176613
banner
  • Harlekin
    #150450
    Ja értem akkor a killzone véget is csak véletlen ment a hiszti a nemlétező vagy létező 60 fps miatt!? Oké rendben...
  • Harlekin
    #150449
  • DarkSector
    #150448
    Nesze. :D
  • Moby
    #150447
    Egyetlen játékról sem derült ki utólag semmi. DF jó előre közli a paramétereket minden platformra. Akit érdekel az megnézi. Akit nem érdekel annak meg tökmindegy.
  • Firerock
    #150446
    :3
  • Totti5
    #150443
    Előrendelés csak egy szándék, semmilyen kötelezetséggel nem jár. Megjelenés előtt úgy is keresni fognak h kell e avagy nem, akkor mondod le amikor akarod.
  • Firerock
    #150442
    Ha most előrendelem az 576-ból a Xbox-ot akkor ha jön 5.éig egy kedvezőbb ajánlat máshonnan akkor vissza tudom mondani az előrendelést?
  • Harlekin
    #150441
    Meg akkor ennyi erővel vágjam fel az ereimet mert december 24.-én 170 000 vettem x1 et,most meg 4 játékkal lehetne 129 000.Ha másnap lett volna ez a huszáros vágás,se hatott volna meg,mert akkor és ott kellett és ez...
  • Harlekin
    #150440
    Észre vehetted volna,hogy Én iróniával állok ezek a dolgok elé Ők meg vér hívőként elvakult fanatizmussal.Az egyik tud vicces lenni a másik meg szimplán retardáltság és nem a fanatizmus a vicces,mert erre volt pár dolog a történelemben ,hogy nem vezet jóra...Nem baj ha Te nem így látod...
    Kis milliószor leírtam pont telibe szarom az árát és minden más konzolokhoz köthető fanatizmust azt meghagyom a csökött agyúaknak...

    Sokkal prózaibb és emberi értelmes dolgok miatt döntöttem x1 mellett...(kinect,barátlista)Minden más 1000 rendű dolog...Nem befolyásolja a játékélményemet így érdektelen számomra...Viszont soha nem fogok szó nélkül elmenni azok mellett akik szimplán retardáltak és ennek mindig is hangot adtam és fogok is...Ilyen vagyok és nem valószínű,hogy ezen bár mi is változni fog,de legalább így nem kell kétszínűnek lennem!
  • Totti5
    #150439
    Hogy mennyire nem számít, csak hogy tetszik avagy nem tetszik.

    Tegnap Sleeping Dogs Def edition hír alatt le lettek osztva h minek, lehúzás, már megint egy újrakiadás satöbbi.

    Mai Metro hírnél meg már mindenki nyitja a pénztárcát a játék miatt.

    Tegnap nem volt jó ami ma már tökéletes.
  • Harlekin
    #150438
    Hol van az igazságban a baromság ezt nem értem!?
  • arty
    #150437
    Az előbb úgy kikeltél a retardáltak ellen - akkor te miért nyomod most a baromságot?
    Komolyan ennyire megborított a tudás, hogy erősebb hardvert kapott aki nálad jóval olcsóbban vett konzolt (ps4et)?
  • Harlekin
    #150436
    Ha Te meleg vagy akkor számodra igen különben meg nem!Ha megnézed az adatlapomat akkor látod,hogy férfi és ez nagyon fedi is a valóságot!!!
  • Harlekin
    #150435
    Ez biztos?Szerintem ez csak elírás hiszen megmondták a TÚLOLDALRÓL,hogy az x1 nem tudja ezt...Ez csak is kizárólag az erősebb HW tudja és csak annak van erre létjogosultsága.Kivéve mikor játék megjelenése után kiderül,hogy mégse,de azzal meg nem kell foglalkozni hiszen akkor az meg csak kimondottan x1 miatt történik.Még akkor is ha csak arra jelenik meg...

