176613
banner
  • orichalcos
    #153268
    Beszámolót írok róla.
  • Moby
    #153267
    Belenêzek mindenképp de inkább majd holnap natívban nyalogatom meg a pixeleit ;)
  • Moby
    #153266
    ugyanerre a fiókra időközben vettünk ötvenezerért játékok is
    így talán érthető hogy érdekel a fiók sorsa
  • Kongy
    #153265
    Hogyhogy már tudod tolni ? :O
  • orichalcos
    #153264
    Akit érdekel:

    17:00-kor indul a saját streamem:

    Halo: The Master Chief Collection
  • Zavarodott
    #153263
    Ezt még olvasni is szörnyű volt... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.10.29. 16:26:28
  • Moby
    #153262
    Szerintem a beta dashboard program csatlakozádnál basztak el valamit. Aznap tűnt el a liveom amikor megjött az email
  • Kongy
    #153261
    Most meg már keresztbe vagyunk homeolva, elvileg nem kéne gondnak lennie.
  • Moby
    #153260
    Neeem. minden előfizetésed átmegy. Az eaa is. Minden. Minthogy ment is vagy 1 hétig.
  • vg
    #153259
    ha a gold-os profilod lehome-olod másnál, akkor az otthani gépen lesz a gold előfizetésed nem pedig nálad, nem? azért kell keresztbe home-olni, legalábbis eddig ezt hittem, vagy ilyesmit
  • Moby
    #153258
    leg aggasztóbb továbbra is az senki nem tudja megmondani hogy mi történt a profilommal
  • Kongy
    #153257
    Eleve a lokációkkal való baszakodás hülyeség. Lenne egy worldwide, aztán veszel egy kódot, az működjön, és ne tűnjön el. Minden digitális cucc, minden országban ugyanannyiba kerülne... de nem... helyette van ez.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.29. 15:59:04
  • Moby
    #153256
    Elmondom a sztorit:
    10.11
    vettem bankkártyával 1 hónapos goldot 9.99$-ért, meg is kaptam, használtam
    10.17(kb.)
    Kongy lehomeolta a profilom (bár ennek szvsz semmi köze semmihez)
    10.24
    Egyszercsak eltűnt a gold előfizetés a profilomról. Azaz ha bementem a konzolon a subscription menüben, ott nem volt semmi, nem tudtam partyba belépni, semmit, mindenhol közölte, hogy vegyek goldot.
    Ha megnéztem az előfizetéseimet a commerce.xbox.com oldalon, ott ha "hu" volt kiválasztva az előfizetéseim üresen voltak, ha átváltottam "us"-re ott láttam a kártyával vett 1 havi goldom, de a konzolon az nem jelent meg, holott a konzol mindvégig USA location-ön volt.
    Megkerestem a supportot chaten, ide-oda mókolt az angol srác, majd közölte, hogy most náluk kell valamit basznia, kis időre eltűnik, majd többé nem hallottam róla. Onnantól commerce.xbox.com-on us-t választva már korlátlan gold előfizetést mutatott (lenti kép). Gondolom valamit ügyeskedett a supportos srác.
    10.28
    Kaptam egy havi kódos előfizetést. Beütöttem, meg is jött a gold, de 11.28-i lejárattal, azaz továbbra sem adta hozzá a kártyával vett 1 hónaposhoz, az mintha köddé vált volna. Viszont a kódos live-om a commerce.xbox.com oldalon már a magyar előfizetések között jelent meg.
    Azaz a rendszer elkezdte úgy kezelni a fiókomat, mintha az két külön fiók lenne a különböző lokációk vásárlásaival. Ami nem is érdekelt volna, HA valahogy azt tudtam volna neki mondani, hogy az US vásárlású korlátlan live előfizetést használja, de bármit csináltam/tunk mindenképp a magyar 1 havi kódos szart dobta ki használatra.
    Ezután hívtam ma a supportot telefonon, akik úgy tudták csak kikócolni az egészet ha kitudták, ebben még most sem vagyok biztos), hogy MINDEN erlőfizetésemet töröltek MINDEN lokációból, az eaa előfizetés árát visszakaptam, a liveok helyett meg kaptam két 1 hónapos kódot.
    De hogy a jövőben mi a fasz fog történni ha vásárolok rá...nos ezt senki még csak megsejteni sem tudja
    Fosrencer vol. végtelen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.29. 15:56:00
  • vg
    #153255
    De mi volt a gond vele?
  • Moby
    #153254
    Nem is egyszerű. Jelentéktelen 40 percet sikerült beszélnem a supporttal a problémáról, még nem tudom biztosan hogy megoldódott-e, mert most ott tartok, hogy semmilyen előfizetésem nincs :D (mindenestre a korlátlan előfizut biztosan buktam)
  • davidka003
    #153253
    Titanfall GOLD-osoknak 5000 Ft Xbox ONE-ra.
    http://gamepod.hu/hir/akciofigyelo_xbox_live_44_heti_akciok.html

  • vg
    #153252
    én a kérdést se értem
  • Moby
    #153251
    Ja igen: az us előfizetés EA Accessét, és a magyar Live-ját látja bármelyik gép, amin az accountom fentvan.
  • Moby
    #153250
    Tőlem hallottatok visszhangot? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.29. 14:33:24
  • Moby
    #153249
    Kérdés:
    Az alábbi kép a fiókom us és hu előfizetéseit mutatja.

