176613
banner
  • Moby
    #152906
    >Illetve bízom a 2015-ös felemelkedésben (dx 12) is.

    DX12 nem sokat jelent xbox one-on. Jobb kompatibilást a pc-s portokhoz, de gyorsulni a játékok ettől nem fognak one-on.
  • hugopareiros
    #152905
    http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-one-guides/13353-step-step-guide-purchasing-games-us-xbox-one-store-any-region.html

    ####

    Már már szinte megvettem a PS4-et, de ma amikor elmondtam asszonypajtásnak a tervemet, akkor jött a drága...feltolta a cicijét és "vegyél inkább xboxot, a kinect előtt tök jól el ugrabugrándoznánk". Hát a franc se tudja, inkább majd ő egyedül...Láttam valami ingyenes edző játékot is. Úgy is szeret otthon is kardiózni, majd csinálja xbox előtt játékosan.

    Nekem nagyjából mindegy volt, hogy melyik konzolt veszem meg, habár szinte mindenhol a PS4-et ajánlották, mert hogy az erősebb. Viszont szerintem mindegy, hogy 25 vagy 30 fps-sel fut a játék, mert úgysem ezt fogom figyelni. Illetve bízom a 2015-ös felemelkedésben (dx 12) is.

    Nézegettem a store-okat, némely játék a magyarban is elfogadható áron volt, viszont az USA általánosságban sokkalta jobban megéri.
    Ezért alapból usankás profilt fogok regisztrálni. Gondolom nem lesz gáz Microsoft részéről a kamu lakcím.
    Egy dologban nem vagyok biztos csak az pedig a multi. Amikor multizni támad kedvem, akkor USA szerverekre fog feldobni, vagy a "pinget" nézi és európaiakkal fog összerakni?

    ui: Ez az ea access pedig zsírkirály. Évi 6000 ft-ért ajándék.
    Utoljára szerkesztette: hugopareiros, 2014.10.22. 01:21:37
  • Firerock
    #152904
    És hogy tudom megváltoztatni? Mert jelenleg nem lehet megváltoztatni,csak a cimet,várost stb. Az ország szürke marad.
  • hugopareiros
    #152903
    Mi történik, ha a számlázási címem nem egyezik meg a konzolom területi beállításával?

    Ebben az esetben nem fog tudni tartalmat vásárolni. A konzol területi beállításával megegyező érvényes számlázási címmel és fizetési lehetőséggel kell rendelkeznie.

    Például ha Franciaországban van, és a konzol területi beállítása során az fr-FR párosítást adta meg, akkor franciául fogja látni az Xbox áruházakkal kapcsolatos információkat. Ugyanakkor, ha a számlázási címe Németországban van, nem vásárolhat tartalmat, mivel a francia számlázási címhez tartozó érvényes fizetési lehetőséggel kell rendelkeznie.
  • Firerock
    #152902
    A számlázási adatoknál nem tudom megváltoztatni az országot,csak Magyarország van ott.
    A netes felületen pedig a magyar árak szerepelnek még mindig.
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.10.21. 23:10:02
  • Firerock
    #152901
    Számítógépen Ft-ban írja az árakat,a boxon már dollárban. A kódot viszont a gépen kéne beírni,mert csak úgy fogadja el...:/
  • DarkSector
    #152900
    Lépj be ITT és meglátod.
    Vagy live-on látod milyen pénznem van forint-font-euro-dollár.
  • Firerock
    #152899
    A Cod: Ghost az még mindig XBOS:4000 hibás.... Akkor csak nem sikerült
    A számlázási adatokat is meg kell változtatni?
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.10.21. 22:07:21
  • Firerock
    #152898
    Most átállitottam USA-ra a régiót. Kaptam emailt hogy a Goldot megszüntették,de átvitték az usába. Viszont átrakott egy oldalra ahol felajánlotta hogy vegyem meg a Goldot. Ott a mégsére mentem. Akkor most sikerült a váltás?
  • Tyrant01
    #152897
    1 hó 990 Ft
    1 év 5990 Ft
  • DarkSector
    #152896
    Kivétel erősíti a szabályt. :D
  • Kongy
    #152895
    Szóval nem csak én érzem így....

    Egy pillanat alatt erről beszél mindenki. Gud dzsáb.
  • Moby
    #152894
    Hát izé...szar, hogy tőlem kell megtudd, deee sajna nem. Igazából az önképed totál hibás :DD
  • DarkSector
    #152893
    Jah feltételezem a vállalatoknak lenne a legszarabb. :D
    Nyug azok telibeszarják, a sok támogatás miatt-
  • DarkSector
    #152892
    Jó azért valamilyen szinten én is jól reklámozom magam, még ha utáltok is, de tiszteltek érte!
  • Örm
    #152891
    Szeritem csak a mobilnetre fog conatkozni ez a tv. Amennyiben a vezetékesre is bevezetnék annak beláthatatlan gazdasági következményei lennenek, ip tv, felhő szolgáltatások, vállalti kommunikació, mind érintve lenne.
  • Moby
    #152890
    Gecijól csinálják a médiahekkelést :D Nemhiába alkamaznak kurvajó marketingszakembereket. Kitiltással keményít az usa? Korrupciós vádak? Semmi gond! Kúrjatok be egy félmázsás csontot a sajtóba, amin napokig lehet csámcsogni :DDD És az internet pedig kiszámíthatóan, stabilan, betonbiztosan tesz a dolgát: asztalt lesöpörve csámcsog.
    Ügyesek. Nem kedvelem őket különösebben, de a teljesítményt el kell ismerni.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.21. 20:48:43
  • davidka003
    #152889
    Az biztos, hogy akkor még ennél sokkal okádékabb lesz itt élni.
    Mert így legalább az volt, hogy ledolgozta az ember a kemény munkát, hazament, megnézte a napi sorozatrészt és boldog volt.
    Vagy leszedte Live-ról a játékot és játszott. Most ezzel szét lenne cseszve minden.
  • Örm
    #152888
    Ha jól tudom a bank és a szektorális különadók ellen is tiltakozott mindenki, eredmény semmi. Ha akarják akkor ezt ebben a formájában fogják bevezetni, kell a pénz a költségvetésnek, hogy finanszírozzák a nem működő gazdaságot.
  • davidka003
    #152887
    http://www.origo.hu/gazdasag/20141021-itt-az-uj-internetado.html

