176613
banner
  • n000rbi
    #152986
    Ne kezdd.
  • DarkSector
    #152985
    Internetadó!
  • n000rbi
    #152984
    Megvettem a Max-ot magyaron és két sms jött, egyik 230Ft, másik a tényleges ár. Mi az a 230Ft kedves MS? :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.23. 11:46:04
  • Moby
    #152983
    Ja, vannak benne kemény idők :)
  • Moby
    #152982
    Max t.c.o.b. ezerötér nem érdekel? :D
  • Kongy
    #152981
    Mi van velem? :D
  • n000rbi
    #152980
    Kösz!

    -------------

    Ezek a bucketlist challenge-ek egyébként nem egyszerűek ám. :)
  • Moby
    #152979
    Ja.
  • n000rbi
    #152978
    Értem. Biztos egymilliószor fel lett téve a kérdés, de: így usa/magyar stb régiókból vásárolt cuccok gond nélkül mennek és függetlenül a régiótól mind ahhoz az acchoz tartoznak, amivel vette az ember?
  • Moby
    #152977
    Dejó, hogy mondod ez a max-et. Harlekinnél néztem. Kurvajó kis játék az.
    Kongy? Neked? :D
  • Moby
    #152976
    A nagyjátékok jórésze jóval olcsóbban jön ki. De van, ami magyaron olcsóbb, ahogy Tyrant is mondta, eaa is olcsóbb. Így azt pl ott fogom megvenni (az évest, egyelőre hónapost vettem).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.23. 10:33:29
  • n000rbi
    #152975
    Akkor örülj neki, hogy hibátlan :) Nagyon remélem, hogy kedden én is kapok egy tökéletes kontrollert (kipróbálni persze majd csak itthon tudom...), mert most hogy bekerült az x1 és a táp a végleges helyére, már inkább csak ez a probléma aktuális, a többit nem hallom :)

    Más: tegnap kíváncsiságból megváltoztattam a location-t Magyarországról USA-ra és ahogy számolgattam, pl. a Max the curse of brotherhood kb. 700 Ft-tal drágábban jönne ki, mintha magyar live-on veszem. Most akkor miért is jó usa régióban vásárolni?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.23. 10:27:12
  • Moby
    #152974
    Felvettelek
    Beletettétek a bogarat a fülembe ezzel a kontrollerzörgéssel. Megnéztem, a ravaszok rezgőmotirján kívül semminek nincs hangja.
  • DarkSector
    #152973
    Amúgy ez mellett iszonyúan jól is néz ki.
    Néztem DC-ben a játék végén adja csak meg, 37-es szinten, az felett a 40-es szinten már csak 1 autó van. :D

    Megvárom sógort neki lesz türelme ezt megcinálni, én csak menni akarok vele.
    Kár hogy nem olyan mint GT-ben hogy az Arcade részen minden elérhető.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 09:50:01
  • Totti5
    #152972
    McLaren P1 hyperautó először a Forza Motorsport 5ben debütált játék szinten. Ezért volt rá fektete a reklámkampány jó része. P1 2013ban jelent meg, az egyik legkomolyabb autó csoda amit valaha megépítettek és ami közúton használható. DRS, KERS hybrid rendszer, Formula 1 technológia.

    Nürburgring Nordschleife-n 6 perc alatt teljesített, ami valaha leggyorsabb közúton is használható autó köridő volt, de nem volt hivatalos mérés. Azóta Porsche 918 Spyder tartja a rekordot 6:57-el.
  • DarkSector
    #152971
    Far Cry 4 az igazi nextgen játék.

    4 részt lehet végigjátszani. :D
  • Moby
    #152970
    Küldj már nekem megjívót baze :)
  • DarkSector
    #152969
    Jó basszus kell egy naív a sok okos közé nem? Még ha rájátszok is néha. :D

    Tartsuk csak meg a magunk szerepeit, ne cseréljünk, egyenlőre te vagy a mindenttudó, én eg a bohóc. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 09:26:14
  • Totti5
    #152968
    "Cut-scenes descend into a stuttering mess across both consoles as frames are repeatedly dropped. These sequences are seemingly pre-rendered, but playback is impacted by what we suspect is behind-the-scenes streaming as the game loads in data for the next chapter."

    Frém az foscsi, és a The Creative Assembly nem kicsit elkúrta, de nem igen fog érdekelni jelen esetben, lassú a játék, gameplay közben nem zavart h stabil 25-28, kátszínbe viszont igen h még rosszabb...

  • Harlekin
    #152967
    És még mindig tudod tetézni!
  • DarkSector
    #152966
    Te soha nem hittél bennem, szóval nem lepődöm meg rajtad. :D

    Rátették a borítóra azt a verdát, azt hittem jogdijat kér a Microsoft hogy mehesek madjd vele. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 09:01:48
  • Harlekin
    #152965
    Hinni a templomba kell!!!!Gondolkodni meg az életbe!!!
    Nem hiszem,hogy neked ez jó,hogy hülyét csinálsz magadból!?
    És ezen még túl is teszel azzal,hogy a baromságod szorgalommal párosul,na ez a legrosszabb kombó az életbe!!!

