176613
banner
  • DarkSector
    #152946
    :D
    Azt hittem ez a Forza 5 autoja (védjegye).
    Mármint hogy más játékban nem elérhető.

  • Kongy
    #152945
    Nekem a kanyarokat is jól veszi. Ha megnyomod full a féket, 200-ról egyből 150-re lassít, és könnyű bevenni vele a durvább kanyarokat is. Nekem bejön. Valóságban is kipróbálnék egy ilyet...
  • Totti5
    #152944
    Tipikus hyperautó. Bődületes erő egyenesbe megy mint a vadászgép, kanyarokban halál, mert az erőhöz mérten közel sincs elegendő leszorítóerő. Nem szeressem. Assetto Corsában egyenesen rossz vezetni. Persze mint teknó amit a mérnökök összehoztak és a munkások összeszereltek az elképesztő.
  • Moby
    #152943
    Én natúr gepecskét vettem, nem bundlet. Csodálkoznék, ha ennek köze lenne hozzá de nem is zárható ki figyelembe véve a ps4-es tapasztalatokat.
  • gduck
    #152942
    Ahaaa, akkor ezzel kevertem én ;) (Mármint a PC-vel)

    más (hangok és ciripelések): te milyen bundlet vettél?
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.22. 17:21:44
  • Kongy
    #152941
    FH2-ben 800 ezer CR-ért megvettem valami embertelen Ferrari-t. La Ferrari 2013 vagy mi a neve. Úristen, ez az autó egy álom :D Még így játékon belül is.
  • n000rbi
    #152940
    Igen, ilyenkor sajnálom, hogy nem a fővárosban (vagy legalább a környékén) lakom.
    Úgy alakult, hogy MM-be csak jövő kedden megyek a kontroller miatt (ebben a fos időben nincs kedvem utazgatni, kedden meg úgyis muszáj mennem más miatt), a többit meg majd MS intézi, ha nagyon megunom a zajt.
  • Moby
    #152939
    Ehhez képest egy budapestinek a ps4 gariztatás maga a menyország a hireltechnél. Bevittem a ps4-et, kettő percen belül a kezemben volt a vadiúj fóliázott gép. Több idő volt parkolóhelyet találnom, pedig azon a környéken még van is :D
  • Kongy
    #152938
    Szerintem semmiképp se az egész gépet, mert fifa forza bundle-ból hiány van a MM-nál. Elvétve akad 1-2 darab még. Van nekik csak Fifa bundle, ugyanannyiért... csak ha már 130-at fizetsz érte legyen benne a forza 5 is szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.22. 14:19:22
  • n000rbi
    #152937
    Azt nem tudom, hogy vigyem vissza az egészet, (bár tegnap egy szem ilyen bundle volt még nekik, valószínűleg ugyanabból a szállítmányból - a többi mind kinectes), vagy csak a kontrollert cseréltessem és a többit majd MS-en keresztül...
  • n000rbi
    #152936
    Volt ezekből is valami hibás batch én meg pont belenyúltam.
  • Moby
    #152935
    Hát nálam semmi nem volt, sem előtte, sem utána. De úgylátom ez kb akkora lottó, mint hibátlan ps4-et kifogni
    Ebben nincs előrelépés ebben a genben sem. Az első SKU retek.
  • n000rbi
    #152934
    Az a zaj volt nálam, az update előtt, a gépből jött (coil whine-szerű akármi) Az szinte teljesen elhallgatott utána és nem is zavaró, de a táp a továbbra is ciripel.
  • Moby
    #152933
    Update fentvan? Mert több helyen hallottam, hogy valami zaj elmúlt tőle :) Scifinek hangzik, de partyban is megerősítették :)
  • Moby
    #152932
    Phil Spencer nyilatkozata a DX12-ről:
    “On the DX12 question, I was asked early on by people if DX12 is gonna dramatically change the graphics capabilities of Xbox One and I said it wouldn’t. I’m not trying to rain on anybody’s parade, but the CPU, GPU and memory that are on Xbox One don’t change when you go to DX12. DX12 makes it easier to do some of the things that Xbox One’s good at, which will be nice and you’ll see improvement in games that use DX12, but people ask me if it’s gonna be dramatic and I think I answered no at the time and I’ll say the same thing.”

