176613
banner
  • DarkSector
    #149821
    Hát ott a probléma, hogy ez gazdaságos gép, úgy gondolta a microsoft, az egy más dolog hogy a többféle változatból ezt vetted meg.

    Amúgy meg az optikai kimenetet kevesen hazsnálják.
  • kirol
    #149820
    Ne b***** már, hogy még vegyek 7-10 ezer forintért átalakítót, hogy legyen 5.1 -es hangom? Ez most komoly?
    Ezt mégis hogy gondolja Microsoft?
    Digitális koax -esetleg megoldható?

    Ti hogyan csikartok ki belőle 5.1-et?
  • Moby
    #149819
    Bocs, mindig elfelejtem, hogy ezen a hulladékon már semmi nincs.
    Akkor ebay.
  • kirol
    #149818
    Olyasmim pont van. :)
    De az az Xbox360E -be mégis hová dugom be?
    [URL=http://www.geek.com/wp-content/uploads/2013/06/xbox360e_teardown_01.jpg][/URL]
  • Totti5
    #149817
  • Moby
    #149816
    pl. ilyesmivel
  • Totti5
    #149815
  • kirol
    #149814
    Ez Xbox 360 E akart lenni. :)
  • kirol
    #149813
    Az Bxox360E típusú gépre hogy lehet optikai kivezetést varázsolni?
    Nem értem, hogy lehet ezt lehagyni egy gépről. :(
  • orichalcos
    #149812
  • arty
    #149811
    tényleg megtetted és bár nagyon köszönöm, tudnod kell, h ez elég nagy felelőtlenség, sose csinálj ilyet, max IRL haverokkal! :)

    (viszont így, h nálam az acc, azért csakmá' kipróbálom.... :D )
  • TomStorm
    #149810
    El is küldtem csak ne a Watch Dogs-ot folytasd rajta:)
  • arty
    #149809
    rendes uplay accal megy, azt azért ne add oda :) (noha nagylelkűséged köszönöm!)
  • TomStorm
    #149808
    Van acc-om hozzá ha kell írj.Holnap 14h-ig még van időd
  • arty
    #149807
    ajjdekár, h nem bétáztam :((((

    (tdu1 örök kedvenc, pár napja kipróbáltam megint (dáunszempling teszt :D) és ... öö... letöröltem. maradjon ez meg szép emléknek, mehet a "jó volt a fizika, mint az nfs porséban" polcra :D )
  • TDC Geronimo
    #149806
    Az majd a 20. expansionbe lesz elérhető :D
  • orichalcos
    #149805
    Nem level 20 a max : :) Béta fájljai között van level 70-es item is. :)
  • TDC Geronimo
    #149804
    Hát szerintem nem lesz hosszú. Félő a teljes játékban lévő tartalom is. Úgy néz ki 20as lesz csak a max szint is, betaba lvl 8 elérése kb 2-3 óra és már be van jelentve 2 expansion is hozzá... Activision...úgy fel lesz ez darabolva, mint a picsa.
  • Totti5
    #149803
    Most "motoroztam" fél órát 1 pályán. Hát miért nem tudja egy Borderlands ilyenre megcsinálni vagy akármi más FPS a járműveket? Miért csak a Bungie?! és még csak kereke siincs, de annyira fun és jó nézni ahogy mozog és caapatni is élvezetes a hangja meg Star Wars POD :)
  • Totti5
    #149802
    Igen, TDUs csapat és Ubisoft csapat csinálja közönsen.

    Babel engine, ha neked ez mond valamit. Én még sosem hallottam, de nem a TDU motor, meg az havokra épült, ez meg nem. A fizika nagyon jó, amit nem írtam eddig h ugratásoknál, vagy amikor elemelkedünk akkor egyből érezni a tömeget h leesik a vas, s ami még jobb hogy nem lehet ész nélkül mert simán kipörgés lehet belőle, mert elkezdünk cikázni aztán a fene se fogja meg ( főleg 900 fokon melós :D ), NAGYON JÓ!

