176613
banner
  • DarkSector
    #152780
    A inf nem tökéletes , hanem azt mondtam változatosABB mint a Ryse.
  • Moby
    #152779
    Vót tegnap is. Nem gyöttél.
  • Moby
    #152778
    Egyébként ezt adom. I.SS-ben a képességek tényleg faszányosak voltak. 4 darab volt belőle, azaz 4x5 perc élvezet. Mind megvolt! :D


    /neeem, ez csak marháskodás, ennyire tényleg nem szar, egy közepes cucc, végigvittem, ennyi. Remélem ennyi lesz a ryseban is.
  • Kongy
    #152777
    Nem baj, mehet a Horizon 2 most már ezerrel.. :D Meg valamikor kéne zombizni is.
  • Moby
    #152776
    Hát akkor ezt elhibáztad :D Az csak instant dara :) Kinyírtad benne a kihívást :(
  • vg
    #152775
    2-3 év? tudod te hol lesz a xb1 akkor a ps4-hez képest, mikor már most is fényévekkel előrébb van? (én is felültem a ps4 reklámkampánynak év elején, de szerencsére gyorsan(bár sokat buktam rajta) feleszméltem belőle)
  • Kongy
    #152774
    A második fokozat, közepes, vagy nemtom :D
  • Moby
    #152773
    Milyen nehézségen nyomtad?
  • Kongy
    #152772
    Na végigvittem a Ryse-ot. Éééés már úton is van következő tulaja felé ! :D Összességében elvoltam vele, grafika, látvány, átvezetők, hangok, színészi játék ott van mind a toppon. Még a történet is tetszett. Csak az a baj, hogy e köré nem tudtak egy élvezetes, változatos játékot létrehozni. Pedig próbálkoztak, nagyon is. Pl imádtam, amikor a phalanxban mentünk az íjászok ellen, és úgy támadtunk, ez ugyan többször is volt a játék folyamán, de nem tudtam megunni. Illetve a kivégzések között is volt 1-2 baromi jó, nagyon életszerű darab. De a játékmenet összességében 10perc után megunható, ha csak nem köt le az, hogy nézegetek a végletekig kidolgozott, gyönyörű, már-már fotorealisztikus grafikát.... amit aztán az utolsó fejezetek környékén szépen meg is unsz majd. A bossfightok, és a fejlődési rendszer érdektelenek, fantáziátlanok. Nincs motivációd fejlődni, nem ad olyan képességeket a szintlépés, amit alig vársz, hogy megkapj. És itt lép be az Infamous miben jobb a Ryse-tól.

    Játékmenet terén az Infamous sincs a toppon. Önismétlő küldetések, és side questek, graffitizés, ami már az első után unalmas. DE a képességek baromi jók, szórakoztatóak, kicsit színesítik a játékmenetet, ami a Ryse-ban nincs meg. Az Infamous-ben ha fejlődsz, akkor értelmes képességeket tudsz feloldani, ami tényleg megváltoztatja a játékmenetet, kicsit mássá teszi. Itt se valami nagy durranás egyik bossfight sem amúgy. Színészi játék terén sem olyan óriási, nincsenek olyan jó pillanatok, mint a Ryse-ban. Ott azért volt 1-2 király karakter, és maga Marius is. Infamous-ben nincsenek jó karakterek sajna.

    Szóval összességében mindkét játékban van pozitívum, és negatívum is. Hogy a kettő közül melyik sikerült jobban, arra azt mondanám, hogy az Infamous, mert azzal több ideig eltudsz lenni. A Ryse-al 6 óra alatt végzel durván, és aztán a multiért nem érdemes játszani vele, mert ugyanaz a repetitív harc van benne, amit toltál 6 órán keresztül, csak most egy másik ember segítségével. Ami elvitathatatlan, és amiért mindkettővel érdemes játszani, az a "nextgen érzés", és a nextgen látványvilág.

