176613
banner
  • orichalcos
    #149868
    Teljesen megbolondult live. Már nem csatlakozik bungie szerverekhez a játék, folyamatosan kapom a tegnapi üzeneteket újra, amit írok nem kapja meg márik, nem lehet csatlakozni...stb.
  • DarkSector
    #149867
    van egy árus geci level 20-as ruhákkal! O_o
  • DarkSector
    #149864
    http://sg.hu/forum/tema/1371020509
  • DarkSector
    #149861
    Ha lelövitek a szörnyeket használhatóak a járművek. Ride Pike.
  • DarkSector
    #149860
    A holdon vannak új ellenfelek akik podokon futkároznak. :D
  • orichalcos
    #149856
    Nekem a Titanfallal sincs gondom .:D
  • Harlekin
    #149855
    Csak 1 apró észrevételezés a destivel kapcsolatba...

    Pár hónappal ez előtt BIZONYOS körökben ment a fika a Titanfallal kapcsolatba,hogy mekkora szar már ez a 6v6(ami ott azért nem 6v6)
    Erre itt a destiny ami szintén 6v6 és ez tényleg csak annyi és nincs harsogás
    ,hogy ez mennyire szar,na de érdekes pár hónap alatt mekkorát tud fordulni a világ!
    Ja nem mennyivel másabb,ha minden platformon jön...
  • orichalcos
    #149854
    Dehogyis. Egyszerűen csak tesztelik az egészet.
  • DarkSector
    #149853
    Most kicsit beléptem, azt este ha nyit a HOLD jövök rendesen, ha lesz hely.

    Amúgy irja hogy ha játszol a Hold nyitása után, akkor kapsz egy extra hajót! :D
  • Harlekin
    #149852
    Na ha most pár nap alatt túl sok ember volt a földön akkor szerinted ebben a pár órában menyi lesz a holdon???Nem ezt azért teszik,hogy még inkább várd a játékot...
  • DarkSector
    #149851
    Amúgy szerintem a Holdot azért nyitották meg mert a földön tul ok ember játszik már, legalábbis szerintem...
  • DarkSector
    #149850
    légyszíves majd jelezzetek egy hsz-ban ha lehet menni a holdra akkor feljövök max FT-be ha lesztek még este.

    Kösönöm
  • DarkSector
    #149849
    oks de miaz a 8?
  • Totti5
    #149848
    bétában 20 a max, a teljesben 70 lesz ( aztán meg biztos lesz több majd később ha jönnek a DLCk )
  • DarkSector
    #149847
    uh
    de fasza akkor lehet éjjel megyek a holdra, mert 23:00-kor dolgom lesz, de addig bemegyek lövöldözni kicsit
  • DarkSector
    #149846
    Ezt nem értem hogy érted hogy 20 a max ha nem fejlődhetsz tovább?
  • orichalcos
    #149845
    Tévedtem, 11kor indul...
  • DarkSector
    #149844
    Fuck yeah! :D

    Ilyet sem hallottam még beta-ban meg demoban....én aztán ébren leszek, kajálok és jövök FT-eb ha te is fent leszel, 30-40 perc és vagyok. :D
  • orichalcos
    #149843
    Este 10-től megnyílik a Hold küldetés:

    katt
  • DummyBoy
    #149842
    Tegnap este én is kipróbáltam a multit ... Ehh ... Alig vártam, hogy vége legyen az első körnek ... :(
    Előszöris roppant nagy szükség van egy 150-200 méteres pályán a qrva motorokra ... A meccs első 5 percében spawn után 2-3 másodpercen belül oneshotolt egy pokol angyala :(

    Aztán megunták vagy nem tudom, akkor szaladgálhattam kicsit, de nem sok értelme volt, mert mindenki ment a feje után ...

    A signle - coop részével jól elvoltam, de eddig a pvp nem a szívem csücske ...
  • orichalcos
    #149841
    A bétában level 20 a max szint, de csak level 8-ig lehet fejlődni. Teljes játékban az adatbázis honlap szerint level 70 lesz a legmagasabb szint.

