176613
banner
  • Harlekin
    #152015
    Na de a lényegi csak az amit leírtam,ha majd végeredményben számomra ami az ÉLMÉNY a játék után 50 % pluszt ad akkor azt mondom van értelme és létjogosultság firtatni azt az 50 % ot.Viszont ameddig ez nem így lesz azok bizony csak számok maradnak!!!!

    Mint már 1000 szer leírtam Én telibe szarom a 2 gép közötti különbséget mielőtt megvettem is tudtam mi a 2 közötti különbség.Ps 4 erősebb HW totálisan érdektelen számomra ps 4 en nincs kinect már kilőve,ps en nincs barátom már kilőve.Közeledek a 200000 GS hez tehát biztos nem kezdek újba más platformon tehát 3:1 X1-PS4 és minden mást leszarok.

    Előző genben is volt hogy akadt itthon 3 darab xbox 360 ennyi erővel lehetett volna az 1ik ps 3,de nem kellet ,mert nem érdekelt.
    Most is beballaghatnék a boltba és hazahozhatnék 1 ps4 et fél óra múlva DE NEM KELL!!!

    Tehát számomra 1 annyira érdektelen jelentéktelen dolog a PS 4,hogy az mérhetetlen mintha nem is létezne....
  • Totti5
    #152014
    Számok ellen nem lehet mit tenni, előző genben a X360 volt erősebb és meg is látszott kb minden multiplat címnél. Most a PS4 erősebb és meglátszik minden multiplat címnél.

    Sok esetben egyszerű a történet, PS4 vagy X360 volt a lead platform, s a másik gyártó gépére kiadott verzióval nem foglalkoztak behatóbban, hogy naggyából egy szintre hozzák, tehát plusz melót azokba nem fektettek bele. Frém és a felbontás nem gépfüggő, csak elhatározás, de az elsődleges dolog hogy a két verzió graf színvonala azonos legyen, ezért csak 900p, ezért keveseb fps stb... ezért felháborító hogy az X360on berobbant és brutális kasszasiker Trials Xbox One része összecsapott 900p és képtöréses port lett... ezeket nehéz lenyelni, engem nagyon zavar a mai napig! ( még arra sem méltatnak hogy peccsben imprúvolják a dolgot )

    Nézd Mordor Xbox One-on fix 30 fps, PS4en éreztetve az erőfölényt szabadjára engedték a frémeket, ami jól hangzik hogy 60 fps, csak köze nincs hozzá. Na ezt is értelmetlennek tartom, totál felesleges erőfitogtatás, ami nincs fix 60-ra belőve, sőt 60ra sem, mert azt a melót már nem fektették bele!

    Igen ami megegyezik pl a Destiny ment a "szarrágás" hogy lehetne jobb, mert ha X1en is ugyan ilyen akkor nem létezik hogy PS4en is ugyan ilyennek kellett lennie, mert az egy jobb platform, ott még jobbnak kell eleve, kötelezően lennie. Na ez engem inkább felbasz, így erről ne is beszéljünk.

    Amúgy meg kit érdekel az egész, egyet remélek hogy lehetőleg ne szarják le az X1 portokat, ha 900p kell ahhoz hogy minőségi frém/graf legyen akkor nem dőlök a kardomba, ha PS4en több fps, X1en csak fix 30 akkor sem.

    X1em van, lesz PS4em is, valszeg lesz WiU-m is ebben a genben. Csak idő nincs és pénz nincs ennyit játszani:)
  • DarkSector
    #152013
    Jah.
    Én azom morfondíroztam, hogy Xbox One oké gyengébb PC-PS4-nél.
    Aláírom.

    DE BF4??????????????????
    PC-n milyen gép elég azt 1080p-ben futtatni 60Fps-el??????????
    És utána nézzük meg csak eleve a (adatokban) leggyengébbnek, a One -nak mekkora erőforrása van????????

    BF4 ajánlott gépigény:
    http://gepigeny.hu/games.php?id=1694

    Vinnie kellene simán. Főleg hogy állítólag PC-n még szebb így is a BF4, ezt nem tudom, csak mondogatták.
    Ha meg szebb akkor a konzolon a gyengébb minőséghez miért nem volt elég?
    Jonzolon meg mint tudjuk kisebb erőforrásal beérik a gépek, az optimalizálás végett, vagy mint jelen esetben szarul van optimalizálva.

    Ja mert érdekek füződnek hozzá?