    A fifának meg FŰ a védjegye azért,mert a borítón van vagy a focista ezért más játékba nem lehet fű!?
    Vagy codba m16 a végjegy vagy 1 katona ezért más játékba egyik se lehet!?
    Gondolkodj!!!Vagy ha nem megy informálódj előtte(de ne itt),hogy ne blamáld magad!!!

    Sajnos most már Én is komolyan kételkedek benned....
  • Harlekin
    #152964
    Beraktam 1 baszott jó achievements hátteret dashra és kibaszott sokat dob így rajta....
  • Harlekin
    #152963
    Már egyszer leírtam,de megteszem újra NEM!!!!!NEM LESZ BAJ!!!!!
    1 éve vásárolok így x1 en!!!!!NEM NINCS BAJ!!!!Közel 30 játékot vásároltam Amerikai storon és UK storon felváltva akár 1 perc eltéréssel is!!!!
    MAGYARORSZÁGON 1 OTP-s kártyával!!!!
    Nem NINCS BAJ!!!!!

    Mit kell ezen ennyit pörögni!?Csináld és jó lesz!
  • DarkSector
    #152962
    :D
  • n000rbi
    #152961
    Gamertag az aláírásomban, hébe-hóban FH2-zök. :)
  • Muttley
    #152960
    engem egy ilyen érdekelne inkább
    egész estés moziként

  • Kongy
    #152959
    Az videó, mert ingame az arcmimika elég gagyi lett sajnos.
  • Moby
    #152958
    Na az a rész megy 15 fps-el ps4-en :D Bátran állíthatom, hogy ekkora retket ezen a generáción még nem láttam. Pedig szerintem az ott video. Ha nem az, akkor egy megveszekedett idióták. Ha az, akkor pláne azok, hogy egy videólejátszást nem bírnak összehozni.
    Én sajnos nem a pazargrafika editont vettem, hanem a simát, a fosfrémes agyonzsizsgős editiont :( De nem ezek miatt nem tetszett.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.22. 23:06:47
  • DarkSector
    #152957
    A szkafanderes kép odabasz a karakterek arcával. :D
  • Totti5
    #152956
    Ez kemény menet lesz! Az ég világon semmi nem történt eddig de olyan audió szekciót dobtak alá hogy ilyet én még nem igen hallottam! Szadista állat Creative Assembly! Visszaszívok mindent ami előítéletem volt a játékkal kapcsolatban. Úgy érzem az egyik ha nem a legjobb Alien élményem lesz a filmek után. Grafika pazar. Lehet akármennyire is corss gen, ez olyan nextgen X1,PS4, PC hogy csak úgy füstöl.





  • Firerock
    #152955
    VALAKI?
    Ha a számlázási címet megváltoztatom valami fake Amerikaira akkor a játékvásárlásokkal nem lesz baj?
  • Totti5
    #152954
    Alakulgat ez meg volt az update.

    Barát menüpont a főképernyőről elérhető, nem kell csempét keresgélni!!!

    Gyors Snap meg lényegében a 360 középső gomb evolúciója. Ez is alakulgat. Végre... ott van előttem a barát és az acsi bármikor!!! erre vártam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.22. 21:27:16
  • Firerock
    #152953
    Én ezt értem. De hogy tudom megváltoztatni?
  • DarkSector
    #152952
    Rivals-t csak az elején megnéztem a sok elnyomhatatlan tipptől már elment a kedvem, ennek tetejében futott vagy 10 fps-el a pc-men.
    Mindegyis mert nem bírtam volna végigvinni, beleuntam volna. :D
    De jó tudni.

    Lambó jól néz ki, de jobban tetszenek a laposabb autók. :D

    Amúgy én azt várom hogy legyen egy bitangjó rally.
    Egy a legutolsó sega rally-hoz hasonló, ahol a sár fizikája nagyon jó, és lehet dagonyázni benne, nem ilyen aszfalt simán, vagy rally és sár mellé még latyakos hó is , azt csak a gumi úgy kaparná az anyagot és dobálná összevissza. :D
    Remélem mindenki érti amit ezzel mondani akartam.
  • DarkSector
    #152951
    Unatkozom bvaszod. :D
    De télleg ezt hittem valamiért, hogy ez az autó ezzel a skinnel csak a Forza 5-ben van.
  • DarkSector
    #152950
    Baromi jó, az első részt kicsit vontatottnak találtam, és ez már most 1 jelenet alapján is sokkal masszívabb lesz mint a régi, mármint ha ez annak egy folytatása.
  • Tyrant01
    #152949
    Téged minden este kegyetlenül elvernek, ha nem írsz valami baromságot naponta?
    Így még érthető lenne az a rengeteg ökörség, amit naponta összehordasz :-D
  • Kongy
    #152948
    NFS Rivals-ban is ez volt a legjobb autó, amit a legvégén kapsz meg
    Ellenben a Lambo Huracán-t nem láttam még más játékban, csak a Horizon 2-ben
    A Lambo Urus is beteg egy autó. Itt láttam azt is először, offroad-on verhetetlen.

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.22. 19:55:59
  • Totti5
    #152947
    Ütős lesz.