176613
banner
  • DarkSector
    #151854
    Honnan az adat?
    Microsoft oldaláról? :D
  • Zavarodott
    #151853
    Egyértelmű, csak a Titanfall esetében ötszörös volt a szám és szerintem akkora különbség még nincsen.
  • Firerock
    #151852
    Akkor nincs kedve valakinek elcserélni egy Destiny-re? :)
  • Harlekin
    #151851
    Sajna van hogy megbaszódik és baromságot ír akkor szokta ha szarakodik a live .Nekem is volt hogy 1 órát írt nagyon sokáig pedig volt vagy 40 óra benne...
  • Harlekin
    #151850
    Szerintem igen Én nem tudtam letenni amikor nyomtam!
    azt hiszem ez mindent elmond részemről!
    HARLEKIN543 1,749 (1,000)
    First played Tuesday, 27 May 2014
    38 achievements out of 38 won | Completed on 14 Jun 14 | Played for 64 hrs 36 mins |
  • Harlekin
    #151849
    Battlefield 4 xbox360
    25,197 tracked gamers
    Battlefield 4 (Xbox One)
    34,696 tracked gamers have this game

    Watch_Dogs xbox 360
    8,643 tracked gamers have this game
    Watch_Dogs (Xbox One)
    31,358 tracked gamers have this game


    THIEF 360
    4,442 tracked gamers have this game
    THIEF (Xbox One)
    12,732 tracked gamers have this game

    Van még azért jó pár!
  • Zavarodott
    #151848
    Ehhez azért hozzátartozik, hogy a One az a Titanfallal volt bundle csomagban, azért is kirívó a különbség, de ettől függetlenül egyértelmű, hogy a One szép lassan majd átveszi az uralmat.
  • Firerock
    #151847
    Watch Dogs milyen játék lett? Megéri megvenni?
  • Firerock
    #151846
    Te láttál már Xbox One játékot? :D Mert én játszottam a Forza1-el (ami állitólag sokkal szebb mint a 2) Xbox 360-on és most a 2-vel Xbox One-on. Hát,ezek után a kijelentéseid elég furcsák :D
  • vg
    #151845
    Ugye van a xb1-ben az a fícsőr, hogy méri mennyi időt játszom egy játékkal. Én már jó sokat toltam Diablo 3, egészen biztos, hogy több mint két órát, de mindig 2 órán áll. Beragadt mint a szög. Ez mitől lehet?
  • Totti5
    #151844
    Engem csak a jó szándék vezérel, hogy segítsek azoknak dönteni akik nem tudják kipróbálni. Szóval nem írtam hogy ne vedd meg. Azt írtam hogy ha tervezed az X1et a közeljövőben akkor ne vedd meg 360ra. Más esetben nyugodtan vegye bárki, leírtam mik az erényei és mik a hátrányai a portnak. Tények.
  • Totti5
    #151843
    Tegnap brutál jó volt a Fifa 15 online. Kezdjük kiismerni, hogy mit lehet és mit nem. Meg is nyertük a kupát:



    + ollóztunk is egyet
  • Harlekin
    #151842
    4-5 mostani tulajon!???Konkrétan a barátlistámon a régiekből már nagyon kevés az aki nem x1 en jelentkezik be minden nap!

    De példa gyanánt nézzük csak!!!

    Titanfall x360
    10,387 tracked gamers have this game,

    Titanfall (Xbox One)
    53,598 tracked gamers have this game,

    És ugye ez egy olyan oldal ami nagyon rég óta gyűjti az x360 asokat és értelem szerűen az x1 eseket 1 éve.Viszont elég kontrasztos a dolog,hogy minek van létjogosultsága a jövőben!De nyugodtan csapkod a térde!Én meg majd röhögök!