    Azért marhaság, mert megölnék ezzel az egész internetet magyarországon.
    EU sem dicsérné meg őket. A szolgáltatók meg kb tönkremennének.

    Most mondanám, hogy esetleg az lenne értelme, hogy ahány Mbit-es az ember csomagja annyiszor mondjuk 20 Ft.
    40 Mbit-nél +800 Ft havonta. Még az is undorító de jobb, mint ez.
  • Örm
    #152886
    Jelenlegi a formájában a bankadó és a többi különadó is hülyeség, valamennyit a fogyasztó fizeti. Azok is rendszerben vannak, ne legyen igazam, de ezt is bevezetik.
    Utoljára szerkesztette: Örm, 2014.10.21. 20:10:27
  • Totti5
    #152885
    Nem lesz, ez ebben a formában hülyeség és semmi értelme. Várjuk ki h mire lesz pontosan.
  • Örm
    #152884
    Jön a 150ft/gb-os internet adó. Ha ez így lesz (márpedig így lesz) költözhetek vissza Alaszkábó Magyarországra.
  • TDC Geronimo
    #152883
    Majd jövőre :p
  • Kongy
    #152882
    Kéne hát, hiába próbálod jegelni :D
  • Moby
    #152881
    Olcsóbb magyaron az EAA???
  • Moby
    #152880
    Killzoneban sem jött össze, pedig elég nagyot trükköztek érte. Stormgrachton belenyal a 20-ba is 1 playerrel, amikor kieresztik a vizet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.21. 18:16:33
  • DarkSector
    #152879
    Mi, volt már BF 5 beta? :D
  • TDC Geronimo
    #152878


    Picsába csak kéne ez :(
  • Totti5
    #152877
    Számoljunk csak. 12 hónappal a megjelenés után sikerült nekik ( azt kétlem hogy most optimalizálzák volna be a frémet... )? eddig sem érdekelt, ezután sem. Már le is van törölve, csak a helyet foglalta.
  • TDC Geronimo
    #152876
    E3on azt mondták 1080/60. Beta PS4en 900p volt, mint BF4 és átlag 40 fps. Mondjuk mire kijön addigra lesz majdnem 1 évük optimalizálni.
  • TDC Geronimo
    #152875
    Akkor még nem volt kint a "2.0"-ás patch. Azóta mintha új játék lenne multiba
  • DarkSector
    #152874
    "ha feltornázzák 1080ra akkor majd kiderül."

    Akkor is. :D
    Régi gépeken is fejlődtek, max annyi lesz legrosszabb esetben hogy ugyanazt 1080p-ben látjuk majd.
  • Totti5
    #152873
    1 hónapja. Jó akkor a BFnek meg bocsájtva hogy szaggat mert máskép nem lehet megcsinálni. Dice mindent megtett.
  • TDC Geronimo
    #152872
    60 nem kihívás te mondtad. Adott egy kis mapos kevés playeres statikus környezet. Azt nem nehéz 60ra belőni szerintem.

    Moslékbugos? Mikor játszottál vele utoljára?
  • Totti5
    #152871
    Kit érdekel, ha szaggat a BF4 és moslékbugos, igénytelen. Teszek rá. 20-60 közt rángatóra könyű megcsinálni. 60.0 a kihívás.

    BF4 járműveknek meg még mindig a legviccesebb a fizikája. Ami nincs. Bármelyik Halo ketté tépi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.21. 18:00:42
  • TDC Geronimo
    #152870
    BF "egy fokkal" nagyobb multiba, mint a codok ezt már párszor kitárgyaltuk. 64 játékos, jóval nagyobb mapok, destruction, járművek. Ha PS4en marad hardline 900p, akkor teljesítménynövekedés biztos lesz, ha feltornázzák 1080ra akkor majd kiderül.
  • Tyrant01
    #152869
    Épp tegnap fizettem EA Access-t
    Átváltottam magyarra, ott olcsóbb, kifizettem.
    Vissza US és töltöttem is le a PvsZ-t.
  • Totti5
    #152868
    Kivi leszek a köv BFre hogy az is szaggatós móka lesz e, mint a BF4.

    COD viszont hozza azt amit kell. ( 2 fogalmam sincs hol beröccenéstől eltekintve amit a cikk említ ) 60.0 fps Hát nagyon remélem a Halo 1-2-3-4 is ilyen lesz!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.21. 17:50:31
  • Moby
    #152867
    Nem, csak elfelejtettem válaszolni, bocs :D
    Nemtudom, egyezer éve nem vettem akkut, és már nekem is időszerű lenne. Szerintem megveszem az első árgépen szembejövő webshopban :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.21. 17:03:09