176613
banner
  • Myselor
    #150086
    srácok valahogy meglehet csináli ezt a szaros liveot?nekünk még mindig nem jó.a gold játékot se engedi letölteni... másnak is gondja van vele?nekünk és öcsém haverjának is szar.
  • Harlekin
    #150085
    És még ehhez annyi akár meddig lesz ez így NEM nekem kell majd utána elgondolkodni,hogy bassza meg vége és Én kimaradtam ebből a jóból.Én az első perctől az utolsóig jól járok és jártam majd ha vége...

    De lehet most vezeklésből elmegyek és veszek PS4 et a ps now miatt,hogy amit eddig megspóroltam xbox 1 el USA storon azt most elbukjam,hogy kiegyenlítődjön a világmindenség...

    Neeeeem inkább ps 4 et akkor veszek,ha előbb lesz rajta warez mint az x1 en!
  • Harlekin
    #150084
    Oké na de ez se az Én problémám,hogy más ezt nem használja ki Én 1 dolgot tudok amit Én storon költök és a pénzemér tartalomhoz hozzá jutok azzal jelen pillanatba semmi nem tud versenybe szállni.Ennyi...Más nem érdekel ez érdekel se más dolga se ezzel kapcsolatos egyéb dolog.Miért mert nem érint jelenleg miért kellene nekem ezzel foglalkozni??
  • DarkSector
    #150083
    Mondtam már.
    elmossák, kinyernek valahogy nagy felbontást, mondjuk 4-8k-t, persze programba belenyulva, és mondjuk lekicsinyíti fullhd-re, tádám.

    nem is kell AA.
  • Totti5
    #150082
    A lehetőségek jók, ezt nem vitatja senki jelenleg a legjobb. Nincs régiózár, USD fizetés, gép megosztás. Ezzel sem a PSN sem a Steam nem tud versenyezni, de ezt csak a játékosok egy kis szegmense hasznája ki. Sajnos valóág az hogy a steamot indítva a pofámba tolja az abalok amin a pre-order a Far Cry 4-ET 60 EUR-nak árazza. Ez nem normális dolog!!!! Zavvin 38 EUR lemezen, postával együtt, európa minden országába.
  • Totti5
    #150081
    Ezek fotomód képek, vagyis developer eszközökkel készített képek. Láttam hogy unreal 3 motorból hogy hozzá elő a promó shotokat. Végtelen AA, képjavító funkciók ( biztos megvan erre a szakszó, én nem tudom ). Van köze a valósághoz persze, de ezek nem screenshotok.
  • DarkSector
    #150080
    Csak jpg kép elmosodik.
  • Totti5
    #150079
    Vannak nagyon jó kosztümök, de maga a videó vágás is nagyon jó.
  • Harlekin
    #150078
    "_TUDOM_ hogy nem pont az a kategória, mint a megosztott accos usa vásárlás"

    Milyen megosztott acc ezt nem is értem????

    Megosztott box max mivel a boxok vannak homoltatva nem az accoc.Előző genben volt hogy akadt itthon 4 darab 360 as boxom.Most nem fordulhat ez elő,hogy van 2 x1 em és le homoltatom.A saját és az asszony profiljára a 2 különbözőt,hogy mind a 2 profil tudja mind a 2 boxon használni.Erre találták ki erre van és akkor már miért nem osztozkodhatok 1 baráttal csak családtaggal sehol nincs ez leírva tiltásként.Vagy most ez ennyire fájdalmas,azoknak aki nem tudnak vele élni,hogy nekünk van valami ami kibaszott nagy jóság???
  • Harlekin
    #150077
    Pedig jelen pillanatba vagy is az elmúlt 10 hónapba "az MS, digit disztrib az isten."Ezen nincs mit agyalni...
  • Harlekin
    #150076
    És még annyi,hogy angol friendsek is az usa storon vásárolnak akkor hol itt a probléma,pedig aztán náluk se anyagi gondot se akadályt nem jelentene a saját storon való vásárlás....
  • Harlekin
    #150075
    "És ti ennek tapsoltok, mert ideig óráig tudtok trükközni. "

    Igen tapsolok mert 9 hónapja élvezem mit kellene tennem rettegni,hogy mikor lesz vége?
    Vége lesz???Hallottál erről valamit???Mert Én nem tehát első opció tapsolok és nem rettegek.De ha vége lesz netán amiről szó nincsen,de netán akkor is mi lesz na bumm eladok mindenemet a boxot meg a profilt is valami nevetséges áron és ennyi.Hacsak nem lesz addigra warez,mert hát ugye az azért vetekszik minden olcsósággal...
  • arty
    #150074
    Egyébként ha haverral beállunk egy konzolbolt melletti sikátorba és a lemezzel kijövő kissrácoktól elvesszük a korongot, akkor az azt jelenti, hogy a lemezes forgalmazás az isten?

