176613
banner
  • Moby
    #152580
    Tegyük azt is hozzá, hogy ha rajta múlik SOHA nem kapod meg Szóval az összefuttok jelentése annyi: ÉN elviszem neki :D
  • barmi
    #152579
    THX
  • Moby
    #152578
    Vitted :)
  • barmi
    #152577
    Jöhet(ne) ! :-) Add majd oda Harlekinnek ha összefuttok !
  • TDC Geronimo
    #152576
    BF4 legjobb multi fps új konzolokon. Messze van a szutyoktól főleg a legutóbbi patch óta.
  • Moby
    #152575
    Jaj, van egy ilyen maradék konzolvilágos destiny matricám (felirat + log, felirat, nagy logo). Nem kell valakinek? Nincs szívem kidobni :)
  • Moby
    #152574
    Naja. + az EA játékokat megjelenés előtt kapjuk.
  • Kongy
    #152573
    Hát igen, de inkább fizetsz egy live-ot, meg ea access-t, minthogy az árkád szemetekkel játsszál.... :)
  • Moby
    #152572
    Oké, deeee mondjuk ezt még a live mellett fizeted ám. Persze az is tény, hogy az EA Access több, mint ingyenes játékok, meg a live mellé is jár ingyenes játék, de az ilyen psn+ szintű :)
  • Moby
    #152571
    Forzából nekem doszt elég a FH2. Még jövő ilyenkor is nyomni fogom :) Körversenyből majd talán a project cars lehet érdekes. Pocsolyaszimulációban az is elég erős lesz :) (vagy egy kaka lesz. Totti nincs túl jó véleménnyel róla)
  • Kongy
    #152570
    Azért valljuk be ez a felhozatal durván odabasz a PS+nak.....
  • Moby
    #152569
    BF4, NFS Rivals, PvZ Garden Warfare, Peggle2, Madden NFL 25, FIFA 14
    ezek vannak most ingyenesen az EA Accessben.
  • Kongy
    #152568
    Ha jól láttam BF4 is ingyenes. Szutyok egy játék, de megnézem hogy fut One-on... :D
    Forza 5 érdekel amúgy? Mert akkor szólj, és beaktiválom a kódját.
  • Moby
    #152567
    Persze.
    Az az ötszáz a valóságban amúgy is csak háromszáz akármennyi. Így EA accessel lehet nekem is hamarosan cserélnem kell.
  • Botond #152566
    És ezek simán belemennek az x1be? Mert én is azt nézegettem, hogy ez az 500gb kevés lesz, ha odaérek.
  • Botond #152565
    Mégse várt meg? :(
  • Moby
    #152564
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1terás :) :~12k
    2terás :) : ~27K
    16 gigás class10 microsd: ~3k

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.17. 13:44:33
  • Harlekin
    #152563
    +2
  • Kongy
    #152562
    Nameg én is, Mobyval felesbe :D
  • Moby
    #152561
    Én.
  • orichalcos
    #152560
    Na látom Moby is belelendült a dolgokba. :D Helyes.


    VIllámkérdés. Halo Collectiont innen ki veszi meg?
  • Moby
    #152559
    Nah, zsír :)
  • Kongy
    #152558
    Igen :$
    Amikor jött az esős rész, és megláttam, hogy néz ki a játék azt hittem befosok :D
  • Moby
    #152557
    Ezek szerint sikerült a homeolás :)
  • Kongy
    #152556
    Isteni ez a Horizon 2... Nagyra vannak a DC grafikájával PS4-en, de ez odabasz annak is szerintem! Durván jól néz ki, és hogy még a játék is fasza, és hangulatos......
  • gduck
    #152555
    Nem, de ha találsz valamit akkor szóljál :D Kb. Totti felsorolása is egy lehetetlen "küldetés", pedig én még a FarCry4-et is hozzáraktam képzeletben :D Ja és hogy el ne felejtsem a mikulás hozzzaaaaa a CREW-t :D :D
  • Totti5
    #152554
    Forza horizon 2 felénél vagyok és nagyon tolnám. Mordorba 3orat tettem ami nagyon tetszett. Evil Within 15 percig ment szintén adta. Héten kijött a legjobban várt autó szimulátor az Assetto Corsa, el sem tudtam még indítani. Ma jelenik meg a steamon pre orderert F1 2014 is. Haver már tukmálja a lemezes Alien t X1 re. Mindjárt itt a Halo kollekció, Dragon Age3, Gta5, Cod és még megannyi dolog.