    @DarkSector

    Kivégzések maguktól is történnek, de érdemes helyesen lenyomni a gombokat, mert több xp jár értük. Amúgy meg Shadow of Mordorban is maguktól történnek a kivégzések, ott is 1 gombot kötelező megnyomni hozzá. Bocs, 2-t a kört meg a háromszöget. (X1-on meg nyilván B és Y.)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.20. 15:00:59
  • Moby
    #152771
    Fogalmam sincs hogy jutottunk el két totálisan különböző game játékmenetének összehasonlításáig, pedig igyekeztem figyelni :D
    Ebben Mindexplosion professzor úr keze lehet! ;)

    De engem még mindig nem az érdekel mennyire változatos az infamous second son játékmenete, amit nem mellesleg élőben sosem láttál ugye. Nem érdekel mennyire. ÉN játszottam, ÉN tudom, hogy egy fostornádó. Végignyomtam sajnos, az emlékétől is a torkomat kaparja a reggelim.
    Hanem hogy mitől _NEM TELJES A RYSE_? Mitől? Hm?
    Egyáltalán mennyire nem teljes? Mondjuk egy fél?
    De
    melyik
    fele?
    És minek a fele?
    :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 14:59:25
  • DarkSector
    #152770
    Az lesz. Kijön a Quantum azt lépek.
    PS4 nem létezik még meg PS4-es játékok. Az egész PS4 majd a 2.0-ás pechel fog megjelenni 2-3 év múlva.

    :D
  • DarkSector
    #152769
    Ja és azt még nem is hoztam fel negatívumnak, hoy a kivégzések maguktól történnek. Ez csak hab lenne a tortán.
  • vg
    #152768
    passzold el a francba azt a szar ps4-et, gyere át xb1-re
  • DarkSector
    #152767
    Nem jöttél rá. Pontos napját tudom a Ryse megjelenésének.

    Nem kell messzire menni mondom, már csak önnmagában a harcot nézve sokkal változatosabb az infa.

    Nem kell mélyebb rétegekig leásni.
  • DarkSector
    #152766
    Te story-ról írsz most. Én játékmenetről beszélek. Remélem Moby is , ha nem , akkor értem miért megy még mindig asárdobálás.
  • Katun
    #152765
    Sikerült végre megerősítenem az accountom, így hozzá tudtam rendelni a bankkártyámat a mail címemhez. Hihetetlen, hogy erre várni kellett egy kettő hetes emailt vagy mennyit. Viszont legalább SmartGlassból tudok ezt azt venni, ha nemvagyok otthon akkor is. Tök menő, mondjuk erre a válasz ennyi: welcome to 2014, vagx valami ilyesmi :-)
  • DarkSector
    #152764
    Nem érted, mert max kinaul tudom még leírni. :)
  • Moby
    #152763
    Egy, vagyis má' sok szívességgel tartozok n000rbinak, miatta egy usák kitiltás is bevállalok. Ez esetben viszont ő lesz a drogfutárom, de mivel jó haver, majd kisebbekre csomagoltatom a kapszulákat :D
  • Botond #152762
    Akkor mi az akciós ajánlat? ÁFA okosítás? Majd jól kitiltanak usákiából téged is! :D
  • Moby
    #152761
    Aki nem érintett konzolban, és nem is akar mindenáron seggest csúszni a jégen egy agyfasz vitában, annak a tájékozatlanság még elnézhető.
  • vg
    #152760
    Ezt most úgy mondod, mintha nem ÍGY lenne a sg fórum használóinak 99%-nak.
  • Moby
    #152759
    Rájöttem!

    Darksector azt hiszi MOST jelent meg a ryse, mert pécére most adták ki
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 13:33:21
  • Skyline
    #152758
    Már neharagudj, de az Infamous pontosan akkora (ha nem nagyobb) középszar semmi nulla mint a Ryse, csak a Ryse-ban legalább 1 fokkal kevésbé jellegtelen a főhős és élmény is tud lenni a harc...Az Infamous-t dögunalommal toltam végig, és a hátam közepére sem kívánom, Sony-éknak már rég el kellett volna felejteni az egészet...A Ryse-ban legalább néha élvezem a cséphadarást...
    Ha nem hiszed nézz szét a trófeáim közt, infamous oldalon kimaxoltam mert nem volt más és unatkoztam... Dögvész az egész játék,hiába sandbox.
  • Moby
    #152757
    > az infamousban full mindegy melyikkel játszol.
    Mégis honnan tudod, ha az eredetiről halovány segglehelleted nincs? :)

    >Tele lesz a használpiac Ryse lemezekkel.
    Az egy egyéves játék :DD Tele VAN a piac használt ryse lemezekkel. Meglepő módon én is ilyet vettem :D

    De a kérdés továbbra sem ez. Miért nem teljes játék a RYSE?
    Mindexplosion professzor úr türelmetlenül várja a válaszod! :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 13:26:57
  • DarkSector
    #152756
    Mi a probléma?
    Mi nem stimmel?

