176613
banner
  • davidka003
    #152055
    PC-re szinte kár volt kiadni. :D
  • Totti5
    #152054
    UK

    Middle-earth: Shadow of Mordor
    56 (PS4) / 41 (Xbox One) / 3 (PC)

    Forza Horizon 2
    73 (Xbox One) / 27 (Xbox 360)
  • Zavarodott
    #152053
    IllumiRoom helyett már RoomAlive van. Kiváncsi vagyok mikor lesz ebből bármi is...
  • Muttley
    #152052
    fight like a lion

  • DarkSector
    #152051
    Végtelen kombó a Mordor-ban.

  • orichalcos
    #152050
    Sehogy. Remélem hamarosan egy update javítja ezt a hiányosságot.
  • DarkSector
    #152049
    Styx-ből van trailer, most látom először ezt a játékot.

    És egy ígéretes cím, amiről nem tudtam eddig ugyancsak!
    COOP-ban durva lesz.
  • csicskakapitany
    #152048
    Hogyan lehet screenshotot csinálni Xbox one-on?
  • DarkSector
    #152047
    Nextgenben ez alapvetőnek kellene lenni.
  • Totti5
    #152046
    Ingame, játék közben, csak free kamera állások. A fotomód és a között amit a játékban látsz nincs érezhető elétérs.
  • xxdani
    #152045
    Had kérdezzem meg ezek videóból/átvezetőből vannak fotózva, vagy játék közben lett?
  • arty
    #152044
    hihetetlen.
  • DarkSector
    #152043
    2. képről elsőre nem mondanám meg hogy játék grafika. :D
  • Totti5
    #152042
    Olyan mint a Forza 5-ben nincs.

    Firss termés :




  • Totti5
    #152041
    System => Power&Startup => Energy Saving
  • Snexi
    #152040
    berreg kikapcsolt állapotban,gondolom ki lehet valahogy kapcsolni teljesen
  • Snexi
    #152039
    ha rámegyek hogy condole off one-n akkor ténylegesen kikapcsol vagy csak valami alvómódba kapcsol?mintha ezt olvastam volna itt.Egyébként a horizon 2ben nincs autovista?csak kivülről tudtam eddig körbenézni a kocsit
  • DarkSector
    #152038
    Xboxos gameplay!

    Nagyon kemény lesz. :)
  • Totti5
    #152037





  • DarkSector
    #152036
    De amig olyan ex játékok jönnek pl mint a Quantum Break , addig nem lesz ok panaszra, az látványban nagyon aláz. Még ha technikailag nem is durva.



    Annyira játszanék vele.
  • arty
    #152035
    nem tudom felidézni melyikek, de volt erről szó talán DF-en: nem kevés játék szinte(!) semmire nem használta a 6 segédmagot és igen, egyetlen egy magon ment a játék - mi máson mehetett volna?! a 6 buta mag nem képes általános kódot futtatni.... pontosabban de, csak még tán kevésbé hatékony, mintha az egy főmag vinné :D

    hidd el: ps3 induló éveiben olyan mocsok hulladék volt minden multiplatform portja, hogy ezekhez képest a mai xbone verziók tökéletesek! (és később is sokszor előfordult, h a ps3 port igy vagy ugy bénább volt)

    te ha jól tudom szinte csak exklukat toltál a ps3on, szal nem tudhatod :P
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.04. 13:33:11
  • Totti5
    #152034
    Ne akaj már fenn a részleteken... CELL-t és az akárhány magját senki nem tudta kihasználni, csak a Sony studiók.
  • DarkSector
    #152033
    ja én is vágom ezt, de nemár viccelődjünk hogy 1 magot használnak a multi címek szerintem ezt te sem gondoltad komolyan. :D
  • arty
    #152032
    a ps3 ekluzivak nem véletlen néztek ki egy nagyságrendel jobban ki, mint a multiplatformok - volt idő és pénz arra, h kiismerjék azt a 6 buta magot és dolgoztassák rendesen (nem kellett más gépekre optimalizálni, csak erre az egyre!)

    nézz meg ps3on egy unchartedet és egy gta4/rdr/bioshock kombót :)
    fájni fog az utóbbiak minőségietlensége!
    egyszerűen a ps3 egy átlag fejlesztőnek maga lehet(ett) a rémálom.

    ... és így van ahogy mondod: a játékok győznek - akár mennyivel nagyobb felbontású a mordor a ps4en, ha nekem ezerszer inkább halo és forza kell, simán veszem a gyengébb hardverű gépet :) viszont nyilván van ezzel szemben olyan is, akinek a ps4 exklui fontosabbak + cserébe a minőségibb multikat is kapja mellé
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.04. 13:29:53
  • DarkSector
    #152031
    Amúgy a játkok döntenek majd, nem a hardver, mindigis így volt.

    Vagy fejezzem magam ki úgy hogy a fejlesztők fogják eldönteni mi merre.
  • DarkSector
    #152030
    De ott volt. :D
    Tuti használták 1 mag nem képes futatni olyan játékokat amik PS3-ra kijöttek AAA+++ címek, ezt neked sem hiszem el. :D
  • arty
    #152029
    box vs ps3
    3 mag vs 1 mag*
    512mb ram vs 256 cpu-nak+256 a gpunak
    240 vs 192 gflops gpu teljesítmény, ráadásul a pisié arhitekturálisan is foscsibb volt

    *volt még másik 6 buta mag, de azt sok fejlesztő nem vagy alig tudta (jól) használni.

