176613
banner
  • TDC Geronimo
    #150490
    Nem én mondtam, ők reklámozzák ezt most így
  • Totti5
    #150489
    Miért kellene innováció? nem innovál sem a Halo, sem a KZ, sem a BF, sem a COD. Mindegyik egyre jobbá teszi ( már ami a népszerűséget illeti ) a multit olyan dolgokkal amit még nem volt, de alapjaiban mindegyik ugyan olyan.

    Exoskeleton még nem volt, most lesz, ezzel máris olyan dolgok lesznek benne ami új játékmechanikát nyújt.
  • TDC Geronimo
    #150488
    cod+titanfall+bf levolution. Nagy innováció. Mondjuk codhoz képest tényleg kicsit más.
  • tesó07
    #150487
    Helló mindenki!
    XONE HDready tv-n eléggé élvezhető? Vagy nagy a különbség a fullhd meg a hdready között? Bocsi ha hülye kérdés.....:)
  • Totti5
    #150486
    CALL OF DUTY®: ADVANCED WARFARE Gamescon Multiplayer bemutató ( ÉLŐ )
  • Totti5
    #150485


  • Totti5
    #150484
    Hülye balfasz Blizzard!

    Megjelenik a játék, erre most kezdik el hírdetni hogy a 2.1 peccs csak hó végén vagy szeptemberben jelenik meg hozzá.

    Ami nem zavarna, de ettől a peccstől jobb lesz a játék balansza, ad hozzá új dolgokat, tehát egy nagy javítás. Ennek tudatában állj neki 19.én játszani... barmok, miért nem lehetett ezzel kiadni???????

    Greater Rift 2.1 patch
    - szupernehéz pályákat,
    - fejleszthető legendary gemek
    - egy rakás új legendary tárgy
    - extra kihívások
    - finomított játékegyensúly
    - erősebb két kezes fegyverek


  • orichalcos
    #150483
    Mivel xbox-om már nincs meg így teljesen mindegy. Én világ életemben monitoron játszottam, nekem az bőven elég. :)
  • TomStorm
    #150482
    Hát ha neked megteszi,hogy nagy tv helyett monitorral használd konzolt akkor hajrá.Szerintem az x360+full hd TV párosítás nagyobb élményt ad mint a One+monitor.Én a TV-m biztos nem adnám el azért,hogy csak legyen egy X1.Rohadt drága tud ám lenni egy full HD TV amit szerintem 2 napon belül rohannál majd venni mert kell..:)
  • orichalcos
    #150481
    Monitorral tolom majd. Úgy tudom csak megvenni, hogy haver nekem adta az lcd tv-jét (102-es samu fullHD) amit eladok, plusz eladom az xbox360-at és így kijön a pénz. X-et viszik ma, tv-re van már érdeklődő ( 65ért adom), most már csak jó áron kell találnom one-t. De asszem 117-es jó lesz.
  • TomStorm
    #150480
    Mit kezdesz TV nélkül?
  • orichalcos
    #150479
    Ha napokban elviszik tv-met jön a ONE. 110k-m van érte, hol kapok szerintetek használtan ennyiért? 117ért már tudnék de most 7k-t nem tudok kipréselni magamból már. :(

    Van PH-n 110-ért, de Sopron...Wazz...
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2014.08.11. 13:28:55
  • davidka003
    #150478
    This Week’s Deals with Gold + Capcom Sale
  • DarkSector
    #150477
    Haverom Watch Dogs-ot (x360) cserélne valami hasonlóan újszerű játékra!
  • DarkSector
    #150476
    Capcom akció van?
  • Botond #150475
    Én sokáig ellene voltam a fizetős multinak,stbnek, de végül csak el kellett fogadnom, hogy Xbox az ilyen, és mióta van havi 2 ingyen játék, azóta ezt a havi 750 forintot nem érzem lefejésnek. De ezt neked kell tudni, nekem még 1,5 évre előre be van fizetve.
  • davidka003
    #150474
    Szerintetek 9300-ért érdemes venni 1 éves GOLD kódot?

    Multizni ritkán szoktam viszont így kapok mellé havonta XONE játékot is ami később még jó lehet. Plusz vannak hetente GOLD akciók illetve a havi 2 ingyen játék ami néha jó néha nem.

