176613
banner
  • Totti5
    #153188
    Gamer 365 Teszt Sunset Overdrive

  • csicskakapitany
    #153187
    Sziasztok!
    Hogy fog ez a Call of duty - Day Zero müködni?
    Előrendelem és kapok az oldaltól (zavvi, amazon) valami kódot amivel letölthetem a játékot?
  • Harlekin
    #153186
    Na eddig megálltam hogy videókat nézzek,de most sajna megtörtént...Ma szerintem korán fexem,hogy holnap legyen!!!Akkorát fogunk ebben baromkodni,hogy még!
    Ami elsőre nekem eszembe jutott a serious sam és ugye azt mondani se kell mennyit nyomtam(tuk)!Csak ez még baszott jól is néz ki.
    Viszont nem olyan könnyű mint ahogy gondoltam úgy elhasaltak néha benne mint a pinty!!!
    Más
    Tegnap Gardenbe creeeeezzzyyyy nehézségen a 10 es wawebe hasaltunk el a legvégén,mert ez a nyomorult 2x is kipőrgetet 3 nagyfejű super bossos wavet Csak 1 nagyon pici kellett,de szétbaszták a kertet.De ma azért neki ugrunk ismét!!!!

    Ja kínaiakkal egyezkedek ebayen,mert próbálok szerezni valami hasonmást aki helyettesít,mind a melóhelyen mind itthon...Mondtam is asszonynak maximum a szexet vállalom aztán ennyi,de nem díjazta az ötletet...
    1 hét múlva itt a cod is a múltból itélve az is 100+ óra 3 hét itt a HALO arra nem is kalkulálok időt meg jön FC,AC stb...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ el van ez baszva....
    Kéne valami jó kis balhét csinálni,és kapni 1 év házi őrizetet!!!
  • Moby
    #153185
    ARRA MINDIG VAN!!! :D
  • TomStorm
    #153184
    Na nyomattam egy folyamatos ölést(Massacre) Diabloban,1004Kill volt 50 perc Experten és 9 szintet léptem egyszerre:DD
  • orichalcos
    #153183
    Akkor már meg sem kérdem hogy van-e kedved kipróbálni Halo-t. :)
  • Kongy
    #153182
    Na már töltődik lefele a Sunset, kíváncsi leszek milyen :)
  • Moby
    #153181
    Ez nem infamous. Ez vegytiszta multimóka.
  • TomStorm
    #153180
    Zipline és GrindRail(kötélen csúszás és valami gördeszka stílus) biztos nagy fun lehet de,hogy huzamosabb ideig lekössön azt még egyelőre nem tudom elképzelni.Ezért nem vállaltam be eddig Infamous-t sem.
    Pedig állítólag nagyon szórakoztató játékok az ilyenek.
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.10.27. 15:43:28
  • davidka003
    #153179
    Prohardveren azt írta egy srác, hogy magyar nyelvű.
  • Kongy
    #153178
    repü
  • Moby
    #153177
    Crackdown+jsrf
  • Botond #153176
    Akkor jól láttam a screenshotokból, hogy nem az én világom ez, köszi! :)
  • TomStorm
    #153175
    Open World,külső nézet,shooter.Személyre szabható karakterek.Ilyen "human" superhero játékot képzelj el inkább ami a jövőben játszódik.
    Lesz Shop ahol tudsz vásárolni pl,hogy jobban értsd miképpen lesz a nyitott világ megvalósítva.
  • Moby
    #153174
    Kűdtem privit :)
  • DarkSector
    #153173
    Veled van baj, nem a játékkal. :)
  • Kongy
    #153172
    Veheted is, holnap utalom.
  • Botond #153171
    Milyen stílusú játék lesz ez a sunset overdrive? Vmi fps szerű lesz ez is?
  • Moby
    #153170
    Hát jó, amúgy sincs kedvem Harle marketingelését tovább hallgatni :D
  • vg
    #153169
    Szerény, béna, ámbár lelkes véleményem szerint itt nem a konzolhoz kapott kontrollerről volt szó, hanem egy külön kapható kontrollerről. Amúgy tök mindegy, ha van számla, akkor kötelesek intézni a garanciát. Ha el akarnak küldeni, akkor írjál be a "vendégkönyve", hogy nem akarják/hajlandóak garanciáztatni. Örülni fognak neki.
  • Kongy
    #153168
    Vegyük felesben! :D Én is rá vagyok izgulva!