    Bétának ma vége, most ezerrel kezdjenek el dolgozni rajta, mert a Destinyhez képest ez nagyon béta még.... van benne "story", minden versenyt átvezető előz meg és amivel nem tudok betelni hogy él a világ. Nagy forgalom, emberek, állatok, repülők, léggömb, vitorlások és minden amit el lehet képzelni. Volt egy olyan verseny felvezető hogy reptéren kellett take downloni egy másikat és a leszálló - felszálló pályán kergettem miközben utasszállítók jöttek mentek szembe. Amikor a fejed fölött 20 méterre zúg el egy Bőing az játékban is odabasz:)

    Hangulati elemekre ráéreztek, nem az a fűrészporos open world.
  • arty
    #149801
    forza - kormánymizéria
    xbla / árkád tirálok kinyírása
    biztos tudnék még, ha lenne boxom ;)

    nem fáj, ahogy az ms nyalja a segged? :D

    mer oké, van elemtöltöttség jelződ, nade.......... :D
  • arty
    #149800
    láttam már pécén, milyen a nativ 1080p és a nemnativ bármi, tudom mit jelent a különbség
    ha te sokméterre ülsz a képernyődtől, neked talán tényleg mindegy, de én eléggé arcbakapom a difit egy méterről ;)

    amiről te beszélsz, az kb a gears1 vs gears3 lenne, na olyat nem fogsz látni a generációban - egyszerűbb simán csak levenni boxon a felbontást és kész
  • Moby
    #149799
    A sony nem azért ad el 2x annyit, mert erősebb a konzolja. Hanem azért, mert kurvajó a ps4 marketingje. Aminek vmilyen részben alkotóeleme az a kommunikáció, ami indirektben folyamatosan sulykolja az erőfölényt. Sokkal-sokkal kommunikáltabb lett a felbontáskülönbség, ami a prevgenben is volt csak fordítva, de a DF olvasókon kívül senkit nem érdekelt.
  • arty
    #149798
    esetleg nem tudod, h a sztori része kb milyen hosszu lesz? volt/van erről info valahol?

    nekem igy 1-2 óra után tetszik, pontosabban tudom, h coopban tetszeni fog majd :)
  • DummyBoy
    #149797
    Nagyon nagy igazságot írtál le ... gondolom minden PS4 tulajnak ott van mellete az One, hogy lássa mennyi is az az 50% :)

    Várom hogy villanjon az az 50% végre egy olyat, hogy meggondoljam magam ... De eddig inkább pislogott mint villogott ...

    @Moby: Ez igaz :) De minden konzolon elérhető viszont :)
  • Moby
    #149796
    @megjelenés: hm. A destiny vajon mire nem érhető el ebben a percben Pedig a szemszerű fölény óriási ugyebár...
  • arty
    #149795
    Nem tudod egyébként, ezt a driver-t is készítő csapat csinálta? esetleg csak az endzsint...?

    (sajna későn jelentkeztem a bétára, nem jött email, kipróbálni se tudtam így)
  • orichalcos
    #149794
    Hja persze, egy szóval nem szóltam le a véleményed, én csak a sajátomat írtam le. :)
  • arty
    #149793
    "Az hogy pár 0day multiplatform nagyobb felbontásban futott az semmit nem jelent. Az összehasonlító videókból meg aztán semmi különbséget nem látni. "

    Mert azt a kijelződön látnád, ha egymás mellé tennéd mindkettőt, nem szarátömörített videókon. Mivel PS4-ed gondolom nincs, így ezt nyilván nem tudod megtenni, így max "elképzelheted" :)

    Az exkluk és a haverok nyilván mozgatóerő, nagyobb is mint pár frém és pixel.
    Az 50% meg újra és újra "megvillan", max nem veszel róla tudomást, ha nem akarsz.
  • Moby
    #149792
    Eddig MINDEN erőforrásintezív multiplat címben volt különbség a ps4 javára. Ez továbbra is tény. A többi meg már megint a preferenciáid. A pixelszám a bizinyíték. Másodszor írom le.
  • orichalcos
    #149791
    Istenem, gyönyörű.
  • arty
    #149790
    ha azt írnám: homályfos vs. éles csoda, az beszédesebb lenne, mint a 0.9 ás a 2 millió pixel egymás mellé írása?
  • DummyBoy
    #149789
    Várjunk még ezekkel a kijelentésekkel ... Majd a Destiny, a Division és a Unity megjelenésekor visszatérhetünk rá ...

