176613
banner
  • Harlekin
    #153388
  • DarkSector
    #153387
    Nemrég fejtegettem én is hogy kibaszott gyenge-szarfos most a letöltés a 2 prevgen gépen.

    Igaz csak 80%-ig kell eljutni, de akkor is!
  • balee4
    #153386
    Egy kis halloween-i játék. Costume Quest 2: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • arty
    #153385
    te időben ugrottál 360ról!

    sanandreas 2gb és egész este töltődött... prevgeneseknek már csak morzsa jut :(
    régen ilyen nem volt, hasított rendesen - most kb pont olyan "gyors", mint a világszara ps3psn ... szal el tudod képzelni :(

    mivel nem volt goldom éveken át, így átfogó képet nem tudok alkotni, a szemelvények is csak prevgenről jutnak el hozzám: ott most kb egál van szerintem (szar mindkettő, ps3on is a vanquish tizengiga, egy teljes nap alatt nem ért le... :((( miközben ps4eseknek azért jön a cucc ... szal ... :((( )
  • DarkSector
    #153384
    Van egy feles Xone-od PS4-ért cserébe?
  • Totti5
    #153383
    Magyar live mindig is gyenge volt, kezdve anno az átállás, eltünt játékkollekciók, béna support... egyet megtanított a prevgen. Magyar lájv életképtelen. Egyetlen esetben érdemes beugrani, ha valami jobb áron van mint angol vagy usa. Aztán menekülni onnan!

    A multkori live problémát maguktól is megoldhatták volna ez teljesen tiszta, de ebben részben a userek is hibásak voltak. Nem szóltak be, csak kevesen, sokan simán csak siránkoztak valahol a fórumon hogy nem megy, de a supportot nem baszogatták. Amint a g365 összeszedte őket, pár óra alatt jó lett...

    Nekem és ismerősöknek akikkel kb ezer órát biztos Fifáztunk már, ténylegesen live hiba/karabantartás miatt pár alkalmon túl nem volt gond. Persze ledobott a lájv, EA server, laggol, nagyon sok volt az évek alatt, de nincs olyan online rendszer ahol ilyen ne lenne és ezek 90%a a a user oldal felőli internet hibája legalább is saját tapasztalatból kiindulva.
  • Harlekin
    #153382
    Most olvasom amit írtál és értettem meg az ex dolgot.Na ez már tényleg nem a vicc kategória amit a sony művel...

    Jah amikor bent voltam KSZ be a headsetér akkor vett épen 1 srác ps 4 et és beszélgettek a haverjával hogy pont jókor,mert most lesz az evo alpha és van kód!!!
    Szegénykék...
  • Harlekin
    #153381
    AZ!
    Na végre,hogy jössz!!!!
    Amúgy ma beszereztemezt...
    Nem tudtam várni,hogy asszony megvegye karácsonyra ez most kellett...
    Így kapok viszont tőle karácsonyra 1 codos vagy titanos kontrollert!
  • Harlekin
    #153380
    Ha tudod akkor minek volt!?Minek szenvedtél vele!?Ha zavar,hogy fizetni kell érte akkor minek fizetsz!?Ha meg nem fizetsz akkor minek használod hiszen pont azt bukod amiért értelme van használni.És így nem tapasztalod a hibáit vagy hogy mekkora fos!
  • DarkSector
    #153379
    PC-n is megy az alfa? :D
  • Harlekin
    #153378
    Oksa csak az elmúlt héten hulla vagyok minden este....Remélhetőleg szombat vasárnap jut rá idő.Mobyval is beszéltem ma,hogy jó lenne valamit multizni,de ő is szintén zenész...
  • arty
    #153377
    köszi, volt boxom a teljes generációban, tudom h mekkora fos a lájv is ... (és az h a psn mégnagyobb fos, max téged boldogít, nekem nem vigasz)

    hogy mit tudtak megoldani egy hét alatt és mit nem, azt ide anno leírtam (magyar lájv sirámok vol 12242356524), de ugy rémlik moby is vetett ide az elmult napokban pár jó szót ... ;)