    Szóval én óva intek mindenkit a dx12 körüli csodavárástól, mert pofáraesés lesz. PC-n nagy változást hoz, mert közvetlen hozzáférés eddig nem volt. ONE-on eddig is volt, DX nélkül is. Minimális változások lesznek, deeee ebből profitálni inkább a fejlesztők fognak, nem a játékosok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.22. 13:35:30
  • Bercy #152931
    Osztom a velemenyed. Az uj kontroller majdnem minden tekintetben jobban tetszik (a rezgo trigger forza 5 alatt pl egy teljesen uj vezetesi elmenyt adott, vegre erzem a kiporgo vagy epp blokkolo kerekeket) kivetel az LB, RB. Azok szornyuek.
  • n000rbi
    #152930
    A picsába, akkor ez csere...
  • Harlekin
    #152929
    Mind zörögni fog ebben biztos vagyok minden rezeg rajta aminek következménye a csavarok nélküli és mozgó alkatrészek rezonanciája....
    Kapcsold ki a rezgést....
  • Moby
    #152928
    Nem, nagy-nagyon halk az egész.
  • Moby
    #152927
    Melyik?
    http://gamingbolt.com/dx12-wont-change-xbox-ones-1080p-issue-but-devs-will-be-able-to-push-more-triangles-witcher-3-dev

    “I think there is a lot of confusion around what and why DX12 will improve. Most games out there can’t go 1080p because the additional load on the shading units would be too much. For all these games DX12 is not going to change anything,” Balazs explains. However he thinks that DX12 may allow to push more triangles but again developers won’t be able to shade them."
  • n000rbi
    #152926
    Hát a táp hangoskodik?
  • Harlekin
    #152925
    Nagy számok törvénye alapján itt is biztos van,de közel se hallasz annyit mint a másik oldalon.Ezek mind mind ipari hulladékok mindenkor ezért így is kell rájuk tekinteni...
    Ha nagyon zavar valakit valami azonnal cseréltetni kell és ez a része nagyon rugalmasan megy...
  • n000rbi
    #152924
    Fifa/Forza bundle.
    @Harlekin: engem zavar a kontroller zörgése :)
  • Moby
    #152923
    Most gondolkodom: lehet, hogy a kontroller nekem is zörög, csak nem tudok róla, mert ha játszom _MINDIG_ fejemen van a füles?
  • gduck
    #152922
    Pedig jó a hasonlatod! A javasasszony gyógyulást ígér, majd meglátjuk igazat mond-e :D :D
  • Moby
    #152921
    :(
    Kezdem magam szerencsésnek érezni, pedig azt hittem, hogy legalább itt nincsenek :(
    Natúr gêpet vettél, vagy bundlet, vagy kinektest?
  • Harlekin
    #152920
    Ne foglalkozz vele az enyém lassan 1 éve megy és ugyan így zörög nem is zörög hanem mintha 1 légkalapács szólna!
    Ez a dolga ad visszajelzést,műanyag nincs ez mit agyalni eleinte én is fostam,hogy beszarik,de minden napos használat mellett még mindig állja a sarat.ryse és titanfall nál a kezemből kirázta magát és olyan hanggal,hogy az iszonyat....
  • Kongy
    #152919
    Amúgy csak szerintem barmolták el nagyon a LB, RB-t? 360 kontrollerén könnyebben meglehetett nyomni, sőt rajta is tudtad tartani az ujjad, itt meg lecsúszik, és nehezebb benyomni, hát még rajta tartani az ujjad. BF4-ben távcsövezésnél tűnt ez fel..
  • n000rbi
    #152918
    Kösz! :) Amint látod, egyből a szarba futottam pofával :D
  • Moby
    #152917
    Megvan a gép???? Noh, GG! :)
  • Moby
    #152916
    Má hogy az istenben nem?? :D Ez nem népigyógyászat, hogy vagy beválik a békanyál vagy nem :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.22. 13:04:09
  • n000rbi
    #152915
    Amikor ráteszem az ujjam az LB-re, akkor elhallgat a zörgés, szóval sanszos, hogy ő a ludas. :)

    Más: a táp nektek is "cicereg"? :) Instant-on funkció így kilőve, mert eléggé idegesítő a hangja. Vagy netán ezt is szokás cseréltetni?
  • Moby
    #152914
    Nem, csak ez kizárólag ahhoz a hulladék elvihibás idtech5-höz kell. Ami pl ezek a gyökér japók kezében annyit jelentene, hogy az átlag 24fps helyett akár 26 is lehetne az evil withinben.
  • hugopareiros
    #152913
    akkor ez:

    Igen eleve dx12-re készült és 2014 volt a tervezett megjelenési dátum.Nem akart nagy előnyt adni a sonynak ezért a 2013-as megjelenés,de ahogy mondták is,a fejlesztői környezet nem volt kész(dx12)
    6Gb nagyfelbontású textura és akkor a ddr3-at még nem is érintették(Killzone pl 800mb-os texturákat használ)
    Az API-ban megjelent pár speciális erőforrás. Ezek jelenleg az Xbox One IGP-jében található Swizzle Copy motorokhoz valók, de nyilván opcionálisan elérhetők PC-n is, ha valamelyik gyártó készít megfelelő architektúrát kihasználásukhoz.
    Mindemellett a hamarosan megkezdődő GDC előkészületeinél olyan pletykák is elhangzottak, hogy az Xbox One APU-jának összes képessége ma még kihasználhatatlan, ideértve némelyik fixfunkciós blokkot. Ennek az oka a hiányzó fejlesztőkörnyezet és API, így olyan tartalékok vannak a gépben, amelyekhez a fejlesztők jelenleg nem tudnak hozzáférni.