    Az hogy 1-2 játékban volt eltérés az még nem a világvége ... főleg hogy az optimalizáltságukról és hibátlanlágukról világhírű nagy nevekről beszélünk ugye ... (Amikből minimum évente jön egy új és csodásan világmegváltó rész ...)

    MUTASSÁK meg és bizonyítsák be a fejlesztők a következő nagy játékoknál is, hogy bizony LÁTVÁNYOS az az erőfölény. 720P vs 900P ? Vagy 900P vs 1080P? Igen, pixelszámban eltér, de mikor 2-3 méterre ülsz a TV előtt, akkor ezek a számok technikailag nem jelentenek semmit.

    És mint írtam: Az tény hogy erősebb a PS4, de az is, hogy ez eddig látványban még SEHOL nem mutatkozott meg igazából.

    @megjelenés: Szerintem amíg PC-re megéri játékot kiadni, addig sem a prevgennek, sem a One-nak nincs félnivalója xD Ráadásul a komolyabb verseny szerintem a PS4 tulajok malmára hajtaná a vizet, hiszen a Sony kénytelen lenne odatenni magát, hogy ne veszítsen vásárlót/előfizetőt ...
  • Moby
    #149788
    Ja. Meg lehet annyira egyszerűen is, hogy van egy nintendo wiiu nevű konzol a polcomon, amire már senki nem jelntet meg játékot, mert a platformholder rossz döntések sorozataként elvesztette piaci dominanciáját. A platformholdereknek vannak hosszútávú stratégiáik, a kiadóknak nincsenek. El kell adni 9-18 hét alatt annyit egy megjelenésből, ami üzletileg okés lesz. Ez az egyetlen vezérlő elv.
    Engem ez szinte már egyálltalán nem érint, mert már semmivel nem játszok, de ami most történik az nem szolgálja a játékosok érdekeit. Ennek örülni hiba.
  • Totti5
    #149787
    Profi munka!
  • DarkSector
    #149786
    Nem azért lehet béndzsa vagyok de a multi nekem itt valami másodlagos téma, mint a Darksiders 2-ben. Az aréna...ha éppen van kedved próbáld meg, de nem hangsúlyozzák ki.
  • Harlekin
    #149785
    Ez az Én véleményem nem azt mondom,hogy másnak se legyen jó,de nekem nem ad se sikerélményt,se semmit jelen pillanatba.Biztos próbálkozok még vele,de sajna látom előre,hogy ez nem lesz a Titanfallos 260 órás multi móka számomra!!!A co-op részét biztos szénné fogom játszani a multit meg csak akkor,ha normális acsik lesznek hozzá mert,hogy szórakozásból nem azt,már most tudom.
  • DarkSector
    #149784
    Ebben egyetértünk!
  • Harlekin
    #149783
    Na ha ez így lesz akkor is jobban jártunk,ha mással nem legalább ezzel az idővel amit eddig megkaptunk. És a későbbiekben,meg hogy mi lesz totálisan leszarom maximum nem játszok nem veszek játékot és jót röhöghetek majd azon,hogy ismét magam igazoltam azzal,hogy nem vártam meg a későbbieket a vásárlással,hanem első perctől volt és kiélveztem azt az időszakot amikor még fontos voltam!

    Az hogy a kiadót nem fogja érdekelni,hát most se érdekli semmi,de ha ez így lesz ismét csak ki jár jól MI hiszen mi csak a gépünknek a fele tudásához mért játékot kapjuk a PS 4 tulajok meg a 3/4ét !Kinek fog ismét a feje fájni jobban nem nekünk NEM tőlünk veszik el majd a többet!Na látod lehet ezt ennyire leegyszerűsítve is nézni!
  • Moby
    #149782
    Ebben az a probléma, hogy már most sem működik jól, és ez csak rosszabb lesz.
    Egy ilyen felborult piacon eljöhet az a pillanat, amikor az ms-nek ugyan fontos leszel, a kiadóknak már kevésbé.