176613
banner
  • vg
    #152866


    Once done, you’re Xbox One will reboot and connect you to the US Marketplace! If you attempt to buy anything at this stage, you will find your payment methods don’t exist and it will ask you for new ones. This is because your payment methods and current credit (if you have any) are attached to your previous region’s store. Don’t worry, you haven’t lost any money you previously had on your account, if you switch back to your old region you can go ahead and use them. That’s what’s so great about the new region options, you can jump between them on demand.

    kurva lusta vagyok, google fordító:

    Ha kész, akkor az Xbox One újraindul, és csatlakozni az amerikai piacon! Ha megpróbálja, hogy vásároljon valamit ebben a szakaszban, meg fogja találni a fizetési mód nem létezik, és kérni fogja az újakat. Ennek oka, hogy a fizetési mód és a jelenlegi hitel (ha van ilyen) csatolták a korábbi régió tárolni. Ne aggódj, még nem vesztett pénzt korábban a számla, ha visszamész a régi régiót akkor megy előre, és használja őket. Ez az, ami olyan nagyszerű az új régió lehetőségeket, akkor ugorj között igény szerint.

    forrás
  • Harlekin
    #152865
    x1 ről beszélünk ugye!!!!
    Mind 1 milyen hova van regisztrálva a fiókod!!!!X1 nél nem lényeg!!!!
    1 a lényeg és csak ez számít éppen hova van állítva a BOXON a LOKÁCIÓ és a SZÁMLÁZÁSI CÍM!!!!

    Hogy értsed!!!
    Nekem a mai napig 360 on UK cím van megadva ez van megadva xbox.comon is!Mind a 2 boxom ugyan ezzel a profillal ugyan akkor általában fent van liven!!!!!!!

    X1 en első perctől amerikai cím van megadva,de vásároltam már uk storon is hiszen X1 en egy átállítás az egész és újraindítás a boxon majd vásárlás után akár azonnal mehetsz vissza amcsira az előzőekben leírt szerint.Ezért a EAA is működik mindenkor!!!!
  • n000rbi
    #152864
    Én is írtam még tegnap egy privátot, de sg-n. (ha hülye a kérdés, akkor mondjad :D)
  • Firerock
    #152863
    Ha migrálom a Live fiókom akkor az Access előfizetés megmarad?
    És tudna valaki egy leírást adni a Location cseréhez?
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.10.21. 15:18:29
  • orichalcos
    #152862
    Jöhet az is. :D Többit majd személyesen. :)
  • Moby
    #152861
    Most látom, oké :) Nintendot nem írtad, de leltem közben egy Mariokart8-at is :D
  • orichalcos
    #152860
    Írtam PH-n, holnap elvileg beugrok::)
  • Kongy
    #152859
    Tudom, hogy itt One-ja van már kb mindenkinek, de a 360-asok részére van pár játékom eladó:

    Gears of War 2 (csak lemez, karcos, de működik, telepíthető) - 500 Ft
    Gears of War 3 - 1500 Ft
    Halo 3 Limited Editon (viseltes) - 1000 Ft
    Halo 3 ODST - 1000 Ft
    Halo 4 - 2500 Ft
    Halo Reach - 1500 Ft
    Crackdown - 1000 Ft
    King Kong - 1000 Ft
    Gears of War Judgment - 2000 Ft
    Wanted - 800 Ft
    Kameo - 2000 Ft
    Banjo Kazooie Nuts & Bolts - 2000 Ft
  • Botond #152858
  • Totti5
    #152857
    November update részletek.

    Saját hátterek: Lehetőség lesz a Dashboard hátterébe egyedi színt vagy achievement képet betenni (az Xbox One achievementek gyönyörű nagyfelbontású artworkökkel operálnak ugye), a Media Player app frissítése után pedig bármilyen, USB eszközön lévő képet kijelölhetünk majd háttérnek.

    Xbox Live profil: Ismét megosztható lesz egy rövid önéletrajt és a tartózkodási hely.

    Showcase: Az Xbox Live profil kezdőoldalára kitűzhető lesz 6 db kiemelt videó vagy achievement, mutatva, mire vagyunk legbüszkébbek.

    Twitter megosztás: Az Xbox Live klipeket és achievementeket ezentúl egyenesen Twitterre is meg lehet majd osztani.

    Áruház: Kissé átalakul a felület, könnyebb lesz a tájékozódás és a keresés (erre mondjuk szükség is van, mert napról napra egyre több a játék és a kiegészítő a Store-ban). Egységesítik végre a kategóriákat, és az ajánlások is kiemeltebb helyre kerülnek.

    SmartGlass: Végre az appokat is böngészhetjük majd, nemcsak a játékokat, illetve lesz egy külön szekció a Games With Gold és Deals With Gold akcióknak is. A játékok közé bekerül egy "coming soon" (hamarosan) szűrő, ezzel külön választhatók a már megjelent és a még megjelenésre váró címek adatlapjai.

