176613
banner
  • Totti5
    #152175
  • DarkSector
    #152174
    Ma tojta a nyúl.


  • DarkSector
    #152173
    WWWOOOOOWWWW

  • DarkSector
    #152172
    Microsoft akcióban MK+SP bezsebelve!!!!!!!!

    Red Faction az akciós játékok közt van 15k-s árral!!!!!!!!!!!!!!
  • arty
    #152171
    asszem nem érted a pazarlás szó jelentését :)
  • Harlekin
    #152170
    Sőt akár termel is a hálózatba és minden hétvégén eljársz hódra vadászni, hogy védd az erdőt!
    Na csak szólok, hogy ez nem a greenpeace toborzó iroda!!!
    Ja és szerintem szívesen maguk közé vesznek ők!





    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.10.10. 20:43:34
  • Harlekin
    #152169
  • Harlekin
    #152168
    Miről próbáltam leszokni???
  • arty
    #152167
    ki tudom váltani bármelyiket is?

    csak mert a boxot be tudom kötni 0-0.5W fogyasztásúra, miközben semmit nem bukok vele
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.10. 20:25:00
  • Moby
    #152166
    Bazzeg két gecinagy tévéd van olyan közel egymáshoz, hogy összeérnek, és az egyik plazma!!!négy!
    MIAZISTENRŐLBESZÉLSZTE???:D
  • arty
    #152165
    1.) vszeg már akkor szelektíven gyűjtöttem a szemetet, amikor te még próbáltál leszokni
    2.) nincs driftes kocsim, ráadásul "telekocsizunk" is ismerősökkel
    satöbbi

    ez egy mentalitás, amibe nem szabad h beleférjen az a fajta energiapazarlás, amit te a boxoddal leművelsz
  • Harlekin
    #152164
    Ja és szelektíven gyűjtöm a szemetet sok más kreténnel ellentétben,tehát max egál az állás!És kis fogyasztású motorral járok más kreténnel ellentétbe akinek nem drága a benzin és 3000 ccm nél kezdődik az auto és1 drifteshez képest aki 1 hétvége alatt több gumiabroncsot használ el mint Én 1 élet alatt ami így duplán teszi tönkre a földet és stb stb stb.Kicsit nézz magadba a földeddel együtt mindenki pont leszarja mint ahogy Te is csak akkor fontos ha a másiknak kell ezt mondani....
  • Harlekin
    #152163
    Jah mint ahogy mindenki aki dohányzik, mert azt a levegőt szennyezi amit Én nem,és szentül hiszi hogy az jó nekem is...Föld ide vagy oda.Tehát nekem is lehet,ha másnak lehet mást.Jah és pont leszarom más véleményét.Ha nem tetszik el lehet költözni a földről!
  • arty
    #152162
    ettől még egy föld van (ami az enyém is, héló!), amit te tök feleslegesen pusztítassz

