176613
banner
  • Moby
    #153026
    Feleségem csinált egy képet a gyerekről, ahogy ül a kádban. Az akkori telefonja ezt feltöltötte a drivera, majd ezek a tetvek letiltották a fiókit meztelenséget ábrázoló kép miatt. Egy hónapnyi nem kevés kurvaanyázó email után vette a fáradságot végre valami barom, hogy meg is nézze a képet...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.24. 09:25:13
  • Botond #153025
    "Amikor a gyerek fényképe miatt zárolták a fiókot"

    Ezt elmeséled? Pont múlthéten lapátoltam fel a teljes családi albumot one drivera, remélem nem ezzel volt gond. :D
  • Moby
    #153024
    Nem kell keresztbe megcsinálni. Pont.
    Nem a homeolással van baj, hanem azzal, hogy a microsoftnál minden adatom elveszett. Nincs vásárlási múltam. Sem számlázási címem. Sem bankkártyám.
    Nyomorult tetves idióták. Amikor a gyerek fényképe miatt zárolták a fiókot eldöntöttem, hogy soha többé microsoft, erre belesétálok megint....
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.24. 09:18:48
  • Harlekin
    #153023
    Ott a végén a plusz 1 NEM VÉLETLENÜL
  • Moby
    #153022
    Semmit nem kell keresztbe csinálni.
    Sehol nincs ilyen leírva. Xbox chaten a supportos eltűnt azzal, hogy náluk csinál valamit, többé nem hallottam róla.
    Ennyi, feladtam.

    Kongy nálad van live?
  • Harlekin
    #153021
    Nyugodj le ez valami kibaszott egyedi probléma lehet nálatok...és szerintem tényleg lehet köze a fél homoltatásnak,mert azt keresztbe kellene csinálni,minden acount minden boxon teljesértékű legyen.
  • DarkSector
    #153020
    Megértelek.
    Viccet félretéve a faxom nekem is kilenne, és ki is van sok dologtól, a 7 napos gold kod nem poén volt télleg tudok adni ha kell.

    Tudod milyen élmény fogadott nemrég?
    MGS GZ x360-on HDD-n fent volt.

    Nemrég egy pendrive-on használtam a gépet, most visszacseréltem a HDD-t, és most a MGS GZ nem jelenik meg a my games alatt.
    Holott a tárhelyen ott van a játék, és nem corrupt file.
    Na erre varjál gombot.
  • Moby
    #153019
    Ők nyertek. Én vesztettem.
    A türelmem utolsó morzsáit is.
  • DarkSector
    #153018
    Egyszerűen harc folyik a Sony és Microsoft közt, hogy ki tudja a legpocsékabb hátteret biztosítani a szar semmihez és ezzel alulmúlni azt amit 1 generációban felépítettek.
  • Moby
    #153017
    Nem vagyok béta programban.
    Van kapcsolatom. Minden szolgáltatás megy.
    Kivétel a gold, az nincs többé. De veheték. Fogok?
    Háperszeeeeelol
  • Moby
    #153016
    Elvileg a live megy, de a gold előfizetésem eltűnt a fiókomról.
    Hánynom kell ettől a generációtól.
  • Firerock
    #153015
    Nekem is így van. Pedig nem vagyok benne a béta dash programban.
  • gduck
    #153014
    Benne vagy a béta dash programban? Nekem a novemberi béta verzió óta minden bekapcsolás után 2-4 másodpercig mondja hogy nincs kapcsolat, lépjek be. Le is adtam hibára.
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.23. 22:26:13
  • Moby
    #153013
    Semmit, de az xbox főoldal már avval fogad, hogy ki van szopósodva az online szolgáltatás...
  • Totti5
    #153012
    Ilyenről most hallok először. Mit mond a Google?
  • Moby
    #153011
    Úgy, hogy belépnék partyba, és közli, hogy VEGYEK GOLDOT!
  • DarkSector
    #153010
    Isten nem ver BOTTAL. :D

