176613
banner
  • Skyline
    #153512
    Bocs, de egyszerűen kikivánkozott...Akárhol megjelenik vagy tűnnek el a népek vagy beindul egy idő után egy durva köpködés,mert állandóan kiforgatja az emberek szavait, vihorászik mint egy idióta a saját baromságán, hozzánemértően baromságokat ír le, és eleve úgy viselkedik mint valami debil....
  • Moby
    #153511
    Oké, én vállalom, hogy semmiből nem tanulok, még a szavahihetőségemben is joggal kételkedjen ezután bàrki, de nekem KELL a Unity. Próbáltam ellenállni, tényleg, keményen. Nem megy. Ennyi. Feladtam.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.02. 12:21:22
  • Moby
    #153510
    Done :)
  • Moby
    #153509
    Nemtudom, én személy szerint a felismerhetetlenségig fosom le mi tetszik a readonly emberkéknek meg mi nem. Olvassanak nők lapját.
  • n000rbi
    #153508
    Köszi, de azé' valami árat tessen mondani privátban ;)
  • Totti5
    #153507
    Egyetlen oka van, dátumilag nem jelent meg.
  • Harlekin
    #153506
    óóóóóóóóóó!!!! RENA!!!!!!NAGY BAJ VAN!!!!!!!!!!!
    GTA karakterek áthozhatóak!!!!!!
    Azt hiszem a játékvásárlási egyezményes tilalmunkat fel kell oldani
  • Harlekin
    #153505
    Nem nincs fent..Ha valami nincs kint akkor a keresőbe írd be mert ott ott szokott lenni csak még kint nem látszik jó pár játékot úgy vettünk hogy a storon még nem volt kint,de kereső már beadta és meg is lehetett venni.Viszont GTA az még nincs ne keress okot rá majd kint lesz.
  • orichalcos
    #153504
    Megvan már, egy hete tolom. Kérdezd Moby-t, hogy mennyire király. :)
  • davidka003
    #153503
    Amúgy én azt nem értem, hogy ha már kész van és le is van töltve akkor mi az oka annak, hogy játszani még nem lehet vele?
  • Moby
    #153502
    A halo meg 11-től, ehhez képest két hete a vinyómon van :)
  • davidka003
    #153501
    Na mostmár azért elmondható, hogy jön pár kurvajó cím a hónapban. :D
  • barmi
    #153500
    Tizennyolcadika csodaszép nap lesz !
  • davidka003
    #153499
    november 18-től kapható
  • Moby
    #153498
    A gtav hogy a pékben nincs még fent a sztórban? Vagy én vagyok vak?
  • DarkSector
    #153497
    4000ft-ért, basszus nem is láttam hogy szó lett volna róla, vagy bárhol mutogatták volna, na majd megnézem akkor, köszönöm az info-t.
    10 font oké, csak ilyen 20-30 ezer ft-ért nem rendeltem, főleg nem használtan, mert tudod a kinect nem olyan mint egy lemez, hogy vagy karcmentes és megy vagy nem...:D

    De 4k az valóban sirály.
  • DarkSector
    #153496
    Jó a 3. valóban emészthetőbb volt de a Far Cry 2? Atyaég.
  • Moby
    #153495
    Izé...psp-ből is többet adnak el szvsz :D
  • davidka003
    #153494
    A kinect már jó párszor volt GAME.co.uk-n 10 fontért. Jelenleg 20 font használtan.
    Én már vagy 3-at vettem tőlük és mind hibátlan állapotú volt.
  • Zavarodott
    #153493
    Nekem a Far Cry 3 sokkal jobban tetszett mint a 2. Érdemes játszani vele... ;)
  • DarkSector
    #153492
    Figy minden nagy siker (lehet, lehetne), a sikertelenségét az ára határozza meg (nagyrészt), ha nem 32 ezer lenne hanem 3-4 ezer, én is vennék, ha a kinect nem 30k lenne még mindig azt is vennék, és máris sikeres lenne, mert más is költene rá.
    Gondolom sokan szeretnének, csak megér-e ennyit egy ilyen készülék az embereknek az a kérdés.
  • Renjike
    #153491
    Távol keleten elég nagy siker .
  • DarkSector
    #153490
    Tegyük hozzá, hogy CoD csalóka, mert ha Pre-Order, akkor azoknak már hétfő hajnali megjelenés van, tehát 3.-án. :D De amúgy tökéletes a lista.

