176613
banner
  • Harlekin
    #149660
    De pont ez az egésznek a lényege ps 3 ba is egy erősebb hw volt 9 éven keresztül arra hivatkoztak,hogy nehéz rá programozni.Na de akkor mi értelme a jobbnak,ha képtelenek kihasználni???Ne mondja nekem senki,hogy 9 év kevés rá.Mind a 2 gépen az exek gyöngyszemek voltak és az exből kifolyólag összehasonlíthatatlanok,tehát a közös dolgokban kellet volna megmutatkozni akkor is nagy csodának,de ez valahogy 9 éven keresztül mindig elmaradt...
  • Totti5
    #149659
    Mint ahogy 360ra is kurva jó exek voltak, mint ahogy most is ugyan az van. Semmi nem változott... de mégis.
  • Totti5
    #149658
    Senki nem mondja az ellenkezőjét, ugyan ez volt előző generációban, csak akkor 360on futottak jobb paraméterekkel, de akkor nem volt olyan lényeges mint most... fordult a kocka és most tragédia van, X1 gyalázása mindenhol.
  • Harlekin
    #149657
    És a legborzasztóbb az,hogy senki nem állítja,hogy nincs különbség csak azt,hogy az nem akkora mint amit a ps fan fanatic club gondol konkrétan,hogy az x1 nek nincs is képe!!!
    Tényleg csak az 1080p alkalmas a játékra Én nem is értem minek adnak ki annál szarabbat,hiszen az használhatatlan élvezhetetlen(bizonyos egyedek szerint)!!!!
  • Harlekin
    #149656
    És ezek mekkora százalékba adnak a játékok élvezeti faktorához!??
    Hacsak nem közben veri valaki a farkát erre,hogy bazz nekem 10 fpsel több van vagy 120 pixellel???Mert nagyon mást nem tudok elképzelni...
    Ez az egész számháború a megalomániás elvakult fanatikusok agyszüleménye semmi más,mert szerintük ezzel nekem vagy másik x1 tulajnak álmatlan éjszakái lesznek,hát megsúgom,hogy nagyon nem!!!
  • Harlekin
    #149655
    Én meg nagyon remélem,hogy soha nem fog felzárkózni MS,ha mellette a valagunkat is kinyalja és azt se tudja,hogy és miként tegyen a kedvünkre,mert nekem és másoknak is ez a lényeg végfelhasználóként.
    Kit érdekel,hogy kicsit csúnyább az x1 játékok csak a PS4eseket Én még nem láttam x1 topikba siránkozni bár kit is,hogy bazd ez szebb ps4 en(x1 tulajként).Mivel hibátlan,tökéletesen élvezhető így is minden eddigi játék x1 en is!!!
    Drágább a gép na hiszen azzal,hogy MS engedi a homoltatást a 7 hónap alatt vásárolt játékaimon(22db) nyertem 2x annyit mint ami a 2 gép közötti különbség!(Remélhetőleg ps4 en is hamarosan így lesz hogy simán féláron vehetik a játékokat nulladik napon.)
    Tehát nekem ez tökéletesen megfelel ps frontnak meg feleljen meg az,hogy van 1 sokkal sokkal erősebb gépe és várják a csudiszép játékokat egyszer biztos jönnek remélhetőleg és befejezik azt a baromságot is,hogy x1 miatt vannak a játékok lebutítva...Őszintén várom azt a napot amikor majd a ps4 tudáshoz mért valós különbség megmutatkozik és nem az,hogy de nézd az ott sokkal fényesebb meg juj 5 fpsel több vagy ha a 4x erősebb gép csak ezt tudja akkor viszont teljesen felesleges ez a cirkusz...
  • davidka003
    #149654
    Pedig igaza van. PS4-en általában ugyan az a játék vagy nagyobb felbontásban vagy nagyobb FPS-el fut.
  • vg
    #149653
    Már kijött a bullshit generátor új verziója, frissítened kellene.
  • TDC Geronimo
    #149652
    Nem szebb natívba valami mint 900ba vagy 720ba? Amúgy meg nem csak felbontásbeli különbségek vannak. Mielőtt röhögsz nézz talán utána. Muhaha...
  • Moby
    #149651
    Csioálkoznék, ha a vásárlók egytizedét meghaladná azok aránya, aki érti is a számok jelentését, vagy érdekekné. Jobb marketing és olcsóbb ár.
  • vg
    #149650
    A szebb definíciója számodra a 900vs1080? Muhahahahahaha
  • TDC Geronimo
    #149649
    Mutass egy multiplatot ami szebb vagy jobban fut boxon? TÉNYEKET írtam. Nem kell neked a hszeimre válaszolnod, mert ahogy elnézem normálisan nem tudsz.
  • vg
    #149648
    "Erõsebb a gép, játékra jobb, mert szebbek/jobban futnak multiplatok."