    4-5 ember mi!?
  • Harlekin
    #151841
    Ja ja ja biztos így lesz Én azért türelemmel várom őket így ide s tova 35 x1 játékkal a hátam mögött!Kb 2 év múlva Te kis Danny Blue!
    Csak az a baj,hogy pont 1 évvel ezelőtt is ezt mondtad,hogy 1 év múlva ez történik és hoho nem történt!De ez csak a szokásos.Na további jó játékot a középkori konzolodon!
  • Muttley
    #151840
    már megint kezded?
    a Forza H2 videoról mondtam el, amit láttam,
    X-One-ról annyiban esett szó, h erőltetetten így próbálják generálni az új vásárlásokat
    de ám' legyen, ha feszegeted
    akarod, hogy elmondjam kb 2 év múlva min fog idejönni a fél világ térdcsapkodósan teli szájjal kikacagni téged, meg 4-5 mostani X-One tulajt?
  • Harlekin
    #151839
    Ja!Valahogy azt a savanyú szőlőt rágcsálni kell nekik és győzködni minket,hogy az mennyire jó és finom!!!De az a szerencse,hogy nekünk csak röhögni kell rajta nekik meg ott marad a savanyú száj íz!
    Tehát tőlem aztán további 10 évig méricskélhetik össze a dolgokat...Legalább lesz min röhögnöm....
  • Totti5
    #151838
    A lényeg hogy most se kell a nextgen, mert 360on is tök jó a Horizon 2. Erre megy ki az egész:)
  • Totti5
    #151837
    Tehát ÉN is szándékosan butítotottam vissza amikor képeket csináltam és videót. Kösz, ez jól esett...
  • Harlekin
    #151836
    Végül is igen minden rendben vele jó szarul néz ki és ennyi!Ja meg kicsit kevesebb tartalom van benne mint x1 en,de ez meg már csak mellékes ahhoz képest ahogy kinéz.
    Jó játékot hozzá neked meg annak aki megelégszik az üres tölcsérrel a fagyizóba.Én inkább fagyi kelyhet eszek cukormázzal,pedig aztán ingyen van a tölcsér számomra!
  • Muttley
    #151835
    Én láttam az X360 verziót - élőben-
    minden rendben vele
    a video szándékosan le van butítva színekben
    ennyi :)
  • Totti5
    #151834
    Teljesen más a két játék bevilágítása, de biztos én is direkt vissza vettem a színeket:)
  • Muttley
    #151833
    ez a video 1 naaaaagy-nagy röhej
    x360-nál szándékosan vissza van véve a TV színtelítettség beállítása
    élőben havernál láttam 360-on a H2-t, nagyon szépek a színek
    amiben az X-one jobb nyilván, h 8 GB-hoz képest 40 GB
    amibe belefér a dúsabb növényzet ill. a kontrasztosabb táj

    nem baj, majd jön a tömeges Vér Pistike roham, akik megkajálják

    "ányáááááá, vegyééééééééé IkszbokszVánt, meeee' nézzed csak, h mennyireasztadeszép ez e "

  • Totti5
    #151832
    Tegnap előjött a gólvonal bíró ( felső lécről pattant be ). Bár egyértelmű volt a dolog anélkül is, de tényleg beletették:) tök jó, látványos ahogy mutatja.





  • barmi
    #151831
    A negyedik ládát tegnap nem nyitottuk ki ! Nem tudtuk, hogy van még 1 :-) :::



  • DarkSector
    #151830
    E-bay-en van fém. :D
  • DarkSector
    #151829
    Ja nem tudtam hogy One-ra céloztál. :D

    Itt tekints még körbe, fontban az ár (x400ft-al)

    Xbox Live Exclusive fémtok!


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.29. 01:02:05
  • Firerock
    #151828
    Hát azért xbox onera nem nagyon vannak olcso jatekok liveon :(
  • DarkSector
    #151827
    :S
  • gduck
    #151826
    Persze az is lehet én látom rosszul a dolgokat. De az is érdekes, hogy a terepverseny is hiányzik belőle. Az első részben is volt rally, igaz az csak szabályozottan erdei úton. Pedig azt hittem megveszem még, de így erősen kétséges. XO-val meg az a gond, hogy összes spórolt pénzem rámenne, picit sajnálom. Pedig erre gyűjtök már egy éve...
  • DarkSector
    #151825
    Hát akkor ez vicc.
  • gduck
    #151824
    Direkt nem csinálták ilyenre a környezetet. Elég csak az első részhez hasonlítani! Abban iszonyat szépek a fák is, nem ilyen 100 méterre ültetett pálcikák mint a 2. részeben :)
  • LMNO
    #151823
    Nem néz ki olyan gázul.
    Jó lenne itt is olyan akció, mint a Destiny-nél, hogy ha megveszem, akkor később letölthetem One-ra is. Bár itt azért többmindenben különbözik a 2 verzió, az is igaz.
  • DarkSector
    #151822
    Nem csak "olyan".
    Ez sok a prevgen-nek ennyi.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 20:26:43
  • The Protector
    #151821
    Ez csak szerintem iszonyat ronda?Olyan mintha effektek nélkül futna a játék.
  • DarkSector
    #151820
    Sajna egy hely van csak LIVE.

    Kivéve pár játékot, aminek létezik Redeem Code-os változata, csak nem éppen olcsóbb kodba venni.

    Annyira olcsó akciós játékok vannak Live-on hogy nem nagyon érdemes máshol kutakodni!
  • Firerock
    #151819
    Ez Gáz. Köszönöm a választ. Digitálisan hol tudnom olcsón megvenni a játékokat?
  • DarkSector
    #151818
    Na lehet nekem volt valami, végülis ment feltöltés csak nem figyeltem. Meg CS GO steam-en. :D
  • DarkSector
    #151817
    hát max postával 1500-ért. :D
  • Renjike
    #151816
    Postával együtt nem ? :DDD
  • gduck
    #151815
    Elméletileg megy minden: KATT IDE!