    Szintén a GDC-ről származó információ, hogy a Microsoftnak a grafikai minőség ugrásszerű növelésével kapcsolatban egy alapvető víziója volt már régebben is, és évek óta annak megvalósításán dolgoznak. Ennek az első lépcsője a DirectX 11.2-ben bemutatott Tiled Resources, ami úgy-ahogy működni fog, de az Xbox One lesz az a hardver, ami igazán jól meg tudja majd oldani például a megatextúrázást. Nyilván senkit sem fog meglepni, hogy az alapvető grafikai minőség egyik alappillére a textúrázás és a jó minőségű textúrák úgymond megszépítik a játékot. A Microsoft korábban sem rejtette véka alá, hogy ez nem csak technikai, hanem tartalomkreálással kapcsolatos probléma is, tehát az aktuálisan alkalmazott textúrázási rendszer reformja rendkívül összetett feladat.

    A megatextúrázás viszont fantasztikus alapot ad elvben, hiszen pont azokra a gondokra kínál megoldást, amelyek jelenleg megakadályozzák, hogy a textúrázás minősége új szintre léphessen. Az elv tehát jó, de ideje egy hardvert is alárakni. Azt már a korábban is kifejtette a Microsoft, hogy a jó megatextúrázás alapja egy MMU-val rendelkező grafikus vezérlő, egy kisméretű, de rendkívül gyorsan elérhető külön memória a rezidens textúráknak, és ezek mellé még szükség van az egységes rendszermemóriára is, hogy a különálló erőforrások által dekódolt textúrákat ne kelljen átmásolni a videomemóriába, illetve szükség van arra, hogy a fejlesztő közvetlen kontrollt kapjon a memória menedzselése felett. Az Xbox One hardverét megnézve minden szempontból megfelel a megatextúrázásra, hiszen a fix hardver miatt a memória menedzselése adott, az IGP rendelkezik MMU-val, illetve van egy 32 MB-os ESRAM-ja is, de a rendszermemória is megosztott minden részegység között, kiemelve a JPEG formátum dekódolására használható Swizzle Copy motort, aminek nagy szerepe lesz, mivel a megatextúrákat főleg JPEG formátumban szállítják majd a fejlesztők. Ha ehhez a Microsoft egy olyan szoftveres alapot készít, ami a fejlesztők számára elfogadható, akkor ilyen környezetben az Xbox One nagyon jól fog teljesíteni.


    full bullshit?
  • Bercy #152912
    Nekem is eleg hangos tud lenne ha nagyon rezeg a trigger. En is a mutatoujjammal fogom a triggert, ahogy szerintem a legtobben teszik :)
    En azt hittem a trigger meg a rezgomotor zorog de meg fogom nezni, hogy a felette levo gomb zorog-e. Amugy ket kontrollerem van es mindketto zorog ha nagyon durvan rezeg a trigger.
    Viszont nekem a left stick is erdekes. Fifazas kozben ha egy iranyba tolom teljesen majd hirtelen iranyt valtok es szinten teljesen kitolom akkor mintha ugrana egyet a stick.
  • vg
    #152911
    MM-ben cserélnek bármit is -hivatalos- (fizetett bérenc szerviz) bevizsgálás nélkül? Na erre kíváncsi vagyok mert szerinte kizárt, de majd írd meg nekünk mi volt.
  • gduck
    #152910
    Ebbe senki se lehet biztos ;) Majd csak ha meglátjuk működés közben :)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.22. 12:40:38
  • n000rbi
    #152909
    Jó, mondjuk én nem "szabályosan" fogom a kontrollert, mert a mutatóujjaim vannak a ravaszokon, az LB, RB-hez pedig nem érek, csak ha muszáj, de akkor se zörögjön.
  • Kongy
    #152908
    Nekem nem zörög, de van hogy csak másodjára reagál az Xbox gomb, és a multitask gomb (vagy mi az)
  • n000rbi
    #152907
    Vadiúj géphez csomagolt kontrollernél ha az LT rezeg (például FH2-ben fékezésnél), az LB mocskosul zörög, hangosan :P Volt már másnak is ilyen baja?
    Egyébként felhívtam a MM-ot, azt mondták cserélik. (csak utazhatok 2 órát miatta )