176613
banner
  • Totti5
    #151534
    Nagyon jó és élvezetes.
  • gduck
    #151533
  • DarkSector
    #151532
    Azt a battlefos? úristen a multi is egy bughalom meg a lemez is? :)
  • Moby
    #151531
    Ha én konzol lennék, a bf4 lemezt én is kiköpném!

    /tudom, hogy létezik a lemezkiköpős probléma. Nekem a 3 gépen már minden előjött, ez valahogy MÉG nem, de lehet mire hazamegyek a padló lemezekkel lesz tele...
  • vg
    #151530
    Elméletileg kitöröltem aki rajta volt, és inaktívvá tettem az accountot, de igen, törölendő.
  • Harlekin
    #151529
    Akkor az a profil törölhető amivel felvettél?Vagy megmarad?A kontroller néha nekem is csinálta hogy kikapcsol sőt az enyém érthetetlen módon azt produkálja,ha benne van az elem és rákötöm külső tápra tehát nem a box és usb akkor is azt írja hogy tök üres és néha,ha nagyon rezeg kikapcsol.Nem nagyon zavar ,mert nagyon kevés játéknál tapasztaltam és akkor is ritkán,de kikapcsoltam ott a rezgést és kész...
  • Harlekin
    #151528
    Ez szerinted kérdés!?
  • vg
    #151527
    Tömören annyi, hogy tízszer indítottam el a bf4-et, 8szor kiköpte a lemezt. Aha, jól van. Eladtam inkább. Ez most jól működik, néha kikapcsolt a kontroller, de frissítettem a fw-jét(lol), azóta jó, bár lehet semmi köze nincs a dologhoz. Viszont akkora a tv-m, hogy konkrétan hiába volt eddig polcon a box, most konkrétan tv mögé került, mindegy jó az. Ami zavar az egészben, az hogy legelőször csináltam egy magyar profilt, majd hozzáadtam bankkártyám, aztán jól lehalt az egész, "hopsz ennek nem lett volna szabad megtörténnie". Szóval azt letöröltem, csetteléssel elértem, hogy szedjék ki a bankkártyám. Este majd ha lesz kedvem csinálok egy amerikait, meg paypalozok inkább és akkor újra jelölgetek jól. Gondolkoznom kell még a nicknéven, hogy a minimális gyengeelméjű szintem elérje. Nem könnyű feladat. Jah, meg van az a EA Access dolog, az nagyon elnyerte a tetszésem.
  • Muttley
    #151526
    mondd, h ezt te élvezed
    és én biz'isten elhiszem...
  • Moby
    #151525
    FH2-t megveszed? Csapatnék vele.
  • Totti5
    #151524
    Offroad! ilyen a versenytípus, a 2. verseny a demóban eső + körpálya aszfalton volt.
  • Shan
    #151523
    MI ez a butaság? Repceföldön kell versenyezni... :(
  • gduck
    #151522
    Nem lesz demo :( Pedig már fúrja az oldalamat milyen lesz ;)
  • Totti5
    #151521
  • DarkSector
    #151520
    szerintem csak a foton ilyen....
  • Totti5
    #151519
  • TDC Geronimo
    #151518
    Az a belső nézet jó nagy fos :s
  • Totti5
    #151517
    Welcome to Horizon!


  • DarkSector
    #151516
    X360-ra nem is lesz több forza.

    Sajnos.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.16. 23:01:28
  • Totti5
    #151515
    One

    Nagyon jó lett, lényegében ugyan az mint az első, csak más helyszín, új autók, időjárás, új zenék ( amik most is rettenet jók ). Fizika / irányítás kicsit jobb, de ugyan az a vonal. FFB jobb kormánnyal. Nincs korlát bármerre lehet menni, offroad nekem bejött, jól lehet csúszkálni, az offroad race nagyon adta, és nagyon szép ahogy száguldunk a növényzet közt, az arcoda felveri az előtted levő kb semmit nem látsz. Hangok most is nagyon jók szokás szerint, a körítés vagyis a fesztivál megint nagyon hangulatos lesz.