    UI: Végre itthon vége a nyaralásnak....Nézem is a stort mit lehet behúzni...
  • Totti5
    #150434






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.09. 12:00:09
  • DummyBoy
    #150433
    Számomra ezek:

    - a joyok rugóereje jobb mint a gyári, kényelmesebb (Számomra mármint :) )
    - a kapcsolók mikrokapcsolók mindenhol
    - 6 extra programozható gomb
    - 2 profil tárolható benne
    - a joyok érzékenysége külön-külön is szabályozható
    - különálló gombokból van a DPAD

    Az extra gombokat nem mindenhol használom, viszont pl: FPS-eknél jól jön, hogy az ugráshoz, újratöltéshez nem kell levennem a kezem a joyokról pl. Az érzékenséget én nem bántottam, a 2 profil ami van, az egyik Borderlands-re és BF-re volt belőve, míg a másik Halo-ra vagy GoW-ra.
    A mikrokapcsolók sokkal jobb érzetet adnak mint a sima kontroller gombjai, a DPAD meg egyszerűen nekem jobban bejön, a simán néha mellényomok, míg ezen ritkán xD
  • Renjike
    #150431
    PC verzára lesz valami DLC féle update vagy külön játék ként kell megvegyem? :/
  • Tatyla
    #150431
    Blizz tud ha akar,ráadásul minden patch is ugyanúgy fog jönni konzolra is minimális pár napos csúszással
  • Totti5
    #150430
    Eddigi 900p helyett a Diablo 3: Ultimate Evil Edition Xbox ONE-on is 1080p@60 fps lesz day1 peccs letöltése után jelentette be a Blizzard.
  • Firerock
    #150429
    Mivel jobb ez a Razer mint a gyári?
  • Totti5
    #150428
  • DarkSector
    #150426
    Ennyire vonzó csaj vagy?
  • Harlekin
    #150426
    Bazzzzeee mindenki rám van állva :-D
  • DummyBoy
    #150425
    Ööö ... ez nem tudom miért Harlekinnek ment, FireRocknak szántam :)
  • DummyBoy
    #150424
    Nem volt beígért árcsökkentés ... Szerintem nem is lesz, amíg mindenhol nem lesz hivatalosan kapható ...

    Én egy dolgot várok, de azt nagyon ... a Razer Sabertooth One-os változatát ...
  • Firerock
    #150422
    Én már csak arra várok hogy a beígért árcsökkenés M.o-n is érzékelhető lesz e vagy sem. Szóval a jövőhetet megvárom,aztán kiválasztom a legjobb ajánlatot és pre-order :3 De várom már :)
  • Harlekin
    #150422
    Itt is pont ugyan az van csak minimalizálva...Viszont ott is szoktam osztani,de az ott a full retardált társaság.Azok agyán a nagyobb hw se segít...
  • Totti5
    #150420
    Osszad őket G365ön ez is onnan van, itt nem kell.
  • Harlekin
    #150420
    Na amikor meg a csökött agyuakat elkezdtem osztani ki voltál akadva...
    De nincs mit ezen agyalni Play Station4 hez opcionálisan jár a retardáltság.Ezért kaptak nagyobb HW-t,hogy kompenzálhassanak.Tisztelet a kivételnek,és sajnos belőlük van a kevesebb...
  • CroftManor
    #150419
    Ránézésre AC3 és Black Flag keveréke. Az Unity jobban érdekelne, ha lenne ONE-om.
  • Totti5
    #150418
    mennyi szép emlék : Police Quest, Gobliiins, TIM, Phantasmagoria, Grand Prix Legends, Half-Life, Viper Racing, Empire Earth, No One Lives Forever 2, F.E.A.R.
  • Totti5
    #150417
    Na, örülnék ha ilyen hülyeségekkel nem jönne senki. Egy gyártó legnagyobb ellensége a warez, nem véletlen harcolt egész 360 érában az ellen az MS.
  • grebber
    #150416
    Amikor már kutya nem veszi ,MS majd "rásegít" hogy törjék...
  • Totti5
    #150415
    "Aki figyelembe veszi azt, hogy a PS4 1PS+ előfizuval az összes játékosprofilt engedi online játszani, akkor 2 3 felhasználóra számolva máris jóval olcsóbb mint a One + arra 1 2 3 Live előfizu."

    Annyira megy a hazudozás hogy félelmetes...
  • Totti5
    #150414
    ID@Xbox keretein belül jön 2015 elején. Unreal Engine 4, belső nézetű logikai játék.


  • davidka003
    #150412
    G2A-n 9300 Ft a 12 hónapos Live kód. (EU, US, RU)
    Szóval minden acc-hoz jó.
  • Totti5
    #150412
    Nélkül.
  • xxdani
    #150411
    ez vajon kinect-el együtt van vagy nélküle? Amúgy valóban best buy eddig.
  • arty
    #150410
    remélem sose törik fel és a kispöcsű warezosok csak rágják a kefét
  • davidka003
    #150409
    Szerintem érdemes megvenni.
    Lenne ennyi lóvém, nem is gondolkodnék rajta.