    Miért a magyaron vásárolt live aktív akkor is, ha a gép usa-ra van állítva, illetve hogyan lehet megoldani, hogy a másikat használja?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.29. 14:32:10
  • Kongy
    #153248
    Nem valami jó játék, hidd el :D
  • Tyrant01
    #153247
    Hiba volt. Én nem akarok visszhangot. Az csak nektek jár :-P
  • Zavarodott
    #153246
    Én is így vagyok vele... ;)
  • davidka003
    #153245
    Jaja. Mert biztos van nekem is olyan játék ami érdekelne ha olcsóbb lenne. Pl Shadow of the damned.
  • Kongy
    #153244
    Csatlakozom. :D Bár mostanában nincs nagy gond a régebbi prevgen játék árazásával. De engem nem érint már igazából, PS3-at, és a 360-at is eladtam, szóval maradtak a currgen konzolok.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.29. 13:40:01
  • Zavarodott
    #153243
    Vagy nagyobb... ;p
  • davidka003
    #153242
    Hát ja.
    Mondjuk attól még a régi játékokra lehetne egy 75%-os sale majd karácsonykor.
  • Kongy
    #153241
    Ne is jöjjön semmi 360-ra meg PS3-ra. Szépen felejtsük el ennyi év után, hogy léteznek azok a gépek. Szép volt, jó volt, de elég volt.
  • Zavarodott
    #153240
    Én is olvastam a hírt. Bár valószínűleg ők már sokkal korábban lemondtak róla. Egy játékkal kevesebb előző genre, amin nem is lehet csodálkozni egy ilyen idős konzol esetében.
  • barmi
    #153239
    Már reggel megrendemtem sajnos :\ holnap kiszállítják 0 pénzért ha minden jól megy.
  • Totti5
    #153238
    Dying Light az eredeti tervekkel ellentétben csak PS4, Xbox One és PC platformokra fog megjelenni.

    Hogy mi történt a PS3 és Xbox 360 verziókkal? Nos, az indoklás egyszerű: a régi gépek egész egyszerűen nem lettek volna képesek komoly kompromisszumok nélkül futtatni a játékot, így végül lemondtak a prevgen változatokról.

    A Dying Light január 30-án kerül a boltokba Európában.


  • Harlekin
    #153237
    várj a rendeléssel mert lehet asszony nekem is megveszi elő karira és akkor 2-t kellene rendelni!
  • Moby
    #153236
    Kongy: küldtem privit. Lehet, hogy rájöttem, hogy mi történt a goldunkal, és ha igazam van, és vissza lehet csinálni, akkor korlátlan gold előfizetésünk van :D
  • barmi
    #153235
    Elvileg holnap este már ki is próbálhatom ha minden a terv szerint alakul .
    A posztert és matricákat elhoztam Harlekintől a minap, köszi szépen ! Brutál jó ez a plakát !
    Veszek is hozzá egy egyszerűbb keretet (valami feketét) a tacskóban asszem és úgy rakom majd ki .
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.10.29. 09:37:27
  • Moby
    #153234
    Jól szól, abban nincs hiba.
  • barmi
    #153233
    Nem érdekes :-) A lényeg, hogy jól szóljon ! Meg is rendeltem még mielőtt elfogy az összes.
  • Moby
    #153232
    Nos nekem van sima. És bár igen, jól néz ki, ha újat vennék ezt venném, de azt jó ha tudjátok, felvéve őrületesen, ELKÉPESZTŐEN idiótán néztek majd ki benne, mert a headset meglehetősen széles :D Ezen sokat nem fog javítani a kamuflázs sem :DD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    /Hint: a képen NEM én vagyok :DDD

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.29. 08:53:57
  • Moby
    #153231
    >Visszatérve a konzolokhoz, szerintem tök mind1 melyik konzolból fogy több

    Már hogy lenne mindegy??? Prohardveren ps4 topikban most olvastam valamelyik nagy formátumú usertől, hogy teljesen érthető, hogy áll megint a PSN, HISZEN(!) kétszer annyi ps4-et adtak el, mint xbox one-t.
    Szóval kedves X360 tulajok. Ha egy évben összesen egy napot megy a live, adjatok hálát az úrnak, és NE elégedetlenkedjetek. Érthető. Hámennyiháromhatvanatadtakelmár!!!!négy!
    Az eladási adat azért jó kiindulópont, mert ha eléggé elszánt vagyok bármit meg tudok vele magyarázni, és annak ellentettjét is ugyanabban az időpillanatban.
  • barmi
    #153230
    xo stereo headset camouflage
  • gduck
    #153229
    Ez sajnos mással is így van. A folyamatosan emelkedő eladások és profit számít :D HÜLYESÉG!
    Visszatérve a konzolokhoz, szerintem tök mind1 melyik konzolból fogy több, sose értettem ezt a kényszeres eladási versenyt :D Hiába na, az emberiség nem egyszerű eset :D :D