    CoD - megvéve, abban szinte képtelenség csalódni, hiszen szinte ugyanaz a recept alapján készül minden rész.
    Halo - csomag szuper, szerintem kötelező vétel.
    PES - foci-val nem játszom.
    Shape Up - nem ismerem
    AC Unity - megvéve, csak remélni tudom hogy nem csak látványban újult meg a játék
    Batman 3 - jópofák a lego-s játékok de nem tervezem túl drágán megvenni
    GTA 5 - asszem mindenki ismeri, én nem nagyon tudnék ellenni vele, mert az újabb 4. részebn is csak marháskodásképpen mentem be játszani, valahogy egyenlőre a küldetéses része nem kötött még le
    Far Cry 4 - én a 2. résznél valahogy elfordultam a játéktól, nehezen hiszem hogy a gameplay-ek alapján ez most megint annyira magához vonzana mint az első része
    W2K15 - nem az én játékom
    Dragon Age Inquisition - sokak szerint itt az első rész messze jobb volt, én csak a 2. részét néztem meg pár órára. Csak remélni tudom a rajongók kedvéért, hogy ez is elég jó lesz majd és nem csak egy szép nextgen , amúgy gyenge minőségü játék.

    Azért talán érződik már hogy most kezdenek szivárogni az AAA játékok.
    Lesz mivel játszani a téli napokban úgy gondolom. :)
  • Moby
    #153489
    Lesz???
    A távolkeleten 1 éve kapható. A kutyának nem kell.
  • davidka003
    #153488
    Nem is tudtam, hogy lesz Playstation TV.
  • Moby
    #153487
    Holnap postázom a cuccot, hátha előbb megjön az a gép :)
  • Harlekin
    #153486
    Ne is mond...2 már itt van a boxon,de még 2 jó lenne,de minek hiszen a sunsetet végig se toltam 1 multit mentem semmi sehogy nem áll benne és holnap jön a cod!
    Meg itt a wolf 5 percet játszottam vele a thiefel fél órát,a diabloba bele se néztem....
  • Totti5
    #153485
    Pontosan.
  • Totti5
    #153484
    Ezek mik? Nincs rá játék.
  • Tyrant01
    #153483
  • n000rbi
    #153482
    Na most lesz rohadt hosszú az a ~2 hét, amíg megjön a cserecuccom.
  • DarkSector
    #153481
    50-100 halál, lol. Akkor én valami könnyebb fokon mehettem, asszem talán a boss-oknál haltam párszor, amíg rá nem jöttem mi a trükk, de bőven 50 alatt volt ez a szám.
    Már nem emlékszem milyen fokozatok vannak, én mindig azon szoktam menni amit a rendszer alapon kijelöl.
    Amúgy nekem is pár órákat eltöltve ajátékkal, kényelmesen 5-7 nap alatt értem a végére.
  • Moby
    #153479
    Ryse lepörgött.
    Csodálatos helyszínek, frankó sztori, bitangjó színészi játékok, jó karakterek, egyszerű, de jól működő játékmechanika, őrületes grafika.
    Egyetlen óriási hibája, a nehézségi fokozatok. Centurion alatt semminek nem szabadna lennie. 8 óra volt így, és vhol 50 és 100 között van a halálaim száma, ami azt mutatja, hogy a játék így sem nehéz. Ami az alatt van azok a godmodeok.
  • DarkSector
    #153478
  • TomStorm
    #153477
    Elég a szürke szöveg is és azt nem rejti el mégis ha nem akarjuk éppen olvasni,simán átgörgetem.
  • DarkSector
    #153476
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na látod ebben megegyezhetünk, odafigyelek hogy ne sok legyen, ha lesz is, max spoilerbe teszem, és akkor nem lesz nagyon zavaró, a konkrét témákkal kapcsolatban.
    Ebben igazad van és nem mondom hogy nem ehet kivitelezni. Igazából bevallom ebben a lustaság volt ellenemre.
    De majd figyelek legközelebb.