    hogy ezért a redváért még fizetsz is, azt meg masszivan ennek a féreg ms-nek köszönheted, ők találták ki, sok sok éve :)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.31. 20:23:03
  • Kongy
    #153376
    Majd valamikor menni kéne EVOLVE-ozni is, ha már XOne exkluzív lett egy időre... :D (na, jó van PC-re is, csak PS4-re nincs XD)
  • Harlekin
    #153375
    Te mindent túlzásnak érzel ezzel a témával és úgy minden 2 konzol közötti dologban főleg x javára.Így teljesen mind 1 milyen jelzővel illetem a 2 közötti különbséget!A lényeg akkor is az hogy JOBB a live minden téren.Megbízhatóság,tartalom,kezelhetőség stb stb...De ha netán valami hiba becsúszik akkor orvosolják 1 hét alatt vagy hamarabb.
    Ha gondolod leírom mi a 2 rendszer közötti különbség ha nem is fény év de garantáltan bőséges lesz a különbség és nem a PS-n javára.

    Ja bocs csak pont végzett az upal a box így megyek megnézem mit raktak vagy javítottak ez a szerencse,hogy psene legalább ezzel nem kell bajlódni hiszen 9 hónap alatt csak sikerült nekik összehozni a 2.0 ásupot!!!!!Ja félig mert ugye tiszta hiba!!!!
    Na ennyit a fényévekről!!!!
  • DarkSector
    #153374
    THX!
    Asszem megvesszük!

    Majd rendesen angolul PS4, és utána PC-PS3-X1
  • DarkSector
    #153373
    Jah azt leszarom, végigviszem én kamcsatkámul is ha kell, csak remélem budget áron jön majd.
    és van pontos dátum is? :)
  • Totti5
    #153372
    PS3, 360 Japán november 27. Mindenre és amúgy ténylegesen 2015 eleje.
  • Seth
    #153371
    Japánban.
    Ha szerencsém van akkor lesz benne angol felirat ,legalább (szinkron jöhet japánul is, csípom :D )
  • DarkSector
    #153370
    Híresztelik, hogy X360-PS3 még most novemberben kijön LIVE-PSN-re?????? :D
  • Totti5
    #153369
    Mittudomén, megjött a Fanatec, bedobozoltam és azóta is ott van valahol eldugva:) egyben akarom minden lim-lommal, úgy talán el tudom mint a PS3at. Wii-U project vanik, aztán majd egy fekete E-s 360et persze szerzek jövőre, hisz tonna játék van digitben és lemezen is, amire majd egy másik életben kell szakítani időt, de legalább annyira h elindítom őket :D
  • arty
    #153368
    az külön mennyi egyébként? (mérnemadtadmárrégenel!!!!! amikor még ért valamit?!?!?)
  • Totti5
    #153367

    Ready!
  • Totti5
    #153366
    Jut eszembe, nem elhanyagolható dolog, még kormányom is van hozzá ( MS Wireless FFB V2 )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.31. 19:07:55
  • orichalcos
    #153365
    Csatlakozol a klubhoz?
  • Totti5
    #153364
    Napokban is elindítottam ( még ezt sem játszottam végig....... ), pont egy esőbe forduló küldinél vagyok fennakadva, mert ki kell taktikázni, de eddig mindig elszúrtam és lehenteltek ( na ilyet az ACkban sosem lehetett csinálni :) ). Graf ma is, most is nagyon szép, egy remek nextgen launch sandbox demonstráció Pé érték ide vagy oda és egy igen tartalmas játék.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.31. 18:46:03
  • DarkSector
    #153363
    10 vatikáni valutáért? :)
  • arty
    #153362
    alig várom, h egy tizesért steamen megvehessem :)

    (de az ubisoft ettől függetlenül irritál, s ezt ~ezzel a címmel kezdte ...)
  • Totti5
    #153361
    "Örülhet a Ubisoft, 9 milliónál a Watch Dogs"

    Első hsz a hír alatt "Csak reklám legyen, más nem számít."

    Ezek az Ubisoftos PResek zsenik, remélem minden cég őket akarja millárdos fizetésekért!!! Most hogy egy DLCn kívül szó nincs a WDről hónapok óta, még most is megy a reklám és a hype ezért pörögnek az eladások. Amúgy érdekes hogy egy ilyen hír alatt 10 db "szar, hype" szintű hsz volt csak, semmi más! Hihetetlen, bár ez a világot szerencsére nem érdekli, a játék sikere töretlen, mert egy jó játék. Igaz nem 10/10.
  • Totti5
    #153360
    Utolsó hszem a témában.

