176613
banner
  • Zavarodott
    #152820
    Nem játszottam vele... ;) Állítólag azért mert dlc nélkül szörnyű lett a vége... Szóval hiába kommentálod nem tudnám hova tenni... ;)
  • Kongy
    #152819
    Ryse-ra lehet mindent mondani, de azt, hogy igénytelen... na azt nem :) Az a színészi játék, a beleélés, amivel felvették az átvezetőket elég ritka egy játékban.
  • Harlekin
    #152818
    Ember 330 játékkal játszottam eddig!!!kb 3x annyival mint amivel Te vagy a nagy többség valaha is fog(sz).Ezek között volt igénytelen bőségesen és van rálátásom mi az ami igénytelen!!!A Ryse az messze NEM az !!CSAK VAN A SOK GYÖKÉR AKINEK HA NEM A MEGSZOKOTT CSIMBUMCIRKUSZ VAN 1 JÁTÉKBAN AMI SZERINTÜK 1 JÁTÉKBAN ELENGEDHETETLEN,ÉS A KÉSZÍTŐK EZT MÁSKÉNT GONDOLJÁK AKKOR AZ MÁR SZAR!!!
    A játékot használni kell és játékként élvezni nem a fikát keresni rá!!!
  • arty
    #152817
    Átlágéletkor vs. Mi :)
  • Totti5
    #152816
    Mass Effect 3 meg 5.8 júzerszkór. Kommentáljam?
  • Totti5
    #152815
    Nincs benne feleslegesen kidolható dolgok. Amiket ki lehet oldani azt 1 végugjátszás során naggyából megadja, ha gyűjtöd az xpket, és ezek ahogy a játék nehezedik úgy lesznek hasznosak. Ugyan úgy fejlődik egy kicsit a karakter mint bármilyen más 100 másik játékban.
  • Totti5
    #152814
    Felőlem lehet akármilyen tartalmas az Infamous, akkor is beleunok. Beleuntam az elsőbe, másodikba. Hamradik annyira sem hoz lázba hogy érdekeljen. Sandbox... kevés sandbox van ami engem leköt végig. Ha nem vagyok madzagon húzva nem kapok az epik storyt, akciót, történetet akkor a játék egy ponton elengedi teljesen a kezemet és ott vége. Ez volt az összes GTAval, amiket hiába kedvelek és hiába impresszív nem megy egy idő után.

    Ryse az első pillanattól az utolsóig dobálja a változatosságot a történetet, nincs megállás. Tökéletes ilyen téren. Első végigjátszás során lehetséges legnehezebb fokozaton pont jó volt a kihívás, BOSS-oknál haltam simán, nem volt egyszerű. Aki ennél könnyebb fokozaton indítja az eddig semmit nem olvasott a játékról??? na mindegy.

    Neked a Ryse nem tetszik, megértettük. Hülyeséget hanyagoljuk. Egy katonával vagy akinek 1 kardja van. Valóságban sem váltogatták a fegyverarzenált sem az öltözéket... amit amúgy multiban lehet már, ha jól rémlik.
  • DarkSector
    #152813
    Jó akkor szájbarágósan irom le, mert nem értendő eddig amit mondok.

    Ryse->1 fegyver->felesleges kioldható faszságok, és a lábad elé dobott "gyüjthető" dolgok amiket nem kell gyüjteni.
    Infamous->a kioldható tulajdonságok változatosak, van értelmük, és vannak értelmes gyüjthető dolgok, elszórva a térképen, amiket csak úgy érsz el sokszor ha kioldasz valamit.

    Nem tudom hogy így érthetőbb-e amit akartam sugallni órák óta. :D
  • Zavarodott
    #152812
    Ez jogos, de mint mondtam sokat nem tévedtek az általam játszott játékoknál... De mivel nem játszottam a tárgyalt játékokkal így csak linkeltem a saját véleményem nélkül, hogy másik száznak mi a véleménye... Ami lehet pontos is meg nem is... ;)
  • Moby
    #152811
    3-3 exkluzívig látunk előre mindkét oldalon (sunseto., qb, halo5 - theorder, bb, uncsi4). Azon túl köd.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.20. 18:06:57
  • arty
    #152810
    Forzákat kihuzod, boxon csak a homaly marad. Evek mulva meginkabb.
  • Skyline
    #152809
    Nem, a játékmenetről is beszéltem. Az Infamous játékmenete minden csak nem jó. Dögunalmas kihívásmentes primitív akció, ostoba ai ellen egy olyan világban amiben kétféleképp reagálnak az emberek, és amiben a sztorira szinte nincs kihatással hogy halomra ölünk mindenkit vagy mindenkin segítünk...
    Fejlesztgeted magad, kapod a látványosabbnál látványosabb spéciket. És nagyjából ennyi. Abszolút unalmas és gyenge.A küldetések pedig kimerülnek a kövesd és a pusztítsd el/fogd el (oldalfüggő) feladatokban. Egyszeráen bárgyú, tényleg csak azért toltam végig mert pangás volt és mert adták a géphez. Egy agoyntúlértékelt hype cím, ugyan úgy max 6 pontot érdemelt volna mint a Ryse...
  • Moby
    #152808
    Erről senkinek semmiféle adata nincs. Kíváncsi lennék a szavazókból hányan látták egyáltalán az adott játékot...
  • TomStorm
    #152807
    Vennék receptet Diablo3-ba ingame.Fegyver vagy szett recipe mindegy.Esetleg Low level ajándékba is jöhetne ha valakinek van több egyféléből,köszi
  • Zavarodott
    #152806
    Lehet, hogy elferdült, de ők veszik a játékot... A Metacritic meg az általam játszott játékok esetében még nem tévedett... ;)
  • Moby
    #152805
    >Ez azért csak jelent valamit.