    Kár hogy nincs játék...
  • Moby
    #152553
    Elég szélsőséges a helyzet, ja. A hetekigbesemkapcsoloksemmit-ből 1 hét alatt átestem a nincsidősemmire állapotba :)
    Egyrészt az FH2 kikúrtjó. Másrészt meg nekem ez a generáció is ugyanazt tükrözi, mint az előző: vhogy "közösségibb" a live. Nem tudom ezt egzaktul megfogalmazni, meg nyilvánvalóan öblösen bennevan, hogy mindig is több live-os aktív ismerősöm volt, mint psn-es, de nem csak erről van szó. Az elmúlt uszkve egy év alatt rengetegsokat toltam kzsf-et, és újrakezdtem pár hónapja a karriert magyar accounttal. Mégis alig találkoztam magyar játékosokkal, meg egyáltalán, kb 8-10 fel-felbukkanó játékost tudtam, a nagyrésze random nevek voltak, akárhányszor nyomtam. Itt belépek egy játékba, rengeteg az ismerős név, olyanok, akikkel még 360-on játszottam, vagy ph-n üzleteltem,ismerősőm ismerőse, vagy annak ismerőse, stb. Tök nyilvánvalóan ez vmilyen módon a háttérből irányitott folyamat, akárcsak a google cuccai, de lényeg az, hogy a live vmilyen módon "építi" a közösséget. A psn nem, az egy eléggé bamba jószágnak tűnik. De ez csontra ugyanígy volt az előző genben is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.17. 07:34:12
  • n000rbi
    #152552
    Akkor jó az anyag :)
  • Moby
    #152551
    A partyban is csak azt vettem észre, hogy a vellanyt is leoltották :D Annyit nem tudtam beleszuszogni, hogy "...szehhhásztok..."
  • Moby
    #152550
    B+ este belemerültem a forzába, asse tudom hogy jöttem be az irodába Közben leért a garden warfare, belenéztem, kikúrt jó, azt is nyomni kéne. Nem lesz ez így jó :(
  • Harlekin
    #152549
    Tud valaki valami időfelszabadító lehetőségről!? 12 napja dolgozok egyfolytában túlórákkal és jönnek a játékok mi lesz így!!!ááááá

    Moby!Nézz utána mennyi az 1v.2 terrás vinyó,mert most már nagyon égető a dolog.Szedném le a sunset overdrivet meg a codot és nulla azaz nulla helyem lesz erre,pedig már minden régi játékot leszedtem amit mostanában nem használok.
    Jah meg valami micro sd is kellene az új telóba,mert ugye a régi szintén ment a lecsóba...
    Hívj vagy majd hívlak!!!
  • Zavarodott
    #152548
    Akkor nem lehetne offline játszani és nem lehetne mókolni a mentéseddel... Gondolj bele mekkora sírás lenne a sok vérpistikétől... ;) Pedig fasza lenne, ha konzolon is a Blizzardhoz mentenénk, nem lenne annyi szétbuherált cucc a játékban és nyugodtan csatlakozhatnál nyilvános játékhoz is...
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.10.17. 06:31:17
  • arty
    #152547
    Jogos. Nem értem miért nem alapból mentődik a blizzhez a kari. Lehet sony/ms nem engedte ? :((
  • Kongy
    #152546
    Igen, azt tapasztalom épp, de már mindjárt kész :D

    Most fogok amúgy először One kontrollert a kezemben, és ez baromi jó. Pont jó méretű, érződik rajta, hogy minőségi. Talán az eddigi legjobb kontroller, amit fogtam. Nekem az elemek helye sem hiányzik, mert vezetékessel tolom PC-n, és 360-on is... Engem idegesítene, ha lenne ott valami.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.16. 22:19:09
  • Totti5
    #152545
    Nem értem:) elindítod és letölti egyben mindent ami eddig kijött, nem kell semmi mail.

    Lemez? akkor hamar, csak a 9 gb frissítést kell leszedned...

    Ha letöltős akkor nem hamar + számold bele hogy 9 gb peccset is szed közben + még a 40 gigás játék.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.16. 22:12:59
  • Kongy
    #152544
    MAI update :D

    Átlagosan amúgy meddig installál egy lemezes játékot (esetemben Ryse)?
  • Totti5
    #152543
    Milyen mailt?
  • Kongy
    #152542
    Asszem az Xbox-om az első indításnál feltette a legfrissebb updatet, mert hiába keresem a mait nem találja. Na tolok egy kis Ryse-t. Ja és ha gondoljátok, jelöljetek barátnak: persian0077hun
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.16. 22:03:21
  • Kongy
    #152541
    Na most megy az update.. :) Rászántam magam hogy beszerelem, de annyira nem sikerült jól megcsinálni XD kéne még egy elosztó, de majd...