176613
banner
  • Moby
    #153228
    Ja: és érdemes elolvasni meg végighallgatni mindent. Gecijó poénok vannak benne, szakadtam az elején :)
    Viszont a fejlesztéseket még nem értem teljes bizonyossággal, de majd biztos belejövök. Remélem :) (mondjuk a PVZ-be is belevertem vagy 10 órát, végigcsináltuk hardon a kertet, mire rájöttem, hogy van hetven szatyor kártyám, amiket tán ki kéne nyitni LOL )
  • Moby
    #153227
    Beájultam én is tegnap :(
    Letoltam a tutorialt meg pár küldit, aztán filmszakadás. Annyiban felül kell bírálnom a korábbi kijelentésem, hogy még singleben is kikúrt jó móka :) És nehéz. Előre kell gondolkodni 3-4 ugrást, vagy helyet, mert ha megállsz egy pillanatra is, meghalsz. Kurvajól kell tudni használni a pályát. Volt, hogy 5x megkerültem egy kurva épületet egy ballonért, mert leestem és fingom nem volt hogy tudok felmenni megint, megállni meg nem lehet körbenézni. Gecijól ötvözték 3-4 játék alapelemeit, amiből sikerült mégis valami újat csinálni, aminek jól is áll ez a stílus. Élőben meg még sokkolóbb ami a képernyőn történik: egészen szép graf mellett 10 csilliárd karakter, 40 csilliárd robbanás meg effekt, és meg sem riccen a játék, sehol egy LOD nyomorodás, vagy texturestreaming probléma, mindez egy fisemfos hardveren. Nagyot nőtt a szememben az insomniac. Ügyes gyerekek ezek, nem tudom mit bénázgattak annyit eddig.
  • davidka003
    #153226
    Attól függ mennyiért veszed. Ha érdekelnek a régebbi játékok és használtan veszel mondjuk 250GB-os box 40k körül akkor azt mondom annyit megér. Utána úgyis el lehet adni később kevés buktával. Viszont játékokra is költeni kell. Azokat mondjuk használtan érdemes vagy Live-on szokott lenni néha akció. (vagy RGH viszont azt se ingyen csinálják meg)
  • Harlekin
    #153225
    Ezt ne tőlünk kérdezd ezt magadtól,mert itt 10 embertől 10 eltérő indokolt választ fogsz kapni!!!
    De megéri hiszen 1800 játék közül válogathatsz,olcsón hozzá jutsz,
    Viszont ha minőségibbre vágysz akkor x1,de az meg drágább
  • Harlekin
    #153224
    LG f60...Ellenben jó olcsó volt 1 hónapja dobták piacra...Ezen kívül viszont tényleg baszott jó gyors szép a kijelző hang ja is fasza aksi valami iszonyat wifi +helykövetés bekapcs +kékfog+adtkapcsolat ment rajta és 4 napot lazán bírt.Amit elhagytam samsung S advance az fél napot bírt ugyan így ugyan ennyi használattal...

    Tegnap is úgy nyomtam volna még a sunsetet,de már esett ki a kontroller a kezemből olyan álmos fáradt voltam...És a mai nap se lesz egyszerűbb sajna....
  • Pipör
    #153223
    hi all ! Megéri még Xbox 360 at venni ? vagy inkább one ?
  • TDC Geronimo
    #153222
    Bárcsak minden digitális 12k lenne max...
  • Totti5
    #153221
    EA Access előfizetőknek pedig csak 10700 Ft.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.28. 21:02:27
  • TDC Geronimo
    #153220
    12k? nem értem ott az árazást komolyan. Ott is van 20 meg 21ks játék. Ez meg EA ráadásul és csak 12? Mikor tudod kipróbálni majd EA accessel?
  • Totti5
    #153219
    18+
    Dragon Age™: Inquisition Preorder
    XBOX ONE GAME EXPECTED TO RELEASE ON 2014.11.20. YOU MAY DOWNLOAD THE GAME FROM XBOX LIVE BEFORE THEN, BUT IT WILL NOT BE PLAYABLE UNTIL 00:01 CET ON THE RELEASE DATE. Once purchase is complete, download this game by selecting the “Manage” button on the product details page on your console. You are the only one who ... Olvasás folytatása
    0
    Kibocsátás dátuma: 2014.11.20.
    11 990,00 Ft
    Az ár megtekintéséhez jelentkezzen be
    Elővétel Xbox One konzolra
  • n000rbi
    #153218
    Na kicserélték ma a kontrolleremet a MM-ban (egy másik visszahozott gép mellől vették ki, LOL). Ez már nem zörög, ellenben a bal gomba kicsit lazább, mint a jobb :) Szarok rá, ha baj lesz vele majd MS-en keresztül intézek egy dobozosat.
  • Kongy
    #153217
    Milyen teló? :D
  • Harlekin
    #153216
    Ne aggódj Én is most értem haza túlóra,meg vihettem ezt a szar 2 hetes telefont szervizbe és ott is fogták és kb 2 hét mire kész...
    Vehettem ismét elő a jó kis htc kaiser tytan2-t ezt bazze az atom se viszi el pedig ezt taposta sárba már az 5 tonnás targonca is,de sim bele bekapcs és megy!!!Ezek a mostaniak meg...
  • orichalcos
    #153215
    Akit érdekel:

    Halo The Master Chief Collection streamem holnap ezen a csatornán lesz látható (délután 5-től)

    http://www.twitch.tv/orichalco
  • n000rbi
    #153214
  • Kongy
    #153213
    Jó dolga van az egyetemistának, pláne őszi szünetben :D
  • Moby
    #153212
    Így is van! Húzd még a munkában senyvedők agyát! Perszejóhogy!
  • Kongy
    #153211
    Előbb toltam le egy durva coop meccset, robbanás, ellenség mindenfele, 8-an irtottuk a népet, meg sem reccent a játék.
  • Moby
    #153210
    DF a Sunsetről:
    Overall, we rather like this first next-gen effort from Insomniac. The game is a lot of fun and Microsoft deserves kudos for investing in a title that feels fresh and different. Insomniac has been given free rein to create an entertaining new IP that also serves as a solid technical demonstration of what the Xbox One is capable of, while playing to the studio's strengths in gameplay and weapon design. It's not an Xbox One killer app, but it's a highly worthwhile title.