    A knack meg 6.5-en, tehát pusztán annyit, hogy az elmebaj nem csak ragályos, de hihetetlen gyorsan terjed :D
    Vagy csakbegyszerűen a közízlés őrületesen elferdült gémingügyben mostanra. SOHA nem nézek metacriticet. Totál tévút.
  • DarkSector
    #152804
    Most mondjam azt hogy tőled mást vártam?
    Kiacsizol egy igénytelen játékot, az nálad mindennapos. :D
  • DarkSector
    #152803
    Nem egyéni izlések, egyéni izlés az pár dologa játékban, stílus, történet, a lényeg hogy mindkét játék szép, sőtt még ha nem is nézem a kategóriát, akkor a ryse szebb.
    Tehát tartalmi szempontok alapján jobb.
    Mondom én le nem állok 2014-ben olyan játékkal ahol nemhogy fegyvert nem lehet váltani de egy kibaszott szaros skin sincs. :D
    Mondjuk ez lehet csak szerintem egy alapvető dolog 2014 végén.
  • n000rbi
    #152802
    Ps4, One, takarítónő. Ez igen.
  • Zavarodott
    #152801
    Így van... Metacriticen a Ryse júzer szkór 5.8, a Second Son 8.0... Ez azért csak jelent valamit. Tehát egyéni ízlések alapján a Second Son jobb... ;) Bár én egyik játékkal sem játszottam, de ott sok száz ember magánvéleménye alapján alakul a pont...
  • Kongy
    #152800
    Ami nem tetszik a One-ban eddig, az a bekapcsológomb. Barátnőm jött, mutatom neki az új cuccot, erre egyből hozzáér, kinyomja..... De ugyanez igaz akkor is, ha jön a takarízónő, és csak törölgeti... :( Nem tudom miért kell minden gépbe érintőgombot rakni. PS4-nél se tetszett.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.20. 16:52:25
  • Harlekin
    #152799
    Most is éppen zombi gyilkolás megy :-D
    Ha nem ide írogatnék....
  • Harlekin
    #152798
    Rysehoz ennyit fűznék hozzá!!!
    58 achievements out of 58 won | Completed on 15 Jan 14 | Played for 45 hrs 13 mins |
    Gold Earned: 51,492 | Total Kills: 8,354 | Valor Earned: 32,392,168

    És ez nem az acsi boostolásról szólt hanem maga az élvezet volt a játék.Leszarom mennyire cső felbaszni a nehézséget és akkor élvezed ,mert valóban az életedért küzdesz.Harmat fokozaton unalmas ezt aláírom,de ott megvan a csodálkozás a játék felé!Ezért egyszer a szemed miatt végig tolni majd az ügyességed és játék élmény miatt nehezítve!És utána a cseresznye a habra a COOP Na az ami mindent visz ahogy ketten küzdötök az arénába és tauntokkal a közönség révén tartod a kombódat a csillagos égbe, csinálod a kivégzéseket a KÖZÖS kivégzéseket és a feladatokat!Így kell hozzá állni és 45 óra tökéletes felejthetetlen élményben lesz mindenkinek része ezt garantálom!!!
    Amikor már annyira megy a dolog,hogy arra is tudsz figyelni milyen kamera szögből lásd a tökéletesen kivitelezett (nem lassul másodpecekig a kép és keresed a gombot hanem a mozdulat sorból tudod mi következik)kivégzést na az a tuti

