176613
banner
  • DarkSector
    #149929
    Én csak annyit mondok hogy persze felesleges vitázni a gépeken, úgyis az a lényeg kinek melyik játék jön be...

    Csak mikor régen a Box szapulástól nem lehetett látni a topikokban érdekesmód rajtam meg max 2-3 embert kivéve senkit nem zavart.
  • Totti5
    #149928
    Destiny nyitottsága egy adott területre korlátozódik, ahol az esemény van. Egy fal, szakadék meggátol benne hogy onnan elmenj. Nyitott, de csak az adott területre értve. Egy non linear opren world játékban az egyik pontból elmész a térkép másik pontjában töltés nélkül. Ilyan a GTA és akármelyik sandbox vagy pl a The Crew. Skyrimba van töltés, de a felszínen ha nem megyünk be építményekbe, vagy barlangba, föld alá akkor lehet menni amerra lát az ember és addig amíg akar.
  • Totti5
    #149927
    Azt hiszem egyértelmű voltam. Nem kívánok ezzel a gyermeteg baszakodással foglalkozni. Aki ennek ellenére is ezt teszi azt jelzem moderátornak és kapja a büntetőtpontot flémért.
  • DarkSector
    #149925
    Skyrim-nél az egész trképen lehet mászkálni töltés nélkül?
    Mondjuk szerintem az nem is néz ki így mint ez.

    GTA-ban meg még elmegy de a karakterek - effectek stb messze nem néznek ki így mint a Beta-ban.
  • Harlekin
    #149924
    Se nem esztelen se nem értelmetlen EZ a véleményem.Hangos a gép IGEN Mállik a kontroller IGEN.Ha szerintük az x1 szar azért,mert gyengébb a HW benne akkor a ps minőségre milyen?

    A logom meg szimplán csak színválasztás..Szeretem a feketén a sárgát. Az autóm is fekete és a szobám fala is sárga az hogy a betűk mit adnak ki meg hát

    Szimplán eljött az a pillanat,hogy éppen elég szapulást olvastam felénk és átmentem bunkóba....
    3 hétig szabin vagyok így lesz bőven időm rá...
  • DarkSector
    #149923
    Nem geciségből de talán ps3-on a szinek fakóbbak talán.

    De meglepődik az ember hogy egy régi generáción a földön apró kavicsokat is látni, szóval szépen megoldották.
  • Totti5
    #149922
    Töltés nélkül kezeli a Skyrimot, GTA-t és még számtalan sokkal nagyobb területű játékot. Destiny területe nem nagy, csak nyitott.
  • DarkSector
    #149921
    Mit vártál? Töltés nélkül kezel a régi gép 512MB-al egy ekkora területet ilyen minőségben TÖLTÉS nélkül....mi ez ha nem egy csoda????? :D
  • Totti5
    #149919
    SG PS toikban nem látok semmi ilyet, és itt sem tűröm el semminek sem az eszetlen és értelmetlen leszólását. Többet ezzel nem akarok foglalkozni, tedd vissza a logód!
  • Harlekin
    #149918
    Na ez az látod minden ps topikba megy a szidás x1 és a tulajok felé és büntetlenül,mert ahol van házigazda az is pont olyan mint a slepp...
  • n000rbi
    #149917
  • Totti5
    #149916
    Nem csesszük szét a topikot s nem írunk semmi oda nem valót a PS topikba, mert ott HG sincs.
  • Harlekin
    #149915
    Totti most az a baj,hogy Én felvállalom azt amit más csak gondol???Ök meg a saját térfelükön teszik ugyan ezt és még jót is röhögnek???
    Beírok ps 4 topikba is nézzük a házigazda mit tesz!
  • TDC Geronimo
    #149914
    360on is ugyanaz a felbontás meg FXAA ,mint psen. Ott se lesz sokkal jobb a helyzet.
  • orichalcos
    #149913
    Összekötő film lesz a Halo 4 és Halo 5 között. Szóval az neki se álljon majd aki nem ismeri a játékot. :D Forward unto Dawn-nál is csomó helyen írták hogy sokat nem értettek belőle. :D (persze mert nem ismerték játékot)
  • arty
    #149912
    megnézném 360-on milyen, ps3on eléggé mosottf*s :/
  • TomStorm
    #149910
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition jön X.One-ra,október 7.
    1080P,60 frame és ami az árát illeti az 7000FT
  • Totti5
    #149894