    Dobozosat már ugyan előrendeltem 576-nál, de max nem megyek be érte.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.27. 14:44:15
  • gduck
    #153167
    Ha beregisztráltad a konzolt, akkor a szerviz részen tudod igényelni a kontroller cseréjét UPS viszi/hozza. Én is éppen most intézem, 2 hétig tartott a bal analóg kar (valami eltört belül...)
  • The Norberto
    #153166
    Persze megvan minden ha jövőhéten arra járok beugrok és elintézem.

    Kösz a választ.
  • vg
    #153165
    Van számlád róla? Vidd vissza nekik, kötelességük intézni neked.
  • The Norberto
    #153164
    Kérdés:
    Hibás kontrollert az üzletbe vigyem vissza vagy az MS-al próbálkozzak. A Konzolok szervizében vettem és egyszerűbb lenne ha ők kicserélnék de a weboldalukon azt írják hogy MS-al kell intézni. Viszont kontrollert nem lehet beregisztrálni a MS-nál csak gépet. Nameg nem akarok postaköltséget fizetni.

    Az a probléma vele hogy a bal analóg karnak van egy állása (2óra) amikor úgy érzékeli mintha nem lenne teljesen eltolva abba az irányba. Például Diablo 3-ban ha pont abba az irányba futok akkor csak sétál. Ez a 360 fokos szögtartományból kb 1fok de akkor is idegesítő mert többször beletrafálok.
  • Moby
    #153163
    Öööö....mmm....NE!
    :D

    Ha ennyi időd van vegyél inkább eaa-t és gyere kaktuszolni addig :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.27. 13:41:06
  • n000rbi
    #153162
    Azt szeretnéd, hogy vegyem meg mástól? MOST? :D
  • Moby
    #153161
    Ja és üssetek ám, de nekem ez a ryse tetszik. Legdurcább fokozatón bőven van benne kihívás, és a látvány+sztorivezetés meg szimplán csodálatos. Szájtátva nézem a mozit, és üvöltve csonkítok :)
    Kinek mi az isten gondja van evvel?
  • Moby
    #153160
    Izé, ez picit attól is függ, hogy meddig tudok ellenállni a sunset-mágiának ;)

    /neeem, nyomom tényleg. Ütömvágom! :D Aztán küldöm :)
  • n000rbi
    #153159
    Ne érezd frusztrálva magad, csak nyugodtan. (mikor küldöd már? :D)
  • Moby
    #153158
    Rajta vagyok a témán! :)
  • Moby
    #153157
    Nézem az IGN-es videókat, kikúrt jól néz ki ez a sunset, és a eurogamer szerint betonstabil 30frame. És potyognak a 8-9-ek.
    NEMÁÁÁR :(
  • n000rbi
    #153156
    Bizony, hagyjátok szépen Ryse-ozni Moby-t, mert én is játszanám már :D:D
  • Tyrant01
    #153155
    Nekem meg a kaktuszra nem jut idő a forza, destiny, titanfall mellett :-D
  • Moby
    #153154
    Hallod meg vagytok őrülve. Nekem a ryse-ra sincs semmi időm, mert minden este kaktuszvadászat, utána ha van még erőm egy kis Horizonra, Harle meg itt kampányol a sunsetért.
    Ok.
    Mindezt.
    MI?
    KOR?
    :DDD
  • Zavarodott
    #153153
    A honlapon én angol, lengyel és orosz nyelvet látok. Tehát valszeg nem...
  • Moby
    #153152
    Miért érdekes? Nagyon helyesen és a valóságnak megfelelően szépen háttérbe tolták a kinektet. Nekem ez tetszik. Nem a kinekt miatt, azt leszarom, csak hogy már nem erőszakosan tolják amit elképzelnek, át árkon-bokron-piacokon. Képesek változtatni, és ez rendben van.

    /egyébként van benne kinektes is :Available on Nov. 2 in the U.S., the Xbox One Assassin’s Creed Bundle for $349 ERP and Xbox One Assassin’s Creed Bundle with Kinect for $449 ERP features Assassin’s Creed: Unity as well as Assassin’s Creed IV: Black Flag on Xbox One. The Xbox One Assassin’s Creed Bundle with Kinect also includes Dance Central Spotlight.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.27. 13:00:13
  • Tyrant01
    #153151
    Alig vannak játékok :-D

  • Moby
    #153150
    Nem biztos. Nem tudjuk még.
    Regional availability and timing outside the U.S. will vary.
  • TDC Geronimo
    #153149
    US only :(