176613
banner
  • Firerock
    #152215
    Hát itt legalább ellene elfogultak az emberek,meg kéne győznöm egy haveromat hogy a PS4 szar :D
  • Moby
    #152214
    Vittem!
    (Kösz előre is ;) )
  • Moby
    #152213
    Vinném :)
  • orichalcos
    #152212
    Hátha mostanában keres valaki Sztereo headsetet One-hoz.

    Kaptam egy másikat ezért eladó ez.
  • DarkSector
    #152211
    Osszd meg.
    Kérj mástól kölcsön.
    Ha mást nem mond amit én fizetek 1-2000ft-ot mondjuk egy hétvégére, vagy hasonló.
    Vagy használtan.
  • DarkSector
    #152210
    Gratula!
    Jó szórakozást. Irigyellek.
  • Moby
    #152209
    Ha esetleg akarsz olcsósítani, még mindig partnert keresek sharingre :)
  • TomStorm
    #152208
    Köszi:)
  • gduck
    #152207
    Köszi! Most a következő nagy feladat, összekaparni a zsét a játékokra :D
  • Zavarodott
    #152206
    Grat hozzá! ;)
  • gduck
    #152205
    Tatattatáááááááá! Megvan az XO! A Forza2 iszonyat jóra sikeredett :) Majd elkezdem döntögetni a csúcsaitokat ..... vagy ti az enyémeket
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.12. 16:39:33
  • DarkSector
    #152204
    zsir nekem is kb 2008 óta van Arcade...nagyon megvagyok vele. :D
    Grat a géphez!
  • TomStorm
    #152203
    Örök hálám kötelez eme nagyérdemű információért!:))

    Holnap jön meg az Arcade(2007-12;HDMI,nem volt még 3 ledes soha) bontatlan fekete kontroller-el.23e.ft+posta:)

    Remélem X1 vásárlásig kibírja még..
  • DarkSector
    #152202
    Igen, 2 db pendrive-ot vagy usb hdd-t enged a gép egyidőben max 32-32gb-ig.

    Nem érthetetlen miért nem 3-at és miért csak 32gb, (régen 16gb volt csak a határ)
  • Moby
    #152201
    Az xbox topikban?? :D
  • Totti5
    #152200
    Más exek vannak rá mint Xboxra.
  • Firerock
    #152199
    Valaki kifejtené a problémákat a PS4-el kapcsolatban? Pont ellenérveket gyűjtök hozzá :D
  • Muttley
    #152198
    ja-ja
    aki már tolja,
    milyen lett a tavalyi F1 2013-hoz képest?

  • TomStorm
    #152197
    Arcade gépen lehetséges Pendrive-ra telepíteni játékot?Csak a telepítő lemezt mint pl.BF4,GTA5?
  • davidka003
    #152196
    Kint van PS3/xbox 360-ra a F1 2014
  • Totti5
    #152195
    Elég masszív Interjú : Alan Roberts (technical director), Matt Craven (chief engineer), Andy Sage (lead rendering engineer) and John Longcroft-Neal (senior rendering engineer).
    The making of Forza Horizon 2
  • Ricsi234
    #152194
    Hali! Van egy magyar accountom amin ugye nem érhető el az NCAA 14 Football! Na most csak úgy vicc kedvéből csináltam egy US accot, megcsináltam mindent kész lettem és egyszer csak elérhető lett a Demoja az NCAA-nek. Megy is minden örülünk! De úgytudom hogy a NCAA nem megy a PAl formátumon, mert csak az NTSC-t támogatja, ezért nem kapható, de akkor ez mégis hogyan van?:D
    A másik megy annyi hogy 4990 HUF-ért sok a minecraft? tesómnak kellene!
  • Harlekin
    #152193
    Ott a pont és ne hagyjuk akkor már ki a másra mutogatást se!
  • Botond #152192
    Kifogás mindig van...
  • arty
    #152191
    lenne passziv házra 50-100 misim, nem ivóvízzel küldeném le a szart, elhiheted :)
  • Harlekin
    #152190
    Akkor csak a hdmi az xboxon a pazarló!?Na akkor ez 1 tökéletes világ csak 1 pazarló tényező létezik és ez meg elenyésző...
    Gondolj erre majd amikor a szart leküldöd az iható édes vízzel a budin!!!
  • arty
    #152189
    "Pazarlás a feleslegesen folyatott víz a kerti csapon."