    BF5 meg lehet megcsinálják 1080p-re, na az lesz cumi.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.04. 08:30:15
  • Harlekin
    #152012
    Ha ez ennyire releváns tényként van számon tartva,hogy a benne lévő erőforrások mérvadóak abban,hogy tudásilag mi az elvárható akkor a ps jó szarul teljesít,hiszen ami boxon 1080p az miért nem 1600p ps 4 en vagy ami 60 fps az miért nem 90 fps!?
    MAJD ha 1 éven keresztül MINDEN szegmense a játékoknak grafika,élmény,hang és MINDEN ami a szórakozást biztosítja a játékosnak 50% pluszt biztosít PS4en akkor azt mondom Én is igen valóban ott van az a plusz 50 %.Na de erről még szó sincs tehát addig ezek jó hangzatos számok amivel lehet takargatni a ps4 felhasználók felé nyújtott sony hiányosságokat!
  • DarkSector
    #152011
    ezek csak számok.
  • arty
    #152010
    francokat "ugyanaz" - százhuszonhatodszor is kijavitom a hülyeséged, mert "ráérek" :P

    xbón vs ps4 gpu:

    Raster Operation Processor (ROP) - 16 vs. 32 +100%
    Texture Mapping Units (TMU) - 48 vs. 72 +50%

    Stream Processors (SP) - 768 vs. 1152 +50%
    GPU Clock - 853 vs. 800 -6.6%
    -> Rated Floating Point - 1.31 TFLOPs vs. 1.84 TFLOPs +40%

    Memory Clock (Effective) - 2132 Mhz vs. 5500 Mhz (68gb/s vs. 173gb/s) +150%
    (esram a boxon valamit segíthet, ha ODAFIGYEL a programozó, de a ddr5 még amellett is nagyságrendel gyorsabb)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.04. 00:13:42
  • DarkSector
    #152009
    Ennyit nem számít a DDR3 vs DDR5

    CPU-VGA majdnem UA
  • arty
    #152008


    az ms DIREKT rakott az xboxba a másik platformnál jelentősen gyengébb hardvert, igen (spórolás)
    na, EZÉRT nem 1080p-s minden játék
  • DarkSector
    #152007
    Értsük ezt úgy hogy egyszinte emelték a másik platformmal, mert ez annyit jelent hogy a nem 1080p-s xbox játékok mind lehetnének 1080p-sek nem?

    Direkt fogják vissza őket?
  • DarkSector
    #152006
    Butaság miért ne lenne Full HD? a Box az a játékok meg nem mind 1080p-sek. de azt te nem fogod annyira észrevenni ha nem neten mondják neked.
  • Snexi
    #152005
    mintha olvastam volna valahol,hogy nem tisztán full hd.De akkor örülök neki,ütni fog a tv-men
    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2014.10.03. 23:23:27
  • arty
    #152004
    röhej, h ilyen HIBÁVAL (unlokkolt frém) ki merik adni a játékokat :(((
  • DarkSector
    #152003
    Gratulálok.
    Persze hogy FullHD., miért ne lenne az?
  • Totti5
    #152002
    Ez jó hír.
  • Snexi
    #152001
    holnap megyek az xbox onért :D remélem nem csalódom a forzában :D akkor ez most tényleg full hd?vagy megint valami felskálozott szar?elég nagy tv-m van,"sajnos" látszana rajta
  • DarkSector
    #152000
    Az unlock-oltnál nem jó mert ingadozik, és nagyon feltünő, a fix 30 meg stabil egyfolytában ugyanazt látod, lehet neked jó a szemed veterán vagy, de egy sima játékosnak az lesz hogy basszus ez néha "belassul" , azért idézőjelbe mert az nem lassul be a 30 az folyamatos....csak az érzés lesz olyan, ha nem ingadozik azt sem tudja fix30 vagy 40 vagy 50 vagy 60.
  • TDC Geronimo
    #151999
    Szerintem meg az unlockolt. infamousbe is meg KZbe is nekem jobban tetszett a 30+ fps
  • TomStorm
    #151998
    köszi
  • DarkSector
    #151997
    lock-olt mindenképpen!
  • TomStorm
    #151996
    Ilyenkor melyik a jobb egyébként?A lockolt 30FPS vagy az unlock 30+?1080P-ben
  • TomStorm
    #151995
    Shadow of Mordor Day One Patch=1080P(30Frame lock)
  • DarkSector
    #151994
    :)
  • Totti5
    #151993
    Fanatec products on Xbox One

    Landshut, Germany – 3.10.2014 – This is the announcement many people have been waiting for and we are happy to announce that Endor AG (the company behind the brand Fanatec) and Microsoft Corp. have closed a license agreement to make racing peripherals for the Xbox One.
    Fanatec plans to release a broad line up of racing wheels which will fit all kind of racing styles and different budgets.
    Xbox One brings the latest in innovation and power to the development of racing peripherals giving fans of Fanatec products the opportunity to play the newest Xbox One titles with full support and integration.
    Available soon, fans will be able to enable Xbox One compatibility on their current Fanatec wheels by simply attaching them to a Fanatec wheel base, making their whole system compatible to Xbox One. Additional details and features will be announced soon.
    Additional Fanatec peripherals like pedals, shifters or handbrakes that were purchased with an Xbox 360 will also be compatible with Xbox One. The modular configuration system in the Fanatec webshop allows you to purchase only the components you need.