    Nem tudom eldönteni, hogy megérné-e.

    GTA V megvan szóval az is lehetne multiba. Jó az?
  • Muttley
    #150473
    2014-ben
    csak az "igen intelligens, széles látókörű emberek"
    utalnak előre
    drukkolok nekik, hogy még magasabbra fejlesszék az IQ-jukat :)
  • grebber
    #150472
    Hát sajnos ekkor ez nem lesz maxolva.EASY-n se tudtam ezt a hordás modot végigcsinálni :(
  • Botond #150471
    Nem mindenki ért angolul.
  • Botond #150470
    Így már értem. :)
  • oO VinyuS Oo
    #150469
    Itt találsz leírást minden acsihoz: trueachievements.com
  • Totti5
    #150468
    Téged is bevitt a susnyásba. Szerinted miért erőlködtem hogy elmegyek érte személyesen? aztán csak ki lett nyögve h a konzol francia országban van ( vagyis nincs mert kamu az egész ). Nagyon jól tudom h milyen az a Dead 3, kívánncsi voltam ő tudja e, de nem. Adatokat, bővebb pontos infomációkat a gépről nem adott meg akárhogy is szerettem volna. Ismerős akinek kell írt neki h akkor hogy bonyolítsák le és mivel utánvét volt benne, meg egyéb olyan dolog amik valamilyen szinten bebiztosítják ők a válasz 2 napja nem jött meg rá. Én közbe írtam neki 2 külön mail címről és 1 órán belül válaszolt, addig amíg nem tártünk rá h én ugyan nem utalok előre neki semmit, de futárszolgálattal küldheti utánvéttel. Aztán azóta nekem sem ír.

    Már bejelentettem a jofogáson hogy csaló.
  • Botond #150467
    Egy huge (óriási) küldetést kell végrehajtani, ami nem tudom mi lehet, mivel nem ismerem a játékot, de gugli aszondja, hogy van vmi tower pack dlc és annak a 2-3-4 pályáinál lehet ezt a opciót kiválasztani és úgy kell lenyomni. A jobb szélét emlegetik a képnek, hogy ott van ez az opció választás, ha már unlockoltad.
  • Botond #150466
    Igen.
  • Botond #150465
    Bár alapvetően egyetértek veled, de azért két apróságot másképpen látok. Egyrészt már a hirdetés szövegében is írja, hogy külföldön él, szóval nem tudom ehhez minek kellett 5 emailt váltani. A konzol helye meg Hajdú-Bihar, azt itthon hagyta, minek is vinné magával, ha úgyse kell. A másik, hogy a játék doboza nem fekete fehér (már a borító), mert a 18 plusz jelzés piros, vagy rosszul látom?
  • grebber
    #150464
    Ez lemaradt:

    Willpower-Сomplete at least one HUGE mission.

    Ehhez meg sajnos közöm sincs mit jelet :(
  • grebber
    #150463
    Van itt olyan aki kimaxolta a Metro Last Light-ot?

    Ez a két acsi van ami érdekelne hogy wtf :

    Shadow Ranger - Complete the game without killing any Humans unless forced to.
    Magyarán egy rohadt embert se ölhetek meg csak a legvégén azt a bengát akit mindenképpen le kell ölni?

    Gunslinger - Kill at least one Enemy with each Weapon available in the game.
    Magyarán minden fegyverrel ami van a játékban öljek legalább 1 embert?
  • DarkSector
    #150462
    Ja 2 karral, szülinapra!!!!! és nem lett használva...persze.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.08.10. 00:43:40
  • TomStorm
    #150461
    Előre utalás 90ezret??Ennyi pénzért még postán se utánvéttel!Esetleg futár aki elött szépen kibontom(mert tudomásom szerint vannak ilyen futárcégek) de ezt se hiszem,hogy bevállalnám.
    Az a baj ezekkel a csalókkal,hogy nem érdekli mi lesz velük és ezek mind ilyen jött-ment senkik akikkel semmit nem tudnak kezdeni.

    Én érdeklődtem pár X1 és PS4 után DE csak és kizárólag személyes átvétellel,alapos tesztelés után vagyok hajlandó megvenni.Ha drágább 10e.ft-al azt se bánom de csomagban nekem nem kell ilyen pénzekért.