    Internet Explorer: A címsorból is lehet majd Snap módba lépni, valamint kicsit átszabják a Featured oldalak listáját is. Ha ide egy új weboldal bekerül, azt külön ikon jelzi.
  • Zavarodott
    #152856
    Ezt már tényleg kivesézték... Ízlések és pofonok. Pont.
  • Moby
    #152855
    Szaladj be érte ha erre jársz :)
  • DarkSector
    #152854
    PM-ben leírnád a "kisebb megunásoknak" a definícióját? :DD
  • DarkSector
    #152853
    Már vége.
    Elolvasom, de vége. :D
  • Skyline
    #152852
    Akkor leírom én is hogy értsd :D

    Infamous - Dögunalmas hentelős akció, oké unlockolhatok mindenféle csilivili képességet meg keresgélhetek a térképen szarokat,fújkálhatok falakat,lőhetek szét kamerákat...Szuper csak baromi unalmas az egész hiába tartalom. Monoton,ötlettelen,unalmas,primitív. Ráadásul a javára rá is vagy kényszerítve ha fejlődni akarsz.
    Végigtoltam mert nem volt más, de 1 óra játék után untam minden percét. Egyedül talán az hajtott hogy kíváncsi voltam mi lesz ha gonosz leszek a játékban-semmi....

    Ryse - Élménydús harcok, hiába csak 1 fegyvered meg felesleges képességed van, egyszeráen látványos és élménydús összecsapni az ellenfelekkel. Végigtoltam, kisebb megunásokat leszámítva élveztem pedig ez is csak egy középszerű cséphadaró hentjáték mégis a harcok hangulata és látványa frankó.
  • orichalcos
    #152851
    Köszi előre is. Amúgy valami ötlet van esetleg arra hogy mivel tegyem ki őket falra? Blutech-et ajánlották, de állítólag a nehezebb posztereket nem bírja el.
  • Totti5
    #152850
    Microsoft has sold more than 60 million Halo titles worldwide since the franchise debuted on the original Xbox thirteen years ago with Halo: Combat Evolved. This is up from the 50 million milestone announced in December 2012.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.20. 21:48:03
  • Botond #152849
    Hétvégén előtúrom a régi posztereket akkor. Red alert1 meg ilyenek. :D
  • Kongy
    #152848
    Jó lesz ez a Halo Collection. :D Halo 1-2 nekem kimaradt, 3-4 király volt, újrajátszom szívesen :)
  • orichalcos
    #152847
    PS, PC, Xbox, mindegyik jöhet. :) Pár darabra még szükségem van. :)
  • Moby
    #152846
    Pénteken kínálgattam. egy gow ascension maradt, ha ps-es is jó :)
  • Totti5
    #152845
    343 dokumentumfilmet készített Halo 2: Remaking the Legend címmel, a remék fejlesztéséről.

    Tréler

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.20. 20:00:20
  • orichalcos
    #152844
    Srácok, nincs esetleg valakinél feleslegbe néhány videojáték poszter elfekvőben? Szeretnék párat összegyűjteni, végre van falam, ahova kitehetem őket.
  • Moby
    #152843
    Erről nemvagyok hajlandó tudomást se venni :D
  • Harlekin
    #152836
    Egyedül magadnak akarsz bizonyítani nem tűnik fel!!!Csak Te vagy ezen a véleményen!!!
  • Firerock
    #152835
    Írtam neked privátot!
  • Moby
    #152834
    Bizonyítani egy állítást lehet. Én nem állítottam semmit.
    Kérj meg egy felnőttet magyarázza ezt el neked :D
  • Totti5
    #152833
    "Jó értem én páran vettek boxot azt most be kell védeni a Ryse-t."

    Ilyet senki nem csinált.

    De innentől törlök mindent, csinálj Ryse topikot azt szarozd ott, s ez szól mindenkinek! Szó nélkül DEL.
  • DarkSector
    #152832
    Még jó hogy játszottam vele.
    Ja mert most a helyezkedés meg támadás meg védekezés sokat segít abban amiket leírtam hibákat? :D
    Az max a játék nehézségét tudja befolyásolni.

    A bonyolultság nem ebből adódik amit én gondoltam felhozni érvként.
    De mindegy.
    Csak eddig itt titeket úgy ismertelek hogy az ilyen maszlag játékoknak nem híve.
  • Firerock
    #152831
    A #152822 erre ment :)
  • DarkSector
    #152830
    Te is félreérted, nem csimmbumm kell, pont ellenkezőleg a Crytek egy nagy csimm-bumm.
    nem a Ryse-al van probléma, hogy megjelent és páran egy jót kaszabolnak vele.
    hanem csak megjegyeztem hogy ez az a kibaszott szar játék, amit máskülönben én , te meg a sok nagyarc asvillával üldözne, pl ha nem lenne ilyen szép.
    És most nem csak itteni emberek, hanem PC-n is sokan, akik eddig lowozták, megjelent pc-re azt , most tiszta ondófolyadék minden monitor, már nem szar konzolos fos qte szar játék.