    Látom te is használod a bullshit generátort...
  • TDC Geronimo
    #149647
    PS3on kurvajó exek voltak végig. Most meg nagyon ki van hegyezve a dolog erre a res/frém dologra és igen, ennyire elkúrták a bemutatón a játékosok felé a kommunikációt, hogy a pedálozás ellenére itt a böjtje. Én is egyre jobban haragszok Sonyra, mert ezen a sikeren lovagol még mindig és csak szavakkal dobálóznak, OS meg egy primitív valami a PS4en lassan 1 évvel megjelenés után is. 3 hónapja volt FW frissítés és azóta a nagy semmi pedig lenne mit hozzáadni/javítani rendesen.
  • Totti5
    #149646
    Már nem olcsóbb, illetve mik azok a nagy EX címek? lesz Uncsi, lesz valami a QD-től ( ami remélhetőleg nem a Beyond vonal ), lesz GoW, lesz GT. Vagyis a szokásos.
  • Totti5
    #149645
    Ezek szerint a PS3 kevésbé volt jó játékra mint a X360?! Oké elkúrta, de mikor volt az már... Sony meg nem csinál semmit és mégis viszik mint a cukrot. Az emberek ennyire vak zombik? előző genbe senkit nem érdekel hogy PS3on voltak teknóban gyengébbek a multiplatok, akkor most miért is érdekel bárkit is?!
  • TomStorm
    #149644
    Meg olcsóbb és szebb is+ugye lehet várni a nagy PS ex.címeket.
    Bár most lesz kinect nélküli verza na de zárolva lesz minden kinektel kapcsolatos opció,milyen az már..

    Én venném X1-t simán ha az jó áron lenne de így PS4 mellett nem sok esélyét látom.Még bármi előfordulhat tényleg ha sikerülne valami bomba áron hozzájutnom One-hoz akkor okés de így alapjában felejtős
  • TDC Geronimo
    #149643
    Erősebb a gép, játékra jobb, mert szebbek/jobban futnak multiplatok. Ezért megy a szekér és ezért is fog. MS nagyon elkúrta a bemutatót és bármennyire kapálóznak már, nagyon úgy néz ki abból a gödörből nehéz lesz kikecmeregni. Pedig örülnék én is ha jobban felzárkóznának eladásban, mert akkor talán Sony is felébredne egy kicsit és elkezdené frissítgetni a gépet.
  • Totti5
    #149642
    Vicces hogy hamarabb lesz 3D Bluréj support az MSnél mint magánál a Sonynál... az meg főleg vicces, hogy amikor kiderült, hogy az MSnél nem lesz jól le lettek hordva ( aztán kiderült, hogy a Sonynál sem, de akkor már senkit nem érdekelt ).