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 23:34:35
  • TomStorm
    #153475
    Annyit azért meg lehetne tenni,hogy a "read only emberkék miatt is OFF szürke szövegbe teszitek az általatok viccesnek vélt hozzászólásokat.
    Van topik ahol ez nagyon jól működik.
    El lehet kezdeni gyakorolni,menni fog az nektek is
  • DarkSector
    #153474
    Azért szögezzünk le annyit, hogy ha komolyan vennék itt mindent, részemről pl, én is sírhatnék sokmindenért.
    Mindig játék-konzolokról írok, hogy valaki vagy valakik megtalálnak maguknak, vagy én visszaviccelődöm az egy dolog, de azt nagyon durván komolyan szögezzük le, pl Skyline kedvéért, hogy KURVÁRA leszarja mindenki, ahogy én is sok embernek a kínját, mit szeret mit nem, nem kell elolvasni azt amiket írok, ha valakit tényleg komolyan nem érdekel, nem kell akkor poénkodni sem meg személyeskedni sem.

    Nem válaszolnak azt ennyi.

    De amíg a topik, SG fórum szabályzatát nem sértem meg és tudomásom szerint még nem volt ilyen önerőből (ha igen vállatam a felelősséget), addig frankón senkinek semmi köze hogy én merre ejárok, elhiheti mindenki, engem is néha sokminden zavar, én a személyeskedő hsz-októl tudnk hányni, amiket joggal lehetne jelenteni a moderátoroknak ha ilyen kis taknyos szarházi lennék, de nem, egyrészt mert nem érdekel különbözőek vagyunk, más véleménnyel.

    Szabályokat tartsuk be azt ennyi.
    Skyline is magára vette hogy én azt mondtam takarodjon a gép elől, én meg nem neki és nem azt mondtam, hanem hogy van választása.
    Senki nem kényszeríti semmire.
    Nem érdekli a téma, szíve joga, szól 1 szavába kerül és nem irok neki-rá.
    Még csak meg sem haragszom.
    Az hogy Harlekinnel vagy néha Moby-val cukkoljuk egymást, ja nem mindig hardver téma, nem is redszeres, de ez van , én nem tagadom sokszor szeretek viccelődni ahogy ők is, max ha arról van szó kerülhetjük ezeket a dolgokat, ennyi.

    Legalábbis részemről a téma.

    Ja meg az is rettentően zavar hogy read only pár ember, BASZNAK segíteni amikor normál hangnemben kér seítséget valaki, ilyenkor meg itt atyáskodik, hogy zavarja ha 2 ember viccelődik.
    Naná, hányszor volt hogy nem csak én, IDEGEN emberek jöttek kérdeztek, azt volt hogy 3 nap után visszakérdezett, hogy na tud valaki segíteni?

    Azt kussolt mindenki, pedig értelemszerűen tudtak volna segíteni neki, ahogy néha én is írtam párszor.
    Szóval azért ezt is jegyezzük már meg.

    Ne vedd magadra amúgy nem haragszom, elmondtad a véleményed, énis most megjegyeztem pár dolgot, ez így van helyén.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 23:23:24
  • TomStorm
    #153473
    Azért visszavehetnétek már.Fórumozás helyett megy a Chat minden nap.Fostopic lett ez is meg a PS is.Bazmeg családi meséket olvasok itt meg találkozók megbeszélése stb..undorító az egész pedig szerettem mind2 topikot..
  • Macccy
    #153472
    Neemááá!