    Lenyomják az emberek torkán, bejön a lóvé azt ennyi.

    Ezzel vana probléma.
    Csak legközelebb senki ne rinyálna ha kap egy Alien CM-t, vagy bármit.
    Nekem csak ez döbbenetes, milyen látványosan változnak az emberek kis grafikai mézesmadzag által.

    Semmi gond, én azt mondom aki Ryse-al akar játszani játszon, eddig sem akartam lebeszélni, csak elmondtam mi a helyzet, nem az én szubjektív véleményem hanem gyakorlatban bizonyítható dolgokról beszélve.
    Aztán ha ez valakinek megfelel akkor hajrá.

    Jó példa volt erre pc-n egy játék, biztos páran ismerik, valami kalandjáték, és elég szépre megcsinálták, már sokan év játékoztak, aztán egy kutyát nem izgatott hogy magában a játékban a nagy üresség van, mert egy deka tárgyat nem lehetett megmozditani....
    Mint a lovakon a szemellenző.

    Jó értem én páran vettek boxot azt most be kell védeni a Ryse-t.
    Nincs mese.
  • Zavarodott
    #152829
    Éppen most nyomom az 1-et, a 2 már pihen azutánra. Kiváncsi leszek így a 3 végére. Az 1 nem mai darab, de mivel én most játszom először eléggé bejövős... ;)
  • Totti5
    #152828
    Semmivel sem egyszerűbb a Ryse mint akármelyik akciójáték. Csak itt nem célbaklikk van, hanem gombok kombinácója. Kell hozzá a lélekjelenlét a jó helyezkedés, támadás, védekezés, kitérés. Ügyességet kíván, és kihívást ad. Minden más orbitális faszság, főleg azoktól akik nem játszották
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.20. 19:19:26
  • Totti5
    #152827
    Buta emberek, még butább lejárató kampánya volt, mert nem az lett a vége amit elképzeltek a kis lelkükben. A fejlesztők odáig kényszerültek sűlyedni hogy a játékosok koncepcióját építették bele végül a játékba, innentől kezdve valóban gáz lett a vége. Akkor döntsük el hogy kik csinálják a játékokat és nekem mi a szerepem benne... nem az hogy ha nem tetszik akkor botrányt csinálok és az amúgy kiváló ME trilógát besározom. Aki ezt tette az nem gémer. Nem mondom mi, mert nem akarok senkit megsérteni.
  • DarkSector
    #152826
    Jah a háttérben statisztikailag lehet, gameplay-ben szinte 0-a.
  • DarkSector
    #152825
    Jó ez olyan hogy most honnan bizonyítod ennek ellenkezőjét? :D
    Csak mert te meghazudtolod őket? :D
  • DarkSector
    #152824
    "Felőlem lehet akármilyen tartalmas az Infamous, akkor is beleunok. "

    A többi rizsát, bocs de kurvára leszarom, a lényeg ott van és én annyit mondtam hogy tartalomban több és több értelme van mindennek.
    Írtam vagy 100x minden egy idő után unalomba tud fulladni ez tény, de nem vagy annyira behatárolva és van értelme fejlődni, megvenni az extra képességeket.

    "Ez volt az összes GTAval, amiket hiába kedvelek és hiába impresszív nem megy egy idő után."

    Igen ez így van, ez minden játékban így van, nem is erről beszéltem, hogy kit mi inspirál hogy tovább játszon.

    "Valóságban sem váltogatták a fegyverarzenált sem az öltözéket..."

    A valóságban nem szedegetsz papirokat a földről, meg nincs continue.
    Az a valóság, ez egy játék.
    Hiába valósághű, ettől még igaz az állítás.
    Lehet egy autó is valósághű ha képtelenek úgy alkalmazni játékban hogy az elfogadható legyen.

    "Neked a Ryse nem tetszik, megértettük. Hülyeséget hanyagoljuk."

    Tetszik, pont ez a baj, hogy tetzsik, de kibaszottmód kilóg a bika szarva, és látom mennyire egyszerű mint az 1x1.
    Ez max neked vagy másnak hülyeség akinek ez elfogadható és kifizette érte a lóvét.
    Részemről ez 1ft-al sem lesz támogatva az ilyen téma, ahogy a nyomorék Kinect sem.

    Asszem Kongy mondta szépen kifejezve:

    "A Crytek látványt tud csinálni, csak játékot nem."
  • arty
    #152823
    Én csak 1-1ig :D
    Halo-Uncsi
  • Firerock
    #152822
    Homoltatott? Legjobb lenne digitálisan,nem akarok a DVD-kkel szarakodni.
  • Zavarodott
    #152821
    Szerintem a (ki)játszott játékok száma nem mérvadó egy másik játék véleményezésénél, másnak akkor sem fog tetszeni ha Te 5000 játékkal nyomtad már és Neked bejön... ;)