    Sonynak mindegyik mit csinál, érthetetlen módon megy a szekér. Van játék, nincs játék, van support, nincs support, van fejlődés, nincs fejlődés ellenére is ugyan úgy jobban fogy mint az X1 és ehhez semmi megerőltetőt nem kell csinálniuk. Az sem érdekel senkit hogy a kontroller hamar amortizálódik, az sem, hogy nagyobb a meghibásodási ráta, hogy hangos a gép stb stb... Ülnek a seggükön és kb nem csinálnak semmit és úgy is simán vezetnek.
  • Renjike
    #149641
    Annyira azért nem fos , középszerű , monoton.
  • vg
    #149640
    Bárki bármit is mondjon, a XB1 dash része fényévekkel előrébb van mint a ps4-nek.
  • DarkSector
    #149639
    hogy a fenébe? ennyire fos?
  • Tyrant01
    #149638
    Mindig ennyi volt
  • DarkSector
    #149637
    csak? akcio?
  • davidka003
    #149636
    Még mindig csak 1990 Ft a Murdered: Souls Suspect Live-on.
  • Harlekin
    #149635
  • orichalcos
    #149634
    Volt már rá példa, kurta nagy flash. :)
  • Harlekin
    #149633
    Na ez nem az a játék pilóta vs pilóta.

    Majd amikor egyik mach fejéről ugrasz a másikra és lmg ből pumpálod a golyót az agyukba úgy,hogy előtte kaptak 1 arc gránátot akkor majd nagyon jó érzés lesz,hogy nem csak pilóták rohangálnak azon a baszott nagy mapon...
  • orichalcos
    #149632
    Na most beletoltam vagy 10 órát a Titanfall-ba. Marha jó játék, kár hogy nincs pilot vs pilot játékmód.
  • Harlekin
    #149631
    Na bummm,de van 30 másik és akad közte olyan bőven ami meg nekünk nincs meg
  • Tyrant01
    #149630
    Nem fifázhattok, az nekem nincs :-D
  • Harlekin
    #149629
    Tisztára kész van itt fog agyalni a bőség zavara miatt,hogy mibe kezdjen bele és mindjárt jönnek az új gamák.
    Kis szerencsével mire jönnek az új nagy gamák "őszre" végez ezekkel!!!
    És még megvesszük a snipert meg az outlast a mostaniak közül ez biztos...

    Jah meg jut eszembe Rena még itt a fifa is valamelyik nap néztem,hogy azt is lehetne instalálni.Ha nagyon nem lesz más mehet...
  • Harlekin
    #149628
  • Renátó1985
    #149627
    Úristen :D. 16 nap!!!
  • Harlekin
    #149626
    Tudom,de ha hazajössz a legkevésbé fogsz a bf re vágyni hiszen mióta elmentél a profilodhoz csapódott 12 játék meg pár dlc tehát,ha azt veszem,hogy 8 óra naponta 1 game,meg ehhez jön a föld forgása és a keringési együttható mínusz,hogy nem fogsz dolgozni és ki vagy éhezve a játékra ez summa summarum is kurva sok idő.
    Délelőttönként nyomod az egyéb gamákat délután meg indul a nagy vasak háború.Tyrantal ezért nem titanozunk hetek óta,hogy mire itthon vagy iszonyat legyen a tűz a szemünkbe...

    Jah és szerintem szólj az otthoniaknak,hogy indítsák el a boxot és tegyenek be mindent letöltésre,mert a gamákkal meg az upokal cirka 350 gigát fog leszedni a vas ami nem kevés idő.
  • Tyrant01
    #149625
    A gazdája úgysem azzal fog játszani :-D
    Mindenesetre várjuk a gazdáját 1-2 titanfall menetre :-)
  • Renátó1985
    #149624
    Jó lesz , ha neki állsz a bf-nek, mert a gazdája hamarosan visszatér :).
  • The Norberto
    #149623
    Bocs ha hülyeséget kérdezek de hogy lehet bekerülni a Destiny bétaba? Előrendelésen kívül?
  • Harlekin
    #149622
    Jah ne is mond!Mióta ezt tudom kapaszkodva közlekedek nehogy elesek...
  • Botond #149621
    És a Nap, a Hold meg a csillagok?! Azt ki fogja nézni, hogy forog vagy kering?!