    JÁtszhatunk együtt is, oriic néven megtalálsz. :)
  • Totti5
    #149840
    Xbox bagász megint kitett magáért. Végignéztem a Comic-Con videókat X1en és volt itt minden, sorozatsztároktól kezdve más egyebek is. Nagyon hangulatos összeállítások!
  • Tinman #149839
    Emperorlordcsászárkirályság :-)
  • arty
    #149838
    mindent ujra le tudsz tölteni :) már én is hittem azt, h kirabolt az MS (forza3 dlc), de kiderült, h download historyból (laza 20 oldalt kell csak kb átnézned :D ) _mindent_ le tudsz szedni, amit valaha már leszedtél egyszer legalább
  • DarkSector
    #149837
    Ja amúgy mennyi a legnagyobb szint a Destiny-ben? 15?
  • Tinman #149836
    Goldom van, ha akarom, mert múltkor párat betáraztam, de semmi olyan játékom nincs aminek a mentése gáz lenne, ha elveszne.... olyan játékom viszont van, amit nem szeretnék ha elveszne, mert nem tudom újra letölteni :-/
  • DarkSector
    #149835
    De ha ráértek miért nem kapcsolódunk össze és tóljuk a multit közösen?
    Nem jobb lenne 1 társaságban, mikrofonon beszélni?

    Én benne lennék, megvan mindenem hozzá ha kell.
    Vagy multi vagy sima Explore nekem mind1.

    Az viszont érdekes hogy a multiban sokan milyen könnyen tudnak célozni, mintha egér+bill-üt hazsnálnának átalakítóval.
  • Totti5
    #149834
    Nem tudom hogy van e goldod, de ha van olyan játék amit nagyon akarsz még játszani és masszív időd van benne, akkor klúdba mentsed el, nehogy elvesszen....
  • Tinman #149833
  • arty
    #149832
    "Mi a TUTI módja annak, hogy a profilom és a letöltött játékaim egy új X360-ra gond nélkül átkerüljenek? Pendrive, külső HDD van. Fontos, hogy a már letöltött játékok is átkerüljenek... kb. 140 GB-nyi adatról van szó.

    Van erről valahol egy tuti leírás vagy rém egyszerű?"

    nem rém egyszerű és nem is teljesen kockázatmentes - azt le tudom írni, én hogy csináltam és hogyan csinálnám most is:

    ( * )
    - első körben pécére nyomnám a box hdd-t és csinálnék róla egy image mentést Xport 360 2.12-vel vagy a drivednek megfelelő xplorer360-al (250gigás a hdd-d? eredeti MS tutira? mert nekem ahoz való verzám van, az 100% működik és nem nyírja ki a meghajtód...)

    - ha megcsináltad a mentést: első 16k (hdd-d security sector-a, 16k) + partition2 (xbox1 kompatibilitás cuccok, 256mb) + partition3 (x360 adat, 250gb), próbáld megnyitni, h látod-e az imageben levő cuccokat, ki tudod-e gépre a benti könyvtárakat "csomagolni", ésatöbbi. ha minden ok, köv pont

    - hdd-t visszadughatod a boxba és minden mentésed MOVE-olhatod (legtöbb nem copyzható! kopirájt!! :D ) egy boxban formázott pendrivére, amiben 100% megbízol, ahogyan a profilodat is érdemes (bár ezt ugye majd recovereleheted is a lájvról), dlc-ket őszintén szólva nemtom, h átviheted-e, a GOD-okat (game on demand, live-s teljes játék) dettó nemtom - meg kell próbálni, legrosszabb esetben download historyból ujra leszeded őket (igen, TÉNYLEG ennyire fapados a live, nincs "LIBRARY"...)