  • Moby
    #152797
    Nem. Pont azt a közösségi élményt adják el elég jól, ami épp nem működik náluk valami jól. És ettől már csak az lenne meghatóbb, ha mindezt driveclubbal tennék (bár szerintem eredetileg benne lett volna :D ). És egy rossz szavam nem lehet. Ügyesek na. És úgy mantrázzák ezt a greatness awaits-t, mintha egyetlen betű igaz lenne belőle. De ezt má mondtam sokszor, és én ezt nem akarom megfejteni sem, nem vagyok marketinges.
  • vg
    #152796
    Láttam azt a reklámot. Mivel hang nélkül néztem és a címéből arra gondoltam, hogy EZ lenne a rivalizálás a ps4 és a xb1 között. Gondolom nem jól értettem az üzenetet.
  • DarkSector
    #152795
    Én meg csak veszek egyet mert gazdag vagyok. Ennyi. Leszarom a játékokat.
    Csak ha megkérdezik nem-e vagyok platform buzi, akkot tudjM mondani, hogy nem vagyok pc-s fanboj mert van sok gépem. :D
  • Moby
    #152794
    Oké, nálam genetikailag is kódolt volt a dolog, mert előbb-utóbb csak meglátom Harlekinnél, és ugyanez lett volna. De ebben semmiféle akarat a ms részéről nincs.
  • DarkSector
    #152793
    Ja így értem már, ha csak szubjektíven írod, én csak objektív dolgokra építkeztem. Ezért storyba nem mentem bele hiszen az sokszor egyéni izlés, vagy maga a játék stílusa. :)
  • Moby
    #152792
    Deeeee mit kerestem volna én ITT? Én volnék az, akit meg kéne győzni, hogy vegyem a játékot, mer jó. Ha már én megyek utána, meggyőzni sem kell. Érted :) A reklám az olyan, hogy tolni kell mint a kurvaélet, különben szart sem ér. Köll hogy follyon a csapbul, mer nekünk fókuszcsoportnak is odáig terjed az érzékenységünk, hogy ki tudjuk szűrni a zajból, befogadóak vagyunk. Mármint ha van mit. Ha nincs, akkor TALÁN betévedek a konzolvilágba épp akkor. Érted. Okkal ad el kétszer annyi gépet a szoni. Nem a gpu miatt, az szart sem jelent az embereknek.
  • Botond #152791
    Totti olyan videókat linkelt ide is meg másik topikba is, hogy nekem mai napig az a meggyőződésem, hogy így éli ki szadista hajlamait, hogy minket kínoz akiknek még nincs. Az nem volt elég vizuális, hogy átjöjjön a jóság? :D
  • Moby
    #152790
    Há én ilyen vizuális alkat vagyok. Bele köll önteni a retinámba a kontetot ahhoz, hogy értsem hol lakik az úristen :D
  • Botond #152789
    Itt mindenki elmondta, hogy még ma megy és vesz x1et meg FH2t, mert g*cijó, a kevés kivétel (köztük jómagam) meg elmondta, hogy mindennap eret vág magán kínjában mert még nem mehet, még nem vehet. Hát mi kell még neked, hogy tudjad, hogy ott a helyed? :o

    szerk: ráadásul ha jól tudom te is nagy fanja voltál az első résznek is, szóval végképp nem értem mire vártál.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.10.20. 15:46:11
  • Moby
    #152788
    Így van. Az én ízlésemnek viszont ez nem felel meg. Hogy másokénak megfelel-e azt én a felismerhetetlenségig fosom le :)
    Elmondtam már ezerszer: csak magamat képviselem. Nem fogom minden posztomba beleírni beleírni, hogy SZERINTEM. Ha valaki ezt várja, az szellemifogyatékos, és azt gondolja, hogy van itt bárki, aki saját magán kívül bárkinek a véleményét tolmácsolja. Mindenki magát képviseli. Pont. Attól, hogy egyezik a véleményünk, még nem leszünk barátok, és attól, ha különbözik, még nem vagyunk (feltétlenül) ellenségek.
    És egyben ez volt az utolsó erről szóló posztom. Unom. Tényleg.
  • Kongy
    #152787
    Biztos mást csináltam épp... :D Mire felmentem live-ra már senki sem volt fenn :(
  • Moby
    #152786
    Az a baj, hogy a one marketingje kurvaszar továbbra is. Ott a ps4 topikban az új ps4 reklám. Olyan jó, hogy beszarsz élve. Megnézem ezt az Xbox One: Best Games-t, és hányni van kedvem. Ez csak egyetlen példa. Miért nem tesznek már a marketingigazgatói posztra egy kompetens embert??? Azért vettem one-t, mert véletlenül pont akkor játszottak horizon2-t a konzolvilágban, amikor mentem a ps4-es alien isolationért. NORMÁLISAK EZEK? Há mérnem tolják az emberek pofájába minden sarkon??????? Azt gondolják a mára hitelévesztett gémermédia elég erre?
  • DarkSector
    #152785
    Az egy dolog hogy 1 hónapja megvan a játék és nem értem még a végére. :)
    De tetszik.
  • DarkSector
    #152784
    Csakhogy a sótlanság izlés kérdése.
  • DarkSector
    #152783
    Nekem mondod? ;)

    Ki rakott rendet akkor mikor még nem volt egyben a 2 topik? ;D
  • Moby
    #152782
    Nem az a baj vele, hogy nem elég változatos, hanem hogy kikúrt módon sótlan.
  • DarkSector
    #152781
    Oks kell nyomkodni a gombokat pontokért, de más játékban a mozdulatokért kell ;)