176613
banner
  • orichalcos
    #149781
    Nekem bejön a multi is. Most hogy toltuk az esti nagy eventet meg még jobban ráizgultam. Persze elsősorban a sztori miatt veszem majd meg (prevgenre csak sajna) de multiban is elleszek egy időre. (kár az esti eventért, azt hittem valami legendary fegyvert kapok majd, ami jól jönne majd teljes játékban. Mert elvileg megmaradnak cuccok)
  • Harlekin
    #149780
    Természetesen mert a zACSI nélkül nincs nyalás!
  • Tyrant01
    #149779
    Na de a zacsit is megnyalják közbe?
    Mert az azért nem mindegy
  • Harlekin
    #149778
    És most ebben mi a probléma???A sonyt is mint minden más céget a siker orientáltságból adódó nyereség érdekli.Ha ő ezt azzal éri el,hogy adott 1 szépen csengő és erős hw-t amire istenként tekintenek a felhasználók,akkor minek mozdítaná a kisujját is a továbbiakban ameddig ez így van....
    Ezért mondtam a múltkor remélem nagyon sokáig így marad a vezető pozíció,mert ez nekünk x1 tulajoknak csak kizárólag jó hiszen MS mindenképpen meg akar tartani minket és nyilvánvalóan szeretne még több felhasználót.Ők meg ezt az utat választották,hogy a valagunkat kinyalják!Ha választhatok nekem inkább nyalják a picsámat mintsem azon keljen agyalnom,hogy van 1 baszott erős gépem,de mikor jön a valag nyalás...
    Tehát hajrá sony 10 évig legyen 2x annyi gépeladásod!
    Remélem ez azért nem baj,hogy drukkolok a konkurenciának!
  • TDC Geronimo
    #149777
    Nem lehetnek mindenkinek azonos igényei...
  • Harlekin
    #149776
    Igen számomra az,mert adott sikerélményt,hangulatot és,ha ez abból áll,hogy 200 órán keresztül ugyan azt a ládát kell kinyitnom 1000 szer vagy 1000 szer ugyan azt a feladatot kell megcsinálnom akkor is ez ad JÁTÉKÉLMÉNYT és nem ez a multi szar ami élvezhetetlen...
  • TDC Geronimo
    #149775
    Hát igen eléggé leültek mióta megint vezető pozícióba vannak :(
  • Moby
    #149774
    Én is csak azért foglalkozom vele, mert ez a tény engem végtelenül szomorúvá tesz. Az, hogy most a sonynál van a labda az erőben és az eladásokban semmi más, mint az iparágban még rejlő potenciál elherdálása. Ezekkel a tényekkel a sony nem kezd semmit. Illetve dehogynem: számolgatja az eladást. Jobb lenne, ha ez a tény fordítva lenne megállapítható. Jobban is működött az előző generációban.
  • TDC Geronimo
    #149773
    Na itt a tökéletes igazság. Itt le is zárhatnánk ezt a témát szerintem.
  • Moby
    #149772
    > azt jelenti mennyi ideje és kedve volt az adott csapatnak optimalizálni a kódokat egy alpha/béta állapotú SDK-n, hogy időre kint legyenek a játékok.

    Minden csapatnak pont ugyanúgy? Milyen béta sdk-n? A mai napig ez megy. Ez is lesz, a ebben a generációban.

    >Addig amíg ez csak "p-kben" jön elő, addig nem érdekel
    Ott viszont előjön. Ez a tény. A tény viszont téged nem érdekel. Tehát akkor nem arról van szó, hogy nem érhető tetten a teljesítménykülönbség, csak te ezt egyéni preferenciáid szerint ignorálod. Nyilván leszbolyan, akiknek mások a preferenciái, de ez itt most a tényekről szól. A tény pedig az, hogy az erősebb hardver erősebb, és ez tettenérhető a multiplatformokban. És ezek ismetetében lehet az ehyéni preferenciák szerint továbbgondolni. És még elmondható ezer meg egy tény a két géppel kapcsolatban.
  • TDC Geronimo
    #149771
    Story része fasza élvezetes? Rég láttam ilyen generic cuccot, mint amit betaban láttam... Mind a 4 story küldi az volt, hogy várd meg amíg a ghost felviszi a számlálót 100%ra addig meg öljed a halomra érkező ellenfelet. PvP része lenne jó a játéknak, csak ugye az iszonyatos unbalance meg a lag miatt egyelőre kuka.
  • Harlekin
    #149770
    Na destiny pár szóban!
    story és úgy minden a coop rész nagyon jó fasza élvezetes.