    Thomas Jackermeier, CEO of Endor/Fanatec: “I am very excited to announce this partnership as we have been working with Microsoft behind the scenes on new and exciting products. Xbox One and “Forza Motorsport” will continue to be a landmark of ultra-realistic racing simulations on any gaming console and we look forward to bringing this realism to a whole new level for our fans.”
  • Zavarodott
    #151992
    Nekem is az volt, aztán rájöttem, hogy telón is jön pár achi... ;p
  • DarkSector
    #151991
    nekem androidos. :)
  • Zavarodott
    #151990
    Jah én is néztem, remélem a telókat is frissítik majd 10-esre.
  • Zavarodott
    #151989
    Egész jónak tűnt a videók alapján. ;) Kár, hogy más a prevgen egy kicsit, ami pont a lényege lenne a játéknak...
  • DarkSector
    #151988
    "Xbox One - jövőre már Windows 10 appokat is futtathat majd"
  • DarkSector
    #151987
    Eltólták? Mit tóltak el? :D

    Elvileg az a szar már megjelent.
  • Totti5
    #151986
    Én: Hallo, érdeklődni szeretnék megérkezett e Xbox One-re a Shadow of Mordor
    Boltos: hogy mi?
    Én: Shadow of Mordor Xbox One
    Boltos: ?????
    Én: Az új Lotr játék, ami ma jelent meg
    Boltos: jaaaa annak a megjelenését eltolták 18.ára
    Én: ok, viszhall

    Az tény hogy 18.án meg fog jelenni Amerikában, NOVEMBERBEN Xbox 360ra, de a kérdés nem az volt... ( a hazai prevgen megjelenés amúgy is nov 21. )

  • Totti5
    #151985
    Hivatalos : Fanatec liszensz Xbox One hoz. V2wheel baset kell megvenni, s minden eddig birtokolt váltó, kormánykerék, pedál menni fog vele.
  • DarkSector
    #151984
    PS4-1080p.

    Nekem is ez volt.
    Rakd vissza a felbontás beállításnál Automatára, akkor ha nem is lesz tökéletes de nem szabadna villognia, hogy miért nem megy egy fullhd-s tv-n ha az opcióban manuálisan 1080p van belőve azt viszont nem tudom.


    Tedd át Automatára....99.9% hogy jó lesz. Hz probléma okozza tudtommal.
  • Renátó1985
    #151983
    Bocs Totti nem neked akartam címezni! Még annyi lemaradt, hogy a verseny végén kiírja, hogy lenyomtam a riválisom, csak a rivális üzeneteknél nem adja be valamiért, onnan nem tűnik el csak csökken az idő amivel le kellene nyomnom.
  • Renátó1985
    #151982
    Szevasztok!

    Forza horizon 2! Kapok egy rivals üzenetet 2 mp- el kellene megdönteni 2:40-et ment a srác, megdöntöm 1 aztán 2, majd 4 és végüé 6 mp-el az idejét, mégsem fogadja el, de a gap to rival egyre csökken , viszont ugyanúgy 2:40 a rivális ideje. Ez mitől van? Nem tekerek vissza, nem hibázok, ugyan az az autó osztály nincs segítség, kuplungos váltok 2:34-et megyek mégis jobbnak találja a 2:40-et. Nem értem.
  • arty
    #151981
    1. harmadik kábellel teszt
    2. másik hdmi bemeneten teszt
    3. dashboardon más felbontást állítassz be - javasolt a 720p, 1360x768, 1080p próbálása
    4. másik tévén teszt

    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.03. 09:13:29
  • DarkSector
    #151980
    Dejó

    Megvettem a Ghost Recon FS-t, 1036ft volt.

    Azt elindítva kiírja a gépem hogy nem lehet elindítani.
    Töltsem le újra!

    3x szedtem már le a játékot!!!!
  • DarkSector
    #151979
    Ja ha szarakodik akkor értem, azt írtad csak mondom ha nem szarakodna nem kellene görnyedni a székben. :D
  • Zavarodott
    #151978
    De ismerem, de szegény pc szarakszik, így marad a konzol a fekvejátékhoz. ;)
  • DarkSector
    #151977
    No az egyik problémám megoldódott!

    De ez a letöltés hiba az agyamra megy, és nem sikerül megoldani!
    Nem értem.
    Ez lenne nekem Xbox 360-on probléma, ha valaki tud ebben tippet adni, vagy találkozott már a hibával irjon pls.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.02. 23:14:21
  • DarkSector
    #151976
    Hogyan? :D PS?