    ( _TUDOM_ hogy nem pont az a kategória, mint a megosztott accos usa vásárlás )
  • arty
    #150073
    Harlekin,

    "Igen olcsón!A lényegi ez!!!Számomra legalább is.Hiszen a pénzem megmarad amit másra költhetek,hogy most ezt amerikainak kiadva osztott accal hát legyen.Semmi olyat nem teszek ami nincs engedve! "

    Ománban is engedve volt a vásárlás...

    "Konkrétan Magyarországon nem létezett a live"

    De most már létezik.

    "Várjam Én is a NAGY MAGYAR LIVET!És vegyem majd ott?? "

    Ez most hogy jön ide?
    Leírtam, hogy amennyiért te/ti vásárolgattok, annyiért neked/nektek NEM adja IGAZÁBÓL az MS.
    Én is csinálnám, amit ti, max kussolva - nem pedig körbehordozva véres kardként, h lám, milyen jófej az MS, digit disztrib az isten.

    A digit disztrib része az is, hogy magyarként le vagy szopatva az árakkal, az elérhetetlen tartalommal ésatöbbi.

    És ti ennek tapsoltok, mert ideig óráig tudtok trükközni.

    Normálisak vagytok?
  • Harlekin
    #150072
    Milyen piac minden 1 helyre fut össze nem létezik piac,már használt piac se létezik,mert azt is megölték a boltosok a nagy lemezes bizniszel.Tehát????
  • Harlekin
    #150071
    Miből induljak ki???Várjam Én is a NAGY MAGYAR LIVET!És vegyem majd ott??
    Minden nagy játékom megvan megjelenés napján 12000 pár száz forintér ja nem bocsánat 6000 pár száz forintér,ha TE mondasz 1 olyan helyet ahol megjelenés napján 6250 ft-ér megkapom a megjelent játékot rohanok megvenni.Várom az infókat lehet akkor már destinyt így veszem meg.
    Nekem 1 dolog számit mit mennyiért és leszarom a hogyant.

    Minden eladott lemezes játékomon kb ennyit buktam mint amennyibe a storon vett játékok vannak akkor minek vegyek lemezest???Meg várjam,hogy már valaki unja meg fél év múlva és akkor vegyem esetleg olcsóbban a használtat.Köszi azt is kihagyom,mert azonnal,kell ha kell valami és ráadásként azon is buknék!!!

    A másik dolgot meg nem is értem,hogy jön ide a psnow na ez meg aztán végkép nem az Én vagy a Mi problémánk xboxosoknak.A sony így döntött,hogy így kedveskedik a megbecsült felhasználóinak.Semmi probléma nincs ezzel valahogy be kell hozni a nagyon erős HW árát meg az olcsó gépet...
  • Harlekin
    #150070
    Igen olcsón!A lényegi ez!!!Számomra legalább is.Hiszen a pénzem megmarad amit másra költhetek,hogy most ezt amerikainak kiadva osztott accal hát legyen.Semmi olyat nem teszek ami nincs engedve!
    Konkrétan Magyarországon nem létezett a live,hogyan is volt mindenki liven????Mekkora nagy változás,hogy most us storon vásárolunk.Ja igen bocsánat ez sokkal rosszabb mint a marokói meg üzbég meg a szar se tudja még melyik stort ingyenességet magyarként kihasználni!!!
  • arty
    #150069
    kötve hiszed?!

    mert az ubi az nem szokott átbaszós screenshotokat felrakni, netán elhiszed h a játékban 32xAntialiasing lesz?
    komlyan, melyik mondatta veled ezt?
  • arty
    #150068
    "ÉN a digitális tartalmakat nagyon olcsón kapom "

    nem kapod. megosztott accal, amerikainak kiadva magad vásárolsz.
  • arty
    #150067
    sony = leges-leges-leges-legalja húzása ez a psnow, nem is értem hogy gondolják

    (és most akkor minden digitdisztrib párti gondoljon bele, h mi lenne, ha ennek nem volna alternativája, mert bolban/használtan nem vehetnél meg valamit a PIAC által szabott áron...)
  • arty
    #150066
    ne abból indulj ki, hogy acc és lokáció hekkelve mennyiért veszel valamit

    használd már az agyad, édes istenem... vagy ha ez nem megy, irány az xbox.com és nézd át a game on demand árakat.

    jézusom
  • arty
    #150065
    megkattantál ember?

