176613
banner
  • Totti5
    #153348
    Nincs csere
  • n000rbi
    #153347
    Az EA Access által kapott játékok havonta cserélődnek? Ha most nem fizetek be, akkor a PvsZ ugrott?
  • n000rbi
    #153346
    Írott lemez, "fless"-re gondoltam, nem a hirdetésre. Együtt a tiszta játékért :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.31. 15:28:51
  • Totti5
    #153345
    Szimpla hírdetés. Sosem szóltam senkinek ha 1szer beír valami eladó cuccot ( ha többször tette meg szó nélkül töröltem )

    Amiket leírtam egy állapot, ez van. Akit ezen túl érdekel az privátban írja!
  • Renátó1985
    #153344
    Evolve xone aplha: 42393-7MYPW-C23YK-4M2JT-P66CZ
  • n000rbi
    #153343
    Ez a bannert elnézve azért elég meredek, főleg a hg-tól :)
  • Totti5
    #153342
    Akit érdekel eladó Xbox 360 az írjon privátot és este elküldöm az atomokig részletes leírást + képeket róla.

    Xbox 360 ( HDMI nélküli! ) + eredeti MS HD komponens kábel + 20 GB + 250 GB Microsoft HDD + Kinect + Roxio Game Capture HD Pro külső videó felvevő.

    A gép 1szer volt javítva az MSnél, kapott új alaplapot még 2009 környékén. Sosem fagyott, hibátlanul muzsikál.

    Xbox Live kopmatibilis, tehát sosem volt bannolva, és írott lemezzel is tökéletesen megy live.

    ( legújabb fless ( XGD 3 ), és egy tonna verba játék ( részletes lista privátban ) + igény esetén külső rackos USBs, de amúgy sata LiteOn ihas DVD írót is mellékelek a pakkhoz )
  • Moby
    #153341
    Egy áttervezett, alacsonyabb csíkszélességű APU által hajtott gép nem csak kisebb, de olcsóbb is. A leendő tulajokat az ár godnolom mindig érdekli :)
  • arty
    #153340
    a fényéveket nem kis túlzásnak érzem ... jobb a lájv, az viszont igaz
  • Zavarodott
    #153339
    Nah vártam már ezt a hírt... ;)
  • TDC Geronimo
    #153338
    Ki gondolta volna :)

    De szerintem még 1 évig biztos nem.
  • Moby
    #153337
    Gyön a szlim.
  • orichalcos
    #153336
    Gondoltam hogy tetszeni fog.

    Más:

    Elérhető a Halo 2 Anniversary dokumentumfilm
  • Harlekin
    #153335
    cserélem a boxra!!!
  • grebber
    #153334
    Lepergett az új Cod.Hangulatilag szerintem elmarad az elözöektől.Többet ,jobbat, pörgösebbet vártam.
    5 óra 40 perces volt.
  • barmi
    #153333
    Még jó, hogy visszavonták az internetadót mert erre az evolve-re rohadtul sajnáltam volna 12x150 forintot !
  • barmi
    #153332
    Tyrant kapott evolve kódot mailben, de nem fogadja el neki a box . Kapott egy evolve kódot live-on is üzenetben , de azt sem fogadja el neki . Mondjuk nem maradt le semmiről, mert úgyis azt mondaná rá, hogy ez egy fooooooooos !!!! :D
  • davidka003
    #153331
    Nem tudom volt-e már:

    On Xbox 360, starting Saturday, November 1st, Viva Piñata: Trouble in Paradise ($14.99 ERP) will be free for Xbox Live Gold members through November 15th.

    Then on November 16th, Xbox Live Gold Members can download Red Faction: Guerrilla ($19.99 ERP) for free through November 30th

