176613
banner
  • Totti5
    #151094
    Vártam, el is kedztem, de valami nem fogott meg benne, talán a harc. Minden 1000G-ért respekt!

    Resident Evil 1 x360 screenshot



  • davidka003
    #151093
    Nem volt ez olyan rossz:


    1000G
    Szeretem az ilyesmit ahol nem kell kötelezőn multizni az 1000G-hez és az acsik sem annyira gázak.
  • arty
    #151092
    :D

    összvissz 1(!) napot tudtam játszani a betával, még addig se jutottam el, amíg első körben (tomstorm accával)
    shep-el nyomtunk kis multit, A-B versenyt is - 30 perces volt, keresztül amerikán :D (sajna nálam nagy lag volt, ő azt mondta nem érzékelt semmit... de a zsaruk jól le is kapcsolták, így nyertem :D )
  • Totti5
    #151091
    Nézd mit kaptam az Ubitól!

  • arty
    #151090
    :DDDD
  • arty
    #151089
    naezez látod :)

    angol ismerőseidnek nem kell mkv tudás, keleteurópainak kevés lesz a tudása, ahogy írod sokáig tart implementálni - akkor meg minek? ;)
  • Firerock
    #151088
    Pont ez a baj hogy nem szeretem ezt a stilust, csak olyanokat amik reálisak bizonyos szintig.
  • arty
    #151087
    naezaz, a gépelés... :) h esetleg youtube mehet játék mellett, és nem a képernyőn - ott zavarna, ill könnyebb olvasni is

    harlekin: 360as IE-t próbáltam, mitől jobb a one-os?
  • balee4
    #151086
    A Destiny-t inkább PS4-re veszem meg, a Ghosts pedig már megvan. Így inkább maradok a Forza 5 és Fifa 15 pakknál. ;)
  • Totti5
    #151085
    Diablo 3-ra?
  • Firerock
    #151084
    Jut eszembe:
    A Destiny nem fog kelleni valakinek? Szívesen cserélném is. Természetesen bontatlanul
  • Firerock
    #151083
    Igen
  • balee4
    #151082
    A Destiny és CoD Ghosts pakkra gondolsz?
  • Firerock
    #151081
    576-on már nincs a +2 játékos akció? Én onnan rendeltem elő
  • davidka003
    #151080
    Le van töltve de még nem álltam neki. Most a Remember Me-t játszottam egész héten.
    Pont ebben a pillanatban vittem végig a játékot. 1-2 acsit még kiszedek ami egyszerűbb aztán törlés.
    8/10 lett a játék a végére.
    Adtam volna 9/10-et is ha a végső boss nem ilyen 3 fázisos gyilkolós 1000-szer látott klisés szar lett volna.
    Mind a kb 150 bizbaszt felszedtem a játékban és így 14 óra lett.
  • balee4
    #151079
    Mit javasoltok, a konzolok szervizéből rendeljem az Xbox One-t, vagy inkább a Platinumshop-ból? Mindkét üzletben azonos áron van a premiercsomag. Ezt a pakkot szeretném, illetve hozzá a Dead Rising 3 Apocalypse Edition-t és a Ryse Legendary Edition-t.
  • Tinman #151078
    Shadow Complex-et tolod? Vélemény? :-)
  • TomStorm
    #151077
    Na abból a Novemberi listából mennyi csúszik át jövőre?Tippre minimum 3:)
  • Harlekin
    #151076
    Neki mi volt a terve az xbox 360al!?
    Berakta a Crash Time 2: Autobahn Polizei-t dudált egyet nem szólt szépen és fel is adta az xboxos pályafutást!
    Tovább tartott TA ra beregisztrálni mint maga az egész xboxos pályafutás...
    És van még pár hasonló ember....
  • Harlekin
    #151075
    úgy van...
  • davidka003
    #151074
    Bezár a Murdered: Soul Suspectet fejlesztő stúdió

    Akik nem tudnak normális játékokat csinálni azoknak nincs helyük.
    Dark Void is gagyi szar volt, Murdered sem tökéletes.
  • csicskakapitany
    #151073
    Akárhogy számolom, 12-őt ebből meg kell vennem :

    Már csak a lottón kellene nyernem, hogy ,meg is tudjam oldani :P
  • Lamech
    #151072
    A smartglass beállítások use console region-t pipáld ki és már is jó. ;)
  • Harlekin
    #151071
    Mindig volt rá példa,hogy VALAMI,de soha nem minden...
  • Tyrant01
    #151070
    Azért van ami olcsóbb. A metro redux 8500 Ft szemben az US 50$-al.
  • DummyBoy
    #151069
    Nem, de volt már rá példa.

    Viszont az a baj ezzel az egésszel, hogy az, hogy egy implementáció hogyan és meddig tart, az nem attól függ, hogy egy egységsugarú júzer mit gondol. EL SEM TUDOD képzelni, hogy egy bizonyos feature implementációja előtt és után mennyi teendő van még, tesztek, belső tesztek, béta preview oldal, jogi hercehurcák esetlegesen, amelyek nem is az MS-től függnek - lásd a Youtube app WP-n ...

    Haveromék UK-ban élnek, bizony nincs gonduk az XBOX Video-val 360-on, mert csak kikölcsönöz egy filmet és megnézi ... vagy ugyanígy hallgatja a zenát az XBOX Music-on ... Működik gond nélkül ...

    Az hogy nekünk kelet európában problémát jelent a lopott tartalmak lejátszása, az valamilyen szinten érthető, hogy nem top prioritás, nem gondolod?