    DE! Ezek képtelenek előre lépni. Belső nézet attól hogy szebb nem változott ( még mindig sír egy 900 fokos animációért ), nomeg még mindig képtelenek leanimálni a piallngó váltást, mert a kéz mozog, de a váltó nem..... eső szép, ami tetszett hogy a hátsó ablaktörlők is mennek.

    Még mindig túl sárga barna tud lenni bizonyos napszakban, máskor meg gyönyör. A helyszín részletes, tele 3Ds növényszettel minden, nagyon igényes. A játék minden helyzetben kifogástalanul fix 30 fps.

    Ami kár hogy a demóban 4! db összkerekes autó van, így esőbe nem tudtam kipróbálni hogy mennyire változik a tapadás. Ez gáz. Van egy Koenigsegg Agera de az fél percre a mienk csak, ott már ment a hátulja, de szárazon volt.

    Már nyomok is a digitális pre-orderre!



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.16. 23:02:21
  • DarkSector
    #151514
    Srácok a Trial Fusion-ból van demo x360-ra?
  • LMNO
    #151513
    Xbox 360-on is vagy csak One?
  • Harlekin
    #151512
    Akkor Te vettél fel? Ismerős volt a VG név!
    Grat a boxhoz!
  • Totti5
    #151511
    Dede, látható.

    Ami meglepő hogy csak 10%al van elmaradva az X1 a PS4estől, amikor közvetlen nem reklámozhatta az MS a terméket.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.16. 17:39:30
  • Totti5
    #151510
    Igen.

    Tölthető a Forza Horizon 2 demó! ( 10.5 GB, és a Gamescon-osnál újabb, másabb )
  • Moby
    #151509
    Jó lenne ha tudna olyan választ adni, ami megvitatásra alkamas, és nem valami nulltartalmú, kifáradt bullshitet. Abból a tiedet is szívesen elskippeltem volna.
  • Botond #151508
    Rájött, hogy a konzol felhasználási módja, hogy játszik rajta, nem az, hogy pixeleket meg a másodpercenkénti frémet számolja. :)
  • Moby
    #151507
    Értem, csak én a konzolváltásáról kérdeztem :)
  • Botond #151506
    Benőtt a feje lágya! :)
  • Moby
    #151505
    Hámé?
  • vg
    #151504
    Aha! :)
  • Moby
    #151503
    Váltottál? :)
  • vg
    #151502
    xbone is?
  • Totti5
    #151501
    Valiant Hearts Great War féláron van GOLD előfizetéssel 1.495 HUF

    Vegyétek, jó cucc.
  • arty
    #151500
    sztem ez az a pont, h a studiok java cancelt nyom a készülő játéka prevgen portjára :D
  • The Protector
    #151499
    Oh.Akkor én tévhitben voltam.Nekem nincsenek gamer barátaim.Csak én játszok játékokkal.Én addig nem vennék next gen-t míg a box összes ex címét le nem nyomtam ami érdekel.GOW+Halo+Forza Horizon.Más nagyon nincs is meg nem is érdekel Boxról.
  • TomStorm
    #151498
    1 éve lehet már kapni.Ennyi idő alatt már nagyon sokan váltottak.Cur.gen reklám mindenhol,boltok polcain ott figyel mindenhol és a Last.gen ára semmit nem ment le újonnan.Alig vesz már valaki Last.gen-t és játékot rá meg végképp nem.
    Én is befejeztem,többet egy darab játékot nem veszek rá,felesleges.
    A jó ismerőseim körében csak nekem egyedül nincs még Cur.gen,azért ez is elárul valamit..
  • TDC Geronimo
    #151497
    De annyi embernek van már és prevgent el kéne felejteni ez is jól mutatja.
  • orichalcos
    #151496
    Isten ments, nem kötekszek, csak megemlítettem. :)
  • The Protector
    #151495
    Elképzelhetetlen adat.Szerintem nincs annyi embernek next gen konzolja,hogy ilyen magas százalékban nyerjenek azok.ps3 3%?Az rettenetesen kevés.