    Meg Franciaország ja.Kérdem én mi a francnak foglalkozik az onnan konzol eladással?Mert a pénzre ott kinnt biztos nincs szüksége szal szerintem az ráérne ha hazajön akkor is:)
  • Totti5
    #150460
    Éppen X1et keresünk és van egy ilyen

    Eladó xbox one 500gb +kinect + 2 karral.csere nem érdekel csak készpénz.Emailbe érdeklődjenek külföldön élek .Az ár minimálisan alkuképes!Ajándék 1 játék!!!

    Ez a szövege. Debrecen van megjelölve.

    Írtam neki:

    1, mikor vetted, hol és mikori gyártású?
    2, be van regisztrálva a gép a garancia miatt?
    3, volt vagy van bármiféle problémája?

    Két kar azt jelenti hogy két darab eredeti Xbox ONE kontroller jár hozzá?

    Látom a képen egy Dead Rising 3 játék szerepel, de miért fekete fehér a borítója?

    Elég egyszerű kérdések...

    kaptam választ :
    "Tisztelt vevő májusi a gèp nem lett regisztrálva kapzam igen 2 gyári karral adom plusz a játék.Ne kérdezze milyen színű nem értek hozzá szülinapomra kaptam játszva nem volt vele 85000 alja" ( érzed a tagolást :) )

    Azóta kiderült h nem is Debreceni, mert a személy átvétellel nem is akar foglalkozni, hisz ő francia országban van ( ehhez kellett 5 email mire tisztáztuk... ). És csak posta előre utalás, még utánvét sem!

    Olyan átbaszás mint a ház.
  • TomStorm
    #150459
    Sok van akkor.Én ma 3 hirdetőnek írtam abból 2 full paraszt volt.Engedtessék már meg nekem mint vásárlónak,hogy feltegyek 1 kérdést a termékkel kapcsolatban.Mint pl.nem e karcos vagy megvan minden tartozék,ilyesmik.Nem hiszem,hogy ezek kimerítő kérdések lennének ráadásul ha összefoglalom egy mondatba.
    Ilyent ír vissza az egyik:"ODA VAN ÍRVA,gyengén látsz?"Így,se köszönés semmi.
    Hát a jó k...a majd mit mondok már az ilyenre komolyan-.-Nem volt odaaírva mert ki volt pontozva a szöveg..

    Kár,hogy nem lehet letiltani ezeket
  • Totti5
    #150458
    A nagyon sokpontosok meg boltosok mind kivétel nélkül, azok a legnagyobb bunkók.
  • TomStorm
    #150457
    Van 1-2 arc jatekaim oldalon aki olyan tajparaszt,hogy legszivesebben meglátogatnám(ha nem lenne drága a benzin).
    Nagyon óvatosnak kell lenni sőt inkább már csak olyantól venni akinek van már sok jó pontja.Inkább legyen kicsit drágább de az ilyen bunkók nekem semmit ne adjanak el..
  • Moby
    #150456
    Sokminden nincs rendben. Ha minden rendben lenne én sem vacilálnék folyton, hogy kell-e, és nem a harmadikat taposnám.
  • Harlekin
    #150455
    De a lényeg úgy is az hogy ps4 nél minden rendben van!Nem??? Tehát boldogak lehetnek a tulajok...És remélhetőleg most már a boldogságukat a konzoljukkal való foglalatossággal töltik...
  • Harlekin
    #150454
    Így is van csak itt legalább mindenki meg van vele elégedve...És nem kezd el a másikra mutogatni,hogy miatta!
  • Moby
    #150453
    Az xbox játékok is nyugodtan használhatnák a temporal reprojection-t a 900p-zés helyett. A guerilla biztos nem védte le teljeskörűen, hisz az alapjait ma minden enkóder használja vektorbázisú mozgásinterpoláció címen.
  • Harlekin
    #150452
    És nem 60 fps azért ezt is igazán oda tehetted volna a végére,mert így helyes!
  • Moby
    #150451
    Nem. Nem véletlenül. A végtelen, kifogyhatatlan, sosem múló, népbetegségnek számító EMBERI OSTOBASÁG miatt megy a hiszti.
    A killzone 1080p. Pont. 60fps-ről sosem volt szó a killzone esetében.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.09. 21:25:37