    15k egy fifa14, miközben bárhol megveszel a feléért. használtan a harmadáért ...

    dögöljön meg minden retard, aki szerint a konzolgyártók kezébe kell adni kizárólagosan a piacot (=digitdisztrib)
  • Totti5
    #150064
    Megjelent az 1. DLC

  • DarkSector
    #150063
  • DarkSector
    #150062
    majd kiderül, végülis nincs a képen hogy gameplay fotage.
  • TDC Geronimo
    #150061
    Nézd már meg az ubi játékok hivatalos képeit. ACk, watch dogs. Összes ugyanilyen. Első kép is, mint egy concept art... Szép lesz biztos, de ezek akkora kamuképek, mint a ház.
  • DarkSector
    #150060
    kötve hiszem hogy ezek bullshotok. Moondták is hogy piszok jól fog kinézni, a gameplay videó is azt mutatta.
  • TDC Geronimo
    #150059
    Nem rossz, de minden videóba ugyanazt látom. Ezt a nemesis rendszert szajkózzák állandóan és szinte ezen kívül nem is láttam mást a játékból. Remélem változatosabb lesz.
  • TDC Geronimo
    #150058
    Na az ubi bullshotok. Még mindig nem büntetik őket ezekért hihetetlen.
  • Totti5
    #150057


  • Totti5
    #150056
    Új tréler, tetszik hogy a gameplayt sokat mutatják, lesz benne lehetőség, de remélem hogy ez nem megy a stoytelling, változatosság kárára mint ahogy a Darksiders 2 esetén.

  • Harlekin
    #150055
    Na most erre tudnék írni szépeket,de nem akarok belemenni,mert hidegen hagy minden ps el sonyval kapcsolatos dolog.
    Tudod mindenki a saját keresztjét.Nem érdekel,hogy ők drágán kapják engem egy érdekel,hogy ÉN a digitális tartalmakat nagyon olcsón kapom és semmiért nem adnám fel ezt a kényelmet,hogy csak egy gombnyomás a játék és arról nem is beszélve,hogy nem porosodik itt a lemeztok....Ja és,hogy nem kell küzdenem az IQ fighter vevőkkel a lemezeladásnál.Inkább a kukába basznám ki a lemezt mint meghirdessem...Rémálmaim vannak,ha csak rá gondolok,hogy mire az első 3 lemezes gamámat eladtam úgy,hogy mindig mindenhol a legolcsóbbként tettem fel!!!!
  • Totti5
    #150054
    Sőt lehet készülni h a Sony drágán fogja bérbe adni a játékokat.

    MS faszán lenyomta az árakat előző genben is, ahol ugye lemezesen az exeket 9-10 max 11ért adták a limitedeket 13ért, és belekezdtek brutál akciókba. Sony eközben megemelte a játék árakat ( GT6 simát 14 valamennyiért vettem... )

    Hát erről miért nincs szó?

    Nade a PS NOW

    Right now, on your PlayStation 4, you can enjoy 90 days of the PS3 racing game F1 2013 for the low, low price of $49.99.

    Too rich for your blood? You could try 90 days of NASCAR 14 for $39.99, or 90 days of Dirt 3 for $26.99. Codemasters' Grid 2 comes in at the relatively affordable $22.99—also for 90 days.

    What if you're not in the mood for a racing game? What if, say, you want to rent a nice meaty RPG? You could try Deus Ex: Revolution, which comes in at $29.99 for 90 days, $14.99 for 30 days, $6.99 for seven days, and $4.99 for four hours.

    Or, if you're feeling like some stealth action, you could rent Metal Gear Solid 4 at $14.99 for 90 days, $12.99 for 30 days, $7.99 for seven days, and $3.99 for four hours.

    Eközben ez előtt a közlemény előtt 1 nappal a Sony lefikkantotta az MS-EA access programot, hogy NEM JÓ ÜZLET.
  • Harlekin
    #150053
    jaj már vannak akik szeretik drágán venni a játékokat...Azoknak jó a lemezes
  • Totti5
    #150052
    Vége a season 1-nek, amit megvehetsz lemezen is cirka 6 ezer forintért. Jó üzlet, már annak akit érdekel a KI.
  • Harlekin
    #150051
    szerintem ez a game egy bug teszt csak ezért csinálták....
  • Tyrant01
    #150050
    Ez miért jó?
    Azok is megdögölhetnének, akik leszavazták az only digit terjesztést.
  • DarkSector
    #150049
    ez pc-n nekem is volt. :D
  • Totti5
    #150048
    Szeptember 23

  • Harlekin
    #150047
    Na talán most!