176613
banner
  • DarkSector
    #150126
    kiszállok a témából.
  • Harlekin
    #150125
    Na ezen Én is derültem 1 jót.A dr 3 meg a széria legjobb része vitathatatlanul szerintem...
  • Harlekin
    #150124
    De nem is ezek a játékok adták el a gépet ez nem gondolhatod komolyan!A gép magát adta el a játék meg azért mert nem volt más!Nyilván,ha sok gép fogyott sok játék is,ha csak az volt!!!!
  • Totti5
    #150123
    "Ryse szép, de interaktív mozi."

    Egy olyan játék ami van olyan intenzív és munkás h&s mint bármi más hogy a fenébe lehet interaktív mozi?
  • DarkSector
    #150122
    Lópikulát, a Killzone-ban mi új? Infamousban mi új?
    Hol látsz te játékban újat? sehol, max egybegyúrásokat.
  • DarkSector
    #150121
    Félre nézted amit írtam most a folytatásokról beszélek az új cimeket megbaszhatják.
    Ryse szép, de interaktív mozi. Dead Rising 3 hent, hiába nyilt világ, egy kibaszott dara, ami nem sok embert vonz.

    A Killzone, és Infamous még mindig inkább megmozgatja a játékosokat.

  • Harlekin
    #150120
    Látod Te nextgen mentes tulaj rosszul ítéled meg a helyzetet,miért mert ezt hitetik el veled,hogy a sony az isten és ott még a kerítés is kolbászból van.Na hát ezért veszik a ps-t és tegyék is sokan...
    Utána meg már jön mindenkitől a mundér becsülete verzió!!!!

    Tehát kurvára semmi nem a játékokról szól főleg nem a folytatásos teleregényekről,mert ott nagyon nagyot kell domborítani,hogy azt mond na ez igazán next gen.Viszont 1 új címnél elég,ha picivel adsz többet mint a megszokott,de az újdonság ereje elviszi a hátán...
  • Totti5
    #150119
    "veszi azt amihez játék is van már. "

    Éppen hogy nem veszi, hanem a másik konzolt, amire sorra csúsznak ez exek, pedig jól emlékszem még arra az időszakra tavaly ilyenkor, amikor az MS ellen ment a hadjárat ( szintén ), h nincsenek készen, el vannak csúszva a fejlesztések, jajj mi lesz, tragédia és borzalom. Ebből semmi nem lett, mindent kiadtak időre, többet is mint a Sony, akik azt sem tudták időre hozni amit ígértek.
  • DarkSector
    #150118
    Pedig ez kurvasokat számít, egy autós lehet bitang jó, ha rétegjáték, a többség akciójátékra ugrik, tps-fps, ilyenek!

    Fogadjuk, ahogy jön Gears-Quantum-Halo-Fable....meg az ilyen játékok folytatásai lesz itt nemulass....csak ugye addig az ember mit tesz? veszi azt amihez játék is van már.

    Hiába a Ryse, meg DR3 az nem ugyanaz azért.
  • Harlekin
    #150117
    Nem ez semmire nem vezethető vissza csak szimplán ennyire van kereslet és kész.A miérteket az msnek kell keresnie nem nekünk,hiszen mi csak találgatunk és a jéghegy csúcsát látjuk ezzel kapcsolatban....
  • DarkSector
    #150116
    Ez egyetlen dologra vezethető vissza, még nem jöttek ki régi Xbox nagy exclusive folytatások, egyedül a Forza 5, csak az autós játékok nem mérvadóak.

    Ps4:

    Killzone, Infamous
  • wollnerd #150115
    Srácok! Nem tudja elérni az Xbox (360) a Store-t! Ha rámegyek a store--> pl. demos-->kinect Azt írja hogy no item available. Hibakódot nem kapok...
  • arty
    #150114
    jaaaa... egész genre annyira nem is sok :)
    de nem gondoltam volna, h ennyire erős ott a playstation... mármint a három, a négyet gondoltam, h jobban fogy jelentősen.
  • Totti5
    #150113
    PS3 a generációs összeladás.
  • arty
    #150112
    ez mikori adat? idei első félév?

    mi az istenért vettek ennyi ps3at? :D
  • arty
    #150111
    ez egy png, amit áttömörítettem jpg-be (95% qual irfanview-ban), semmi extra/nincs varázslat

    a jpg nem homályosít, egészen máséle artifactok lesznek a képen a jpg tömörítési algoritmusából eredően :)
  • Renjike
    #150110
    németeknél dupla annyi ps3 van? nem gondoltam volna :D
  • Totti5
    #150109
    Germany :