    Mind 2 játékkal játszottam, az infamousban full mindegy melyikkel játszol.
    A Ryse-tól egy tetrisben több érdekesség van.

    Kongyal is tárgyaltuk, az ability rendszer egy értelmetlen faszság
    2 fal közt mész még az erdös részeken is annyira hogy arra sem marad hely hogy jobbra vagy ballra a felszedhetö szarokat elrejtsék kicsit.
    Semmi.
    A változatosság annyi hogy néhány mozdulat elöhozható a kivégzésekhez a szokásos energiák bővítésén kívül.
    Semmi fegyver a felazedhetö dárdákon kivü, és majdnem a végén vagyok.

    Kettőnk közül aki csak 1ik játékkal játszott az te vagy, szóval most szó sincs flesselésről.

    Te dolgod mire dobod ki a drága pénzed, de az infamousnak még a kiegészítője is egy komplex játéknak mondható ezzel szemben.

    Minden játék unalomba tud fulladni.

    Csak a Ryse ezt kb fél óra után váltja ki a játékosból.
    Azt márcsak az fog hajtani hogy egyszer lásd a pályákat a látvány miatt.

    Tele lesz a használpiac Ryse lemezekkel.
  • Moby
    #152755
    Ez megint nagy LSD trip lesz látom :D Még csak a második-harmadik posztnál tartunk, de már görbül a tér kegyetlenül :DDD
  • DarkSector
    #152754
    Kieg full ugyanaz csak más karakterrel.
    Nekem infamousban már az elég ha nem 2 fal közt lehet csak haladni.

    Akkor ennyi erővel minden játék unalmas, más játékok sem érdekesebbek amikben gyilkolni kell.
  • Lamech
    #152753
    Lesz ennek valamiféle (ál)tudományos magyarázata, egy kis hablaty és jön a megszokott elterelés vagy ráhagyás. :)
  • Moby
    #152752
    UGYEMEGMONDTAM!!!négy!!



    :DDDDDDDDDFSFFSAFSADFDAFFSDS

  • DarkSector
    #152751
    Meg abból ahol épp tartok a játékban.
  • DarkSector
    #152750
    Az ilyenek nekem nem játékok, meg heavy rain és társai.
  • Moby
    #152749
    Valami pszichedelikus válaszra számítok én is :DD

    /mondjuk az külön szép a sztoriban, hogy infamoust se tolta Dark, csak a kiegjét, szóval a mérhetetlen tapasztalat egyik játékkal kapcsolatban sem homályosítja el az éleslátását :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 12:54:07
  • Moby
    #152748
    >Mi baj az infamous játékkal?

    A dögunalom csimborasszója, miközben teknóban beleadtak apait-anyait (bár a látványvilága finoman szólva sem konzisztens). Ebben látok párhuzamot, amennyiben elfogadom Kongy véleményét, de azért még én is megmérem a ryse-t a magam öreges tempójában :)
  • Moby
    #152747
    Dehogyis :) A boltokban annyi van, hogy el is adnak belőle! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 12:47:03
  • Lamech
    #152746
    Gondolom ennyit szűrt le a yt-os végigjátszásból. ;)
  • Totti5
    #152745
    Mitől ne lenne teljes játék a ryse???
  • Botond #152744
    Eladod az x1et is ilyen hamar? :o
  • DarkSector
    #152743
    Mi baj az infamous játékkal? Közük sincs egymáshoz. Infamous szép és azmellett egy teljes játék, ryse meg csak egyszerűen szép. :)
  • Bercy #152742
    Tudtok ajanlani olyan Xbox One jatekokat amiket lehet egyszerre ketten jatszani ugyanazon a gepen?
    (Pl Rayman Legends, Fifa 15, Forza 5 (split screen), Killer Instict)
  • n000rbi
    #152741
    Köszi! Megy pm :)