    remek hasonlat az xbón hdmi in-jére! fején találtad a szöget :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.11. 17:32:10
  • arty
    #152188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem véletlen nincs ps4em és még sokáig nem is lesz - köszönhetően neked és a többieknek, akik kendőzetlenül leírták, mekkora retek ott a rendszer, s maga a gép (hw) is miféle amatőrségektől "rohad". a tavalyi e3 után azt hittem: megjelenés után fél évvel már simán lesz egy pisim, na erre mondhatjuk h naivság volt :D

    ettől még ezt a gennyedék bandát jobban rühellem, talán mert itt nagyobb kényszer a vásárlás (forza)
  • Harlekin
    #152187
    Pazarlás a feleslegesen folyatott víz a kerti csapon.
    Meg az az idő amit Te belefecőltél ebbe a sehova nem vezető kreténezésbe.Az xbox one 1 ik hasznos funkciójának kihasználása nem pazarlás, csak azért mert Te úgy gondolod!!! Akkor lenne pazarlás,ha menne és nem nézném.
    Na megyek betekerek 1 250 wattos infrát a kamrába

    Ipari hulladék mi szeretnéd azt Te csak,hogy az legyen.
  • Harlekin
    #152186
    ha még nem tűnt volna fel rajtad röhögünk!
  • DarkSector
    #152185
    :)
  • Moby
    #152184
    >mikrofost tényleg gyűlölöm, az xbónt pedig ipari hulladéknak tartom a korábbi boxok és a ps4 mellett/után

    Őszintén irigykedek. Jó lenne valahogy az elmúlt egy évet meg nem történté tenni, hogy még én is ilyen naív hittel legyek bármi iránt ebben a generációban.
  • Zavarodott
    #152183
    Hát én az összes ilyen játéktól összeszarom magam. Úgy kell magam rávenni, hogy elindítsam ezeket... ;)
  • arty
    #152182
    spórolásról szó sem esett - tehát mégsem érted a pazarlás jelentését :(

    mikrofost tényleg gyűlölöm, az xbónt pedig ipari hulladéknak tartom a korábbi boxok és a ps4 mellett/után

    örülök, hogy végül a kreténezésem szórakoztatónak bizonyult!
    esetleg dugj be éjszakára egy százaségőt, ahol nem zavar - kamrában, stb - csakúgy, akkor megint lekreténezlek és megint jót nevetünk! :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.11. 09:40:49
  • DarkSector
    #152181
    Ja értem hogy a hirtelen ijjezstés a para, nekem elég az atmoszféra is, pl nekem az Alan Wake is az volt, ilyen nyomasztó cucc, itt is az hogy mész az épületbe azt a nagy geci éppen mikor kap el...nekem ez is elég para, össze nem fogom magam szarni, de ez is egyfajta para. :D
  • grebber
    #152180
    Az hogy a fekszedhető cuccok szinte ugyanazok skinjük más.Vannak a ládák ahol a Resibe fegyverek voltak 1az1-be itt is jelen van a láda.
    Mindjárt a végén vagyok és parának a legkisebb jelét se tapasztaltam.Úgy látom engem csak a "jump scare" okozta ijedtség tud csak "paráztatni".
  • DarkSector
    #152179
    "Le se tagadhatják a multat a készitők mert ez egy resudent evil kb már csak a növények hiányoznak."

    Ezt a mondatot nem értem.
    Hiszen pont az volt a lényege hogy az elbaszott redidentek után végre valami olyan jó horror legyen mint régen.
    Az egyik tag is RE fejlesztő volt.

    Azért nehezen hiszem hogy ez nem parásabb az Alien-től.
    Mindegy majd ha megjelenik lenyomom megnézem, de nehéz elhinni így elsőre. :D
  • Zozo76
    #152178
    http://olx.hu/hirdetes/asztali-pc-es-x-box-ID2tEpt.html#5e5dbcd91b

    nem is tudtam hogy anno feleslegesen vettem xbox classic melle xbox360-at... :)
  • grebber
    #152177
    Sajnos nem lett nagy eresztés a játék, valahogy többet "horrorabbat" vártam.
    Alien isolationba jobb volt a parafaktor a "na vajon honnan csap le az alien" dolog miatt.Ebben meg történtek a dolgok aztán semmi hatás.
    Le se tagadhatják a multat a készitők mert ez egy resudent evil kb már csak a növények hiányoznak.
  • Harlekin
    #152176
    De értem Én csak Te próbálod a spórolást a környezet tudatossággal összemosni,hogy kreténezhess másokat.Ami viszont a box utálatból ered tőled és így meg csak 1 fogadatlan prókátorként tetszelegsz!!!!Semmi baj ezzel,mert így legalább jót röhöghetünk rajta!