    Nem vagyok álszent és a warez elleni "tetteim" sem azok. Warezoltam tegnap, warezolok ma, warezolni fogok holnap is... ez nem titok, napi 24 órában warezolok! Filmek, zenék, programok és játékok is, de ezt nem kötöm senki orrára, az én dolgom. Emellett próbálom magam kifehéríteni ahol tudom. Rengetg DVD, Blu Ray filmem van aminek az össz értékébe rossz bellegondolni... játékokról nem is beszélve. Nem titok az utolsó warez 360 játékom amit végigjátszottam a Splinter Cell Black List volt... azóta a fullos szobros kiadás is megvan, de ez mellékes, nem vettem meg anno teljes áron, pedig a játékot IMÁDOM, egyik legjobb elmúlt béli generációs cím volt. De ez van, mást vettem akkor helyette, de pótoltam még ha az már annyira nem is számít a játék lényeges sikerét vagy sikertelenségét tekintve.

    Topikban tilos a warezorálós beszélni úgy mint információcsere az adott játék kijöveteleléről, melyiket szedje le, honnan, hogyan használja. Ugyan így tilos a gépek módosításáról, játékok futtathatóságáról és minden egyéb erre vonatkozó dolgról írni.

    Ez ellen nem vétettem, csak hírdettem egy gépet ami tud ezt meg azt is, de ennyi.
  • DarkSector
    #153359
    Jogos a felháborodás, csak azért érted ez várható volt. Én az elején gyanítottam hogy valami nem lesz kóser, sem a hangulattal sem technikailag.
  • Kongy
    #153358
    Tök mindegy, ezt nekik meg kellett volna oldani, hogy ne a TV előtt öregedjek már meg. Februárig remélem javítanak ezen... bár amit láttam a játékból, az alapján nem lesz biztos vétel.
  • DarkSector
    #153357
    Várható volt és tisztán logikus ez a kis kellemetlenség.

    Tegnap jutott pont eszembe.
    Gondold csak végig.

    Kiválasztasz egy karakter-t.
    Mi kell a játékhoz, 4 másik KÜLÖNBÖZŐ karakter.
    Gondolg el, ha mondjuk szörnyként nem talál hamar meccset akkor vagy vársz vagy kiválasztasz inkább egy másik karakter-t, mondjuk medic-et és akkor értelemszerűen ha sokan szeretnének szörnyel menni vagy assault-al, akkor clszerű neked azzal lenni amiből kevesen vannak.

    Ez nagy hátrány ha kevés online játékos van....gondold el ha nem dob be a gép botokat ez lesz a legőrjítőbb játék a világon.

    Hiszen nem olyan mint egy BF ahol nem karakter alapják kell csatlakoznod, hanem csak becsatlakozol, és a játékban lehet akár 90 medic is egy csapatban, de itt nem, hiszen meghatározott szereplői vannak a meccseknek.

    Ez max akkor javulna ha egy idő után a gép venné át az irányítást a hiányzó karaakterek felett....de gondolom nincsen AI a játékban.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.31. 17:50:03
  • Kongy
    #153356
    Evolve matchmaking elég nevetséges. Megvacsorázok kétszer míg talál játékost... LOL.
  • arty
    #153355
    árcsökkentés előtt egy hónappal? jólvagy? :PPP
  • Macccy
    #153354
    hülye koczka :D :D


    Amúgy jövőhétre lesz ONE :P
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.10.31. 17:02:48
  • Firerock
    #153353
    Valaki vásárolt már innen?
  • Kongy
    #153352
    Hát ez az Evolve tényleg nem egy nagy szám. Single nincs is az online meg ez alapján hamar megunható.... Left 4 Dead 3 jobb lett volna.
  • Zavarodott
    #153351
    Nagyon pontos meglátás... ;)
  • arty
    #153350
    sonynak jobban kéne ez a kisebb fogyasztású soc ... (gondolom nekik is lesz persze, majd...)
  • n000rbi
    #153349
    Köszi, akkor nem sietek és megvárom a cserekontrollerem/tápom :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.31. 15:57:32