    Nem végig rocksolid a framepacing, de nagyrészt azért az, és ahhoz mérten ami a képernyőn zajlik nem kispálya ez sem, és eléggé kínozni kell, hogy megbillenjen. Nem rossz ezen a túró hardveren :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.28. 13:16:25
  • Kongy
    #153209
    Csak külön fun küldetéseket, de megnyert cuccok mennek a single-be. Kb mint Horizon 2-ben, nagyon hasonló a multi ahhoz.
  • Myselor
    #153208
    lehet vinni a játékot?vagy csak küldiket?
  • Kongy
    #153207
    Gyerekek, ezt a Sunsetet muszáj coopban tolnunk, eszméletlen jó!!! :D
  • Harlekin
    #153206
    Na szard már le ki hogyan teljesít!Te meg Én eból semmit nem érzel,de igen azt hogy ez nekünk jó x1 tulajoknak...

    Na készülj estére,mert reggel bekapcsoltam boxot mondom nézzük indul-e sunset...éS IGEN elindult nyomtam vele fél órát hát ez valami eszement nagy móka.Felejtsed el az unalmat készülj az ínhüvely gyulladásra...poén poén hátán EZ A JÁTÉK TÉNYLEG maximálisan a szórakozásra hivatott.Rendesen belecsöppentet hála istennek a sűrűbe és mire kikapcsoltam kezdődött a szokásos na akkor hogy is van ez rész...Nagyon ott tartottam,hogy mára beteget jelentek!!!!De sajna lehet,hogy túlóra is lesz....
  • R0ckatansky
    #153205
    Sziasztok,fifa15 és forza játékosok,valamint ha jön,akkor halo játékosok,ha gondoljátok vegyetek fel One-on!
    (nullával írva a nevem)

    Szinte minden nap tolom ezeket a game-kat!:)
  • Moby
    #153204
    A hardvernek ehhez semki köze. A legnagyobb elbaszás a regional launch volt. A második a rossz kommunikáció. A harmadik a kevés kommunikáció.
  • Moby
    #153203
    Persze. De mindig pontos lenyomata a közösség hangulatáról. Ezért is lett ilyen sikeres :)
  • Totti5
    #153202
    Az meg sem törént, lassan 2 éve volt.. Aki még MA is emiatt nem vesz X1et azt komolyan mondom nem értem. Ahogy látom mindenki hama berántotta ( és folyamatosan teszik ) a PS4et, csak mer erősebb valamivel. Emellé nem fognak most venni X1et, akkor sem ha 2szer ennyi minőségi ex jön ki, meg hogy működnek a játékok, meg hogy fejlesztik a rendszert mert minek venne még egy 100 ezres konzolt. Ez viszont teljesen érthető.
  • TDC Geronimo
    #153201
    Azért remélem tudjátok, hogy az egy parody account...
  • Kongy
    #153200
    Nagyon vicces, a PS4-et meg lehet a ForzaKiller DriveClubbal () együtt a kukába dobni a remek szervereikkel együtt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.27. 23:02:41
  • TDC Geronimo
    #153199
    Bejelentést annyira elkúrták (meg valamilyen szinten hw-t is), hogy ezt nem 1 év lesz helyrerakni. Erre lehet rámegy az egész gen már.

    Phil Spencer lett volna ott elejétől fogva lehet nem itt tartanának.
  • Moby
    #153198
    Egy platformnak sajnos nem az a jósági tényezőmutatója, hogy mennyit adnak el belőle. Lásd wii.
    Értem, hogy kaz vicces mer dől a lé, de az egyetlen dolog amit jól csinálnak az az ELADÁS. Azt értem, hogy ő ennek örül. Azt kevéssé, hogy a adopterek miért.
  • Totti5
    #153197
    Mit tud tenni? tolja a tartalmas, minőségi exeket, olcsóbban adja a gépet, ezerrel fejlesztei a rendszert az emberek szájíze szerint. Ha ez sem elég, akkor nem tudom mi.
  • TDC Geronimo
    #153196
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 31 p31 perccel ezelőtt
    Microsoft announces that the Xbox One will be given away as a free toy with every McDonald’s Happy Meal.

    Lassan már tényleg itt tartanak.
  • davidka003
    #153195
    Csak miattad bekapcsoltam a boxot. :)

  • Totti5
    #153194
  • balee4
    #153193
    Elő is rendeltem. Nem bíztam benne, de akkor ezek szerint nem fogom megbánni a premiervételt. :)
  • Moby
    #153192
    Az ign és a juró is külön kitér rá, hogy a játêk NEHÉZ! Az irányítás összetett, a cuccok és képességek száma embertelen, a játék közben meg folyamatosan darál.
  • xxdani
    #153191
    Azt olvastam én is, de meggyőződésem , hogy troll mert régen is volt akcióban akkor megvettem volna, de remélem holnap reggelig kiderítem van-e benne magyar felirat mert akkor ráharapok :)
  • Harlekin
    #153190
    ennyi ezt vártam ezt kapom!
  • Totti5
    #153189
    Kik, mik és milyen fajta internet Trollok vannak témában az első 5 percet nagyon ajánlom, haláli és igaz....