    Viva pinata no comment. Red Faction nem rossz de sajnos már megvolt.
  • davidka003
    #153330
    Persze, hogy az. Én már a videók alapján is mondtam, hogy hulladék az egész.
  • Skyline
    #153329
    Egyetértek...Tegnap beletettünk haveromnál kb 3 órát.
    A látvány átlagos, a mozgásanimációk gagyik, a játékmenet nevetséges....
    haverokkal talán van értelme nyomni,egyébként egy unalmas lövölde amiben egy jó trapperrel a szörnynek semmi esélye...
    Apropó szörny,igen illúzióromboló hogy miközben 3-as generációra fejleszted magad és akkora vagy mint egy ház,mindenkit csapkodni kell meg tüzet köpni,kővel hajigálni....Közben a pályán lévő lények közül van amit 5-6 ütéssel kinyírunk,kisebb mint mi, de a huntereket egybe be tudja kapni és megenni...Mi ezt miért nem?
    Meg miért nincs lesből támadás nagyobb sebzéssel/instant halállal? Egyszerűen gagyi az egész koncepció ebben a formában...
  • barmi
    #153328
    Ez az evolve egy sz@r szerintem ... Egyszerűen nincs benne semmi extra és a multi lobby része is pocsék, siralmas, kiábrándító ...
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.10.31. 12:17:13
  • Moby
    #153327
    Akkor valszeg fentvan, mert nekem automatán felajánlotta abban a pillanatban, amikor rádugtam az adaptert.
  • barmi
    #153326
    => Terra kistraktor olcsón ! <=
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.10.31. 12:01:29
  • barmi
    #153325
    Próbáltam, de azt írta , hogy jelenleg nincs hozzá elérhető frissítés. Minden os update után megnézem a kontroller update-t is, hátha jön hozzá valami, de a legtöbbször semmi, csak os update érkezik. Mióta megvan a gép (május közepe óta kb.) talán kétszer tudtam ápdételni a kontrollert .
  • Harlekin
    #153324
    Ez nálam így marad így rögzült így is marad...A lényeg,hogy tudod mit akarok
    Ja bemegyek ma megveszem a fülest...
    Remélhetőleg a hétvégén a temető járaton kívül semmi nem lesz...És reményeim szerint leszakad az ég,hogy a lakást se lehessen elhagyni ,mert akkor Andus nem tud semmi irányított szabadidős elfoglaltságot kitalálni és végre normálisan gamálhatok...
  • Moby
    #153323
    Továbbra is teRás:) Tanuljuk meg :)
  • Harlekin
    #153322
    Na akkor azt is csak meg kell vennünk....
    Moby lassan hozhatsz 1 újabb 2 terrás vinyót!!!
  • Moby
    #153321
    Kontrollert updatelted?
  • barmi
    #153320
    Ez a füles valami űberfaxa :D Teljesen más élmény így játszani. Bár kicsit szoros még mert a búrám elég nagy, de majd megszokom. Harlekin azt mondta tegnap, hogy kicsit halkan hallotta a hangomat, viszont én nagyon jól hallottam mindent és mindenkit . Először mikor összedugtam kicsit visszahallották magukat a többiek a partyban, de aztán elmúlt ez a furcsa anomália .
  • davidka003
    #153319
    Nem nagyon jön már rá új játék. 9 éves konzolról beszélünk. Új játékok miatt teljesen felesleges megvenni.
    A régi játékok miatt meg szerintem érdemes ha azok érdekelnek. Főleg ha PC-n sokkal nem játszottál.
  • barmi
    #153318
    Reméljük a legjobbakat ! :-)

  • xxx007
    #153317
    Sziasztok ,

    lenne egy egyszerű kérdésem , karácsonyra szeretnék a 10 éves fiamnak ( meg magamnak :D ) venni egy 250 GB-s xbox 360-at kinnect nélkül és azt szeretném megkérdezni , hogy érdemes e még ilyet venni , lehet e tudni meddig lesznek még kaphatók rá játékok ... Köszi a válaszokat!
  • DummyBoy
    #153316
    Elvileg enni kell (Én még nem voltam szörny ...) és lehetőleg elkerülni a huntereket, felfejlődni lvl 3-ra, majd szétverni a power relay-t ...

    Akit megölsz, az 2 perc múlva respawnol, szóval úgy kell időzíteni, hogy lehetőleg ez idő alatt daráld be a csapatot ...
  • Moby
    #153315
    Játékfüggő, hogy szarakodi-e a psn? Vagy játékfüggő, hogy melyik jobb?
    Honnan van neked bármiféle információd erről? Mármint sehonnan, persze, de akkor mér trollkodsz?
  • Harlekin
    #153314
    Köszi !!!Nem is vártam mást erre a kérdés megválaszolására!!!Mint téged!!!

  • Harlekin
    #153313
    Az hogy Te úgy mondanád az homlok egyenest más a valósággal törvényszerűen!
    A ps topic csak azzal van tele PS tulajoktól ,hogy mekkora szar a ps rendszer.De végül is ebből a szempontból vizsgálva a dolgot,ha nem megy akkor nem lehet szar!!!!
    Fény évekkel jobb az xbox online rendszer a ps rendszertől És ez nem úgy gondolás ahogy te csinálod csirke csontok feldobásából és szétterüléséből kiolvasva,hanem TÉNYSZERŰEN!!!!!

    Ha már szép nem lehetsz legalább hülye ne legyél!!!
  • DarkSector
    #153312
    Én úgy mondanám játékfüggő.
  • Soldiers
    #153311
    Srácok melyik konzolnak jobb a online funkciója Ps-nek vagy a Ona-nak?? Mert olvastam hogy a PSN nagyon sokat szarakodik ez igaz?
  • Kongy
    #153310
    Evolveban az elso meccsen berakott szornynek.... mi a halalt kell csinalni, azt nem tudom, ot perc alatt bedaraltak xd
  • Moby
    #153309
    Nah halofanok, 11-e kemény lesz ;)