    A Kindle-n is van webböngésző, és néha bizony jól tud jönni ... Ha annyira kritikusak vagyunk, venni kell egy komoly médiaboxot, és meg van oldva a problémát, a kevésbé kritikusoknak meg jól fög jönni a beépített lejátszó :)
  • Harlekin
    #151068
    oké,de én usa régióba vagyok a boxon is meg a xbox.comon is...akkor telo smart miért ír Magyar árakat...????

    ui.:Valamikor leszek,de tegnap nagyon sikerült a teleportba beleülnöm és most regenerálódok vagy is regenerálódnék ,mert asszony kitalálta mennyek vele ikeaba meg a madaras tecsóba vásárolni...
  • Renátó1985
    #151067
    Van mar a Live- on is Magyar Store.
  • Harlekin
    #151066
    Nézegetem a smartglasst a telomon és végre ugye nem csak beta.Betévedtem a storra és forintba írja az árakat nem is értem miért!?ACBF et 9990 ér lehetne megvenni,lego marvel 14090,Destiny 14900 edition 21490...Ami játékom megvan arra írja hogy nyomjam és játszhatok a boxon....
  • Harlekin
    #151065
    Pontosan erről van szó,hiszen ha játék közben bármi mást csinálok akkor nem játszok és ha már ez így van akkor miért ne azon tegyem ami amúgy is kéznél van.Nem tudom ezen mit lehet aggályoskodni vagy nem érteni!?
    Igen a gépelés az más tészta,de 1 acsi keresés az nem ott tényleg 2 gombnyomás és mindent kilistáz vele kapcsolatba.
    Sőt szinte az összes olyan játék amit idő előtt szedtem le azt mind az x1 keresőből lett meg mert rákeresés után már látszott hogy van létezik szedhető és a STORON még nagyon sokáig nyoma se volt,hogy az lesz vagy megvehető...
  • Totti5
    #151064
    Arra biztos jó hogy Titanfall közben elmész az truacsivment oldalra, az fél perc se. Azt nem tudom hogy az IE tudja e a hang alapú keresést?!!! mint a bing magán az xbox sztóron, mert az egyetlen hátránya egy tapitelefonnal szemben a gépelés, hisz kontrollerrel az macerásabb. Mert az nagyon jó lenne, ami amúgy elég jólműködik, 10ből 8szor pontosan felimserte amit mondtam neki, és a hangvezérlés is egyre jobb, menükben már nem akadékoskodik, egyből és gyorsan lehet navigálni.
  • Harlekin
    #151063
    i9070 emlékezhetnél rá,mert be is raktam ide a képeket csak már a kép hiányzik,hogy vettem 2 darabot..#128169 Viszont itt arról van szó,hogy a kontrollert le se kell tennem a keresésre és nyilván nem játék közben a szimpla keresésre találták ki.Teszem azt forza közben nem fogom keresgélni a wellington bélszin sütési fortélyait.De kereshetem,hogy miként drifteljek x métert y pályán,na is ez 2 gombnyomás és ömlik az infó.
    Egyszer ki kellene próbálnotok 1 hétre az x1 et és akkor legalább releváns lenne minden véleményezés,mert az hogy Te a neten fellelhető képek alapján azt állítod,hogy fos a box IE része az kicsit visszás...
  • Totti5
    #151062
    Sztem gyors es jol mukodik az explorer. Ezt One-rol irtam, persze a telefonom napi 24 oraban mindig nalam van, s mier hsznalnak mast amikor lepipal mindent funkcionalitasban es gyorsasagban akkor amikor kell az internet azonnal.
  • arty
    #151061
    "vagy a telóhoz"

    nemtom milyen telód van, de egy értelmes okostelón haccázhéccer gyorsabban megkeresek bármit, mint a fos boxos IE-ben ...

    és ez a válaszom a fogyasztás kérdésére is ;)
  • orichalcos
    #151060
    Korábban már írtam, a frissítéssel érkező média player cucc egyelőre nem kezeli mkv-t, későbbre ígérik MS-nél.
  • Totti5
    #151059
    Ilyen rossz a nehézségi szint balanszolás a játékban. Ez az 50 szint amivel a Diablo-hoz értem pontosan annyi "munka" volt mint amennyit egy normális végigjátszás megkívánt. Haladtam előre minden helyszínen csak 1szer voltam és minden helyszínt felfedeztem. Semmi extra vagy tápolás és a játék álltal kínált legnehezebb nehézségi szinten ( ACT 1-2 HARDON ment, de nevetséges volt, ACT 3-4 EXPERT, de semmivel sem lett más vagy jobb ).

    De végre valaki érzékelte a problémát
  • gibson9
    #151058
    Ez amúgy Totti videójára ment volna :D nemtom miért a másikra ment.
  • Moby
    #151057
    Nem, de a szakmán belülről azt tapasztalom, hogy főleg nem a dev részen torlódnak a melók, hanem a QA részen, ami kihat a devre. És ezzel az ms méretű cégek is küzdenek.
  • Totti5
    #151056
    Gondolod hogy az appokért felelős részleg reszeli a GPU-t is?!

    Fejlődni az alapvető dolgokban is van mit. Teljesen új rendszer ami csak épphogy kapargatja a saját lehetőségeinek küszöbét ( lásd trial-EA játékok, pre order lehetőség stb.. ). Még 1 éves sincs, van még miben fejlődni, sokat. Akár developer eszközök terén akár minden más téren.

  • gibson9
    #151055
    Ilyen tápos a karaktered vagy ilyen szar az MI?