    Adjak kódot?
    7 naposat?
  • Totti5
    #153009
    Ezt hogy csinálod??? Ilyet még nem láttam :)
  • Moby
    #153008
    Éljen, a microsoft szerint ismét nincs goldom...ezek kezet foghatnak a sonyval bátran.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.23. 21:01:53
  • Totti5
    #153007
    Normalon a 10-es hullám 3bossát nem tudtuk megcsinálni második vegigjátszára sem... Nehéz, persze ma kezdtük lesz ez még jobb is, de nem diadalmenet.
  • Moby
    #153006
    Az, de ma nagyon csúnyán elkenték a mocskos pofánkat :D
  • Harlekin
    #153005
    Az bizony! :-D
  • Totti5
    #153004
    Ez egy k jó játék!

  • DarkSector
    #153003
    Fasza, a Zavvi után a Game is arculatot váltott!
  • Totti5
    #153002
    Volt igen. Pontosan a Kinect nélküli gépeknél. Elvileg szoftveres úton ezt orvosolták a mostani updattel, mert sokan jelezték h megjavult ( valami áramfelvétel gondok voltak, amiatt ciripelt ). A gépre nem volt kihatással, csak idegesítő volt.
  • Botond #153001
    Na csapattam FH1-el kicsit délután, és hát ez baromi jó még mindig. Szerintem 2-3 órát ótókázhattam, többnyire céltalanul, pár verseny, pár 1000 club feladvány, és persze nyomtam egy fesztivál eseményt, hogy megnyerjem a TUF Porschét miután lenyomtam a repcsit. :) De örök kedvenc a bentley akkor is. :) Annak már a hangja is olyan, hogy beszarás.
  • gduck
    #153000
    Ok. Csak azért kérdeztem, mert volt olyan feltevés hogy a KINECT nélkülieknél volt a "zaj" jelenség ;)
  • DarkSector
    #152999
    Az a lövöldőzős Fuse vagy a 4 kerekű Fuse? :D
  • Kongy
    #152998
    Hát igen, elég hullámzó teljesítményük volt a PS3-érában is. Jött nem egy fos Ratchet & Clank, meg jó is... :) Resistance egy hulladék volt, mindhárom része. Legutóbb asszem valami Fuse-al vagy mivel próbálkoztak.... hát az is egy semmilyen játék volt.
  • DarkSector
    #152997
    Resistance? :D
  • Moby
    #152996
    Az insomniac miatt eleve óvatos vagyok. Csinálnak azok fost is, nem is keveset.
  • TDC Geronimo
    #152995
    videogamer szerint "dull" meg "boring", mint neked infamous volt úgyhogy ne tedd! :)
  • Bercy #152994
    Nem frissitettem idoben az oldalt :)
  • n000rbi
    #152993
    Jaja, sejtettem, hogy emiatt csinálta, de biztosra mentem, ha már van egy normális support.
  • Kongy
    #152992
    Én is megvárnám az első értékeléseket. Aztán lehet dobozos lesz belőle, hogy ha szar, és nem köt le, akkor el tudjam passzolni, még nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.23. 12:17:33
  • Bercy #152991
    Most regisztraltad be a kartyat eloszor?
  • Moby
    #152990
    Látatlanban nem merek beleugrani.
  • Moby
    #152989
    Nincs gond, 3k-t is megér nekem, csak nehogy bekúrják az ingyenjáték alá :)
  • Kongy
    #152988
    Nem sorry... :D 1 fillért nem adnék oldalnézetes platformjátékért : /
    Inkább a Sunseten kéne gondolkozni, mert eddig erősen must have-nek tűnik nekem :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.23. 12:02:04
  • n000rbi
    #152987
    Felhívtam őket: mivel most adtam hozzá a kártyát, ez csak egy ideiglenes terhelés (mint a paypal-nál első alkalommal), szóval vissza fogom kapni.

    A support tényleg példaértékű, eddig kettőből kétszer értelmesen el tudtam velük beszélgetni.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.23. 11:55:33