    Frémben mind a kettő preven verzió hibátlan.
  • DummyBoy
    #149893
    Igen, a PC-s világban ismeretlen a fanboykodás ... sosem volt még példa Intel vs AMD vagy nvidia vs Ati flémwarokra xD

    Amíg az emberek érzelmileg kötődnek az eszközeikhez, és büszkék, addig ez sosem fog eltűnni :)
  • Moby
    #149892
    Engem a titanfall nem érdekel, csak az elvi háttere annak, hogy miért támogatandó valaminek a korlátozása, amire VAN igény.
    Ráadásul pont a titanfallban még akár érteném is, hogy 20-30 titan lehet sok azokra a mapokra. De hogy a destinynél miért pozitívum ez, az nekem értelmezhetetlen.
  • Totti5
    #149891
    Halo film 1 órás szösszenet a ComicCon-ről. Nyilván nem mozifilm, de nem kevés pénz lehet benne, mert a minőség eléggé ott van.

    A film első 20 perce tömény akció lesz.

  • Totti5
    #149890
    Miért rosszabb? nem tudom, majd aki játszott vele 10-20-100 órát elmondja, h jó vagy nem jó. Fogalmatlan vagyok a titanfall 6v6 témában.
  • Moby
    #149889
    Utoljára komolyabban a kzsf-el nyomtam, szintén minimapok. 24ptdm-ben nyomtam kizárólag, mert a kislétszámú módokban vicc vokt, ami ment. Egymás seggében rohangáltak, leszarták a feladatokat, vagy a valami alapszintű taktikát. 24 playerrel már oké vokt, mert a baromja jó volt tölteléknek, de mindig volt 2-3 olyan, aki tudja mit kell, a többi meg őket követte. Így működött jól idegenekkel. De. Pont ettől volt jó. És akinek ez nem felelt meg, annak ott voltak a kiscsoportos warok.
  • arty
    #149888
    q3 - kicsi pályák
    cs - viszonylag kis pályák, körökre osztott játékmenet
    cod X - ezzel nagyon keveset nyomtam, azt is publikon és ott jóval többen voltunk 6nál...
  • Moby
    #149887
    Miért jobb ha valami korlátolt? Értem, hogy neked megfelek ez is, de miért JOBB?
  • arty
    #149886
    Az biztos, hogy ez egy szép rajz a jelenlegi állapotokról.

    De látod, ezért kell beszélgetni róla, hogy világos legyen a VALÓDI helyzet - szerintem itt sg-n nincsenek ilyen tévképzetek a fejekben (miszerint az OS perfekt ps4en és ezért nem kell fejleszteni).
  • arty
    #149885
    Nem érted (pontosabban dehogyme, csak nem akarod érteni).