    Na de itt jön a feketeleves a PVP ez egy rakás moslék fos tehát maga ez a multis szarság...Az,hogy itt a tudás a tized rendű dolog,mert rászabadul a nyomorult 1 motorra vagy van 1 tuti fegyvere és esélytelen bár ki ellene.Arról nem is beszélve,hogy ez a célzás egy szar 1 fos,hogy ennyire érződik ez a kontrolleres gyorsulás és nincs más ez van.Meg ez a repkedve ugrabugra és piú piú piú 50 lőszer a hátába majd megfordul és 5 kilométerről 1 shoti lövéssel fejlövés áááá ez 1 fos....
  • DummyBoy
    #149769
    Ez pontosan azt jelenti mennyi ideje és kedve volt az adott csapatnak optimalizálni a kódokat egy alpha/béta állapotú SDK-n, hogy időre kint legyenek a játékok.

    A 0 day nem a játék hanem a konzol megjelenésére vonatkozik.

    Ha pl: a Destiny megjelenésekor látszódni fog ekkora különbség, az már más lesz, majd akkor TALÁN meghajlok az erősebb HW istene előtt ...

    Addig amíg ez csak "p-kben" jön elő, addig nem érdekel, mert számomra semmit sem jelent ... 30-60 FPS már más kérdés, de mivel megszoktam már a 30-at, így akkor sem biztos, hogy a kardomba dőlök, de akkor inkább legyen atomstabil 30, mint 30-60 között ugrándozó ...
  • Totti5
    #149768
    Nagyon komoly a The Crew contentje! S ez a térkép pár %a amit ma órák alatt bejártam, és elmentem mellette padlógázon.

    New York belváros

    Ha akarunk átmehetunk akármelyik hatalmas hídom

    Central Park

    Las Vegas

    Kapcsolatfelvétel

    Úton a kanyon felé

    Valahol a semmi közepén a Grand Canyon kezdetén

  • Moby
    #149767
    >Az hogy pár 0day multiplatform nagyobb felbontásban futott az semmit nem jelent.

    De. Pontosan ez jelenti az erősebb hardvert. A rendre nagyobb felbontásban, és/vagy nagyobb képkockasebességgel futó multiplatformok.
  • DummyBoy
    #149766
    Nem akarok felülni az 50% vonatra, de amellett hogy nyugodtan tényként kezelhető az, hogy a PS4 erősebb, amellett még nem sikerült ezt úgy istenigazából megcsillogatni semmiben...

    Az hogy pár 0day multiplatform nagyobb felbontásban futott az semmit nem jelent. Az összehasonlító videókból meg aztán semmi különbséget nem látni.

    Számomra roppant egyszerű volt a döntés, mert a barátaim, akik miatt konzolozok azok a boxra voksoltak, + én kinect párti is vagyok, + a pár exkluzív közül is a boxosak a szimpatikusabbak.

    Majd 1-2 év múlva lesz szerintem érdemes visszatérni arra a kérdésre, hogy a PS4 meg tudta-e villantani a +50%-ot vagy nem ...

    Addig ez a +50% csak árnyékmatek ...
  • DarkSector
    #149765
    THX ja vágom, voltam 2 emberrel de megfutamodtak.

    fasz kivan kellene még 2 társ megcsinálni.
  • TDC Geronimo
    #149764
    devils lair strike küldetés. 3 Fős "dungeon"
  • DarkSector
    #149763
    ez hun található? vagy hogy jutok ide?


  • TDC Geronimo
    #149762
    Itt van dzsátubésan. Nekem ez kell :(

  • DarkSector
    #149761
    Jah az új gepen van az hogy belépsz a profilodba, ahonnan kitallózod a profilt, ott van még 2 opció, van egy olyan hog RECOVERY PROFILE vagy mi.

    Itt fog kérni adatokat.
    Gamertag-email-jelszó.
  • kirol
    #149760
    De azt hogy lehet?
    Tönkrement a régi gép, a hdd maradr épp. Arról PC-re lementettem a content mappát és azt raknám fel az új gépre.
    De hiába másoltam fel a content mappát, nem lát profilt.
  • DarkSector
    #149759
    a profilodat recover-elni nem?

    vagy nem a profilodat nem tölti be a gép?
  • kirol
    #149758
    Ez most mit jelent?
  • TDC Geronimo
    #149757
    Azért megnézném mit tudna mondjuk a PS4 egy unlockolt frémmel Destinynél. Bungie nem is értem miért nem csinálta új gépekre 60 fpsre a játékot.
  • DarkSector
    #149756
    Recovery?
  • kirol
    #149755
    Valaki segítsen már légyszi!

