánosbogár és a ps4 en valóban megvolt a biolumineszcenciához szükséges 511 és 670 nanométer közötti fény hullámhossz,de itt meg csak szimplán az 510.
    Komolyan mondom elképedve állok ezen tények előtt.Csak a ps4 vásárlás marad ennyi
  • Totti5
    #149661
    Xbox ONE Destiny