176613
banner
  • Harlekin
    #149967
    Már Én is kérdeztem,de felesleges is a miérteket keresni Ő így döntött...
  • Ulthane
    #149966
    www.gamertech.hu

    De miért vársz a magyar megjelenéses verzióra?

  • Myselor
    #149965
    srácok valakinek van gondja a dashboardal?store-al nálunk nem hoz be semmit.no items -.- havernál jó tegnap este óta szar
  • Botond #149964
    Átírom en-us-ra a goldos linket, akkor atomjaira fagy a honlap. :(
  • Botond #149963
    Júliusi x1esekhez volt már link leendő x1 tulajoknak? :)
  • davidka003
    #149962
    Motocross madness nem tűnik jónak.

    De Dishonored miatt szerintem beaktiválom az 1 hónap Goldomat.
  • Totti5
    #149961
    Augusztus GOLD játékok

    Xbox 360
    Motocross Madness
    Dishonored

    Xbox One
    Crimson Dragont
    Strike Suit Zero: Director's Cuto.
  • vg
    #149960
    így működik a magyar live is...
  • DummyBoy
    #149959
    Én edigitalban rendeltem elő, mert az van a legközelebb és mert Cetelemes hitelkártyával lehet 10%-os kedvezménnyel vásárolni ...

    Ez vonatkozik Euronics-ra is ... aki 576-os törzsvásárló, annak ott érdemes, ott is van valami (Nem tudom mi, csak haverom emiatt rendeli elő ott ...)

    Szóval ez a kérdés sokmindentől függ.
  • Firerock
    #149958
    Edigital?
  • Totti5
    #149958
    Ahol a legolcsóbb?
  • Harlekin
    #149957
    Mert erre nem lehet rendesen érdemben objektív választ adni.Mindenkinek megvan a véleménye a saját beszerzési helyéről és kapni fogsz erre a kérdésre 100 meg 100 különböző érvű és ellenérvű hszt.
    Ott rendeld ami hozzád a legközelebb van vagy a legkevesebb a posta esetleg a legolcsóbb hely...Ha ezt a 3 tényezőt összehozod 1 közös nevezőre meg is kaptad a beszerzési legjobb helyet.
  • Firerock
    #149956
    Pár hete feltettem a kérdést,de azóta sem kaptam rá választ.
    Szeretnék Xbox One-t venni,a magyar megjelenéses verziót,Fifa 15-el és Forza 5-el, Kinect nélkül( azt majd veszek hozzá külön).
    Honnan érdemes előrendelni?
  • DarkSector
    #149955
    O thx. :D

    nekem fehér, zöld meg talán kékes tárgaim vannak.
  • orichalcos
    #149954
    4 fajta tárgy van. Fehér az alap, zöld a common, van a rare, meg a legendary. Rare és legendary a legritkább.

    Vault, az a személyes "ládád" Towerban van az árus mellett oszlopoknál. BÁrmi beletehetsz, amit aztán másik karakterrel is használhatsz.

    Ha valamit venni akarsz akkor kék kristállyal fizetsz. Ha valami nem kell, akkor rámész az ikonjára, folyamatosan nyomod az X-et ( x360-on) és kristályt csinál belőle. Ez az eladás.
  • DarkSector
    #149953
    azt nem tudom hol lehet megnézni...:D

    amugy mi ez a vault meg kristály téma? :D
  • Harlekin
    #149952
    az elavult cuccokkal mit szoktatok csinálni? átváltjátok kék-kristályra?

    Jah! Mást nem nagyon tudsz.Bár az elején elbasztam és vettem 1 szar fegyvert ami már amúgy is volt és miután megvettem230 ér "eladtam" és kaptam 5-t nem sokat buktam csak 225-t!!!Kicsit inflálódott...10 másodperc alatt
  • orichalcos
    #149951
    Mást nem is lehet csinálni vele. Eladni vagy vaultba tenni.(vagyis nem eladni hanem kristályt csinálni belőle)
  • Harlekin
    #149950
    Én is szinte csak a zöld cuccokat tartottam meg a titanom azt hiszem 212 és 84 a strong szintje most,de vannak lényegesen erősebb cuccaim csak a szint miatt nem használhatom.
  • arty
    #149949
    ajóéletbe... én meg a 30-40es defense/attack cuccaimra azt hittem, h királyok :DDD

    az elavult cuccokkal mit szoktatok csinálni? átváltjátok kék-kristályra? én igen :)
  • orichalcos
    #149948
    És mindegyik rare? Vagy sima,.(vagy common? )
  • Harlekin
    #149947
    Én is telepakoltam a vaultot hátha,de szerintem minden megy a lecsóba...
  • DarkSector
    #149946
    level 9-10-esekből nekem is van pár darab. :D
  • orichalcos
    #149945
    Béta előtt valahol nyilatkozta bungie (Twitteren talán?) hogy ha nem találnak nagy hibákat akkor lehet hogy megmaradnak cuccok)

    Én ezeket szereztem.Mind szörnyekből estek, vagy loot ládában, esetleg golden loot ládában voltak:

    Legendary
    Rare
    Rare
    Rare
  • DarkSector
    #149944
    Honnan kaphatsz legendary-t?
  • arty
    #149943
    neszivassatok, ha nem törlik, ideges leszek! emiatt nem toltam/tolom most :D
  • arty
    #149942
    természetesen xbox360ról csak installált játék esetén van értelme beszélni, egyébként egy elviselhetetlen f*s :)
  • Harlekin
    #149941
    Nem tudom már valahol volt róla szó és ha belegondolsz ez a normális,hogy törlik...
  • orichalcos
    #149940
    Hja a focilabda ott van xbox 360-on is. :D Nagyon fun. :D Hol olvastad amúgy hogy nulláznak mindent? Délután kaptam még egy legendary cuccot, így már kettő van, nem örülnék ha elvesznének. :(

    Szerk: Kinyírtunk délután egy level 20-as kérdőjeles mobot. :D Véletlen volt mondjuk, járművel letoltuk a szakadékba. :D Semmit nem kaptunk érte, viszont a barlang amit védett, na ott volt egy golden chest. Amiben egy fehér bakancs volt. :D XD
  • Totti5
    #149939
    Mass Effect infók

    - The next Mass Effect has a “Spiritual Successor” vibe.
    - Frostbite 3 allows the animation team to do things they “couldn’t even imagine before.”
    - Speaking of customization, the team wants to give players as much choice as possible.
    - It’ll be set during Shepard’s life time, but won’t involve him/her. It’s a completely new story.
    - Cooperative multiplayer is more important for BioWare than competitive.
    - Some of the characters from old games may make an appearance.
    - It’s too early to announce composers and races available to the players.
    - The mako will return, and it’s very fast.
    - The game isn’t titled Mass Effect 4, at least for now.
    - No release window was provided during the panel.
  • TomStorm
    #149938
    Nekem nem volt hangosabb Superslim a Falconnál.Szerintem még halkabb is volt.Nálam Xbox valahogy olyan hülye hangon olvassa a lemezt,nem az,hogy hangos hanem irritáló egy kicsit.PS SS olyan más volt,mélyebb hangon olvasott tényleg nem zavart.
    De mikor játszom egyiket se hallom egyiket se,ha meg pause van akár 1 órára sőt fél órára is mindig kikapcsolom
  • arty
    #149937
    Az xbone a leghalkabb konzol, utána x360 slim, utána a ps3 iterációi... az én iterációm pl az egykori falconomnál is hangosab :((( (destiny alatt is, őrület mit művel a gép)
  • davidka003
    #149936
    1 dollár ebay-en a védőgumi. Én is onnan vettem xboxra.
    Például
  • Harlekin
    #149935
    Tudom,hogy lehet hozzá kapni nem is ezt mondom,hogy nem és az is vitán felüli,hogy biztos voltam benne,hogy lesz valami xbox termék ami hangosabb mint 1 ps4.
    Speciel Én az xbox hdmi kábelére tenném a voksot ahogy fújja a levegőt kifelé hátul és veri neki a falnak a kábelt...
    Na pontosan ezekről a dolgokról van szó...
    Ja és természetesen az x1 meg csak azért halk,hiszen nincs benne semmi csak 1 szar hw ami nem is tud melegedni,ebből kifolyólag nem tud hangos lenni a venti,de azért így is hangosabb mint teszem azt a ps3.Ennél logikusabb és tömörebb választ a témában most jelen pillanatba nem tudok elképzelni.
    De abban egyet értek veled,hogy tök felesleges a vita,igaz lassan 10 éve megy...
  • Harlekin
    #149934

    Végre kezdenek jönni a statok,de a célzással még mindig nem vagyok kibékülve sajna...

    A másik dolog valaki találkozott a toronyba 1 nagy sötétkék labdával?Tegnap este 1 gyerek valahonnét előhozta és ott ment a foci...
  • arsmarci89
    #149934
    Kicsit gyerekes,tök felesleges vitatkozni.Amùgy meg a MÁLÓ kontrollerre lehet venni 1900èrt vèdőgumit;) One-t mèg nem hallottam játèk közbe ,de szerintem a ps4se hangos.360am sokkal hangosabb volt.
  • DarkSector
    #149933
    Nem én nem konkrétan szituációra értettem vagy tirátok, hanem hogy mit kell nagy ügyet csinálni abból hogy kinek melyik tetsziok, meg fanboyság stb, sg-n mindent megtehet mindenki, legalábbis eddig úgy láttam.
  • Harlekin
    #149932
    Még megy és nullázódik azt írták...
  • Harlekin
    #149931
    De most őszintén látsz ITT vitát a részemről???Véleményem van aminek hangot adtam Én nem győzködök mást az ellenkezőjéről.Sajnálom,ha ez másnak nem szimpatikus a véleményem ettől még ez marad...
  • arty
    #149930
    akkor gondolom az fxaa miatt mosottas... azt hittem ez a szokásos ps3 feature :)

    ma meddig él a beta amugy?
    beta karik nullázódnak vagy vihetők a teljesbe?