    Lementettem a Content mappát a régi box-ról. Felraktam új gépre, de azt írja 0 profil van. Csak újat hagy létrehozni?
    Mi kellene neki még, hogy betudjak lépni a régi profilommal?
  • Harlekin
    #149754
    Szerintem amit Én csinálok az vicces és kicsit cinikus,ha már a másik oldalnak lehet ennél merészebb kijelentéseket is tenni!
    Viszont számokkal,pixelekkel, százalékokkal összehasonlításban kifejezni látványt,élményt na az a bagatell!
  • Harlekin
    #149753
    Szerintem is sokkal jobb ez,hogy kapok olcsón valamit és majd Én válogatom hozzá azt ami nekem tetszik még akkor is ha viszonylag többre jön ki.Mert itt a just dance jó meg minden,de a zenék fele nem érdekel tehát megkaptam 1 tartalmat ami így 2x annyiba került vagy csak fele annyi tartalmat kaptam.Tehát a számomra érdekes zenék 2x annyiba voltak...Így akkor inkább azért fizetek ami érdekel is...
    Forzába is totál felesleges számomra az a rengeteg autó,mert van pár kedvenc és csak azokat használom így a töredékét mint ami megtalálható benne...
  • arty
    #149752
    50% nyilván csak egy szám, ez nem lefordítható 50% szépségre - de elbagatellizálni sem érdemes (by Harlekin...)

    részemről továbbra is él: inkább felbontást csökkentsenek, mint h szaggasson valami

    destinityt pedig ps3on fogom megnézni, ahol állítólag a legrandább :PPP
    VISZONT az egyetlen platform, ahol ingyé van, semmiféle francos előfizetés nem kell hozzá...
    (OFF: sajna közbejött egy emergency (orrszívó)porszívó vásárlás és lassan el kell mennem a cuccér... sose vegyetek LG porszívót! nem elég, h sz*r, de csak 1 év garit adnak rá :( )
  • Totti5
    #149751
    TVmen Desitny 900p-jét meg mondom ha azt mondja valaki h 1080p... egyedül PCre kimentett képről lehet megmondani, hogy nem 1080p.

    50 % LEHET összeadódik így meg úgy, de 50%al szebb játékot te nyilván nem fogsz látni PS4en az X1el szemben.

    Néztem a képeket a PS4 és a X1 verztól. Gafban, teknóban részletességben 1:1 ugyan az. Csak annyi az eltérés h 900 vs 1080p de mivel 1080p lesz a megjelenésre ez igazából is lényegtelen.





  • kirol
    #149750
    Ma megjött az új Xbox360-om, ill. pont ma kaptam vissza a biztosítótól a régi villámcsapásban tönkrement gép HDD-jét.
    Mentem le az adatokat PC-re. Csak a Content mappát kell lementenem ugye? Abba van minden?
  • Harlekin
    #149749
    Aha értem tehát akkor Te és a ps tulajok is mind pixeleket látnak Én meg 1 kép összességet!Oké így már minden világos így valóban ott az 50 % további kellemes pixelszámolgatást!
  • Harlekin
    #149748
    Tehát nézzek összehasonlításokat, Arty szerint is akkor mi alapján nézzek,ha yt nem kompetens???
    Vagy ez is a szokásos,hogy Én mint x1 tulaj nem tekinthetem yt-ot összehasonlítási alapnak,de ps front tekintheti fika áradatnak!!???
  • arty
    #149747
    921 ezer pixel vs. 2073 ezer pixel ... ez picit több, mint 50% képi tartalom, de ahogy érzed :P
  • TDC Geronimo
    #149746
    youtube videók aztán jó összehasonlítási alapok (NOT)!
  • arty
    #149745
    (komolyan nemérdekelt a destiny, de ezér' most nekiálltam vadászni bétakulcsot, hálistennek ps topikban mondták h már nyilt a béta, szal én is megnézem mittud a bungie, ami nem halo... havert is ráizgatom, neki már előtte is ajánlgattam... a cumi, h csak 12 gigás gépe van, ma rohangált 2.5" hdd után :D )
  • Harlekin
    #149744
    Na pontosan ott nem látszik ez az 50 %

    Ez és ehhez hasnoló a félelmetes 50 %????Ami miatt a ps front szerint az x1 nek nincs létjogosultsága a nextgenben.





    Aki ezt 50% nak látja az neo ésittpróbál meg létezni!!!



  • arty
    #149743
    amik mennyibe is kerülnek majd?
    mert amugy tetszene az üzleti modell, de ha a végére 140$ lesz a pakk, akkor mégiscsak a jó k. anyukájukat! (noha nem érint, de nem örülnék hasonló húzásnak egy forzában pl.)
  • davidka003
    #149742
    9300 Ft a G2A-n a 12 hónapos kód.