    tehát kretén vagy, bár nem amerikai - ez utóbbi mondjuk apro plusz, a másik gigaminusz mellett :P
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.10. 19:17:02
  • Harlekin
    #152161
    Akkor elég sok kretén magyar is van, ha így használja!?Én nem értelek,hogy miért van bajod mindig azzal aki valamit nem úgy használ mint ahogy szerinted az elvárható.Mindenki el tudja dönteni,hogy számára mi a pazarló nekem nem az,hogy megy a box.Tehát legyen mindenkinek a saját dolga,hogy mit és hogyan tesz használ kreténezés nélkül.Én keresem meg a villanyszámlámra a pénzt és NEM TE tehát saját dolgom mire fizetem és hogyan!
    Mert akkor szerintem meg az a kretén aki ezt firtatja úgy,hogy semmi köze hozzá!
  • Renjike
    #152160
    vagy Star Ocean The Last Hope is érdekel
  • Harlekin
    #152159
    Szerintem meg is találtam az embered bogo pont ma vett gépet.Be is jelölt téged!
  • Renjike
    #152158
    Valakinek nincs esetleg egy eladó Tales of Vesperiája?
  • Moby
    #152157
    Ha valaki partner lenne account sharingben, szórjon rám egy privit :)
  • Snexi
    #152156
    hol találom meg az elmentett fh2 fotókat?valahol neten meg lehet találni?
  • Zavarodott
    #152155
    Nekem csak így akart a multi elindulni... De szerencsére nekem megoldódott. Reméljük Rage47-nek is jó lesz.
  • orichalcos
    #152154
    Néhány dolgot szokni kell, de egy brutálisan nagy világot hoztak össze a készítők, amelynek az idővonala több százezer évvel a múltban kezdődök.
  • AnarchoiD
    #152153
    Van arra valakinek otlete, mi lehet az, hogy mar 2. alkalommal koszont azzal a XO bekapcsolaskor (suspensesen hasznalom), hogy "kinect is ready" es bedobja akinect konfiguralo wizardot ... pedig mar 1 eves a gep es mar ezer eve hasznalom a kinektet
  • vg
    #152152
    restart? op rendszert nem tetted rá frissen? az tuti segít.
  • Zavarodott
    #152151
    Nekem az update és a vip pass (ami szintén ingyenes) letöltése, valamint a gép újraindítása után működött. Magyarul minden ingyenes szart letöltöttem majd restart... Előtte nekem sem akart csatlakozni...
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.10.10. 10:09:27
  • Rage47
    #152150
    Valaki tudja, miért nem talál egy szervert sem a Bad Company 2? Most free ugye és játszottam volna multiban... Állítólag játszanak vele pedig. Nálatok mi a helyzet?
  • Moby
    #152149
    A HALO univerzuma aprólékosan kidolgozott, és eléggé szerteágazó. Rengeteg olvasni való marad róla a játékokon kívül is. Én soha nem multiztam egyikkel sem, kizáróéag a HALO univerzum miatt játszok velük.
  • DarkSector
    #152148
    Ha kell valakinek 10%-os Zavvi kód akkor jelezze.
  • Firerock
    #152147
    Nyilván,ezt csak egy példaként irtam,szerintem ezen keresztül sokkal több emberhez jutna el a "nextgen"
  • DarkSector
    #152146
    Ja értem, használt gép. :D

    De miért váltogatsz hogy hol van meg hol nincs? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 22:21:02
  • TomStorm
    #152145
    Volt már jópár Xbox-om meg PS3-am is de most megint nincs pár hete és kell egy.Vagy egy PS3 is jó lenne akár
  • TomStorm
    #152144
    http://www.gamer365.hu/
    itt kell azt hiszem fórumba keresni használtat.de te most ne nézzed én akarok kifogni egy jót ha van:DD
  • DarkSector
    #152143
    na mutasd milyen oldal ez? :)
    De figy neked volt már xboxod nem? vagy csak ps3?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 22:12:20
  • TomStorm
    #152142
    megvan,gamer365 google kidobta:)
  • TomStorm
    #152141
    Nem tudom csak meg akarom nézni.30-ért kell max egy gép azonnal
  • DarkSector
    #152140
    Miért onnan annyival olcsóbb?
  • TomStorm
    #152139
    Melyik volt az oldal amiről régebben szó volt,hogy lehet ott venni X360-at?Valami GamerX?Kellene sürgősen egy
  • Totti5
    #152138
    Nagyon. Nem egy storyt kapsz, hanem egy kidolgozott, sokrétű, szerteágazó scifi univerzumot. Mondjuk ehhez kell majd a Halo Wars, Reach és az ODST is, hogy mindent lássál.
  • Snexi
    #152137
    egyébként mennyire jó a sztorija?tudom hogy a halo széria nagy erőssége a multi,de a sztori és a kapmány ugye nem csak egy üres lelketlen valami?
  • Totti5
    #152136
    Nagyon kell hogy lebutított moslék minőségbe uplodolja FBre... Onedrive direktbe feltöltés az egyetlen elfogadható opció.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.09. 21:34:22