    -----------------------------

    gduck #152026

    "Ezek lényegtelenek. Papíron a PS3 processzora is erősebb volt, de a programozók sose tudták igazán kihasználni, mert sokkal nehezebb volt rá fejleszteni, mint a x360-ra."

    Nem papíron volt az erősebb, hanem a japán idióták agyában, akik ezzel kampányoltak.
    Játékhoz egyébként is GPU kell elsősorban, nem CPU - lásd a mostanikban is vérgyenge ez az egység (csak a magja "sok")

    Jelen genben 1:1 ugyanaz a GPU mindkét gépben, csak az egyikben erősebb a kiépítés.
    Ergo ha az egyikre tudsz programozni, akkor a másikra is.

    "És nagyon fontos dolog, hogy az M$ gőzerővel dolgozik a DX12-n, ami az ígéretek szerint igencsak fel fogja turbózni az XO-t :D"

    Jah, csak ps4en az API már day1 óta legalább annyira jó (hardverközeli), mint a dx12-ben lesz :)

    ---

    totti: sztem fog még gyorsulni a box a dx12 után, de ennyit lehet ps4en is optializálnak az évek alatt... hosszu évek alatt, értsd :D japók :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.04. 13:19:34
  • Totti5
    #152028
    Programozási környezet könnyebb lehet, de teljesítmény növekedést nem fog adni. Az már megvolt 2szer is. Húztak a GPU órajelén és kinectnek fenntartott erőforrást opcionálisan szabaddá tették. PS3 baki után a Sony fejlesztőbarát környezetet készített, ami jobb lett mint a Microsofté. MS ezen tud és javít is folyamatosan, de mást nem tud már csinálni.

    Viszont én egy szót nem tudok programozni, nem is értek hozzá semmit, pedig tanultam, de pont annyira érdekelt, hogy túltegyem magam rajta... szóval hülyeséget összehordhatok simán, amiről elhiszem hogy igaz, de annak semmi értelme nem lenne.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.04. 12:59:18
  • DarkSector
    #152027
    Jaja ezt mondom én is, minden forumon előítéletek vannak, senki nem foglalkozik azzal hogy ennek mi az oka.

    PC-re amikor kijött a Fifa xx ps2-es grafikával az senkit nem érdekelt hogy miért.
  • gduck
    #152026
    Ezek lényegtelenek. Papíron a PS3 processzora is erősebb volt, de a programozók sose tudták igazán kihasználni, mert sokkal nehezebb volt rá fejleszteni, mint a x360-ra. És nagyon fontos dolog, hogy az M$ gőzerővel dolgozik a DX12-n, ami az ígéretek szerint igencsak fel fogja turbózni az XO-t :D
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.04. 12:43:55
  • Totti5
    #152025
    Ez is atom fix 30 lett

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.04. 11:14:15
  • DarkSector
    #152024
    Akkor még szánalmasabb. :D
  • Totti5
    #152023
    "Tuti más más csapat készíti a platform verziókat."

    Nem.
  • DarkSector
    #152022
    De nem tudom miről beszélünk mikor ps3-ra egy prevgen silent hillben nem tudtak ködöt csinálni elsőre azt pöccsölni kellett.

    Ennyit arrol hogy mennyire figyelnek oda.

    Tuti más más csapat készíti a platform verziókat.
    Ez van.

    Amúgy tudtommal régen csak a vga-t illetően vol kicsit jobb a box számitásban ps3 egy szuperszámigép volt nem. ARTY vélemény?
  • Totti5
    #152021
  • DarkSector
    #152020
    Valami netes nextgen szleng :)
  • DarkSector
    #152019
    Nem, azt mondom hox xboxon önnmagához képest érezhetően szarnak sok esetben hogy jól adják ki.

    Érdekes hogy most ebben a generációban ilyen dolgok vannak hogy egy peccsen mulik a játék hogy fut.

    Pl Trials.
    Nevetségesnek tartom.
  • arty
    #152018
    legjobásabb ??? ez mi? :D
  • Totti5
    #152017
    A játékélményt csak akkkor, ha a technológiailag hibásan adják ki.
  • arty
    #152016
    és a számok egészen véletlenségből nem jelentenek semmit, ugye?
    az ezerkéccáz köbcentis autó pont olyan jól megy, mint az 1.8 turbós, merthát végülis csak számok........

    ezzel az elbagatelizálással mit akarsz bizonyítani? harlekin szimpátiájára pályázol? :D

    harlekin: az van amit totti mond, fejlesztői döntések vannak/lesznek - sose lesz olyan, h +50% élmény, mert az megfoghatatlan :) a textúra junitot lehet számszerüsíteni, minden más szubjektív.

    a legszörnyűbb, legjobásabb döntés ebben a genben: unlokkolt frémráta.... mivel 2x nem gyorsabb a ps4, ezért nincs 30fps vs. 60fps difi, de azé' csak meg kell mutatni a póvát és paff, kész is a hibás termék :(

    (ok, legyen kapcsoló, mint volt pl a Bioshock 1 esetén 360-on!! de nemár pecselni kelljen a fost megjelenés után! :( )


    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.04. 10:36:29