    PS4 540 ezer
    Xbox One 170 ezer

    PS3 4.2 millió
    Xbox 360 2.4 millió
  • Firerock
    #150108
    Összefoglalná valaki ennek a lényegét?
    Gondolom nem az hogy kifizetsz 7ezer forintot egy évre és kapsz 5 teljes játékot amivel addig játszhatsz amíg az élőfizetésed tart.
  • DarkSector
    #150107
    Bár nem tudom mit aggódok, hiszen ugysem fogok játszani a játékkal. :)
  • Myselor
    #150106
    hát oké köszi :)
  • DarkSector
    #150105
    Nem tudom ezek milyen képek, igenis homályosabb lesz a kép, onnan tudom hogy már csináltam.
    Valamint írtam a méretezést is. az is tud eltüntetni recéket.
  • Harlekin
    #150104
    Viszont most kiszállok ebből,mert megyünk bulizni!
  • Harlekin
    #150103
    Ezért kell több hobbi és nekem a box az nem tartozik a hobbik közi ez inkább 1 szar idő elbaszás...
  • Totti5
    #150102
  • Harlekin
    #150101
    Na ez a különbség,hogy Én már nem is emlékszem rájuk,mert első nap letoltam őket így szintén érdektelen számomra ez az eshetőség...Ha 1 forintér adnák se kellene minek amikor jönnek az újak és féláron megvehetem
  • arty
    #150100
    magamból indultam ki, nekem ez a hobbi nem valami pótléka, hanem A HOBBI
    nem tudnám abbahagyni, csak úgy... (max nem játszanék ennyi mindennel, ha eszement drágán kéne vásárolnom)

    de nem kell eszement drágán vásárolnom, amíg van lemezes verzió ...
  • arty
    #150099
    magyar lájvon a ghosts 20k
    usa lájvon a ghosts 14k
    konzolozz.hu ghosts 11k
    jatekaim.hu ghosts 5k

    ha én most le akarnám tolni, megvenném használtan, eladnám használtan 1-2k bukóval.
    ha csak digitdisztrib lenne... gondolom nem kell ecsetelnem.
  • arty
    #150098
    Vakhitedre/tévhitedre álljon itt az ellenpélda, jpg vs png témában:



    Tehát nem, a jpg nem homályosít.
  • DarkSector
    #150097
    Na persze.
    Nemár, a BMP nem, meg max a PNG.
  • Harlekin
    #150096
    Ja meg azért kussoljak,mert majd nem akarnám kifizetni a csodás 15-20 ezres day 1 vásárlást.Akkor ennyi erővel aki gyűjtőit vesz az elküldhet mindenkit a jó kúrva anyjába,mert csak sima lemezes játékot vesz.Tehát akkor csak az az igazi gémer aki mindig mindenkor mindent feláldozva kitart!!!Kérdem Én akkor az mekkora gémer aki átpártol másik platformra,mert az olcsóbb meg jobb hol itt a kitartás a rendszer felé.2 éve még a fele társaság véres szájjal üvöltötte a fikát pont oda ahol most van!!!Tehát na ne már....
  • Harlekin
    #150095
    Nem tudom miből kalkuláltad ezt a 15-20 ezres árat,mert ha nincs ez a Te szerinted csoda akkor is usa storon a játék 13 alatt van!

    Meg mitől változna meg ez a része hiszen a mai napig átmigrálhatsz usa storra 360 on és 10 éve működik ott.Itt első perctől kezdve megy,ha ott ez nekik megfelelt 10 évig és áthozták ide mitől változtatnának...Vagy mi miatt???

    Látod a múltkor le szóltatok,hogy Én boldog vagyok a sony sikere miatt!!!Továbbra is remélem,hogy marad is ez az előny vagy 5 évig,mert addig ezek a dolgok ITT semmit biztosan nem változnak...
  • Dave55
    #150094
    Helló mindenkinek, segítségre lenne szükségem.
    Az Xboxom pár napja nem tud csatlakozni a bolthoz, viszont multizni tudok.
    Hibakódot is kaptam: 800700E8
    A segítséget előre is köszönöm.
  • arty
    #150093
    Milyen jelmezben?
  • arty
    #150092
    Nem kell rettegni, használd - ahogy írtam én is használnám, ha...
    Csak a trükközés alapján ne tapsikojunk már a rasszista digit-disztribnek, mert bármelyik pillanatban kilőhetik alólad a lehetőséget és ha utána nem lenne lemezes, akkor le-mélytorkoznád az MS csodás 15-20ezres day1 árait. (vagy nem játszanál, de akinek ez opció az pláne mélyen kussoljon, ide pedig írjanak JÁTÉKOSOK a továbbiakban ...)

    Egyébként ps-en is előző gen óta lehetett több gépen játszani 1x vett játékkal, eleinte 5 felé lehetett osztani a cuccot, mamár asszem ez a szám csak 2.

    Viszont hiába dobom kétfelé egy COD rész árát, ~8 ezer ft is drágább, mint az 1-2k amit a lemezes vásárlásával, majd eladásával "bukok".
  • arty
    #150091
    A jpg nem mosódik el.
  • Renjike
    #150090
    Életemben minimum egyszer ki akarok jutni!!
  • davidka003
    #150089
    Tök fölösleges az miatt a szar miatt migrálni.
    Aztán ha meg olyan címet akar megvenni ami régiózáras akkor baszhatja.
  • vg
    #150088
    De meg lehet csinálni. Migráld át usa-ra a profilod xbox.com-on. Működni fog hibátlanul. Lesz Gold-od, le tudod szedni motorost. Majd három hónap múlva, mikor már jó lesz a magyar, akkor vissza migrálod.
  • Harlekin
    #150087
    360 on sajna még mindig szar,így sok mindent nem tudsz tenni csak várni,hogy jó legyen...