    - uj xboxra rátolod a pendrivet, a már megformázott hddjére rá-MOVE-olod a cuccaid, profil vagy megy egyből vagy recoverelni (is) kell lájvról, GOD-okat/DLC-ket meg ahogy mondtam próba szerencse.... vagy ujra le kell szedni vagy csak pár megát "szed" (újraszignálja a fájlokat az uj boxodra)

    SOK SIKERT! majd mesélj, mi volt, mi a tapasztalat! én legutóbb 2 éve mentem át ezen a torturán, minden játékom ujra le kellett szednem, ahogyan minden játékom ujra fel is kellett installálnom.... de "biztos" én basztam el valamit ;))

    * opcionális, de mivel itt nem egy embernek tűnt el pendrivéről cucca, én nem mernék kockáztatni és mentés nélkül penre mozgatni dolgokat, annak kockázatával, h onnan esetleg leszedni majd már nem lehet őket
  • Moby
    #149831
    DD-t tud. De a tévék ált. vagy mindkettőre tudják, vagy egyikre sem, és downmixed pcm-et tolnak ki rajta. De a maiak jórészt már tudják, csak be köll állítani, hogy a kimenet automata legyen.
  • kirol
    #149830
    Na ezt most nem tudom, megpróbálom kideríteni. A box amúgy milyen hangot küld HDMI-n?
    DD-t vagy DTS-t is?

    Mert akkor gondolom mindkettőre tudnia kellene a TV-nek a passthrought -t.

    De box-on nem rémlik nekem a DTS, csak DD, vagy tévedek?
  • Moby
    #149829
    Át. De a tévdnek ehhez tudnia kell az optikain a passtrought. Ez nem triviális, illetve lehet, hogy a tv menüében kell turkálni.
  • kirol
    #149828
    És legalább HDMI-n kiviszi a TV-re az 5.1 -et?
    Mert akkor:
    - Xbox360-ról HDMI-vel TV-re megy az 5.1
    - TV-ről optikai kábelen belemegy az erősítőbe a hang
    - és lö csoda, ha az első sor igaz

    Szóval átküldi?
  • orichalcos
    #149827
    Az a baj, hogy a sok barom rohan a pontokra, holott bőven elég két pontot védeni, meg támadni, és biztos a nyerés. De hát ezeknek lehet magyarázni, ha megvan egy pont irány a következő, ha az is megvan irány a következő, faszt se érdekli ha közben előző kettőt visszafoglalták...
  • Harlekin
    #149826
    Na mai destiny multi...
    Végre jönnek a sikerélmények,de ehhez sajna meg kellett hasonulni.Itt nincs ész játék,itt zombi rush horda módban menni előre és snitt.Nem azt mondom,hogy ez néha nem jó,de hosszú távon ez így biztos unalmas.
    Végre jönnek 2 feletti K/D arányok,de ez még így se nagy élmény számomra,viszont legalább így nem agyfaszság...Az irányítással még mindig nem vagyok kibékülve iszonyat nagy a célzásban a null pontról a gyorsulási idő és ezt nem lehet kompenzálni a sensivel (9 esen van)...Ez multira nagyon szar,mire megfordul az 1 örökkévalóság...
  • Moby
    #149825
    De, ez a legutolsó kiadású gép, de ez nem slim, az az "S".
  • Tinman #149824
    Help!

    Mi a TUTI módja annak, hogy a profilom és a letöltött játékaim egy új X360-ra gond nélkül átkerüljenek? Pendrive, külső HDD van. Fontos, hogy a már letöltött játékok is átkerüljenek... kb. 140 GB-nyi adatról van szó.

    Van erről valahol egy tuti leírás vagy rém egyszerű?

    Úgy fest elviszik régi XBOX360-om és akkor így lecserélném egy Slimre.
  • kirol
    #149823
    Bakker akkor itt az a baj, hogy én azt hittem ez a legújabb kiadás és ezt vettem meg. :(
    Akkor ez még csak nem is slim? És nem is a legfrissebb kiadású gép?
  • Moby
    #149822
    Add el, és vegyél egy slimet.
    Én nem csikartam ki belőle semmit, én nagy ívben elkerültem ezt a bazári kivitelt.