    A titán másból se áll, csak egy 6v6 multiból. Iszonyat soványka.
    A Destinyben a 6v6 multi csak egy plusz, ha ki akarom sarkítani...
  • arsmarci89
    #149884
    Amúgy csak azt nem értem konzolosok minek vitatkoznak 1 mással?PC-sek se szoktak 1 más között, h kinek erősebb, kinek gyengébb a gépe....XD Viccet félretéve én szinte hasraütés szerűen választottam a PS4et, előtte 360-om volt.Igaz kontroller nem áll annyira kézre mint a 360nál, de sok extra funkciói miatt annyira nem érdekel :D Szerintem mindenki örüljön annak amije van:)
  • Totti5
    #149883
    Azok választanak olyan játékot amiben lehet. Nem attól lesz jó egy multi hogy 10 helyett 20-30-40-50 ember van a pályán.
  • Moby
    #149882
    Biztos van olyan akinek erre van igénye, de ez csak matchmaking kérdése, itt viszont nem csinálsz 12vs12 azoknak, akiknek ahhoz kötődnek a legjobb élményei. Merméris? CSAK!
  • Totti5
    #149881
    A legjobb online élnényeim a Quake 3, Counter Strike, és COD 1-ből vannak ott pedig 5v5 vagy 6v6 volt a max amit játszottunk.
  • Moby
    #149880
    Ráadásul értelne sincs. Miért, minek? Mi a koncepció mögötte? Nem bírja a vas, vagymi?
  • Moby
    #149879
    A 6vs6 egy gyökérség, akármilyen platformon van. Az online móka vhol 24 plyernék kezdődik, a többi vegytiszta lámulás. 12vs12-nél még esélyes, hogy szétszóródjonak a pályán, kevés plyernél ugyanazt a fasságot csinálja mind.
  • n000rbi
    #149878
    Az elvakultság minden fanboyra jellemző, tábortól függetlenül ;) Részemről teszek az ilyesmire, olyan gépet veszek, amin számomra jobb játékok vannak (vagy lesznek, remélhetőleg :P) A ps4 és a wiiu jól megférnek egymás mellett a polcon, egyik topikjában sem fikázom a másikat :) Ide is be szoktam nézni, pedig boxom soha nem volt, semelyik, de szeretem tudni hol jár, mik jönnek rá, hátha egyszer eladják nekem ezt a gépet is.
  • Totti5
    #149877
    Ősszel jön a film, X360 és X1 online sream.

  • Totti5
    #149876
    Szívesen belinkelem azt a g365 azon cikkét az elmúlt hétről ahol 100 kommenten keresztül Én mint X tulaj vs 20 PS4 tulaj azon vitázozz h ők azt állították az X1 HIBÁS oprendszerrel jött ki és azért van havi FIX update, a PS4 pedig gyors, és hiba mentes és KÉSZ ezért NINCS update. Aztán persze hama szóóber került h Xre csak Forza és Halo van s nincs érv az X1 mellett a PS4el szemben. Ajánlom az elejétől átolvasni, tanulságos!
  • Totti5
    #149875
    Jött a fika mindenhonnan random, hisz ez is volt a lényeg, jó kis szalagcím volt h csak 6v6 meg AI-k. Pár hétig generált sok 10.000 kommentet a világban, megvolt az anyázás meg minden ami ilyenkor kellett. Játék megjelenése után SENKI nem foglalkozott már ezzel, mert élvezták azt amit a fejlesztők kitaláltak és ami működik. Egyenlőre még a fejlesztők csinálják és találják ki a koncepciókat, és nem véletlen. Lehet h a gémerek sokkal okosabbajk és jobban értenek a játék készítéshez, de 90%ban mindig az bizonyosodik be hogy csak üres pofázás az egész és a szokásos primitív háború egymás közt, h kinek a fasza a nagyobb attól meg X,Y gépet vett és ki az okosabb látens játékfejlesztő.

  • n000rbi
    #149874
    Neked már az agyadra ment ez a "ps-front". Nem vagy egy kicsit paranoiás? :)
  • Harlekin
    #149871
    "ergo a pvp csak kiegészíti"
    Attól még 6v6 és multi pont mint a titán sőt kevesebb és titánnál se az volt a probléma hogy CSAK multi hanem hogy kevés a 6v6!!!!

    Jólvan gondoltam,hogy lesz 1 nagyon frappáns megközelítés erre és még véletlenül se az hogy a ps frontról jött fikázása csak azért volt ,mert ők nem kapták!!!!De hát csak a szokásos...
  • arty
    #149870
    mivel a titánban pvpn kívül gyakorlatilag nincs más
    itt meg ELVILEG van egy "masszív" coop tartalom is ... ergo a pvp csak kiegészíti :)